Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Jó ötlet, talán még jobb lenne a telefont a billentyűzet alá dokkolni így kikapcsolt kijelzővel betöltené a tapipad szerepét.
Szerk.: A Microsoft helyében lenyúlnám az ötletet Win10-hez ideális megoldás.
Egy dokkolóval is eltudnám képzelni, telefon be, és ott a monitoron a rendszer.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) Воланд


Воланд
titán

az ativ q eseteben egy virtualis gepen futott a droid es annak a termeknek a megjeleneset sikeresen megakadalyozta az ms meg a google. w10 mobil eseteben meg nem lehet kikapcsolni a secure boot-ot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) lorinser válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


lorinser
senior tag

A Microsoft-nak nem kell lenyúlnia az ötletet mert már készen vannak vele: Continuum
Szerintem ez jobb megoldás is mint az Win-Android kombó.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#4) -=MrLF=- válasza lorinser (#3) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Igen én is erre gondoltam, win10 telefon menne tapipadnak egy notebooknak kinéző akkumulátoros, kijelzős, billentyűzetes dokkolóba.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) Madwe válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én is rögtön arra gondoltam h a telefon lehetne a tapipad. A szabadalmi képeken ráadásul elég gagyi a tapipad kialakítása :D Amúgy furcsa hogy android-win kombóban gondolkodnak, wp10es continuum sokkal inkább jobb megoldás lenne ezzel a laptopba dokkolom a telefonom történettel... Igazából wireless is mehetne, van egy kijelző bill páros ami kihajtható mint egy laptopnál, amire küldi a telefon a képet, btn beveszi a billt, ő meg maga a tapipad, amit bárhova tehetsz... Vagy ha már dokkoljuk a vázba, legyen benne +akku is, nem?

(#4) -=MrLF=- látom egyre jár az agyunk :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az a következtetés miből jön, hogy dual OS lenne? Sokkal több értelme lenne egyetlen oprendszert használni, kvázi dokkolóval. Androiddal, Windows 10-zel simán megoldható.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy akkor már legyen 3 az egyben hibrid gép. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) 80hun válasza lorinser (#3) üzenetére


80hun
addikt

Jó ötlet :C , bejön a koncepció.

(#9) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Pár éve mintha valami kínai gyártó mutatott volna be valami olyan modellt (aztán lehet még csak koncepció szintjén létezett), amiben a touchpad volt a telefon, táblagép a kijelző (vagy a billentyűzet?) és notebookként is használható volt.
Csak arra emlékszem, hogy fekete-piros volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ez besikerül megspórolhatjuk a házat + kijelzőt [laser phone by lenovo]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#12) Madwe válasza pusszycat (#10) üzenetére


Madwe
nagyúr

A lézeres bill sok teszten megbukott már. Röviden nem tud elég pontos lenni, nincs visszajelzés hogy lenyomtad, világosban nem működik, a saját kezed pedig árnyékolja a képet :D

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lenovoék ezt nem tudják? Vagy sikerült valamit fejleszteni a dolgon. Mondjuk több kamera, infra.A kinekt is fejlődik.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Jester01


Jester01
veterán

Engem az zavar, hogy ezt már megint miért lehet szabadalmaztatni? :U

Jester

(#15) berVi


berVi
senior tag

A kepenek lathato Android-os felulet utan nem tudom, mibol gondolja a cikkiro, hogy Windows-t futtatna.

[ Szerkesztve ]

(#16) draco31


draco31
veterán

Érdekes megoldás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17) tjb007 válasza Jim Tonic (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Benne van a szabadalom leírásában. Amúgy meg csak ötletelés, csupán fejben és papíron létezik, de azért a biztonság kedvéért bejegyeztették.

„the first operating system may be Android, and the second operating system may be Windows. Meanwhile, in the above exemplary embodiment of the present general inventive concept, although only Android and Windows operating systems are mentioned, other operating systems may also be applied. ”

(#18) twollah1976


twollah1976
őstag

A Samsung Exynos 7420-as SoC már elég erős ahhoz, hogy az elgondolás életképes lehessen.

Én a telefon kijelzőjét használnám touchpadnak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) mekker


mekker
őstag

Hamar elkaszálják majd a rajt előtt.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#20) lajthabalazs válasza twollah1976 (#18) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy a telefon egyetlen ésszerű helye a touchpad. Azt nem egészen értem, hogy miért nem Windows-os telefonból akar Windows-os táblagépet csinálni. De lehet hogy azt már valaki bejegyezte.
Remélem az ilyen "magas technikai szinvonalú" szabadalmakat hamar eltörlik, ha bejegyeztek volna egyet a kerékre vagy a tűzre, valószínüleg még mindig lóháton járnánk, és délre vándorolnánk telelni.

(#21) lajthabalazs válasza lajthabalazs (#20) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

No meg Motorola Lapdock.

(#23) schawo válasza berVi (#15) üzenetére


schawo
titán

Ezt én sem értem. A képeken semmilyen utalás nincs a Windowsra. A 2. képen (300b) Android van. A másik kettőn asztali Linux vagy Android látható. De ha egyben nézem mindhármat, akkor minden valószínűség szerint az összesen Android látható.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) Amacs


Amacs
aktív tag

Elsőre nekem is egyértelműnek tűnt, hogy a telefon legyen a touchpad. Elkezdtem utána gondolkozni azon, hogy vajon miért nem így van a képen. Belegondolva, számomra furcsa lenne, ha a sima, maszatolódó felületű mobil kijelző lenne a touchpad egy ilyen gépen, valami enyhén érdes matt felület helyett.
De lehet csak megszokás kérdése.

(#25) Jim Tonic válasza schawo (#23) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én is erre kérdeztem, tbj007 írta is, mi a forrás. Szerintem arról van szó, hogy muszáj volt valamit változtatni az MS ötletén, mert egyébként talán be sem venné a hivatal. Esetleg megpróbálták megakasztani az Almát, hogy hasonlót csináljanak IOS - OS X kombóval.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A kilógó touchpad helyett lehetne a telót is annak használni, csodálkozom hogy erre nem jött rá a Samu.

(#27) tjb007 válasza #32839680 (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

Arra így is jó lesz, hogy bevédjék magukat vele. Ha neadjisten valaki megcsinálná előttük (van egy olyan érzésem, hogy kínai mérnökök már rá is álltak a témára) lehet miatta majd perelni.

(#28) alevan válasza Dr. Akula (#26) üzenetére


alevan
őstag

Szerintem az már le van védve :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#29) bexxter


bexxter
tag

Anno volt szó Asus esetén tabletbe dokkoló telefonról, ami egy notebookban végződne. Mikor jön?

(#30) mekker válasza bexxter (#29) üzenetére


mekker
őstag

[link]
[link]
Hamar elkaszálták ezt a vonalat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.