Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Várom a játékot droidra is, az exkluzivitásra pedig: @!Đß%Đ!$

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) halkow


halkow
őstag

jó lesz bírom a stragéiai játékokat

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) Paul119 válasza halkow (#2) üzenetére


Paul119
addikt

Off: Sony igazán át portolhatná droidra a grand turismot :B

Bocsi nem neked ment volna :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) Kyller


Kyller
senior tag

Bőrlehúzás szaga kezd lenni ennek az egész Angry Birds-nek...Mindenből ez folyik... :(

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Heroes 3 fíling? :D

(#6) malnabokor válasza Kyller (#4) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ha hagyományos játékmenettel érkezne, még talán egyet is értenék, de mivel ez teljesen új játékmenet, nem értem miről is húzzák le...

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) feelurself válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


feelurself
aktív tag

+1 Nekem is pont ez jutott eszembe :DD

(#8) Kyller válasza malnabokor (#6) üzenetére


Kyller
senior tag

A névről...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#9) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez toll-lehúzás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) C$abi


C$abi
aktív tag

Az angol királynő biztos lefizette a Roviot, hogy az ő gyarmatai játszhassanak ezzel a játékkal...

(#11) desolator


desolator
senior tag

Csak remélni merem, hogy egyszeri fizetőssé teszik és nem valami lehúzós "free" verziót adnak ki belőle. Bár túl sok reményt nem fűzök hozzá, hogy így lesz.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#12) Tidzsimon válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Inkább final fantasy.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#13) saelin válasza desolator (#11) üzenetére


saelin
veterán

Túl szép lenne ha úgy lenne... Valamin biztos elfog hasalni a játék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) malnabokor válasza Kyller (#8) üzenetére


malnabokor
senior tag

Szóval ha a Samsung kihozná az S6-ot teljesen új kinézettel (mondjuk mint egy Sony Z2), akkor az is rókabőr, csak mert Galaxy? Sőt, a BlackBerry Z10 is a 9900 rókabőre, mert mind kettő BlackBerry (a logikád után).
Egy befutott terméknév alatt kihoznak egy teljesen más kategóriájú, játékmenetű játékot. Erre azt lehet mondani, hogy bővítik a termékpalettájukat.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#15) Enci1983


Enci1983
senior tag

Nagyon várós, nekem eddig az összes Rovio játék tetszett. Elfutnak egy tényleg alap droidon is (kivéve a Go), egyszerű játékmenet és ráadásul ingyenes, persze aki akarja megveheti a premiumot is. Kár hogy a Tiny Thief-et nem bővítik.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#16) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Látom megy az ötletdömping: Megtartjuk a cuki figurákat és műfajt váltunk. Kész is az Angry Birds Go. Megtartjuk a cuki figurákat és műfajt váltunk. Kész is az Angry Birds Epic. Sikerült az Agry Birds nevet úgy felfuttatni, hogy ennél több már nem is kell. Ezt is sokan le fogják tölteni.

Redmi Note 9 Pro

(#17) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

A Heroes máig kedvenc PC-n. Szóval jó lesz ez is unalmas pillanatokra. :)

(#18) Dilikutya válasza BE4GLE (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy FPS még jöhetne, vagy valami aranyos platform... :)
Plants vs Zombies-ből is van FPS vagy TPS. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Peterson_ válasza BOBAKILL (#17) üzenetére


Peterson_
addikt

Én is nagyon szerettem, kerestem is valami hasonlót droidra, de amit találtam az mind ocsmányul rá volt állva az IAP-ra.
Attól tartok, hogy itt is ez lesz.
Komolyan inkább fizetek 1-2000 forintot egy játékért, csak utána játszhassam úgy ahogy szeretném:(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) BOBAKILL válasza Peterson_ (#19) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én sem találtam még méltó játékot, ez sem lesz az. De szórakozásnak talán megfelel. :)
Nagyon merülne a telefonom ha kiadnának egy Heroes-hoz hasonló szintű játékot androidra. :D

(#21) Peterson_ válasza BOBAKILL (#20) üzenetére


Peterson_
addikt

A 2-nek van portja, de az sajnos nagyon körülményes.
Attól tartok, a mobil meg mindig a casual playerek platformjának van elkönyvelve, gyakorlatilag max. Két kezemen meg tudnám számolni a hc címeket, azoknak is egy része port.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#22) tixem


tixem
addikt

csak nekem támadt instant Stick of Truth érzetem a videó láttán? :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Flind válasza tixem (#22) üzenetére


Flind
senior tag

Nem.

(#24) Paul119 válasza Peterson_ (#21) üzenetére


Paul119
addikt

Deus ex,cod, shadowgun, dead trigger 2, real racing 3 stb,NFS most wanted, max payne, rayman stb :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) Peterson_ válasza Paul119 (#24) üzenetére


Peterson_
addikt

Attól, hogy valaminek szép a grafikája, még nem lesz ám kevésbé casual.
A Most Wanted, a Rayman mindegyik akkora árkád mint a ház, a Real Racing 3 meg a rossz vicc kategória.
Másodszorra kapott tőlem esélyt, de egy hétnél tovább így sem volt fent.
A lövöldék meg hagyján, Shadowgun most is fent van, még ugye a Max Payne, de az meg ahogy mondtam port.
A Deus Ex nem lehet rossz, de ennyi zsét nem adok egy játékért amiben gamepad támogatás sincs.:N

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Hintalow válasza Peterson_ (#25) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ezek tényleg nem a tárgyalt heroes kategória.
Mobilon nekem is hiányzik valami olyasmi, esetleg a final fantasy portok hasonlóak (többé-kevésbé) de azoknak meg is kérik az árát rendesen.
Gondolom ez is fizess-minden-extráért játék lesz.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#27) DMG válasza malnabokor (#6) üzenetére


DMG
senior tag

A PR-ről húzzák le a bört, lassan ott tartunk, hogy minden játékstílusnak lesz egy Angry Birds változata.
Mi lesz még? platform játék, FPS, TPS, Match 3, Tower Deffense, Zombis madaras tűúlélő horror?

