Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] AMD A6-5400K

Hozzászólások

(#36) frescho válasza fsb1000 (#34) üzenetére


frescho
addikt

Szakmai trend. Nem vagyok tagja a prohardver csapatnak, egyszer sem talalkoztam egyik szerkesztosegi taggal sem.

Ha esetleg arra gondolsz, hogy az AMD-nek kell gyoznie, akkor azt hiszem leirtam, hogy mire alkalmas es miben gyengebb.

A "trend" helyett vedd figyelembe, hogy nem ebbol elek, nincs keszletem, ami a kezem koze kerul csak azt tudom tesztelni. Regi cuccokat gyujtok, de az ujakbol nem engedhetem meg, hogy keszletet halmozzak fel. Amennyiben biztositod a hatteret orommel kiegeszitem az irasom. De ezt akar te is megteheted, szivesen megosztom a beallitasokat es a meglevo adatokat. Eddig a hasonlo kritikat megfogalmazo emberek kozul egy tette ezt meg.

dragonfx: Sok embernek nem kell laptop. Sokszor szimplan nem tudjak megfizetni, mert egy Alaplap CPU-Memoria trio 30k alatt meguszhato, a tobbi alkatresz maradhat. Nem kell mindig a kaviar. Raadasul sok ember csak neha jatszogat.

A 750k 2 modulos (4 mag) es szabadon tuningolhato, de nincs benne IGP. Kb. egy i3 tudasat nyujtja (single trheardben lassabb, multi threadben gyorsabb) fele aron, magasabb fogyasztassal. En ezt a procit ajanlanam belepo szintu jatekos gepbe egy HD7770-el, HD-ben medium beallitasok melle FC3, Crysis 3 singe melle. Cirka egy FX-4100 tudasat nyujthatja.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] AMD A6-5400K
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.