Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#302) #56573440 válasza *Szájber* (#294) üzenetére


#56573440
törölt tag

kár hogy erre se akartál ezer sort írni...

helyspórolás. értem erre rá lehet fogni a sim csonkítást, a csatit, cserébe viszont a kábelben keletkezett extra helyre kellett extra chipet tenni, hogy csak a sajátjukat tudd használni...
éééértem. figyeltem. te figyelsz?

(#304) Dany007 válasza *Szájber* (#303) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem meg menj egy kicsit pihenni, fújd ki magad...

(#305) utomi válasza Mr.Csizmás (#295) üzenetére


utomi
senior tag

Király de még mindig csak kártyáról beszélünk és nem telefonokról ! Mondd már meg nekem hol vannak itt felsorolva az Androidos vagy egyéb NFC-s okostelefonok ! Megsúgom sehol mert még mindig nem dőlt el hogy melyik fizetési platform a használatos ! Még az USAban is gyerekcipőben jár a dolog nem hogy szerény kis hazánkban ! Érzed ugye a ferdítést a nagy kiabálásodban !!?

(#306) Graphics válasza *Szájber* (#288) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez tényleg velős volt.... Hajjaj :U

Ez az alma mikre nem képes

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#307) Piwi válasza Urban Terror (#300) üzenetére


Piwi
addikt

Amíg nem tudják a pin kódodat addig rakhatják akárhova a telefonod. Szóval jobb lenne utána olvasni a dolognak és nem butaságot kérdezni :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#308) utomi válasza #56573440 (#302) üzenetére


utomi
senior tag

Annak azért kicsit több oka van ! Pl., hogy felismerje, hogy milyen eszköz van rádugva és annak megfelelően viselkedjen ! ( töltő vagy egy másik gép stb.) de persze megint lehet szajkózni a baromságokat !

(#309) madgie válasza Piwi (#307) üzenetére


madgie
titán

Épp Csizmás mondta, hogy X összeg alatt nem kell hozzá pin.

szerk: tök jó lesz, ha elterjed, félreeső kerületekben eddig is a telefon volt a kedvenc elszednivaló a pénztárcán kívül, most már csak az egyiket kell kérniük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#310) persil válasza Mr.Csizmás (#295) üzenetére


persil
nagyúr

Oda van írva, hogy:
"Jelenleg Magyarországon kétféle eszközt ruháztak fel PayPass™ -technológiával:
A PayPass™ bankkártya hagyományos bankkártya is egyben
A PayPass™ funkcióval ellátott karóra"

Mobilt nem látok sajnos.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#311) Mr.Csizmás válasza utomi (#305) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1. vegyél vissza az arcodból, mert én kultúráltan beszélek.
2. a paypass nfc alapú
3. innentől ignore
-----------------------------------
letiltást kérdező úrnak: ugyanazt mint a kártya esetén, le kell tiltatni. asszem a dombornyomott MC se kérdez pin kódot mindig, szóval 1-1 a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#312) tamasgal


tamasgal
senior tag

Most komolyan? Aki vett egy B&W [link] motyót írgalmatlan sok pénzért, az most mit érezhet?

Komolyan választ várok erre almák! :U

(#313) Piwi válasza madgie (#309) üzenetére


Piwi
addikt

Töltsd le a google wallet alkalmazást és meglátod hogy kell a pin az alkalmazás indításához :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#314) persil válasza Piwi (#307) üzenetére


persil
nagyúr

Ötezer alatt nem kell pin kód, szóval "jobb lenne utána olvasni a dolognak és nem butaságot beszélni".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#315) Einstvan


Einstvan
aktív tag

"Amiben verhetetlen és világelső, az a telefon körül tetten érhető, roppant erős, konkrétan mérhetetlen hype, amire a magyar szó leginkább a mesterségesen generált felhajtás lehetne."

A mondat elején már aszittem,.. de mégsem :)

"Az Apple viszont a nulláról indult, ha azonban már így alakult, akkor komolyan nekiláttak, s persze rogyásig van az internet orbitális hibákkal, de maga az engine, a megjelenítés, a döbbenetes gördülékenység és a finom animációk tényleg lenyűgözőek. Az persze ciki, hogy tele van az egész abszolút irreleváns adatokkal, a POI adatbázis marginális a Google mennyiségéhez képest, a tömegközlekedésről az Apple hazánkban semmit sem tud mondani, 3D épületekről pedig szerintem még évekig csak álmodozhatnak az itthoni felhasználók."

