Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) adalbert1 válasza Tim82 (#75) üzenetére


adalbert1
veterán

A Doom szaggatott? Nekem emlékeim szerint folyamatosan ment egy 386 SX40-en 4 MB rammal (azt tudom, hogy 2 MB-tal el sem indult, részben ezért is bővítettem).
Az én listám: Dos Navigator, Norton Commander, Win 3.1, arj, rar
Játékokból kicsit összemosódik a 386-486-Pentium korszak, de amik szerintem ezen a gépen mentek: Wolfenstein 3D, Doom 1-2, Commander Keen, Sim City, Sim Farm, Operaiton Wolf, Summer/winter olympics, Ski or Die, Prehistorik 1-2, Dune 2, Warcraft, Prince of Persia 1-2, Mortal Kombat, Ufo 1-2, Stunts, Alien Breed, Larry 1 VGA kiadás, Cool Spot, Golden Axe, Iron Man (vagy valami hasonló volt a címe, nagyon egyszerű rallys játék), Super Cars, Syndicate, Pinball Fantasies, Worms.

A legjobb játékélményeim nekem is egy Amiga A500-hoz köthetőek. Egyik gyerekkori barátoméknak volt, nála játszottunk az alábbi játékokkal: Apocalypse, North & South, Lotus, Swiv, Brutal Sports Football, Settlers, Moonstone, Mega lo Mania, Cannon Fodder.
Most az emlékek hatására elő is szedtem a WinUAE-t, és rögtön belefutottam egy problémába: használja valaki Xbox 360 gamepaddel? North & South alatt sehogy sem megy az egységek váltása gamepaddel, hanem mindig a billentyűzeten kell a shift-et nyomni, ezt valaki át tudta már hidalni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.