Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] ünnepek

Hozzászólások

(#1) Metalfan


Metalfan
senior tag

Valahol hallottam egy jó megfogalmazást: "...egy újabb fogyasztói ünnep". Sajnos igaza van :U Ez is már csak a pénzről, és a szeretet helyett a pénz szeretetéről szól :( Személy szerint én nem csak emiatt utálom, hanem a hatalmas felfordulás miatt is. Családon belül is nagy a felfordulás, mert ilyenkor van nagytakarítás, meg mindenféle... olyanok vagyunk karácsony tájékán, mint egy felbolydult hangyaboly.

(#2) Thunderzolee

Legalább a hó esne..
De már évek óta az sincs Karácsonykor. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

tulajdonképpen semmilyen ünnepet nem szeretek (leginkább azt, ha valami miatt engem ünnepelnek), bár pont a karácsonnyal szemben inkább közömbös vagyok. többnyire olyankor jókat lehet enni ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) gabor85 válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Tavaly és tavalyelőtt fehér karácsonyunk volt :D Előtte meg hosszú éveken keresztül semmi.

(#5) Csemike


Csemike
csendes tag

Hát, az nem az áruházaktól függ, hogy az egyén vásárlási őrületnek, vagy egy bensőséges családi eseménynek/ünnepnek éli meg a Karácsonyt.
Egyátalán nem védem a hipereket, de én nem bosszantom magam ilyeneken. :) A nappaliban már úgyse lesz villogó mikulás, és zenélő-forgó műfenyő.

(#6) amanoba válasza Csemike (#5) üzenetére


amanoba
őstag

de én nem szeretem ha valamit rám akarnak erőltetni, pont azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy mindenhonnan ez jön az ember arcába, csak épp a hiperekkel kezdtem a sort, ugyanis ők élenjárók ebben.

gondold végig, ha a világ végén laksz, ahol se net,se tv, se újság, se rádió és még boltba se kell menned, mert magadnak termelsz meg mindent amire szükséged van, na akkor talán nem látod ezt. de egyébként...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Samus


Samus
addikt

A Karácsonyban és a nagyobb (naptári) ünnepekben csak az a jó, hogy nem kell dolgozni, többet lehetek életem párjával. Sajnos már sem a hangulat, sem más nem a régi. Én még emlékszem kiskoromban a Karácsonyra, mekkora ünnep volt. Nem éltünk túl fényesen, de mégis mindig került valami apróság a fa alá, aminek nagyon örültünk. Volt hangulat, együtt volt a család. Mára ebből semmi nem maradt. Mi lett belőlem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] ünnepek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.