Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] várni

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Van rosszabb várakozás is. :K

A nő a piacon nyolc kakast kér. Kérdi tőle az eladó, hogy hány tyúkja van. Nyolc. Asszonyom, elég oda egy kakas is.
Maguk férfiak nem tudják mi az, várni, csak várni...

Avagy a fogorvosnál.
Vagy a szülőszoba előtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én is ilyen vagyok...de ki nem?

tegnap 3! percet kellett várnom...bnő hív, hogy menjek segíteni, mert sok cuccot vásárolt...kérdezem, hogy mikor...hát most!

lemegyek papucs, rövidcucc, a seggem meg szétfagy...és 3 perc mulva ér oda!

nálam a most, az most és nem 3 perc. ennyit ordítottam és hoztam felfele a cuccot :D

aztán később bocsánatot kértem, még ha igazam is volt :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) amanoba válasza darál0w (#2) üzenetére


amanoba
őstag

Dettó így viselkedtem volna én is.. :DDD

Vakegérke: az egyiket mostanában nem, a másikat pedig még nem tapasztaltam. :)

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Samus


Samus
addikt

Egyetértek...utálok várni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Thunderzolee

Mivel nem dohányzom, én is utálok várni... :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Samus válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Samus
addikt

Ha dohányoznék, szerintem már most elfüstöltem volna azt, ami a fizetésemből maradt (amit tegnap kaptam...). Telefonhívásra várok, mióta felkeltem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én olyan szétszórt vagyok, hogy miattam gyakran várnak. Mondom, hogy oké, azonnal, de egy pillanat múlva meg is feledkezem, vagy épp belefeledkezem abba, amit addig csináltam. Sőt, ha már elindulok, akkor is képes elterelni valami a figyelmemet, még a saját gondolatom is, és megtorpanok.

Ha nekem kell várnom, akkor előhúzok egy könyvet, azt öt percig is lehet olvasni. Mindenesetre nem stresszelek ilyen miatt, nehogy már fölöslegesen kapjak szívrohamot.

[ Szerkesztve ]

(#8) David93Pecs válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


David93Pecs
tag

Hát ja sokan mondják,hogy unalomból v. dohányoznak. :D meg mert idegesek és nyugtat...
Akkor inkább aludjanak :D
Am én is utálok várni...

(#9) Crystalheart válasza David93Pecs (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Édesanyám is a stressz miatt nem tudja napi 3-4 szálnál lejjebb szorítani a cigit. És már akkor is atyám irgalmazz helyzet van. :D

(#10) David93Pecs válasza Crystalheart (#9) üzenetére


David93Pecs
tag

Jó,hát van h én is ideges vagyok. :D
Gyakran előforduló jelenség a mai világban. Nálam ujjropogtatás formájában csapódik ki a stressz,meg néha elkezdem kaparni az újjamat.
De a cigi az baromság. :D

(#11) Thunderzolee

Lehet, h a cigi nem megoldás, de mégis mindig ezt hallom. :(((
"Addig szívj el egy cigit.."

Pedig utálok várni, az időmmel ne szórakozzon más.
Viszont a legtöbb ember cigarettázik, ezért nekik nem lényeg, ha pl. a munkába szállító busz nem időben indul. Nem, nem a forgalom miatt késik, egyszerűen csak némelyik sofőr képtelen időben elindulni. Biztos azt hiszik, h elég korán van még, ráérnek, az az 5 perc nem számít.. :((

Aztán ha szóvá teszem, akkor meg: "addig szívjon el egy cigit.." :W

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Crystalheart válasza David93Pecs (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én csak emilyen hirtelen haragot szoktam érezni adott esetben, olyankor szétverem az öklöm az ajtófélfában, jól leszidnak, hogy ne tegyem tönkre a berendezést, aztán öt másodperc múlva már a kutyákkal játszom. :P

(#13) amanoba


amanoba
őstag

Mondjuk a dohányzást tényleg elég sokan használják oknak és okozatnak is, ami fölöttébb bosszantó szintén..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) nem_tom


nem_tom
őstag

Ismerős. Mikor a haverjaimmal megbeszéljük, hogy xy-kor átjönnek és késnek fél vagy 1 órát. Én meg addig nem tudok semmibe belekezdeni, mert bármikor megjöhetnek. Csak várok és elunom az életem. :U

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] várni
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.