Én már kicsit kezdem unni, hogy nem tudnak semmi egyedit kitalálni már, és inkább a madarak ábrázatával próbálnak eladni mindent.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#28) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintem ideje lenne pihentetni ezt a szériát. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) Peterson_ válasza Cyberpunk (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem fogják, amíg van élet a franchise-ban.
Számomra már rég kipukkadt a mérges madár lufi, pedig régen én is nagyon rá voltam kattanva.
Aztán a sokadik átcsomagolás már elvette a kedvem.
A Go-nál már a kipróbálásig sem jutottam el, ennél a műfaj miatt lehet, hogy teszek egy próbát, de sok jóra nem számítok.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) Cyberpunk válasza Peterson_ (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kicsit CoD-os jellege van már a dolognak. :D Jó lenne végre valami új is. A Bad Piggies az még tetszett, mert lehetett rajta gondolkodni. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) blueMerle


blueMerle
veterán

Jééééé Heroes of Might and Magic játésktílus :P Várom nagyon

(#32) Paul119 válasza Peterson_ (#25) üzenetére


Paul119
addikt

Rr3 miért rossz vicc? csak kíváncsiság :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33) Dilikutya válasza Paul119 (#32) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az még a jobbak közül való, ráadásul a játékon belül vásárlás sem olyan, mint a Dungeon Keeper-ben, ahol az impek kiástak 1-2 aknát 10 mp alatt, utána meg 24 óra kellett volna. Le is töröltem rögtön. A Real Racing 3 nem vészes, más autós játékokban is a versenyekért kapott pénzből van fejlesztés, új autó. Egyedül a várakozási idő zavar, de az sem vészes, a budin lenyomsz 1-2 versenyt, a következőig megvan a fejlesztés és a szerviz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Paul119 válasza Dilikutya (#33) üzenetére


Paul119
addikt

"Egyedül a várakozási idő zavar, de az sem vészes, a budin lenyomsz 1-2 versenyt, a következőig megvan a fejlesztés és a szerviz. :)" mintha magamat hallanám :D viper acrx szériában el akadtam ott már túl drágák a kocsik, régi rendszer jobban bejött hogy azt veszed meg amelyiket akartad :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35) Griff55


Griff55
senior tag

Hát.. olyan olcsó heroes koppintás.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#36) macilaci42


macilaci42
csendes tag

mosolyogva olvasom a hozzászólásaitokat, váltottam ausztrál store-ra, 2 napja nyomom már a játékot, és elképesztően jóra sikerült, egyszerűen nem bírom letenni a telefont, ez nem egy újabb erőltetett Angry Birds, szerintem ilyen szórakoztató játékkal még nem is találkoztam

(#37) Peterson_ válasza Paul119 (#32) üzenetére


Peterson_
addikt

Amennyi potenciál van benne, akkora kalap hulladék az egész.
Az egyik legszebb játék ami a platformra van, nem igénytelen, szépen rajzolt, nincs agyoncsicsázva.
simán lehetne ilyen félszimulátor, de egy az, hogy vagy a gép csal, vagy nemtudom, de akkor nyersz bizonyos géposztályokban, ha mint az állat a rajtnál mindenkit ledarálsz.
Rendes irányítást -számomra- nem sikerült benne csinálni, bár a most Wantednél még így is fényévekkel jobb.Az automata gáz, meg fék meg a többi meg...hát hagyjuk már.

Az elején, mikor megjelent, kapásból lecsaptam rá, akkor nem volt ennyire lebutítva, és nem is mentek rá ennyire a freemium hányingerre, mint ahogy most áll a dolog.

Számomra pedig ez lenne a tökéletes autós játék, ha a leírtakon kívül, esetleg még lehetne mélyebben bütykölgetni, állítgatni, és nem dobták volna félre a részletesebb sérülési metódusokat.
Talán még ha valahova lementette volna a profilom,mint ahogy nem mentette(nem értem így minek hozzá ilyen-olyan account), még talán, csak az eredmények miatt marad volna, de önmagában még a helyet is kár rá pazarolni.
Persze mindig vannak rá frissítések, de vagy 3 főverzió volt, amitől a telók kilencven százalékán FC-olt, azon kívül csak úgy nyúltak, hozzá, hogy jobb nem lett, a többi meg csak mókusvakítás.

Jó nekem a régi shift akkor inkább már, meg az Underground Rivals emulátorral. :K

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) desolator válasza macilaci42 (#36) üzenetére


desolator
senior tag

"ingyenes" utólag vásárolgatós vagy egyszeri fizetős a játék?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#39) macilaci42 válasza desolator (#38) üzenetére


macilaci42
csendes tag

ingyenes, ha van türelmed nem kell fizetned semmiért, mert ki lehet farmolni a cuccokat, iszonyat jó a játék, az angry birds go-val 1 kört játszottam, többet nem , nekem sem tetszett, ez viszont nagyon magasra rakta nálam a lécet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.