Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) knyitogato


knyitogato
őstag

Na, nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ajjaj :D ,itt lesz ám hozzászólásszám , rekordmennyiséggel :C

Jó a készülék ,csak nagy a hype / indítsunk :D /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) mb.edina


mb.edina
csendes tag

Én nem értem sokan miért szapulják az Iphone-t amikor a cikkben is benne van hogy más gyártók is hozzá mérik magukat!!

Minden telefonnak vannak hibái stb... de azért el kell ismerni hogy az Iphone és az Ios igen is minőségi termék!!

Amikor egy készülék megjelenik X 10-100 ezer ft-ért,eltelik egy pár hónap és eladásnál mindenki csak ennyit ír "csere érdekelne Iphone-ra" Vajon miért???? Mert megbízható,minőségi,és az Iphone-ra kiadott App-ok úgy futnak ahogyan kell!!

(#4) knyitogato


knyitogato
őstag

éééés a képeken is jól látható a kopás/karcosodás.

"És talán mindenki emlékszik az antenna-gate néven elhíresült arconcsúszásra az iPhone 4S kapcsán"

Mármint az iPhone 4 kapcsán, nem? A 4S-nek is volt antennabaja? Úgy tudtam, javították.

[ Szerkesztve ]

(#5) ak76 válasza mb.edina (#3) üzenetére


ak76
senior tag

:D Epic Fail

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Teljesen egyetértek a teszt több pontjával és a konklúzióval. Ennek a készüléknek az egyetlen értelmes újítása a kijelző növelése. Bár ezt is kb. 3 éves fáziskéséssel sikerült megvalósítani hát jár a taps. Ráadásul az Apple képes ezt úgy eladni, mint vmi világmegváltó, gigászi ficsör lenne. Hát na. De mint mindig ez is jó lett, több pontja is nagyon patent de nem nagyobb durranás mint mondjuk a 4, és ezzel zsinórban ez a második ami nem pukkant akkorát. Persze ez az eladásokban semmit nem jelent dehát a Pénz & Hype visz előre mindent. Ezzel meg elvan az alma.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) Bossi válasza mb.edina (#3) üzenetére


Bossi
őstag

Na én soha nem hirdettem így készüléket "csere érdekelne Iphone-ra"...
Vajon miért???? :)

(#8) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Az antenna gate nem az iphone 4S-nél, hanem az iphone 4-nél volt. 4S-nél pont ezt is javították. A másik, hogy hiányolom a normális hardver tesztet, mert ez a kijelentésed, hogy nem a legerősebb hardver nem biztos, hogy helytálló valami számok nélkül. Én nem tudom, hogy milyen, de a neten keringő tesztek szerint jó pár helyen eléggé megalázza a mezőnyt... (főleg gpu teljesítményben):S. Amúgy jó a cikk:)

(#9) Bog válasza knyitogato (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Panoráma képnél milyen helyes taxi limót készített a készülék. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Szerintem azok szapulják csak, akik nem tehetik meg, hogy ilyet vegyenek.

(#12) bagkri01 válasza mb.edina (#3) üzenetére


bagkri01
őstag

Hidd el ,hogy nagyot tévedsz. Sokan nem cserélnék le a telójukat iphone-ra. Az enyémért is ajánlottak iphone 3GS, de arra nem fogom elkótyavetyélni, sőt még egy i4, i4s-re sem. Mé mielőtt reagálnál, hogy azért mert még nem volt a kezemben iphone és azt sem tudom milyen, de volt mind3féle amit felsoroltam és nem voltam tőlük hasraesve.
Amúgy a teszt jó lett, de az űberszuper kamera hol van? Emlékeim szerint az i4s jobb képeket csinál.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#13) spawn21 válasza mb.edina (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Vagy miért vannak olyan hirdetések, hogy Iphone csere S3-ra? ;] :Y

Olyan lett a teszt amire számítottam. Nem elfogult és korrekt! :R

Gergőke88:megtehetném, még sem rohanok ilyet venni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#14) Bossi válasza Sur1G (#8) üzenetére


Bossi
őstag

a teszt eredményekre ennyi:

van a Geekbench program, iphone 5 interneten első körben 15xx pontot ért el az én készülékem is szintre pontra annyit...
Jött frissítés a programra az enyém már csak 1246 az iphone 5 1832 "ismerősnek van iphone 5 és kértem futtassa le" akkor most mi? Az én készülékem 1 hét alatt szarabb lett a iphone a megjelenése óta meg jobb... :Y

