Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nokia123 válasza nokia123 (#150) üzenetére


nokia123
aktív tag

18:45-kor 100% feltöltve levetem a töltőről az órát és 7:15 néztem meg 8% merült. Ha csak wifin volt merült 36% ha be volt a bluetooth is kapcsolva meg 8% ez érdekes. Valaki kipróbálná?

(#152) Gubu0101 válasza nokia123 (#151) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na majd este ha nem felejtem el.Nekem 2%-ot 11-6-ig bluethooton.Az a 8% realis.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#153) Gubu0101


Gubu0101
veterán

En meg arra nem tudtam rajonni,hogy hogyan lehet elocsalni pl. messengernel a billentyuzetet,ha lehet :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#154) nokia123 válasza Gubu0101 (#153) üzenetére


nokia123
aktív tag

Megakartam a messengert nyitni az órán de azt írja ki hogy a messenger jelenleg nem elérhető. Ilyenkor mi van?

(#155) nokia123 válasza nokia123 (#154) üzenetére


nokia123
aktív tag

Most meg azt írja ki az óra a folytatáshoz csatlakoztasd a párosított iphone-t az órához. De már párosítva voltak nem értem.

(#156) Gubu0101 válasza nokia123 (#154) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez engedelyezve van?A 2. kepnel tudsz belelepni a messengerbe.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#157) nokia123 válasza Gubu0101 (#156) üzenetére


nokia123
aktív tag

Igen

(#158) nokia123 válasza Gubu0101 (#156) üzenetére


nokia123
aktív tag

Igen be volt kapcsolva ami az első képen van de ki kapcsoltam meg be és helyre jöt. Nem tudom mi lehetet a baj.

(#159) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Kb 2 éve van apple telefonom, de csak ma lett apple watch-om!
A kérdésem az lenne, hogy az óra méri automatikusan a sétát, mintha séta edzést állítottam be, vagy csak a lépést, elégetett kalóriát méri és a sétát, mint edzést el kell indítani az órán?
Illetve, ha üzenet jön nem villan fel a kijelző! Ezt be lehet állítani? Köszönöm!

(#160) Gubu0101 válasza Dimond G (#159) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha az ertesiteseknel minden kapcsolo zold allasban van,akkor mutatni kellene neki meg felvillani.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#161) Dimond G válasza Gubu0101 (#160) üzenetére


Dimond G
senior tag

Értem!
Erre esetleg:

"A kérdésem az lenne, hogy az óra méri automatikusan a sétát, mintha séta edzést állítottam be, vagy csak a lépést, elégetett kalóriát méri és a sétát, mint edzést el kell indítani az órán?"

(#162) Gubu0101 válasza Dimond G (#161) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha belepsz az egeszseg alkalmazasba,akkor azon belul lesz olyan,hogy kedvencek.Azt lehet szerkeszteni,ha megnyitod.Ott amire kivancsi vagy azokat becsillagozod.En nem allitottam semmit az oran es mer mindent automatikusan.
Meg van olyan,ha lentebb gorgetsz majdnem a legaljara,hogy egeszseg-ellenorzo lista.Ott is bekapcsolgatod miket merjen/figyeljen az ora.Nekem szinte minden zoldbe van.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#163) Dimond G válasza Gubu0101 (#162) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Amúgy mennyit megy az óra? Átlagos használat mellett! Persze!
Értesítések, szokásos mérések, de nem edzek. 1,5 napot kibír? Láttam a teszteket, de használatban dől el. :D

(#164) Gubu0101 válasza Dimond G (#163) üzenetére


Gubu0101
veterán

Siman 2 napot 3. mar necces.Mondjuk nekem nem megy folyamatosan a kijelzo en kikapcsoltam,mert foloslegesnek tartom.Nincs mit :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#165) Dimond G válasza Gubu0101 (#164) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na ez már elfogadható lenne számomra, mert az i13 pro-m is 2 napot kibír. Ha egyszerre tudnám tölteni az király lenne! :D

(#166) Gubu0101 válasza nokia123 (#151) üzenetére


Gubu0101
veterán

Probaltam wifin en is,nekem 100% on van meg most is az ora pedig 11-ejfel korul lekapcsolt a laptop es azota nem tolti.Nalad lehet valami,lehet egy gyari visszaallitas nem artana neki :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#167) nokia123 válasza Gubu0101 (#166) üzenetére


nokia123
aktív tag

És az órán gyári visszaállítás azt hogy? Erre gondolsz [link]

