Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kristof83


kristof83
aktív tag

Jól néz ki és ebben a kategóriában az ár is normális.

(#2) franc0


franc0
őstag

"A 12 ezer forintos végfelhasználói árat viszont részben a márkanév és a dizájn hozta létre, így ennek a hangminőségnek a tekintetében az SBT30 megvásárlása a márka rajongóin túl azoknak ajánlott"

Ezt nem értem, a Philips már régóta a gagyi szinonímája.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#3) rizso


rizso
addikt

Mostanában rá vagyok pörögve a BT-os hangszórókra, és az egyik nap ezt is ki tudtam próbálni. Jó-jó, de tényleg csak arra való, hogy ne a mobilon kelljen zenét hallgatni a kertben, vagy ha nagyon gyengén szól a laptopunk, akkor mellé még jól jöhet filmezéshez. Ha az ember tényleg élvezhetőbb minőségben akar egy ilyen kütyün zenét hallgatni, filmezni, akkor érdemes úgy kalkulálni, hogy olyan 70-100€-tól indulnak az értelmesebb cuccok. Egy ilyen, vagy mondjuk egy ilyen azért már egészen használható. Nyilván sok pénz, de valamit valamiért.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#4) Örni


Örni
senior tag

Repülőre ideális :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#5) #13110016


#13110016
törölt tag

Úgy néz ki mint egy kézigránát.

Ja, ezt úgy írtam, hogy a cikket nem olvastam el:D De látom ott is erre asszociáltak.

[ Szerkesztve ]

(#6) halkow


halkow
őstag

Miniatür hordónak néztem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) NoMagix


NoMagix
addikt

Egyszerűen ez egy E hulladék!

(#8) tomee007007


tomee007007
őstag

Én már fél éve használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. A hangminőség jó, bár nagyban függ mihez csatlakoztatod (andoridos eszközökkel szól a legjobban). Az aksija 8 órát simán bír.

(#9) Csapoati válasza tomee007007 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oszinten kerdezem: hol/mire hasznalod? Otthon/utkozben? Zenehez/filmhez? Csak mert nehezen tudom elkepzelni, hogy egy 2 wattos mono hangfal barhol is jobb legyen, mint egy ugyanennyibe kerulo fules vagy fejes.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) tomee007007 válasza Csapoati (#9) üzenetére


tomee007007
őstag

Néha otthon is, de nagyrészt a nyári kültéri programok alkalamával veszem elő főleg zene hallgatásra. Ár/érték arányban szerintem jó.

(#11) Csapoati válasza tomee007007 (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk most, hogy igy mondod, pl gordeszkazashoz el tudom kepzelni. Csak a max hangero kerdeses.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Zsolto válasza Csapoati (#9) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem egy fele ennyibe kerülő Yenkee EGGO BT hangszóróm van, és alig vártam, hogy meglegyen. Nagyon jól jön bütykölés, szabadtéri matatás, szundikálás, mosogatás ;] közben, amikor nem akarom magam fülessel elzárni a külvilágtól, és eddig a mobilomat tettem le magam mellé. Azért ezeknek a mobil beépített hangszórójánál sokkal jobb hangjuk van, főleg Androidon, ahol tudsz játszani a hangszínbeállításokkal (egy kis magaskiemelés nem árt, mert abban nem jeleskednek ezek a kis hangszórók). Egyébként az a tapasztalatom, hogy kis hangerőn, egészen közelről hallgatva meglepően jól szólnak, ezért szeretem elalvás előtt a párnámra tenni például.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#13) tomee007007 válasza Csapoati (#11) üzenetére


tomee007007
őstag

még szabad téren is jó!

(#14) rizso válasza Csapoati (#11) üzenetére


rizso
addikt

Elég sok olyan helyzet van az életben, ahol egy ilyen kütyü jobb, mint egy fül- vagy fejhallgató. Kezdjük ott, hogy több ember is jelen van, akik hallgatnák a zenét/akármit - itt már nem ér semmit egy fejhallgató. De pl. ha magamból indulok ki, otthoni munkáknál is sokszor jobban szeretem, mikor nincs eldugaszolva a fülem, tudok figyelni a környezetemre is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

Apple blog...
Egy 4000 forintos singacsáncsong lészülékkel is simán használható....

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#16) Csapoati válasza rizso (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a szabadteri zenelessel volt gondom, hanem azt nem ertettm, hogy egy ekkora mutyur eleg-e hozza.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) domerator


domerator
veterán

Ez mitol kerul az Apple blogba... raadasul microusb van rajta... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18) tomee007007 válasza domerator (#17) üzenetére


tomee007007
őstag

A microusb a töltést szolgálja.

(#19) Csapoati válasza Zsolto (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ezekbe a felhasználási módokba nem is gondoltam bele, bár szundikáláshoz én azért a hangfalaimat részesítem előnyben. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Elég beteg a kialakítása. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) gerii


gerii
addikt

Ha az ember a JFK reptéren check-olna be egy ilyennel tuti hogy kérdezés nélkül kapna a hátába egy tárat az UZI-ból ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) joey04 válasza kecskebégető (#15) üzenetére


joey04
titán

És?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) metaboy


metaboy
tag

Egyszer meghallgattam egy ilyet. Nem vagyok hardcore audiofil.. de brr..

(#24) insight


insight
aktív tag

Ma vettem egy ilyet, és tisztáznám a tesztben szereplő 2 kérdést:
- a kapcsoló OFF és Bluetooth állása között az AUX van.
- mellékelnek hozzá egy praktikus kábelt, aminek 3 vége van: az egyik vége micro USB, a másik, kettős vége pedig USB (töltéshez) és jack (zenéhez).

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.