Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kolopele válasza BReal (#291) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az csak egy játék, és egyedül a textúrát nem lehet ultrá-ra állítani, "csak" very high - ra. FHD esetében ez vajmi keveset jelent. 4K esetében az 1080 - al is kompromisszumokat kell kötni a 60 fps érdekében, azaz még mindig nincs egy olyan ütős GPU, amelyik képes maximumon kihozni a grafikát, még két kártyával sem. Engem leginkább ez bosszant ilyen árak mellett, habár 4K - n még medium beállítások mellett is szebb egy játék, mint mondjuk majdnem maxon FHD - n.

(#302) BReal válasza b. (#36) üzenetére


BReal
addikt

A 970 ára semmit se fog már esni. Kapott egy központi price cutot, azt te 85000 Ft alatt újonnan nem fogod látni.

(#303) BReal válasza kolopele (#301) üzenetére


BReal
addikt

Igen. Ez van most. De gondolom feltűnt, hogy hogy növekszik a játékok VRAM igénye. Érdemes végignézni az elmúlt 1,5-2 év játékainak ajánlott gépigényeit. Plusz azt is tedd hozzá, hogy DX12 alatt nyilvánvalóan a 1060 jobban teljesít. Ha ezek fényében te a 980-at jobban ajánlod, mint a 1060-at, akkor nincs több kérdésem. A 4k pedig vajmi kevés embert érdekel. A monitor méretének van egy fizikai határa, egy bizonyos nézési távolsággal. Ez ugyanolyan parasztvakítás már, mint a 3D, vagy mint most a VR, annyi különbséggel, hogy a 4k-ból előbb-utóbb úgyis lesz valami, hiszen a VGA-k teljesítménye folyamatosan növekszik, így egyszer egy egykártyás megoldás is gond nélkül veszi majd a 4k-s kihívásokat (a VR-ból is lehet majd valami, de ahhoz még több idő kell).

[ Szerkesztve ]

(#304) BReal válasza Loha (#294) üzenetére


BReal
addikt

Csak épp úgy is meg lehet közelíteni ezt a dolgot, hogy az összes olyan játékban, amiben DX12 támogatás is van, mindenhol jobban teljesít az AMD, míg az új sorozatnál a 1060-480 esetén még a Rise of the Tomb Raiderben is, ahol még a 900-390/Fury esetén előbbi lassult kevésbé DX12 alatt.

(#305) kolopele válasza BReal (#303) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az 1060 6GB vram-mal bír. A Tomb Raider max. beállítások mellett ebből is kifut. Ennyi erővel máris lehet a 8 GB vram mellett dönteni, ami ugye első körben az 1070. Szerintem minden azon múlik, hogy ki milyen felbontásban akar játszani. FHD - ra még elég lesz sokáig a 4 GB vram, 1440 - re viszont már legalább a 6 fog kelleni rövidesen. Sokan játszanak a mai napig 1680x1050 - ben, oda is elég lesz még a 4 GB vram. Tudod mi a gond? Hogy nem látom játékok terén ugyanazt a fejlődést, amit a kártyák mutatnak. Volt már ugye 12 GB vram - mal felszerelt kártya is a piacon, szükség volt rá eddig is bármikor játékoknál?

[ Szerkesztve ]

(#306) Loha válasza BReal (#304) üzenetére


Loha
veterán

Az összes olyan játék ami DX12-es és az AMD látványosan jobban teljesít benne, az AMD által támogatott játék.

Az 1db nem az AMD által támogatott DX12-es játékot (Rise of the Tomb Raider) kihagyták az összesítésből.

[ Szerkesztve ]

(#307) eight válasza BReal (#302) üzenetére


eight
senior tag

Az árgépen most konkrétan van 81.440 Ft KFA, és a külföldi trendet nézve megy az majd még lejebb. Szerintem az ebben a történetben a legszomorúbb, hogy úgy kell - ténylegesen a kóbor-kutyákat sem érdeklő - AMD-s játékokat összekaparni egy tesztbe, hogy a többet fogyasztó vadonatúj kártya a végelszámolásnál valahogy partiba legyen egy több mint két éve megjelent 970-el.... mert ha nincs igazi éles verseny, akkor azt mindig mi szívjuk meg a végén:(

(#308) BReal válasza Loha (#306) üzenetére


BReal
addikt

Tehát az nem lehet, hogy a DX12-ben valóban erősebb az AMD?

"Az 1db NV által támogatott DX12-es játékot kihagyták az összesítésből."