(#168) Gubu0101 válasza nokia123 (#167) üzenetére


Gubu0101
veterán

Altalanos beallitasok es ott legalul alaphelyzetbe allitas.
Az Apple Watch sport - ez is csak egy okosora topikban meg probalj meg utana erdeklodni nem e van mas lehetoseg/megoldas is erre a wifis fogyasztasra.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#169) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Olyan gondom van hogy az óra éjjel az alvást, nem méri,nincs adat. Azaz fars adat amit később mutatott. Beállításokban viszont be van állítva hogy éjjel viselem az órát.Amúgy minden mást jól jelez, mér. A csuklómon sem mozdul el alvás közben mivel elég szorosan van fent.
Mi lehet gond? Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#170) Gubu0101 válasza Dimond G (#169) üzenetére


Gubu0101
veterán

En most kiprobaltam,nekem rendben merte az ejszakat.
Nekem a fokuszban is be van allitva,hogy mikor alszok el kb.Jelzi is,hogy alvasido van,ez nem tudom befolyasol e valamit :D
Sok lehetoseg nincs amit ki-be lehet kapcsolni,csak kb ezek.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#171) Dimond G válasza Gubu0101 (#170) üzenetére


Dimond G
senior tag

Nem az órával van a bajom, az méri. Hanem az egészség app-ban mutatja szarul. Ezzel nem tudok mit kezdeni.
A másik hogy kb alvás alatt merül az óra 11 %-ot. :((( Amúgy kibírna 2 napot is nálam. :F

(#172) Gubu0101 válasza Dimond G (#171) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem 10%-ot merult kb ugyan az.Probald meg esetleg ujratelepiteni az appot,hatha az segit.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#173) JamesHun


JamesHun
addikt

..

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#174) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan lehet megnézni, hogy mikori gyártási az óra?

(#175) molnarman


molnarman
csendes újonc

Sziasztok,
Valakinek van információja arról hogy lesz e Vodafone-nál apple watch esim támogatás?
Válaszokat előre köszönöm!

(#176) Karcub


Karcub
senior tag

Helló! Szerintetek egy alig használt gps verziós, 2 eredeti szíjjal és kijelzőn végig fólia megléte óta és még 1 év garancia van rajta, az nem ér 140 ezret? :F

(#177) Gubu0101 válasza Karcub (#176) üzenetére


Gubu0101
veterán

Atol fugg,en 135-ert vettem a telekomtol kedvezmenyel.Ha nem tudsz igy kihozni,akkor nem.Ha mas lehetoseg nincs,akkor talan meger annyit.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#178) bociusz


bociusz
aktív tag

Sziasztok, valaki tudja esetleg, hogy használható marad-e a MultiSIM az órában, ha az iPhoneból kiveszem a SIM fizikai párját és másik SIM kerül a helyére?

(#179) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok! legutóbbi frissítés óta nem működik a messenger, szinte megszünt létezni az órán, újraindítás, telepítés nem oldja meg, van rá valami megoldás?

(#180) Adee_91 válasza Halkow. (#179) üzenetére


Adee_91
aktív tag

(#181) Halkow. válasza Adee_91 (#180) üzenetére


Halkow.
senior tag

:R

(#182) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok!

GSM boltból új Watch vásárlásának van kockázata?
Érvényes az Apple gari rá?
Értem ez alatt, hogy nem hivatalos forgalmazó, mint a mobilszolgáltatók, MM , vagy pl.: az iCentre, iStyle
Köszi!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#183) Adee_91 válasza NavySeal (#182) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Az 1 év Apple gari mindenképp érvényes lesz rá.Az a felettit azt szerintem gyakorlatilag elfelejtheted.
Illetve kérdés még,hogy milyen régiós órát árulnak,mert egy-két funkció régiófüggő.

(#184) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Első okosórának Apple watc 8-at vagy Apple watch SE-t javasoltok?

(#185) Gubu0101 válasza timelord1987 (#184) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem 8 van az is az elso.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#186) NavySeal válasza timelord1987 (#184) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én is az első AW-omon gondolkodom, de azon filózom, hogy érdemes e megvárni a következő generációt szeptemberben, vagy ruházzak be a mostani 8-asba... :F
A pletykák szerint "forradalmi" :D változások jönnek (új processzor, jobb üzemidő)...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#187) Drenadar válasza NavySeal (#186) üzenetére


Drenadar
veterán

detto, de lehet még az árat is érdemes nézni, mármint most fogja újra árazni a dolgokat az apple nem? Gondolok itt a HUF/EUR/USD árfolyam láncra, ami ha minden igaz sokkal jobban áll mint múlt év szeptemberben.

(#188) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Nagyon alapvető kérdés: Hogy tudok bemenni az alkalmazás listába, appot elindítani, bezárni és visszahozni az óra (idő) kijelzését?

