Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remus389


Remus389
veterán

jó hozzáállás

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#2) Dave1984


Dave1984
őstag

Számomra is szimpatikus.Páromat már megnyerték,kellett is vennem egy sárga madarat neki :D

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Végre egy normális hozzáállás.

A játék meg nekem nem jön be.
Próbálgattam, de ez nekem olyan, mint a tökfőzelék.
Kicsinek utáltam, pár éve (jelenről van szó) gondoltam újra próbát teszek vele hátha megváltozott az izlésem, de nem ugyan úgy a hányinger kerülgetett tőle.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) ArchElf


ArchElf
addikt

Szuper! Tehát jogkövetkezmény mélkül gyárthatom otthon a plüssmadarakat :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Teljesen normális hozzáállás. Legalább nem azzal jönnek, hogy a warezolók okoztak nekik 423millió dollár kárt.

(#6) banhammer válasza ArchElf (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Gyártani gyárthatod, csak nem kereshetsz velük pénzt, mert akkor lerúgják a veséd.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Alukard


Alukard
senior tag

Jó látni, hogy vannak cégek akik képesek tanulni mások hibáiból... remélem (inkább) előbb (mint) utóbb a zeneipar is rájön, hogy valamit nagyon elk*rtak...

https://blackfyre.ninja

(#8) anulu válasza Alukard (#7) üzenetére


anulu
félisten

semmi jele nincs, hogy fel akarnák fogni, hogy hogyan és merre változott a világ

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Alukard válasza anulu (#8) üzenetére


Alukard
senior tag

Ez csak ahhoz vezet, hogy akik adoptálják ezt a modell sikeresek lesznek és a zeneipar-t meg még jobban utálni fogják és a vélt/valós károk is nagyobbak lesznek...

De szerintem kár ragozni, a remény hal meg utoljára...

https://blackfyre.ninja

(#10) Ringman


Ringman
nagyúr

jó időzítésű kijelentés ez pár nappal a megaupload-os történések után.

(#11) pschio


pschio
őstag

zene/film ipar kiadóinak nem érdeke észrevennie saját magát. nekik az a jó, hogy a vélt sérelmeikért a kormányokon keresztül szedik be az adózóktól a "kárukat". természetesen többszörösen, mindenféle hasraütött számból. arról ne is beszéljünk, hogy ha valaki letölt valami nem biztos, hogy ellenkező esetben a forrás hiánya miatt például elmenne moziba.

a rovio hozzáállása dicséretes. bízom benne, hogy a fogyasztók türelme véges és mikor betelik a pohár a kiadómaffiát egyszer s mindenkorra eltörli a föld felszínéről.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#12) anulu válasza Alukard (#9) üzenetére


anulu
félisten

ja, csak a zene"ipar" fogadtatja el a gyomorforgató törvényeket, és ők lesznek a cenzorok a neten.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) ArchElf válasza anulu (#12) üzenetére


ArchElf
addikt

A sok ACTAtologató :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Az Angry Birds népszerűsége töretlen, sokan több időt töltenek vele, mint tévénézéssel"

ezzel én is így voltam, és kaptam is egy piros madarat :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) Apika


Apika
Közösségépítő

Bejött nekik ez a hozzáállás...

[ Szerkesztve ]

(#16) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Annak ellenére, hogy mindig is "betegségnek" tartottam egy termék/szolgáltatás iránti túlzott fanatizmust, az üzleti felfogás nagyon szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#17) hunbi


hunbi
tag

Így kell ezt csinálni. Varrjunk kalózmadarat! :D

(#18) DJS


DJS
tag

Nem túl hihető vélemény. Az Angry Birds hány éve is van a pályán? A Wikipedia szerint 2009 december óta. És hány éve dolgozik a zeneipar? A különbség éppen elég nagy ahhoz, hogy gyanakodjunk.

Nem vagyok a zeneipar híve, de azt sem hiszem, hogy a rajongókra lehetne építeni. A rajongás sok mindentől függ, például senki sem szokott a citrompótlóért rajongani, pedig valójában dollármilliárdokat fizetünk érte minden évben. A rajongásból nem is biztos, hogy mindig ugyanolyan könnyen lesz pénz: a Tetris is nagyon sikeres márka lett, de nem hiszem, hogy ugyanakkora üzletet is jelentene. Tipikusan nagyon kevés dolog iránt szoktak az emberek rajongani, paradox módon a mostani kiadó rendszer több embert juttat pénzhez, mint ahányért rajonganak (talán ezt is szokták sokan kritizálni). Az is eléggé világos, hogy a rajongás rövid távú: egy ideig jó üzletet jelent, utána viszont már valószínűleg több pénzt lehet a szerzői jogból előteremteni, mert a dalt/játékot/akármit még szeretik, használják, csak már nem rajonganak érte.

(#19) ArchElf válasza DJS (#18) üzenetére


ArchElf
addikt

A rajongás sok mindentől függ, például senki sem szokott a citrompótlóért rajongani, pedig valójában dollármilliárdokat fizetünk érte minden évben.
A citrompótló pont azért fogy, mert olcsóbb, mint az eredeti. Vajon a cirtomipar is beperli a citrompótló-gyártót másolásért?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#20) syl5 válasza Remus389 (#1) üzenetére


syl5
őstag

Inkább érdekes. :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#21) MacCaine


MacCaine
őstag

Ez egy nagyon jó üzleti modell, követendő példa. :K :C

(#22) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Igy kell ezt felfogni...

essexboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.