És az melyik lenne?

(#309) jedis válasza ripla (#250) üzenetére


jedis
senior tag

Hát én nem adnék már 60-nat egy új 380-asért, ha még 4GB-os is :( ! Az RX470-esek 25-30% al gyorsabbak a 380-astól, és ez csak nőni fog. A HA-n 45 körül mennek a használt, de még garos 4GB-os 380-asok. Annyit még megérnek. Attól félek, ha 380-ason nagyon sokat fogsz bukni, ha el akarod majd adni anno. 60-ért inkább egy 290-es, vagy 970-es, persze nem ref. és jó ha van rájuk min. fél év gar. Ilyeneket is ki lehet fogni. A 600-as Chieftec táp, az melyik típus ? Mert a Chieftec-nek van alsó kategóriás 600-asa is, és az egy 290-est nem hiszem, hogy elbírna. Akkor inkább egy 970-es 60 körül :K

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#310) BReal válasza eight (#307) üzenetére


BReal
addikt

Remélem tisztában vagy azzal, hogy az Itechshopról, aminek a KFA kártyájára hivatkozol, csak cégek rendelhetnek, illetve a kártya 2 év garanciás.

"hogy a többet fogyasztó vadonatúj kártya a végelszámolásnál valahogy partiba legyen egy több mint két éve megjelent 970-el"

Egyrészt a Guru3d mindhárom tesztjénél (MSI, ASUS, Powercolor) 130W körüli VGA fogyasztást mértek, 1-2 helyen szerepel 480-nál magasabb fogyasztás, nyilván nem stimmel valami minden kártyával. A másik: ugye tudod, hogy egy 179$-os 470-et hasonlítasz az eredetileg 329$-os 970-hez? De mondok jobbat: még az elszállt merlin árával számolva is, 81000-ért kapsz Sapphire (teljes értékű 4 GB-os) 470-et.

[ Szerkesztve ]

(#311) Fitzgerald válasza BReal (#300) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az új árazásra ez tökéletesen igaz, de a használtpiacon azért esett az ára szépen, amióta megjelent.
Ahogy a hasonló kategóriájú AMD-k ára is.

@eight

Két ilyen, "kóbor kutyákat sem érdeklő" játékot látok a tesztben. Az egyik a Thief, a másik a Sniper Elite V3.
A többi az mind idei, tavalyi, tavalyelőtt év végi populáris játék.
AOTS felett meg elsiklott a tekintetem, akkor három.

[ Szerkesztve ]

(#312) solfilo válasza Loha (#306) üzenetére


solfilo
veterán

Igen, kihagyták az egy szem Nvidia támogatott DX12-es játékot az összesítésből, mert nem tudták lemérni mindegyik kártyával.
Mondjuk ebben az Nvidia támogatta DX12-es játékban pont kikapott egy hajszállal a GTX970 az RX 470-től. (a minimumot nem nézve, ott nincsenek közel)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#313) eight válasza BReal (#310) üzenetére


eight
senior tag

Tudom, én csak arra reagáltam, hogy : "85000 Ft alatt újonnan nem fogod látni."

szerintem, meg de igen... majd meglátjuk.
Tudom, hogy régen drága volt, de most már nem drága. Anno az új 680-asom is egy vagyon volt, mégse ér már semmit. Azt kell nézni hogy valami mennyit ér adott pillanatban az adott piacon.

@cr33p AOTS-t játszák is?

[ Szerkesztve ]

(#314) Loha válasza BReal (#308) üzenetére


Loha
veterán

Lehet, hogy DX12-ben erősebb az AMD, csak ezt jelenleg nem lehet megítélni 3db AMD Gaming Evolved játék alapján, amiből az AOTS gyakorlatilag nem is játék.

solfilo: Igen, kihagyták az egy szem Nvidia támogatott DX12-es játékot az összesítésből, mert nem tudták lemérni mindegyik kártyával. :DD ;]

myckey: Tudom, tudom, aki nem veletek van az ellenetek... :W

(#316) BReal: 1060 vs. 480 ? :F
Alapvetően nem az AMD vagy NV logó probléma, hanem az, amikor csak az AMD logó miatt kerülnek be játékok a tesztbe. Te melyik játékokkal játszol a tesztben szereplők közül?

[ Szerkesztve ]

(#315) myckey válasza Loha (#314) üzenetére


myckey
veterán

Lehet kötni az ebet a karóhoz, még egy darabig.
De előbb utóbb úgy is fordul a kocka.