(#189) pajorgergo válasza NavySeal (#186) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nekem Huawei GT 2 Pro van, én most kivárom a szeptemberi új szériát, ha van money max. lehet hazárdirozni, hogy a bejelentés előtti nap berendelsz online egy Series 8-at aztán ha jobb az új a 8-ast visszaküldöd 14 nap elállással bontatlanul. :U
Aki pl telefonnál a 14PM-nél csinálta ezt hogy 13PM-et berendelt az akkor ott picit nyert a dolgon, mert utána a 13PM ára a jó euro árfolyam miatt feljebb ment :D, igaz azóta a 14PM is egy 100-assal lejebb ment...de hát ezeket előre nem lehet látni :D

(#190) Mostvid válasza nokia123 (#154) üzenetére


Mostvid
újonc

Messenger már nem érhető el Watchon és még jó pár internet alapú chat platform sem.
https://szifon.com/2023/05/14/majus-31-evel-vege-a-messenger-appnak-az-apple-watch-on/

[ Szerkesztve ]

(#191) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok!

Nincs még AW-om, de felmerült egy kérdés.
Ha a telefont focus módban használom és csak bizonyos címzettektől enged át értesítést, akkor ez az órára is érvényes lesz?
A telefont kint hagynám a nappaliban, az órával aludnék, de fontos, hogy azok az értesítések (SMS, mail) azonnal megjöjjenek az órára és felébredjek.
Köszönöm!

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#192) Dello79


Dello79
aktív tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki Samsung Galaxy Watch -ról váltott Apple Watch-ra , Milyen tapasztalatok vennak, tudom kicsit körtét almával.. hasonlítani, de akkor is :) tuti van vélemény.

(#193) osonte válasza Dello79 (#192) üzenetére


osonte
senior tag

Nekem még Galaxy Watch 4 volt 44mm-es, gondolom nagy változások nincsenek Samsungnál sem, mint ahogy az Apple-nél sem, de nem egy kategória a kettő. A Samsung szerint fibrilláltam (van szívbetegségem), szerencsére nem mentem vele kórházba, mert nem volt igaz, az Apple még sosem jelzett fibrillációt, sokkal pontosabb az EKG-je és piszok sok mindent mért, például a járásom / egyensúlyom, mondhatni minden lépésem kielemzi, ami hasznos lehet akár az orvosnak is. Sokkal több egészségügyi információ van benne, de csak olyanok, amiket pontosan tud mérni (pl.: vérnyomást nem mér). Semmi pénzért nem cserélném Samsungra, a kardiológusom meg egyenesen örült neki, hogy vettem. Az Apple miatt elindulnák kórházba ha azt írja gond van, de a Samsungnál nem mennék, komolyan sem vennének. Ami húzos, hogy kell hozzá Apple telefon is. A kettő egyszerre meg nem olyan olcsó. Ja és mint minden valószínűleg ez sem tökéletes, bár én még hibával nem találkoztam, de ha visszaolvasol biztos találsz negatívumot is.

(#194) Dello79 válasza osonte (#193) üzenetére


Dello79
aktív tag

Köszönöm, hogy írtál.

(#195) mmarci91


mmarci91
csendes tag

Sziasztok,

valószínű, hogy rossz topicba írok, de hátha…
Egyik családtagom szeretne egy series 8 cellular órát, de vodafone-os. Láttam, hogy van a vodafone-nál esim, de az órához nem jó. Van értelme megvenni a cellular verziót, mert a közeljövőben használható lesz vodafone esimmel?
Szolgáltatóváltás nem opció sajnos.

köszi!

(#196) pajorgergo válasza mmarci91 (#195) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Úgy tudom, csak a Telekom hálózatát támogatja az Apple itthon...

(#197) NavySeal


NavySeal
senior tag

Szerintetek meddig lehet majd hivatalos viszonteladóknál (iStyle) majd még kapni az AW8-at, miután bejelentik az AW9-et? Kérdem azért, m ha nem gurít üzemidőben rendesen előrelépést, akkor vennék egy 8-ast.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#198) pajorgergo válasza NavySeal (#197) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

11én rendelj be egyet online aztán ha jobb a 9es akkor visszaküldöd bontatlanul 14 nap elállással👌
Nekem ez a tervem 😂

(#199) NavySeal válasza pajorgergo (#198) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ha weben rendelek, de boltos (iStyle) átvétellel, de nem veszem át 12-ig, elállhatok a vásárlástól?
Most egyébként 180k-ért van a 45mm GPS alu 8-as 15 havi 0% THM-re. :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#200) pajorgergo válasza NavySeal (#199) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Szerintem el, én most rendelek be egyet online

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.