Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) BloodRay válasza Kalandor (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez jó volt! :D
Laza rapper szarik rá, ha lekési a buszt. ;)
Egyébként érdekes volt az írás. :K

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) Retro11


Retro11
senior tag

Azt gondolom a Wu-Tang vagy N.W.A valóban füves, és lepukkant, de a csúcsok.Ja és szerintem a "nagy rapperek" (vagáncsos fiatalok) nagyobbik része nem is ismeri az igazi, a régi, korszak alkotó előadókat.

Sajnálom, hogy valakinek a rap 50cent és S.D-ban merül ki.Vicc...

[ Szerkesztve ]

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nos az aluljáróra nem mondok inkább semmit, valóban jobb volna neobarokban az is, de azért a vonaton szerintem irtó ocsmány tud lenni. Megy a fák közt az ezerszínű vonat... Persze lehetne ezen vitatkozni, de rendszerkritika ide vagy oda, minden kritika rossz, ha rombol.

Bár... ez már más téma, és ha jól emléxem, egyszer már kiveséztük.

[ Szerkesztve ]

(#6) cousin333


cousin333
addikt

"Végül leírnám, miért is jó ez az egész. Én nyitott vagyok mindenféle zenére, meghallgatom, mielőtt lefikázom, így van összehasonlítási alapom."

Az általad leírtakhoz kiegészítésként hozzátenném, hogy én is nyitott vagyok mindenféle zenére, de az általam hallgatott rap számok többsége simán nagyon gyenge volt (az általat felsorol körítéssel együtt). Hallottam tűrhetőeket is, de legnagyobb részük egy régebbi (és tényleg jó) szám egy az egyben történő lenyúlása volt, amire aztán a "zeneszerzők" rátették a maguk "művészetét". Magyarul elk...ták, de nagyon. Ez sem nővelte a szememben az értéküket...

"Ehhez a kultúrához hozzátartozik a graffiti is. Véleményem szerint nagyon jól tud mutatni egy szépen megalkotott rajz egy aluljáróban, vagy egy falon, de én lennék az első, aki jól helybenhagyná azt, aki más tulajdonát összefújja. Kevés kivétel van(talán a vonat, aluljáró), ezeket elfogadom."

Na igen, de a "jól mutató" graffitik részaránya alacsonyabb, mint a jó rapzenéké a zenék nagy családjában... A "szignójukat" mindenhova felfirkáló barmoknak meg helyben el kellene törni a kezét :(((

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#7) NoLF


NoLF
addikt

Fanka, hihi :) örülök ha tetszik, jóbarát az arc, ott voltam mikor elkezdte próbálgatni a szárnyait. mostanában keveset hallgatom, de biztos van mondanivalója a szövegeinek mint mindig.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"Amit Ti szubkultúrának hívtok"... az az is :DDD

(#9) feel good


feel good
aktív tag

Minden igényes hiphop zenét imádok, legyen az Tupac, Snoop Dogg, Wu-Tang Clan, Sub Bass Monster, Ludditák, Fankadeli, meg még vannak ezren.
De ez nálam csak zene, nem életstílus.
Se bőgatya, se fű, se sapka, se bling-bling.
Nem is értem ezeket a műmájer gyerekeket, mit látnak az ilyen 50 cent, meg dopeman, meg ilyen figurákban? Csajozunk, nagyfelni, aranyak, királyak vagyunk, ennyi? Tyűű-ha. :(

(#10) eastsider


eastsider
nagyúr

Fluort, Anonim MC-t nem szereted? :)

speeder04: SP is nagy arc, meg a Hősök :C

[ Szerkesztve ]

(#11) speeder04


speeder04
csendes tag

Ajánlok pár jó magyar előadót ;) :
SP
Anonim MC
mes
Hősök (bár ez nem EGY)
Fluor Filigran
:DD

Cool. Cool Cool Cool

(#12) NoLF


NoLF
addikt

akkezdet phiai - ne feledkezzünk meg róluk :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13) cousin333 válasza cousin333 (#6) üzenetére


cousin333
addikt

[link]...