Tehát mindegy Hogy, és Mit ad elö, a lényeg hogy azt, gyorsan. Apple életfilozófia

Hát ezt a szériát sem tom megvenni. Csóró vagyok. :O

[ Szerkesztve ]

(#316) *Szájber* válasza tamasgal (#312) üzenetére


*Szájber*
tag

vesz egy átalakítót!!!:) true story :R:)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#317) Kasya válasza tamasgal (#312) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erezheti az atalakito elonyeit es hogy ujra penzt adhat ki.

(#318) Mr.Csizmás válasza persil (#314) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az alkalmazás indításához. a nexus 7 tabletemen is van olyan funkció, amihez pin kód kell (pl. az arcfelismeréses feloldáshoz vésztartaléknak)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#319) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Eddig volt sok telóm volt , Apple még nem , de majdnem biztos , hogy ez lesz a következő.
Aláírom , hogy méregdrága , meg pofátlanság ennyit kérni egy telefonért , na de kérdezem én , hogy a HTC Sensation amit most használok , és egy éve adtam ki érte a 140K pénzt patinás márka akkori zászlóshajójáért mennyivel jobb , mikor a sz@r illesztések miatt tele lesz porral a belseje , én megúsztam , de sokaknak a képernyő porosodni kezdett belülről , gyakorlatilag egy délután alatt lemerül , a Sense 4- et meg felejtsem el , mert max. 1 év a support...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#320) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Van valami alternativa ami nem nagyobb durung mint ez az Ipfone? Tetszett az új Nokia 920 képeken, de mikor megláttam lefényképezve e mellett, majd hanyatt dobtam magam...

(#321) madgie válasza Piwi (#313) üzenetére


madgie
titán

Na várjál, minden egyes alkalommal pin kell, vagy csak mikor egyszer elindítod (és a háttérben fut amúgy)? Előbbinél mindegy, ha bankkártyázok, utóbbinál meg nincs értelme a pin-nek.

Asszony telefonjára nem töltök, neki van most droid, nekem wp7 van.

(#322) irgum válasza tamasgal (#312) üzenetére


irgum
addikt

Szerintem az simán eldönti, kell e neki az új telefon, vagy marad a réginél. A 4S is egy jó cucc, nem kényszerít senkit a váltásra.

Szerk: a cikk írója látványosan utálja az applet! Ez sok helyen feltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#323) *Szájber* válasza Dany007 (#304) üzenetére


*Szájber*
tag

FÓNOK, jelentem megtörtént a pihenés kicsit talán át is estem a REM fázison...Csatlakozhatom ismét a különleges hadosztályhoz, hogy hadba szálljak az országért és a királynőért?
DankeBitte Pöcök!!!

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#324) tamasgal válasza *Szájber* (#316) üzenetére


tamasgal
senior tag

Hogy fog az kinézni?????? Már látom is ahogyan ott egyensulyozik a telefon a cuccon............ :C

Vagyétek..... ;]

(#325) Graphics válasza *Szájber* (#323) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vicces :U Fekete humor

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#326) *Szájber* válasza tamasgal (#324) üzenetére


*Szájber*
tag

új fícsör lesz benne, hogy a giroszkópnak köszönhetően egyensúlyozik a kicsike!!!:)
10dollár lesz az app hozzá!:)

[ Szerkesztve ]

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#327) JulWCZar válasza merkucyo (#319) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Lol, a HTC meg mindig ezt csinalja?

A Desire-t egy evbe se telt elfelejteniuk.

(#328) PR0JECTNR56 válasza tamasgal (#324) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tetszett a cikk, rávilágít a telefon erősségeire és gyengéire egyaránt és minden benne van, ami kell, köszönjük az írást. :R

(#329) #01696768


#01696768
törölt tag

Tökjó teszt lett! Természetesen nem volt még a kezemben :DDD , de a legtöbb konklúzióval egyetértek. Én picit többet vártam, bár őszintén szólva nem tudtam elképzelni, milyen újítással jöhetnének elő. Vártam, hogy meglepnek, de nem tették. És szerintem is drága, dehát ezt a vásárló dönti el, és úgy tűnik, sokan nem értenek egyet velem. Azért kicsit bánom, hogy így stagnál a technikai fejlődés, a magok száma meg a colok nem tudnak kárpótolni a retina felbontáshoz meg az első widgetekhez hasonló újításokért. Ilyenek meg ma már nem nagyon vannak. Ez a telefon is olyan "meh" lett, mint az S3, tökjó meg minden, de azért nem rohanok a boltba. Na, majd a 6-os, úgyis az a kedvenc számom :D (És lassan kezdődhet az S4-es -- vagymi -- hype-ja, hiszen az a következő, nem? :D )

(#330) merkucyo válasza JulWCZar (#327) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Akárhogy nézem , még mindig jobb , hogy a szabványok vannak lesz@rva , a vásárlók helyett ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#331) Piwi válasza madgie (#321) üzenetére


Piwi
addikt

Nem fut háttérben, minek is kellene ott futnia :) minden egyes inditásnál pin-t kér a program. Tehát amire a pénztárhoz érsz már csak oda kell érinteni a telefont és kész is.