(#15) Gilberto válasza Sur1G (#8) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Hagyjuk mar ezeket a teszteket. Vannak olyan tesztek ahol az iphone a jo, es vannak olyan teszte ahol az SGS3, HOX stb. az elsö. Ezek relativ dolgok.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#16) DS39 válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

az iPhone 5s-nél, mi lesz a cím: ötleteSebb? :D

nem rossz teló ez de több helyen kimaradt a fejlődés.

szerk.: nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Cathulhu válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


Cathulhu
addikt

:W

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#18) bok92


bok92
addikt

Nem lett rossz teló, sőt külsőre nagyon is jól sikerült, csak maga az iOS miatt nem kellene. :N
Viszont ez a karcolódási probléma, háát kénytelen lesz a leendő alma tulaj valamilyen tokot venni, és kérdem én, mit ér a "prémiuim anyaghasználat",hogy aztán ilyen-olyan tokkal foghatod nap mint nap a telót.Bezzeg a Samsung telója meg sz@r műanyag... :U

Gergőke88: Nagyobb butaságot nem is tudtál volna írni... :W :F

[ Szerkesztve ]

(#19) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

"Teljesítmény-teszt" miért maradt el? Miért nem tudjuk összehasonlítani 4S-el pl? :F :W

⭐ Stella

(#20) bagkri01 válasza Sur1G (#8) üzenetére


bagkri01
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=dByCdDVXCmQ
Itt egy összehasonlító video, szóval ha érdekelnek a számok itt megtalálsz egy párat, de megnyugodhatsz, a két mag ellenére igencsak jól teljesít az i5. Bár szerintem nem csak a magok száma és órajele számít, egy kevesebb maggal rendelkező és alacsonyabb órajelen ketyegő proci is lehet gyors, ha fejlett.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#21) BoC1ka válasza Bog (#9) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Tudnatok esetleg egy hirt dobni a tmobilnal a modosult uzletszabalyokrol? vagy azt hol lehet elerni? Sehol nem talaltam. Tudom off kerdes de erdekelne szerintem sokunkat.

YNWA

(#22) ak76 válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


ak76
senior tag

???
Szerencsére bármikor megtehetném hogy vegyek egy ilyet,volt 3g-m 4/4s-em a repertoárban,és valószínűleg 5-ös is lesz,ettől függetlenül amiért megérdemli a savazást,azt nem fogom magamban tartani,szintúgy Droid/wp7 fronton sem.

1.)Az iOs 6 több szempontból visszalépés az 5 höz képest.
2.)A Gmaps likvidálása szimplán az userek szopatása,semmi több
3.)Az ötös harmatgyenge felületkezelést kapott.

Az új készülék messze nem akkora trüváj,mint amekkora hype megy körülötte.

[ Szerkesztve ]

(#23) albertp


albertp
csendes tag

Szerintem egy iPhone-nál ekkora ugrások elegendők évről-évre.
Én úgy gondolom, hogy a telefonok "iPhone-osztálya" az autók "Golf-osztályának" egyfajta okostelefonos megfelelője. Kimondva-kimondatlanul mindenki hozzá próbál igazodni, vagy ehhez képest akar több/jobb lenni. Viszont míg a konkurencia tágabb keretek között kísérletezhet (formaterv, rendszer, stb...) addig az osztályetalon nem. Egy Golf sem változott akkorát 20 év alatt, mint egy Astra (azt hogy melyik jobb-rosszabb bele se menjünk).
Szerintem ott bukna meg az iPhone-mítosz, ha hirtelen túl nagyok lennének a specifikációs ugrások...
Más kérdés, hogy ez nem mindenkinek éri meg.

(#24) gzbotii


gzbotii
veterán

Megújult, sokat változott, de vajon megőrzi-e piacformáló szerepét a sorrendben hatodik iPhone, amely a 4S-t váltja?

-szerintem, a i4 ota mar nem igazan tartanak lepest..piacformalas meg esetleg eladass teren..

(de nem is baj, h nem mennek a 5" es 8 mag fele..)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) Dany007


Dany007
veterán

Meglepetten olvastam, hogy még nálatok is karcolódott a készülék.
Akkor ez tényleg komoly probléma. Láttam én is a videókat a neten, megolvastam is róla sokat. De nem gondoltam volna, hogy még ilyen vigyázó / hozzáértő kezekben is képes karcolódni / kopni pár napi használat alatt!
Ez így már komoly problémának számít.