Valahogy mindig azt tartottam, hogy rappelni az megy, aki nem tud énekelni :D

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#14) feel good válasza cousin333 (#13) üzenetére


feel good
aktív tag

pedig ez kifejezetten jó szám

[ Szerkesztve ]

(#15) Bonyi96 válasza eastsider (#10) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Dede. Anonimnak tényleg nagyon jó szövegei vannak :R
Nem tudtam, hogy ez már volt itt téma, új vagyok errefelé, bocsi :)

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#16) Bonyi96 válasza cousin333 (#6) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Az utoldó mondatoddal teljesen egyetértek!

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#17) cousin333 válasza feel good (#14) üzenetére


cousin333
addikt

Pereg a nyelve, az biztos, de erre mondják, hogy ha ez jó, akkor milyen lehet a többi... :P ;)

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#18) Ősember


Ősember
őstag

én tudod mitöl undorodok? attol a magyar "rap" zenétöl, ami az mtv-n megy. srác rappel végig folyamatosan, se refrén se semmi, egy sort sem ismétel, elmondja öt az "utca nevelte" és hogy itt milyenek a "törvények", azt hiszi kemény és kész. egyszerüen élvezhetetlen. csak a rosszrol tudnak rappelni, tisztára nyomaszto az egész. na meg ha egy ilyen valaha koncertre adná a fejét tuti beégés lenne a vége :D és legutolso sorban azt emliteném meg, hogy ezeket a müvészeket szinte kivétel nélkül csak egyszer látom az mtv-n felbukkanni. vajon miért?

különben meg nem értenek hozzá, 50cent nem rap, hanem hip-hop :DDD kérdezz engem, kenem az ilyen dolgokat :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) lorcsi


lorcsi
veterán

ezt régebben olvastam egy subcultura lapban és szerintem nagyon igaz:
rap is business, hip-hop is the culture

az öltözködés meg teljesen egyedi. kinek mi tetszik, van néhány graffitis haverom, ők egyáltalán nem járnak azokba a nagyon bő gatyákba, felsőkbe -mondjuk a hátizsák mindig a hátukon :D

Gőz nevét még nem olvastam..talán említésre méltó

[ Szerkesztve ]

(#20) Pötyi


Pötyi
őstag

...és persze MEGASOUND SYSTEM!

QNX is cool!

(#21) eastsider válasza cousin333 (#17) üzenetére


eastsider
nagyúr

[link]

speeder04: ez is nagyon jó :)) de nekem a Napsütés az örök fav' :B

[ Szerkesztve ]

(#22) speeder04 válasza eastsider (#21) üzenetére


speeder04
csendes tag

[link]

Inkább eeeez :)

Cool. Cool Cool Cool

(#23) Winner_hun válasza lorcsi (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

de néha csak jó átérezni kicst ezt a határok nélküli életérzést(Gőzy mulató).

anonimmc.uw.hu - rongyosra hallgattam már az albumát, még nem unom:)
Kíváncsi leszek az uw nélküli oldala mikor lesz kész, a számok már fent vannak.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Mai napig kedvenceim:
[link]
[link]
[link] Előző eredetiben :K

[link]
[link]
[link]

[link]
[link]
[link]

Kitalálható hogy nem mostanában voltam rapper, hosszú haj aláborotválva, bő gatya, oldallánc, 10 soros Jetta bakancs (kifűzve, esőben belegyűrve a nadrág ;)) szóval a régi szép idők :K Buszon mindig volt hely :K ;]

(#25) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

"Kell egy jó beat" - a beat egy teljesen más zenei stílus, tehát kétlem, h "beat" kell oda. Ütem talán, nem? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) lorcsi válasza God Vazzeg (#24) üzenetére


lorcsi
veterán

Buszon mindig volt hely
:DDD :)) akkorát nevettem :D

de tényleg valahogy kinő belőle az ember, én mostmár megmosolygom a nagyon bő srácokat...régebben meg.. ;]

