Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Jó olvasni, hogy ennyi mindenki kifejti a véleményét a témáról :)
Nem is tudom, ki írta, de Gőzit tényleg elfelejtettem megemlíteni, cakúgy, mint a hősöket, meg még legalább 10 arcot. Nem róluk írtam a cikket, ezért nem foglalkoztam velük, de talán megérnek majd egy külön írást. :K

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#152) feel good


feel good
aktív tag

A Kamikaze is kimaradt!

(#153) Sipi16 válasza Kalandor (#1) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mellig húzza a nadrágot és fut... Láttam már ilyet. Nagyon mókás volt... :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#154) God Vazzeg válasza Sipi16 (#153) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pampalíni? :DDD

(#155) God Vazzeg válasza #64791808 (#142) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Neked felsőbbrendűségi komplexusod van, vagy csak simán lenézel? :U :F

(#156) george11 válasza God Vazzeg (#155) üzenetére


george11
senior tag

[link] Ez a szövegkörnyezet talán megtetszik neki :DDD Van benne hegedű is ;], és ritmusa is van(aki szerint nincs, az nyilván halláskárosult), ráadásul nincs benne káromkodás, sem drog, sem egyebek mitöbb egyenesen ellenzik.

[link] itt sincs káromkodás, ellenben szétröhögtem rajtam magam mikor először hallottam(na ilyet sem vált ki senkiből a komolyzene, pedig a zene elvileg szórakozás/szórakoztatás :) ).

Ééééés EZ ami mindent visz agyhalál kategóriában, de akkor is tetszik :D Szerintem a zene alatta nagyon rendben van :K

(mielőtt megkövezne valaki tudom, hogy a Belga egy külön állatfaj, de azért mégicsak a raphez áll legközelebb)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#157) groth99 válasza DarkByte (#139) üzenetére


groth99
tag

Ha power metalt akarsz, akkor ajánlom figyelmedbe a Rob Rock nevű bandát, ha egy kis gótikus stílust is akarsz bele, akkor meg a Divinefire-t. Mellesleg a Divinefire valamelyik albumán kölcsönvették a basszerost a Rob Rock-ból. :)

Metalt a népnek \m/

(#158) Retro11 válasza #64791808 (#142) üzenetére


Retro11
senior tag

Te jó ég. Enyhén beképzelt.

(#159) #64791808 válasza Retro11 (#158) üzenetére


#64791808
törölt tag

Én jó ég? Ó, azért az neeeem :)

God Vazzeg: mért lenne felsőbbrendűségi komplexusom? Mert kijelentettem, hogy nem tudsz meggyőzni? Vagy mert nekem van valamennyi zenei előképzettségem, neked meg nincs? Nos, egyikért sem kérek elnézést.

Amit egyébként adalbert linkelt, az egy remek szám, 2Pac már valaki. No akkor olvassuk el az írást, és nézzük meg, hogy ott milyennek festi le a stílust az író, és nézzük meg a 2Pac klippet. Mintha nem ugyanaz lenne a kettő... Nem látom a fejkendőt, a bő gatyát, és hasonlókat...

feel good: azt írod, ne a mainstreemben keressek. No de ha egyszer teljesen ezt írja le a cikk...?

[ Szerkesztve ]

(#160) God Vazzeg válasza #64791808 (#159) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem (csak) a tartalomból jött le hogy nagyra tartod magad, hanem a megfogalmazásból. De nekem mindegy, egy hajszállal se lesz rosszabb a napom ez miatt :D Van sok ilyen ember mint te, de ez így van jól, te is hozzáteszel valamit a társadalomhoz :K

Tupac miben más (különb?) mint a többi előadó? Mármint a te szemedben? Van nála is bő gatya, fejkendő, csajok, stb.. Vagy nem ezt kifogásoltad? :U
[link]
[link]

George11-nek nem válaszoltál, pedig linkelte az általad kért klippeket :U ;)

(#161) Bonyi96 válasza feel good (#152) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Őket személy szerint nem szeretem, 2pacot se nagyon (nem mint embert, a zenéjét), de attól még elismerem :R

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#162) tkazmer


tkazmer
addikt

na ez még jó rap[link] :DD
mod: kell érteni a szövegét is(angol)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#163) adalbert1 válasza God Vazzeg (#160) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de számomra abban más a legtöbb manapság populáris mainstream előadótól, hogy a west coast gangster rapzenén kívűl bőven csinált a közösségével foglalkozó zenéket is, meg csöppet tehetségesebb volt, mint fifty, game és társaik. ;]

Amúgy a Hit 'em up meg egy tökéletes válasz Biggiéknek... Azt meg ugye nem igazán lehet pár csúnya szó nélkül kifejezni, hogy mit érzett miután az egyik gyerekkori barátja megpróbálta lelövetni.

"You claim to be a player
But I f*cked your wife"

"Talking about you Getting Money
But it's funny to me
All you niggas living bummy
While you f*cking with me?
I'm a self made Millionaire
Thug livin', out of prison
Pistols in the Air {Air} (Ha Ha)
Biggie remember when I use to let you sleep on the couch
And beg the b*tch to let you sleep in the house
Now it's all about Versace
You copied my style
Five shots couldn't drop me
I took it and smiled"

A csajozós részhez: nézd meg a How Do U Want It-nek egy este 10 után adható verzióját, abban van bőven erotika... Viszont a nők mint szexuális tárgyaknak való tekintését remekül ellensúlyozza szerintem a Brenda's Got a Baby, vagy a Keep Ya Head Up...

Másik kedvencem tőle.

Persze ettől függetlenül nagyon sok jó és igényes, vagy egyszerűen csak kellemes bólogatós, bulizós zenét játszó előadó van, nem is kétség...

Még egy utolsó link, a magyar hip-hop előadók többsége a 90-es évek végén: mainstream és underground együtt. :))

Szerk.: most nézem, hogy Dopeman már a klipphez nem adta magát, az eredeti zenében még benne volt.

[ Szerkesztve ]

(#164) feel good válasza adalbert1 (#163) üzenetére


feel good
aktív tag

Tupac volt a legjobb, és a mostani felhozatalt nézve már marad is a trónon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.