;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#316) BReal válasza Loha (#306) üzenetére


BReal
addikt

Akkor újra beírom, hátha így feltűnőbb lesz:

"mindenhol jobban teljesít az AMD, míg az új sorozatnál a 1060-480 esetén még a Rise of the Tomb Raiderben is, ahol még a 900-390/Fury esetén előbbi lassult kevésbé DX12 alatt."

http://www.hardocp.com/article/2016/07/19/nvidia_geforce_gtx_1060_founders_edition_review/7#.V6SwgKJSqUk
http://www.hardocp.com/article/2016/07/19/nvidia_geforce_gtx_1060_founders_edition_review/6#.V6SwiaJSqUk

1060 vs. 480 DX11 alatt:

1080p: 62-57
1440p: 49-48

1060 vs. 480 DX12 alatt:

1080p: 63-59
1440p: 48-49

Tehát DX12 alatt kevésbé lassul a 480, mint a 1060, illetve 1440p DX12 alatt gyorsabb is lesz. A jobban teljesítet így kell érteni (emellett persze van is konkrétan olyan felbontás, ami alatt gyorsabb is).

ui: Ennyi erővel azt se értem, hogy Far Cry, The Division, Assassin's Creed, Watch Dogs, Metro játékok mit keresnek teszt összesítésekben, amikor ott feszít az NV logó a borítójukon.

[ Szerkesztve ]

(#317) hajbel válasza BReal (#316) üzenetére


hajbel
addikt

viszont min. fps-ben 1440p-ben 31.1 - 28.6 az 1060 javára. Kicsit furcsa, hogy az 1060 csinált egy durva dropot 1080p-ben, a 980 meg úgy egyáltalán végig. A jövőre nézve nem valami jó választás a 980.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#318) myckey válasza Loha (#314) üzenetére


myckey
veterán

Ellenetek?
Veletek?

Atya világ :))

Nem tudtam hogy háborúban állunk :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#319) Ciccuka válasza Gpety (#269) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ráértek volna akkor kiadni a tesztet mikor már a hazai boltokban is normálisan kaphatóak a kártyák.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#320) b. válasza BReal (#302) üzenetére


b.
félisten

Már láttam. [link] 6. hó 30 árat nézd meg. Azóta idejutott megint a dollár.

Loha( #294) :
Pontosan ezt írtam Én is.
Érdekes módon Battlefield 4, COD 3 Ghost, Witcher, nincs GTA5 meg kiesik
Többit hagy rájuk, úgy is szétszednek minket, érdemi választ nem adnak úgy sem ,személyeskedésre terelik a témát. szokásos szisztéma. Aki nem velük az ellenük. :C

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#321) solfilo válasza Loha (#314) üzenetére


solfilo
veterán

Látom sikerült megragadni a lényeget. :DD

solfilo

(#322) sakal83 válasza Ghoosty (#262) üzenetére


sakal83
addikt

Felderiteni konnyu. Megaladalyozni nehez. A valos felelosok megtalalasa szinte lehetetlen.

Egyebkent a Magyar afacsalas volumene a legnagyobb volt aranyaiban a vilagon AZ ekaerig

Hidd el tudom mirol beszelek. Mindig is a politika loveja volt. Eloszor olaj afa most eus penz...

(#323) arty válasza hajbel (#266) üzenetére


arty
veterán

jaj, csak trianont ne hozzuk a drága 470 okaként, plz :D

(egyébként ugytudom, norvégia nem is lépett be a németek mellett az első vh-ba, ő agresszor helyett áldozat lett ... :P )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#324) do3om


do3om
addikt

Ez a cím nagyon jó!!
Na majd most ez már a tuti. De ha mégsem akkor majd a következő.
:D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#325) b. válasza solfilo (#312) üzenetére


b.
félisten

Más oldalakon meg a 470 kapott ki egy hajszállal. Hogy van ez?

[link]
[link]
[link]

Guru 3 D-n tesztelik dx 11 ben is. [link] A guru 3d teszten kikap Dx 12 módban is a 970 től., még Total warban is, egyedül a Hitmanban húz, de ott még az 1060 karit is odaveri. Biztos nem AMD optimalizált akkor a Hitman? ;]
Egyébként náluk AOS ben sincs akkora különbség a 470 nek.