(#27) eastsider válasza Winner_hun (#23) üzenetére


eastsider
nagyúr

me too :B
összes fellelhető száma megvan :)

(#28) Winner_hun válasza eastsider (#27) üzenetére


Winner_hun
félisten

36 számod van?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29) fokukac


fokukac
nagyúr

és nincs is rabláncod, ami az oldaladon lóg?
akkor csak egy álrapper vagy :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30) God Vazzeg válasza lorcsi (#26) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is kinőttem belőle, de jóleső visszagondolni arra az időszakra :B :D Lelkemben még mindig rapper vagyok, és nagyon sokat köszönhetek neki jellem és tartás dolgában :U Ez lehet érdekesen hangzik, de így igaz :R

(#31) lorcsi válasza God Vazzeg (#30) üzenetére


lorcsi
veterán

igen, én is ezt vettem észre magamon.
valami jót ad a jellemnek

még két név eszembe jutott:
Artos Csabi -az örök második ;)
Györemix

(#32) tiv83us


tiv83us
veterán

Amerikai kollegakkal meg mindig ez a kedvencunk ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#33) eastsider válasza Winner_hun (#28) üzenetére


eastsider
nagyúr

kb..

(#34) feel good


feel good
aktív tag

Nekem sose volt ingerem, hogy bármilyen öltözködési divatot majmoljak, szerintem a zene jó.

Ha már bestof zenék, akkor nekem egyértelműen az Insane in the brain. Kocsiban jól basszussal agyonküldve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) eastsider válasza tiv83us (#32) üzenetére


eastsider
nagyúr

he seem to have something in hos mouth besides a tounge and teeth, maybe a little rock. ;]

feel good: én is így vagyok vele...

cypress hill
[link]
[link]
[link](régebben csengőhang :DD )
[link]

etc

[ Szerkesztve ]

(#36) God Vazzeg válasza lorcsi (#31) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Györemix nagyon nagy volt, élőben hallgattuk Kalocsán :D Da Beez volt még Istenkirály, nem tudod mi lett velük? :U

(#37) God Vazzeg válasza feel good (#34) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én sem majmoltam, egyszerűen nagyon tetszett az a stílus, és nagyon kényelmes is volt :U Linkjeimben kicsit visszább megtalálod a Cypresshill zenét :K

Mit találtam keresés közben:
[link]

:Y :C

[ Szerkesztve ]

(#38) feel good válasza God Vazzeg (#37) üzenetére


feel good
aktív tag

Tudom.. Én a stílustól függetlenül hordok bőgatyát :D

"easy, today's rap is sorry as hell. bunch of faggots running around in pink designer clothing rapen about candy shops and magic sticks. "

És mennyire igaza van!

[ Szerkesztve ]

(#39) God Vazzeg válasza feel good (#38) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :C

(#40) lorcsi válasza God Vazzeg (#36) üzenetére


lorcsi
veterán

ez a kedvencem : [link]

Györe még aktív, ha jól tudom közreműködött Gőz uccsó albumánál is
a Da Beezt sajna nem ismerem :(

(#41) eastsider válasza lorcsi (#40) üzenetére


eastsider
nagyúr

jajj a legnagyobb királyok... a RUN DMC :R [link]

[ Szerkesztve ]

(#42) God Vazzeg válasza lorcsi (#40) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez már a Nevins féle feldolgozás :U

Eredetik:
[link]
[link]
[link]

Ezt nagyon szerettem:
[link] :C

(#43) eastsider válasza God Vazzeg (#42) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezekre tiszta jól lehet még táncolni is :C
Imádom, vagyis nnaggyon szeretem őket :B

(#44) DarkByte


DarkByte
addikt

Én is igazi mindenevő vagyok, főképpen elektronikus zene, de még áltsuli végén egyik kirándulás alkalmából volt lehetőségem Sub Bass Monster első albumát meghallgatni, utánna be is szereztem és nagyon meg is szerettem. Tetszett a szöveg, és a zenei része is rendben van. Örülök hogy említve lett Sub Bass neve és senki nem szólta le.. legalább is eddig :D (mert akkor tényleg a jobbik fajtához tartozik). Nekem még személy szerint Kicsi G - azt hiszem egyetlen - albuma tetszett még, amelyiken Sub Bass-el van egy közös trackjük. Külföldi rap közül nagyon kevés az ami eljutott a sláger szintig nálam, ezek is főleg azért mert kissebb fejjel rengeteget hallgattam őket.. Coolio: Gangtas Paradise, C-Block: So Strong Out, Nana: He's Coming.. bár ezeket besorolni nem tudnám.

