Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) zseko válasza juuzer (#4) üzenetére


zseko
veterán

Mik azok a fényévek? Most akarok órát venni, tapasztalatokat gyűjtök, árban az 50e-es nagyságban gondolkozom, pont az 'e' változatát néztem ki ennek, arra kétszer ennyi üzemidőt írnak, 41-53e forint közötti.
Hívás funkció nekem felesleges egy órában, hacsak nem sim/esim kártyás, aminek értelmét látom, ahol netán haszna lenne oda nem venném fel (pl. szerelés), vagy nem érne el addig a BT hatótáv (pl. strand). Ha futni vagy bicajozni megyek, és netán valami gond lesz, szintén nem érek semmit a 'BT telefonálós' órával telefon nélkül, így eleve vinni kell telefont.
Zene jó lenne, de mivel Spotify-on vannak a zenéim, így a sima mp3 lejátszósnak nem venném hasznát. Imádom a kütyüket, mikor minden kis bizbaszt tudnak, de azért még nem találtam valós indokot, hogy miért lenne olyan óra jó nekem, amire minden 'hülyeséget' telepíteni lehet, ami aztán feleslegesen meríti az amúgyis harmat aksit. Azért van az okostelefonom, azon vannak az appok. Bár a GMaps az hasznos lehet, azt elismerem, de ez még csak egy.
Az sem vonz különössebben, hogy válaszolni tudjak értesítésekre, bőven elég, ha látom ki hívott, vagy írt.
Ami érdekelne az vagy nem használható jelenleg itthon (NFC-s fizetés, na az strandra pl. szuper lenne), és/vagy nem az 50e-es kategória (EKG pl.)
Üzemidőnél az egy hét az általam elvárt, heti három edzéssel, az ilyen egy-két napos működés az én szememben a vicc kategória, pláne annyiért amennyiért árulják. Ezt fixen tudom, hogy nem kívánok kétnaponta töltéssel szórakozni.
A GTR 2e változatot nézem elsősorban, ez az NFC+EKG kivételével kb. mindent tud ami érdekel, és árban is az amit rászánok (elsőre a GTS 2 mini-t néztem ki az ára miatt, de az tudásban és aksiban is kevesebb), de azért szétnézek másfelé is még, hogy mik vannak, pl. Garmin.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.