Igazából amíg egy játék támogat Dx 11 módot, addig ... . Az, hogy dx 12 ben beéri vagy ráver 970 re 1-vagy 2 fps-t igazából mind1, mert ez túl kicsi előrelépés ahhoz,, hogy annak nevezzük.( Ahol kevés ez a kártya dx 11 alatt ott kevés dx 12 alatt is.( ez igaz bármelyikre, lehet Nv Is...)

JÓ kártya lehetne, de nálunk drága, középszerű, már jelenleg is kompromisszumokkal elég FHD ra és ezen Dx 12 se fog segíteni.
A másik negatívum a végletekig túlfeszített GPU, amit agyonetetnek, sok helyen 320 wattos fogyasztással., csak hogy hozza az FPSt. 1060 OC 243 watt.. mennyit fognak ezek bírni élettartamban?

Van még egy dolog amit nem értek. Mintha az AMD nem tudta volna mit csinál., és meglepődtek azon, hogy ha egy GPU-t ekkora fesszel látunk el és átlépjük a TDP limitet , akkor az teljesítményt is ad. Gondolom az eredeti tervek alapján ha valóban 1xx lett volna a fogyasztás , akkor valahol a 960 környékén mozogna.
Mikor láttak ,hogy megy a nitrótól, akkor feldobtak rá 20 % felárat. Ezt nem tudták előre, vagy nem tesztelték?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#326) 04ahgy válasza b. (#36) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Leírtuk, mi volt tesztelve: Sapphire 8 GB, 8 GHz-es RAM-mal. Hiába veszem vissza alapórajelre, ha a TDP limitje magas, és folyamatosan full órajelen megy. Olvasni is kellene, nem csak vagdalkozni.

A játékpaletta miértjei pedig már korábban is el lettek magyarázva, és érdekes módon az nV kártyákat is ezekkel teszteltük.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#327) b. válasza 04ahgy (#326) üzenetére


b.
félisten

Igen láttam hogy OC-n megy a 470 a tesztekben)
Elég szomorú, hogy ezekkel teszteltek manapság kártyákat, tök mind1, hogy NV vagy AMD, és ezt tök őszintén írom. Miért nem teszteltek olyan játékokkal amiket ma játszanak és használnak a tömegek?
Ehelyett a tesztjátékaitok nagy része dx 12 techdemo,AOS igazáéból nem is nevezhető játéknak
kevés ahhoz ez a játék mennyiség, hogy abból 3 cím adja meg a teszt 40 % részét, és ebből konklúziót vonjatok le.Majd az user hazaviszi a kártyát és nem érti , hogy az általa otthon játszott játékok nagy része miért fut lassabban, mint egy 2 éves 390-970 kártyán.
Majd elmondjátok neki, hogy jelenleg 10 darab dx 12 cím jön PCre valamikor 2017 közepéig, amikorra mondjuk már jön a következő gen mind2 gyártónál?( ebből amiben 5 darab Microsoft xbox játék a többi pedig támogat Dx 11 módot is?)
Többit pedig , hogy a címeitek több mint fele AMD támogatott és optimalizált játék ,felettem Loha leírta, ott van rá a válasz.( Hitmanban még az 1060 karit is odaveri, csak ha kidobnátok legalább 5 % mínusz lenne a végső összevetésben. Ehelyett kidobjátok a Steam egyik legjátszottabb játékát a GTA 5 -öt.Egyékén ez sem zavarna, ha tömegek által használt és játszott játékok lennének megérteném de így?

ja hogy miért vagdalkozom? azért mert szerettem ( és szeretem ma is)valamikor ezt az oldalt, mert jó volt és pártatlan, hallgattak az olvasóikra. Nem nem azt kérem hogy legyetek NV pártiak, hanem hogy legyetek realisták, és teszteljetek olyan játékokkal amik életszerűek , amikkel játszanak( Witcher, COD, Battlefield, stb) EZ még nem a DX 12 aranykor és hiába akarjátok, ennek a kártya generációnak nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#328) eight válasza b. (#325) üzenetére


eight
senior tag

Ezt nem tudták előre, vagy nem tesztelték?

De, csak ha mondjuk egy 970-et jól meghajtasz, akkor az már messze nem is egy kategóri lesz, szóval legalább próbáltak alapfeszen közeledni, amennyire a vas engedte.

