Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Hol és hogyan lehet kikapcsolni a kölönböző méréseket az apple watch 8-ban? Pl ha nem kell a véroxigén, edzések érzkelése..stb. Csak kérdezem, hogy tudjam! :R

(#252) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Mostanában fedeztem fel, hogy a digital crown gomb egy nagyon picit mozog oldal irányban a tengelyére merőlegesen. Ez természetes? A dolog nem vészes és tökéletesen működik a gomb de idegesít lehet én tolom túl. Nektek is ilyen? 8-as

(#253) Homeopatia


Homeopatia
csendes újonc

Sziasztok!

Tegnap este lettem új tulajdonos egy Apple watch 9 cellular és egy iphon 13 pro max fut párban. A problémám a Whats app , Viber, Messenger. A probléma, hogy az órán nem jelennek meg az értesítések vagy csak részben. A watch alkalmazásban engedélyeztem ezeknek az alkalmazásoknak az értesítéseit . Végig néztem a Youtube vidokat ennek ellenére nem jönnek át az üzenetek vagy csak a rendszer üzenetek jönnek át . Példáúl ha párom rám ír a Viberen nem jelenik meg de ha a PC -t be kapcsolom és initáskor a gépen lévő Viber elindul na azt ki jelzi de az üzenetet nem. A Whatsapp nál messengernél semmi nem jelenik meg. Van valakinek valami ötlete?

(#254) pajorgergo válasza Homeopatia (#253) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nálam van hogy jelzés nem jön, rezgés vagy hang, csak ranézek és hopp van értesítés.... még nem jöttem rá mi lehet a gond...

(#255) p2pp válasza szasanyi (#249) üzenetére


p2pp
őstag

Most keresek magamnak 45mm, de az fele annyi, mint az általad írt összeg. Face Marketen néztem.
Még sosem volt Apple órám így lövésem sincs semmiről.
Melyikkel lehet fizetni, telefonálni? Mennyit bír az akksi?
Stb, stb.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#256) lasz10 válasza p2pp (#255) üzenetére


lasz10
junior tag

Nem szabad mindent elhinni amit a f@szbukon írnak, a hirdetések legalább kétharmada fake. Szerencsés esetben lehet venni egy dobozos, újszerű AW 8 cellular 45mm-est, 100%-os akkuval, garanciával 130K-ért. NFC (fizetés) van mindben, saját telefonálás lehetőség (tehát nem a telefonról, bluetooth-tal), csak a cellulárokban van. Azok valamivel tovább bírják egy feltöltéssel, a használati idő erősen felhasználás függő. Nálam kigyomlált szolgáltatásokkal 2 nap, de a második nap vége felé már átmegy spórolósba.

Dell Latitude 7420 LTE Touch, Iphone 12 ProMax, Apple Watch 8, 45mm_LTE, AppleTV, Firetv_Stick, TP-Link NX510v,,Mitsubishi FH25VE2+ Broadcom RC4mini

(#257) p2pp válasza lasz10 (#256) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi az infót!
De mivel sosem volt.
Mi a különbség az eredeti és a fake között?
Az Ultránál volt vmi Applipie vidi ami segített.
Van az S8-ról is vmi összehasonlítás?
A 42500 nem 130khuf!!!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#258) Ance válasza p2pp (#257) üzenetére


Ance
őstag

A fake olcsóbb az átlagárnál. Ennyire egyszerű. Senki sem fog a tényleges eladási árnál sokkal olcsóbban árulni valamit, amit többér is el tud adni. Vegyél innen a prohardverről, az esetek nagy részében nem fognak átverni. Ha azért nem innen veszed, mert a marketplace-n a feléért látod ugyanazt, akkor az fake lesz.

(#259) lasz10 válasza p2pp (#257) üzenetére


lasz10
junior tag

A "fake" nemcsak azt jelenti, hogy hamis (bár olyan is van), én inkább a többi jelentésére gondoltam, miszerint kamu, csalás. Jellemző, hogy a hirdetők csak küldenék, ugyanazzal a képen hirdetik Karcagon, Orosházán, vagy Karakószörcsögön, jellemzően frissen regisztráltak, külföldi nevekkel. Ilyen esetekben garantálható, hogy se az órát, se a pénzedet nem látod soha. :)

Dell Latitude 7420 LTE Touch, Iphone 12 ProMax, Apple Watch 8, 45mm_LTE, AppleTV, Firetv_Stick, TP-Link NX510v,,Mitsubishi FH25VE2+ Broadcom RC4mini

(#260) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Ár-érték arányban az Apple Watch 8 vagy 9 számít jobb vételnek?
Mit jelent méretnél, hogy S/M, M/L? Honnan tudom, ha online rendelem, hogy melyik méret jó?

