Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

WoW, eléggé Gear S 2 benyomásúak a sajtó képek... persze ettől még szép..kár, hogy a fossillal szemben rossza a szájjízem.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) razzorr válasza RaveForce (#1) üzenetére


razzorr
őstag

Teljesen jó óra a Fossil, nekem több is van. Csak a helyén kell kezelni, 30-ért mit kapsz ha nem Fossilt?

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Kimondottan jól nézz ki. Remélem a tudása is megfelelő lesz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) fi:zi'k válasza razzorr (#2) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pl Seikot vagy Casiot. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) MittuDomain_ válasza fi:zi'k (#4) üzenetére


MittuDomain_
őstag

A lassan 11 éves Casio-m még mindig hibátlanul teszi a dolgát, nem is cserélem míg be nem adja az unalmast. Eddig egyszer (vagy talán már kétszer?) kellett benne elemet cserélni. [Van a családban egy 63 éves felhúzós DOXA, na az még energiatakarékosabb. :P ] És szerintem még mindig el lehetne adni nem sokkal kevesebbért, mint amennyiért akkor lett véve. Na ezt próbáld meg elsütni 11 év múlva. Addig az okosóra a gazdag geek-ek játékszere szerintem. Persze repiben jöhetne. :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) Lacee1986 válasza MittuDomain_ (#5) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mindig van valaki aki egy órát akar összehasonlítani egy okosórával. :R

Azt ugye tudod, hogy ez nem csak az idő megnézésére alkalmas?

Ha jól látom, itt is le lesz vágva az alja, mint a Moto 360-nak, kár érte.

(#7) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Az óra külseje szép, viszont a kijelző alján a fekete sáv meg gáz, teljesen elrontja az egészet. Nem kéne.

(#8) MittuDomain_ válasza Lacee1986 (#6) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem én kezdtem a Casio-s hasonlatot, csak reagáltam.

Tisztában vagyok az előnyeivel, nem is utasítanám vissza, de még nem tart ott, hogy pénzt adjak érte, ilyen formában, ezzel kapcsolatban már kifejtettem korábban a véleményem, csak most nem találom, hogy belinkeljem, szóval újra: ennek akkor lenne értelme, ha minden Android Wear gyártó megállapodna, hogy lenne fix méret fix gombkiosztással, és a belső upgradelhető, kicsit mint a project ara. A rozsdamentes ház, zafírüveg... nem avulna el, és mehetne alá mindig friss technika. Lehetne mondjuk 3 tok méret, meg forgatható lünettás és fix, azt csókolom.
Nem ördögtől való dolog az okosóra, de még a bölcsőben ringatják. Nézd csak meg az epölt: akkor hájp, aztán egy kalap sz*r az egész... Egy Tizenes S2, vagy bármelyik wear jobb, de még ezek is gyengék.

Ha most vennem kéne valami ilyet, az az ms band2 lenne, de az is kényszerből, mert "minden OS-t támogat", de egy BB10-es telefonnal a hajamra kenhetem. Viszont legalább van benne GPS, nem merül mint a Titanic, és "just works". Egy okosórától nem várok el többet, mint hogy legyen notifikáció, pulzus, gps, és vízálló legyen (tudjak benne úszni - heti 6-8-10km-t lenyomok a medencében). És 0-24 GPS használattal is menjen egy napot, a nélkül egy hetet. Nem kelljen semmi spec app, felhőbe szinkronizáljon, egy webes felületen lehessen követni platform függetlenül, azt csókolom.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép.

(#10) kkdesign válasza MittuDomain_ (#8) üzenetére


kkdesign
senior tag

Teljesen egyetértek a legttöbb mondandóddal.

a BB10es telefon kezeli a droid appot tehát eléred arról is a célod.

De én is ilyenre vágyom. Csak egyelőre még ilyen okosóra nincs ,de a MS band 2 áll legközelebb hozzá. :K

(#11) Lacee1986 válasza MittuDomain_ (#8) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Akkor ezt tényleg nem neked találták ki. Ez egy elektronikai eszköz, amit jobb esetben 2-3 évente cserélnek, akárcsak egy telefont. Tisztelet a kivételnek.

(#12) Den Hadnagy válasza RaveForce (#1) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Több Fossilom is van, egyikkel sincs baj, bár nyilván nem ok nélkül írod, amit írsz.

Amúgy kb. 2 féle szerkezet van az átlagórákban az egész világon, ebben az árszegmensben, a többi csak design.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#13) QwErTy42 válasza HThomas (#7) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#14) moleculez


moleculez
veterán

Abszolut rendben van, jol is néz ki, nem annyira drága, csak nekem fölösleges kütyü lenne.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) RaveForce válasza Den Hadnagy (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

sajnos igen, pedig design-ban nagyon tetszett / tetszenek

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem rossz, de nekem kicsit jellegtelen a dizájnja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) VIBO


VIBO
őstag

Jáááj az őrületbe kergetnek ezzel a levágott alsó résszel :O
Miért kell elb@szni a szép órát ezzzel???? :F

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18) QwErTy42 válasza VIBO (#17) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szerintem is tök igénytelen és bazári azzal, hogy nem teljes a számlap.
Egyenesen gusztustalan.

Eddig a Samsung a favorit.
Bár úgysem veszek még egy jó darabig ilyen vagy ehhez hasonló vackot.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#19) raziel01 válasza razzorr (#2) üzenetére


raziel01
veterán

40 körül van Orient is. :-D

(#20) Misi1979 válasza raziel01 (#19) üzenetére


Misi1979
őstag

Ami igazából Seiko.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#21) sefan67


sefan67
aktív tag

Ennek is lapos gumi dizájn :O

"...Következőt!"

(#22) orbano


orbano
félisten

ha jobb lesz valamivel, mint a moto, akkor bejövős... bár az android only kicsi töri a lelkesedésem :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) tDr1v3r válasza razzorr (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

MVMT. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#24) Jeanne d'Arc

Jöhetne valami csajosabb kiadás is.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) sefan67 válasza Jeanne d'Arc (#24) üzenetére


sefan67
aktív tag

Majd samu kiadja a Gear S2-t swarovski edition-be :DDD

Erről jut eszembe:
Mostanában nem volt meg heti 720. új Samsung telefon hír itt mobilarenán

;]

[ Szerkesztve ]

(#26) orbano válasza razzorr (#2) üzenetére


orbano
félisten

Komono :P

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#27) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

A borszijas tetszik, szép.
Bar inkább egy withings acticite,igaz nem egy kategoria

(#28) orbano válasza Cannabis7 (#27) üzenetére


orbano
félisten

na, annak az órának beépítenek egy transzparens oled kijelzőt az üveg aljára, ahol pár értesítést, részeredményeket, ilyesmit megjelenít, és már veszem is. 10 év és talán lesz ilyen :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) Binczet


Binczet
aktív tag

Valami áthidalhatatlan technikai akadály miatt vágják le a kijelző alsó részét?

(#30) orbano válasza Binczet (#29) üzenetére


orbano
félisten

gondolom valahova tenni kell az elektronikát, vagy a csatlakozókat, ilyesmit, hogy a többi részen keskeny maradhasson a káva. vagy ez, vagy vastagabb keret, én erre tippelnék.

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.