[ Szerkesztve ]

(#329) arn válasza b. (#327) üzenetére


arn
félisten

Ezert kell tobb tesztet megnezni :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#330) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Engem inkább ez érdekelne, hogy egy régebbi géppel például Phenom II X4-el (vagy egy mostani 100k-s géppel G3220/G4400) hogyan muzsikál a kártya.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#331) b. válasza arn (#329) üzenetére


b.
félisten

Nagyon sok PH olvasó nem jár más oldalakra, mert valljuk be. Magyar oldalak közül értelmes nem sok van, talán Ipon mostanában jól nyomja. Mások meg nyelvi problémák miatt nem olvasnak külföldi teszteket.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#332) #20655360 válasza Ciccuka (#330) üzenetére


#20655360
törölt tag

Min sandy i5-öt tennék mellé.
Ha újonnan kell és nem multizol, ill. nagyon-nagyon szűkös a keret, akkor talán egy i3 6100 elégséges lehet, de az is csak korlátozottan. Lesz ahol kicsit kevés lesz single cuccoknál is.

(#333) huskydog17 válasza #29810176 (#107) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most komolyan egy júniusi cikket linkelsz? Előbb inkább olvass és utána írj!
Igen, júniusban még 149 dollár volt az ígéret, ami mára (augusztus van!) 179 dollár lett. Ezt már sokan rajtam kívül is leírták itt a fórumban és szinte az összes külföldi oldal is feltünteti. Legalább egy picit nézz utána a dolgoknak, mielőtt beírsz valamit! A PH cikkben is javították már.

#116 PuMbA: De miért teljes PC konfigurációk fogyasztását írod ide? :F Ezek nem VGA fogyasztások, hanem teljes konfiguráció fogyasztások!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#334) Ciccuka


Ciccuka
veterán

AMD azt állította (RX 470):
110W TDP
$149

Ehelyett lett ez:
120W TDP
$179
1 hónap késés

Ráadásul nem is lehet igazán kapni. :(
A memória órajelén kissé többet butítottak a vártnál.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#335) gtamate2 válasza 04ahgy (#326) üzenetére


gtamate2
veterán

Anno volt szavazás a mantle/dx témáról is az amd-k ügyében.

Szerintem lehetne egy olyan is hogy ki milyen játékot látna szívesen a tesztekben, persze a megfelelő keretek között.

*Sn0w

(#336) Z10N válasza Vikthor (#133) üzenetére


Z10N
veterán

$179 az msrp. A cikkben is olvashattad, hogy az oc (tobbseg) eleve dragabb lesz $10-20-ral. Persze ez nem magyarazza a pofatlan arazast itthon. Ezert nem kell itthon vasarolni. Kulfoldrol meg a sarcokkal egyutt is joval olcsobb (Ausztria, Szlovakia, UK, stb.). Ez lesz addig, amig az emberek ra nem jonnek, hogy masszivan lehuzzak oket itthon.

Az orszag 10% erre mar rajott. Kovetkezik majd a masik 10% is.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#337) myckey válasza myckey (#318) üzenetére


myckey
veterán

Akadnak követők, lelkes bakák.

Paranoia lvl 100.

Hová haladunk . :))

(#336) Z10N

Ez sajnos így van.
Idehaza beteges árazás megy. Bolondítják a népet. :(

Én is erősen fontolgatom, hogy caseking.de vagy ocuk -ról szerzem be a kártyát.
Esetleg valamelyik szomszédtól.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#338) #20655360 válasza Z10N (#336) üzenetére


#20655360
törölt tag

Full gép rendelésen is gondolkoztam külföldről, de ha vmi holtan érkezik/elcsesződik nem tom mennyi idő lenne a csere. Jóval nagyobb a választék is.

(#339) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez is egy amperzabáló kártya, mint a nagytesója, remélem a következő kártyájuk már jó lesz, mert ez a sorozat eddig epic fail

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#340) Televan74 válasza Armagedown (#339) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem semmi baj nincs vele és a nagy tesóval sem.Max az áruk és az elérhetőségük,ami hagy némi kifogásolhatni valót.De nem kell neked ilyet venni. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#341) Z10N válasza #20655360 (#338) üzenetére


Z10N
veterán

Meg fogsz lepodni, de neha hamarabb kapod vissza/kapsz csomagot kulfoldrol, mint itthon. Nyugaton szigoru policy-k vannak. Tolunk nyugatabbra ezt komolyan veszik. Itthon valamelyik ceg meg hirbol se hallotta ezt a fogalmat. Multkor pedaul serult csomagot kaptam, amit riportoltam gond nelkul. Visszakaptam a postadijat kompenzaciokent es kuldtek egy ujat. Termeszetesen a serulet termeket megtarthattam, amit eladtam alkatresznek. Itthon surun elofordul, hogy kikuldik kulfoldre gariztatni, szoval joval tovabb tart.