(#261) Ance válasza timelord1987 (#260) üzenetére


Ance
őstag

Cserélni nem éri meg szerintem a 8-at 9-re, de így újonnan véve csak az dönt, hogy megfelelő-e az ár. Ha nincs nagy különbség, akkor a 9-est vedd, ha nagyon nagy és sajnálod rá a pénzt, akkor a 8-ast, mert azt is évekig fogod megelégedéssel használni.

Előtte érdemes megnézni személyesen valahol, de alapvetően a kicsi a női méret, a nagy a férfi. Szerintem ha a csuklód kerülete 17 centi felett van, akkor nagy biztonsággal választhatod a nagyobbat, mert az lesz a jó. Nekem majdnem 20 centis, a kicsi nagyon bután néz ki rajta.

(#262) lasz10


lasz10
junior tag

Tudna valaki Series 8 45 mm-eshez nem drága travel gyorstöltőt ajánlani? Sajnos, ami nekem van, az már a 7-est is nehezen töltötte, a 8-asnál pedig fordított töltésben megy, és le is esik róla. Ezt ismeri valaki, hogy mit tud a gyárihoz képest időben?

Dell Latitude 7420 LTE Touch, Iphone 12 ProMax, Apple Watch 8, 45mm_LTE, AppleTV, Firetv_Stick, TP-Link NX510v,,Mitsubishi FH25VE2+ Broadcom RC4mini

(#263) timelord1987 válasza Ance (#261) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#264) Ance


Ance
őstag

Tegnap óta az óra az Outlookba érkező emaileket nem mutatja, azt mondja nyissam meg az outlook-ot, ha el akarom olvasni. Mit állítottam el véletlenül? Köszi!

(#265) poli27


poli27
veterán

Tegnap vettem a páromnak egy Watch 9 et, és az istyleban rakattam rá tokot, most nézem itthon hogy valami iSTYLE Comfort Apple Watch csomag van a számlán ami13e ft, és a 9990ft os EPICO – GLASS Apple Watch tok ingyenes.... most akkor lehúztak 3e ft al vagy mi a bánat ez tudja valaki, mert visszamegyek reklamálni, én nem kértem ilyet... Egy egyszerű tokot kértem az órához.... :W

(#266) pajorgergo válasza poli27 (#265) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Igen, le...mondjuk az más dolog hogy 9990Ft egy ilyen 1 dolláros tokért :W az is nettó lehúzás...

(#267) T_Stark


T_Stark
őstag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Watch 8-at, új, viszont nem kapcsol be.
Hiába nyomom hosszan a főgombot, már a két gombot egyszerre nyomva is próbáltam, semmi.
Egész este töltőn volt, de nem jelenik meg a villám sem rajta, hogy venné a töltést.
Töltőre téve felvillan az Apple logó, majd el is tűnik, és sötét minden.
Jól sejtem, hogy nem user error, hanem küldhetem vissza?

(#268) pajorgergo válasza T_Stark (#267) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Korona + oldalsó gomb 10 másodoercig nyomva tartva
Nekem is baromi nehezen kapcsolt be amikor megvettem.

(#269) T_Stark válasza pajorgergo (#268) üzenetére


T_Stark
őstag

Hát ez sehogy nem kapcsol be.
Ugye a 3 munkanapos csere még érvényben van?
Nem követtem a garanciális dolgokat egy ideje.
Mert akkor küldöm is vissza cserére.

(#270) pajorgergo válasza T_Stark (#269) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Ha online vásárlás akkor 14 nap, ha személyes és hibás akkor 3 nap

(#271) tsilver


tsilver
aktív tag

törött használhatatlan óra érdekelne

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#272) Ance


Ance
őstag

Üdv! Valaki tud segíteni, hogy miképp tudom kikapcsolni az órán, hogy átváltson spotify-ra, ha az szól. Beszállok a kocsiba, a telefon indítja a zenét és az óra is átvált és ott is marad. Nem lenne erre szükségem. Próbálkoztam de béna vagyok, nem tudok rájönni. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#273) Karcub


Karcub
senior tag

Üdv. Érdeklődnék hogy ki milyen számlapot használ? Hol érdemes nézelődni új számlapok után? Az alap watch alkalmazáson kívül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.