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#332) g0n21 válasza AkosL (#130) üzenetére


g0n21
senior tag

Barátnőmnek T-től rendeltem Xperia P-t, augusztus első hetében. Nemjött rá a P, amikor meghallottam, hogy van (nem T-s), akkor fogtam, feldugtam a gépre, és ráraktam a 4.0-ás androidot. WOW. Olvass, majd magyarázz... Az, hogy szolgáltatói nincs, nem azt jelenti, hogy nem lehet rá Gari vesztés NÉLKÜL, legálisan rárakni...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#333) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó cikk lett - grat :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#334) fordfairlane válasza fateless (#38) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tökéletesen egyetértek, hasonló konklúzióra jutottam én is.

x gon' give it to ya

(#335) Szakiii válasza merkucyo (#319) üzenetére


Szakiii
addikt

Itt jön az hogy androidod van és 5 perc alatt olyat teszel rá amilyet szeretnél pl egy sense 4es romot vagy egy gyári holo-s romot stb. A kis sony x8 nem most jelent meg és mégis vannak rá új custom romok amiket össze se lehet hasonlítani a gyárival annyival jobbak rá. Ha már valaki androidot használ akkor használja ki ezt a lehetőséget. Ha meg nem szeretne romolni akkor határozottan jobb egy ios vagy win phone de aki szereti jobban jár (szerintem) androiddal.

(#336) madgie válasza Piwi (#331) üzenetére


madgie
titán

Akkor olyan, mint előre kiszámolni az aprót :DDD

(#337) Piwi válasza madgie (#336) üzenetére


Piwi
addikt

Ahogy érzed :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#338) Dany007 válasza madgie (#336) üzenetére


Dany007
veterán

Vagy nem állítasz be pin-kódot... : )

[ Szerkesztve ]

(#339) merkucyo válasza Szakiii (#335) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Ordroid van, sens 4 , stabil , meg minden , de gyakran levágja a hálózatot , megzabálja az aksit , meg a wifi hotspot sem mükszik ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#340) tamasgal válasza merkucyo (#330) üzenetére


tamasgal
senior tag

Aha, na ja :B [link] :U

(#341) Szakiii válasza merkucyo (#339) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez a gyártó hibája amúgy. Ha megnézed a nexus s-t galaxy s1 után jelent meg nem sokkal és már egy ideje JB van rajta. S2 - sensation között sincs sok idő különbség s2 mégis kapja a jb-t jövő hónapban vagy max novemberben. Szóval igen ez a htc hibája nekem is volt evo 3d és arra is csak 3.6os sense jött.

(#342) Bossi válasza merkucyo (#339) üzenetére


Bossi
őstag

Ok az HTC de, nem minden androidos készülék problémás...

(#343) bagkri01 válasza merkucyo (#319) üzenetére


bagkri01
őstag

Google referencia mobilt kell venni. Jó támogatottság, korrekt minőség megkötések nélkül és kb fele ennyibe kerül. Ami még fontos az árukat is elég jól tartják.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#344) dlaj


dlaj
őstag

(#345) Gilberto válasza dlaj (#344) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Bohocok...

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#346) Dany007 válasza dlaj (#344) üzenetére


Dany007
veterán

Betegek...
Mit számít 1-2 hét ide vagy oda? Ez már csak a semmi majmolása nem más.
Persze ha lenne benne holografikus képkivetítés mint a Star Wars-ban akkor v.színű én is ott ülnék... De így... :D

(#347) Hatvan9 válasza dlaj (#344) üzenetére


Hatvan9
senior tag

...

(#348) gerii válasza dlaj (#344) üzenetére


gerii
addikt

Az anyuka milyen lelkesen várakozik :W
Holnap kiderül mennyi a kopott készülékek aránya :)

(#349) fordfairlane válasza Dany007 (#346) üzenetére


fordfairlane
veterán

Legalább kiszörnyülködhetitek magatokat. Látszik, hogy ki vagytok rá éhezve.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#350) Urban Terror válasza Piwi (#307) üzenetére


Urban Terror
tag

Azt írta, hogy 5 rongyig nem kell pinkód.

Amúgy az ilyen óvodás kioktatások után kihúzva mész le kutyát sétáltatni, vagy csak bemész a fürdibe és rárántasz egyet? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.