Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dluinet válasza Kapanyél (#50) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tud egyszerre wifi-n netre és egy telefonra is csatlakozni?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#52) Kapanyél válasza Dluinet (#51) üzenetére


Kapanyél
őstag

Úgy működik a vezérlés, hogy egy hálózatra kell csatlakozniuk. Tehát a box/stick csatlakozik WiFi-n egy routerhez, amihez csatlakozik a telefon is. Így van net mindkét eszközön de egy subnetben is lesznek és elérik egymást IP-n.
Amúgy a készülék nem tud direktben egynél több eszközhöz csatlakozni, mint általában semelyik.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#53) Dluinet válasza Kapanyél (#52) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja csak program is kel hozzá, így tegnap megvettem hozzá ezt a progit, most oké

azt hittem van hozzá ingyenes megoldás is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#54) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all!

Tudnátok ajánlani egy jó minőségi smart tv boxot ? Most jutottam el odáig, hogy kcisit felturbózzam a tv-émet, az ár különösebben nem számít.. THX!

3njoy the Lif3

(#55) Kapanyél válasza Sn00k (#54) üzenetére


Kapanyél
őstag

S802H/812 SoC legyen benne vagy Atom. A 220Volt.hu-nál találsz ilyet.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#56) Sn00k válasza Kapanyél (#55) üzenetére


Sn00k
veterán

Köszi! Akkor jót választottam szerencsére a 220tól, egész pontosan ezt: Tronsmart Vega S89-H (16GB) (v.2)

3njoy the Lif3

(#57) Sn00k válasza Sn00k (#56) üzenetére


Sn00k
veterán

Megjött a Tv-boxom, csak baromi idegesítő és nehézkes a távirányítójával szöveget írni :/ Nincs valami megoldás, hogy telefont is tudjam használni távirányítóként ?

3njoy the Lif3

(#58) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

CRT TV -hez vennék ilyen ketyerét és úgy látom megjelent egy fejlesztett változata ( CS 918 Plus ). Kerestem összehasonlító írást de nem igazán találtam, a száraz adatok alapján pedig nem tudom eldönteni, hogy megéri-e azt a plusz pénzt. A gyakorlatban vajjjon mennyivel jobb/használhatóbb az újabb verzió ?

A másik kérdésem, hogy a cikkben szereplő videón őrületes sebességgel kezelték, azt ugye jól gondolom hogy a hozzá adott távirányítóval nem kivitelezhető ? Egér és egyéb trükkös eszköz ami megkönnyíti a kezelését pedig ha jól értem csak root -olás után használható hozzá ?

Köszi.

(#59) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

A Google now funkciót tudjak ezek a tv boxok? Mikor az "okey Google" vezényszóra lehet szóban keresni?

(#60) Keem1


Keem1
addikt

"Az Android appok között nem is igazán könnyű normális HD lejátszót találni"

Dehogynem, VLC a neve. A többi, Play-en lévő cucc csak bohóckodás meg reklámtenger. :D
A VLC reklámmentes, ingyenes, gyakorlatilag minden formátumot megeszik mindenhonnan (belső tároló, külső SD, hálózat, stb.).

(#61) totog


totog
tag

Nem túl aktív a topic, de hátha másnak is akad hasonló problémája.

Pár napja nem indul a kütyü, amikor bekapcsolom világít kéken a led, majd olyan 5-10 mp múlva elalszik. Újra bekapcsolom, újra elalszik. A gépre rádugva nem történik semmi, tehát még ismeretlen hardverként se találja meg a windows, recover gombot nyomva sem.

Itt: [link], sokan írták, hogy az adapter a gond. Szétszedtem, és lám, nálam is megpuposodott az egyik kondi...

Próbálok szerezni egy csere kondit, aztán remélem utána nekem is működni fog.

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

(#62) totog válasza totog (#61) üzenetére


totog
tag

Nyert, vettem egy 470 pF 16 V-os kondit, kicseréltem a púposat, és semmi baja. :)

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

(#63) totog válasza Keem1 (#60) üzenetére


totog
tag

A VLC-vel csak az a bajom, hogy nincs benne hálózati tallózó, nem úgy, mint mondjuk a bsplayer-ben.

Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

(#64) Dluinet válasza totog (#63) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mx player

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.