Csak egy pelda: Angliabol ingyen postaval 5 nap alatt er ide a csomag. Itthon a fizetett postaval 4 nap (1 napig csomagoljak, 1 napig kezelik, 2 nap kezbesites). Vicc!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#342) Yutani válasza Armagedown (#339) üzenetére


Yutani
nagyúr

:C :U

#tarcsad

(#343) flashpointer válasza b. (#327) üzenetére


flashpointer
őstag

Ennek már kezd beérni az eredménye, egyre többször lehet olvasni csalódott olvasót aki 2-3-5 éve a ph-s cikkes ajánlások miatt vett kártyát vagy processzort, aztán csak nem akartak jönni a "az APU-é a jövő mert az összes program ezt fogja használni" meg a "Konzolos portokat mennyivel gyorsabban futtatják majd" mantrák. A kedvencem mikor a zöldeknek elég jól feküdt a tuning a másiknak meg nem (korábban meg pont fordítva volt) hirtelen jött hogy "értelmetlen a tuning mert az új kódok majd úgy kihasználják a kártyákat hogy ami nem gyári órajeles az lefagy meg el sem indul" :D Azóta várom hogy ne induljon el.

Amúgy az a felháborító hogy ugyanakkora genyó mind a két cég és ott trükköznek meg spórolnak ahol csak tudnak, csak itt a favorit mintha csak egy nonprofit szervezet lenne aki csak a felhasználó boldogságát keresi, aztán ha jön valami botrányos akkor megy a mosdatás hogy "ja hát benne volt a user licence agreementbe hogy ha tuningolod akkor ugrott a gari tudomásul vetted jött egy peccs kinyírta a kártyát nincs itt semmi látnivaló kérem oszoljanak"

Igenis legyen megírva hogy bizony nem működik minden lap slotjában, a fogyasztása 3 éve is sok lett volna , vagy hogy fél giga memóriát elvitt a cica, mert egy objektív oldalnak ilyenekről kéne szólnia és tudatni hogy épp már megint mit sunyiskodnak hogy egy centtel több maradjon, nem arról hogy a teszteken is megy a szemezgetés a százalékokért, meg hogy ha dollárral fizetsz milyen jól jársz.

(#344) #20655360 válasza Z10N (#341) üzenetére


#20655360
törölt tag

Wow, jól hangzik.
Köszi. Ráadásul sok minden olcsóbb is.

Ja és ha tudsz 1-2 jó webshopot, megoszthatnád. Danke.
A caseking.de-t és az oc uk-t nézegetem éppen.

[ Szerkesztve ]

(#345) Z10N válasza Vikthor (#146) üzenetére


Z10N
veterán

60K :Y Ahelyett, hogy vettel volna egy gyorsabb 7870-t hasznaltan 30k-ert, meg ra egy nagy passziv bordat.

Vagy 2db 7870-t :) Mennyi egy ilyen 3rd party cooler 12k? A maradekbol meg vettel volna 8gb tuning ddr3-t.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#346) do3om válasza Televan74 (#340) üzenetére


do3om
addikt

Az a baj hogy nincs nagy tesó, inkább ikertesó. :D
Egy új ellenfelet állított csatasorba a 480-al szemben.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#347) #29810176 válasza huskydog17 (#333) üzenetére


#29810176
törölt tag

Amikor írtam még nem volt javítva. És ki fogja az RX 470-et venni? Majdnem egy árban van az RX 480-al...

(#348) Borzoló


Borzoló
senior tag

Jó lenne az atinak egy slàgerkari....bevétel.....
De Dmennyiben a 970 ék àra 50000re zuhan akkor előjön a régi sláger,h. Az atinak megint sz@rul jott ki:(

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#349) SylverR válasza Armagedown (#339) üzenetére


SylverR
senior tag

Nem hinném, hogy fail lenne. Bár nekem csalódás eddig. Nem akartam volna egy a 380-nál erősebb kártyát, csak olyat, ami fele annyit zabál. Ehelyett a sok nvidia-s miatt, muszáj volt a tempóra gyúrni. Zseniális. Köszönjük zöldek a hülyeségetek. :(((

Nem!

(#350) nuke7 válasza #45185024 (#2) üzenetére


nuke7
veterán

a 8GB verziónak 8000-es a mem. sebessége.

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.