Hiszen hiába használunk tokot hozzá, vigyázunk rá mint a hímes tojásra, bizonyos erőhatások akkoris érni fogják. Nem lehet mindentől megóvni. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből hosszútávon.

(#26) sirály12 válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


sirály12
őstag

Végül is igazad lehet, aki SIII-at vesz pl, annak biztosan nem telik rá, hogy iphont vegyen! :W :DDD

Kicsit gondold át!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#27) Gergőke88 válasza ak76 (#22) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kit érdekel a Gmaps? Csak az Android userek fikáznak most. eddig is Igot használtam ezután is azt fogom. Miért is lenne visszalépés a 6 az 5-höz képest?
sirály12: általában az S3 tulajok nem fikáznak, hanem azok akik alsó kategóriás android készüléket használnak, hogy az mennyivel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#28) Sur1G válasza Bossi (#14) üzenetére


Sur1G
aktív tag

Nem kell megkövezni, csak arra akartam kitérni, hogy állított valamit és nem bizonyította. Legalább odaírta volna, hogy pl. ennek meg annak. Androidos teszteknél mindig van egy kis táblázat, amiben különböző tesztek eredményei vannak. Tudom, hogy azok nem jók a két külön platform összehasonlítására, viszont vannak tesztek, amelyek igen. Nem tudom, hogy azok mennyire mutatnak valós képet. De mindegy is igazából:)

(#29) Robertoq


Robertoq
őstag

Minden telefonnál van gyermekbetegség, de ai iPhone 5 esetében ez szerintem már túl sok :U

(#30) DS39 válasza Gergőke88 (#27) üzenetére


DS39
nagyúr

engem, én szeretek térképet nézni, navigáció nélkül. ez a saját térkép egy vicc.

(#31) bagkri01 válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


bagkri01
őstag

Ha valaki meg akarja venni, hidd el, hogy megveszi. Lehet, hogy nem mellényzsebből vágja az asztalra az árát (,mint gondolom te). De abban is biztos lehetsz, hogy sokan vannak akik nem akarnak ilyen telefont. 2006/07 óta szinte nem változott semmi, csak a hardver, meg beletettek olyan dolgokat amiket a konkurens rendszerek már rég tudnak, ezt csak iagymosottak nyalják be.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#32) knyitogato


knyitogato
őstag

Több szempontból is az egyik legjobb i5-teszt, amit eddig olvastam amúgy. Grat.

(#33) Bordian


Bordian
tag

nekem még mindig nem szimpatikusak a apple termékek,van 1 ipadem (kaptam) gyors meg minden de nem az igazi,semmi testraszabhatóság ,beállítás. Évek óta minden i cucc ugyanúgy néz ki (nem külsőre). Az IOS 6 ról annyit h mióta az van ritkábban használom a padet.

"Az almás készülék idei verziója...szögegyszerűen használható"

(#34) spawn21 válasza bagkri01 (#31) üzenetére


spawn21
veterán

dehogy van neki pénze. Anyunak és apunak legfeljebb.
24 évesen senkinek sincs ilyesmire pénze :D

iPhone 13p

(#35) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én akkor is azt mondom, azok vegyenek ilyen telefont, ennyiért, akiknek munkaeszköz ,és kimutatható pénzmennyiséget tudnak azzal elérni, hogy ilyen készüléket használnak.

Mert amúgy ezt az árat mi más tudja ellensúlyozni, max az, hogy csorog be a pénz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) sagit válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


sagit
addikt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#37) madgie válasza Robertoq (#29) üzenetére


madgie
titán

facepalm.

#40: nem tudom, hányan vannak a tömegből kitűnni vágyók az iPhone használóknál, de abban biztos vagyok, hogy több az, aki azt hiszi, hogy XY csak ezért vesz ZW telefont.

[ Szerkesztve ]

(#38) fateless


fateless
veterán

Amennyiben eltekintünk az Apple által minden alkalommal hangoztatott - és messzemenőkig eltúlzott - "világmegváltó" újításokat és fejlesztéseket kommunikáló kijelentésektől, majd a készüléket önmagában vizsgáljuk meg, akkor azt kell mondani rá, hogy kevés olyan termék van, ami ennyire egységes, mint akár ez, akár pl a korábbi iPhone. Persze sokszor nehéz elvonatkoztatni a cég túlzásaitól...

Ez egy remek telefon.

