Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) DarkByte válasza #64791808 (#119) üzenetére


DarkByte
addikt

A saját "készletemből" próbáltam keresni olyan zenét ami ha nem is teljesen, de részben megfelelhetnek a kitételnek, mindkettő Sub Bass Monster: "Az alvilágnak nincs romantikája", "Az utca másik oldala". Azt hozzáteszem hogy igen, dallamossága ezeknek sem több mint egy átlag mainstream zenének, de a szövegekben nincs káromkodás ahogyan emlékszem és nem is a fent említett témákról szól (Sub Bass zenéiben egyébként is kevés a káromkodás ha van egyáltalán). A második próbálja elmagyarázni ezt az egészet egyébként amiről ez a topik szól. Mielőtt körbelőttök, ez a vélemény is eléggé szubjektív biztosan mint az egész rap téma. Nem is akarok nagyon okoskodni, mert tényleg nem vagyok túlzottan benne a rap-ben. Nekem a szívem a 90es évekbeli EuroDance-ért, Vocal Trance-ért és újabban a Gothic Rock-ért rajong (+próbálkozom a Power Metal-al, jelenleg az Ayreon képében). És még jópár mást is hallgatok, de ezek a legjellemzőbbek. Szép kis összeállítás mi? :P

És tagadhatatlan amit már más írt fent: egy zenét szeretni lehet azért is, amilyen élmények kapcsolódnak hozzá.. nekem van ilyen egy tucat. :B

Apropó, részben kapcsolódik a témánkhoz de ez a videó meg a szövege nem semmi: Nickelback Rockstar Spoof - Popstar. Ez meg jó kis videóklipp paródia, az esernyős könyökömön kijövős Rihanna zene egy kicsit más előadásban: Vanilla Sky - Umbrella :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.