Nekem igazából nincs bajom azokkal akik egy zenei stílushoz öltöznek; engem az ilyesmi nem fog meg.

[ Szerkesztve ]

(#45) God Vazzeg válasza eastsider (#43) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem mondod??! :DDD Akkorákat buliztunk ezekre hogy hajnalra erőnk se maradt mozogni :B :D Volt egy speckó lábmozgás, amit tanultunk sokáig hogy faxán menjen, hasonló volt mint a mostani jumpstyle-os srácoké :U Már nem tudnám csinálni :(

(#46) feel good válasza DarkByte (#44) üzenetére


feel good
aktív tag

az a Kicsi G, amin a mexikós szám, meg az élt 18 évet van? az előtt volt a Megműtöttem a kertészünket, na gimiben attól kifeküdtünk.. :D
(plusz Belga-Majd megszokod. az is halálos volt)

(#47) Vamp


Vamp
senior tag

Ejjj... Ha én úgy öltözködnék, amilyen zenét hallgatok, hát...

Mindenféle vidékről összeválogatott, különböző nemű, méretű, szőrhosszúságú, fajú erdei állatok lógnának a vörösre edzett, nyeregszíjhoz hasonló övemen. Olyasfajta sisakot hordanék, mint amit a Diablo 2-ben lehet szerezni a barbárnak, annyi különbséggel, hogy rátűznék a tetejére két ismeretlen eredetű szemgolyót. Elfuserált, válogatott lomtalanításokból kimenekített ős-Harley Davidson fekete bőrmellényt, alatta vasalt láncinget viselnék a nap 24 órájában, hogy mindig meglegyen az odaszáradt izzadtság, és az öntisztulástól teljes mértékben megfosztott test különböző váladékainak orrfacsaró bűze. Elkérnék egy többszöri foltozás után is eredeti céljára alkalmatlan lovaglónadrágot, aminek tulaját rég kitilltották az ecseri piacról, mert a kóborkutyák odagyűltek a döglött lószagra. Túlméretezett bőrszütyőmből a T. Polgártársak összezavarása céljából egy első generációs Walkmanon mindenféle korai disznóslágerek, Dan Hartman, Bee Gees, Pop-corn, stb. bömbölnének, ízlésesen kivezetve a muzikális jelet 1-1 kb 2 Wattos moddolt IPod hangfalba. Hogy teljes legyen az összkép, egy drótkerítésre fennakadt bálnamakkot ábrázoló térképet lobogtatnék a bal kezemben, a jobban pedig egy szebb időket is megélt Birodalmi Falanxlándzsa uralkodna. Sárga, lila, kék, és bordó (barna és fekete nem) hajgumikat aggatnék a felkaromra, ezen kívül minden reggel mosdás helyett az előző lakosok által a spejzban felejtett ősi hattyagolt bogolyó befőttel locsolnám le magam, közben pedig fennhangon kárognám, és nem evilági hangon kotkodálnám, hogy nem vagyok hörcsög! Mindezt mobil kivetítővel is tetézném, amin napi 18 órában bálnák és mókusok vonulása futna.

(#48) lorcsi válasza DarkByte (#44) üzenetére


lorcsi
veterán

Coolio: Gangtas Paradise
hú basszus...talán 7.-es lehettem..mekkora szám volt :R
f@szt volt...még mindig!!

[ Szerkesztve ]

(#49) zfarkas


zfarkas
senior tag

A legjobb: [link] :D

Raw Dark Pure

(#50) Rocko


Rocko
tag

Pilut ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.