Aki iPhone-t szeretne - és meg tudja fizetni - azt kár lenne lebeszélni róla.
Aki nem szeretne iPhone-t, azt kár lenne rábeszélni.
A probléma azokkal van, akik vagy mindenáron meg akarák magyarázni, hogy ez vagy az a készülék miért jobb, illetve azokkal, akik erejükön felül tesznek azért, hogy mindenképpen iPhone-nal rendelkezzenek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#39) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon szép lett, de csak engem zavar a túl sok kihasználatlan terület a kijelző felett? Így mehetett volna bele 4.3" is .. :-)
(Bár én még mindig nem vennék iPhonet az ár/érték aránya miatt, most szerintem vannak jobb alternatívák is a piacon, de azt majd a nép eldönti, hogy igazam van-e)

(#40) 8th válasza Gergőke88 (#11) üzenetére


8th
addikt

Szerintem meg semmi sem szánalmasabb annál amikor egy ember státuszszimbólumként tekint egy nyavalyás telefonra. Hogy az éppen iPhone 5 vagy épp SGS3 az teljesen mindegy. Ezek csak telefonok! Tisztelet a kivételnek iPhone-t a világon mindenhol azért veszik, hogy kitűnjenek vele a tömegből nálunk meg, hogy villogjanak vele a suliban és a villamoson. "Fúú eppül múúti bazzdejó." Pff...

[link] ha

mod: kimegyek kocsit mosni. Kíváncsi vagyok mekkora flém lesz itt mire visszaérek. :P

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#41) AkosL válasza Ádám16 (#39) üzenetére


AkosL
aktív tag

mondj egy jobb alternatívát. komolyan. hónapok óta keresek a telenornál, T-nél, de nincs 4" vagy alatti, top HW-val rendelkező telefon. A 4.5"+-os téglákat ne nézzük, nagyon sok embernek már használhatatlan méret....

(#42) Bossi válasza Sur1G (#28) üzenetére


Bossi
őstag

Nem megkövezésnek szántam csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy a tesztek nem számítanak sok esetben.
Abban igazad lehet, hogy bizonyos képet adnak de, nem lehet alapul venni sok esetben az eredményeket.

(#43) PetX


PetX
aktív tag

Kezdem azt hinni, hogy az innováció ami az epöl részéről jött eddig az kezd lankadni, helyette lassan az lesz a tendencia, hogy próbálják tartani a lépést a többiekkel és/vagy jobban megvalósítani az új ötleteket (természetesen utána levédetni xD).

Továbbra is az optimalizálást tartom az epöl legnagyobb fegyverének a többiekkel szemben.
Egyetlen olyan cég sincs aki ebben versenyezni tudna velük és ennyire a felhasználókat szeretnék kiszolgálni.

Mielőtt véleményt írnál: nem vagyok epöl fan, sőt elítélem a gátlástalan piaci magatartásukat, de nekem ez jön le.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#44) persil


persil
nagyúr

"Ez az a termék, amivel a mainstream média is foglalkozik, ami bekerül a hírekbe közvetlenül azután, hogy özvegy K. Béláné áramot vezetett a tyúkól kerítésébe, amivel három macskát és egy halmozottan hátrányos helyzetű kisfiút megcsapott, és az előtt, hogy M. György milyen unortodox álmokat látott tegnap éjjel."

Te beteg vagy :D De pont ezért messze magasan a te cikkjeid a legtutibbak :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45) spawn21 válasza AkosL (#41) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnos nem top hw, az s4-es is már a közép mezőnybe van. (igaz ott a felső szegmensben)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#46) Najz


Najz
tag

szerintem semmi extra nálam volt , nagyon hamar kopik karcolodik és nagyon könnyen törik horpad .... fölösleges főleg ennyi pénzért .

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#47) Hennet válasza Gergőke88 (#27) üzenetére


Hennet
aktív tag

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#48) p87


p87
senior tag

"Csak ez a fránya kopási hiszti ne lenne, márpedig nálunk is jelentkezett a dolog"

Ennyi. :W

Kíváncsi leszek, hogy később pár hetes használat után, ha tömegével viszik vissza a kopott készülékeket kicserélik-e, vagy elhajtják majd az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#49) catroot válasza mb.edina (#3) üzenetére


catroot
veterán

"...más gyártók is hozzá mérik magukat!!"

Na, ez a trend változik meg szépen...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) Gergőke88 válasza spawn21 (#34) üzenetére


Gergőke88
addikt

Biztos furcsa lehet, de egyesek 24 évesen dolgoznak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.