Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szezso15


szezso15
addikt

Nem is olyan vészes a telefon, kár a csupasz Androidért, meg az akkuért...:(

Viszont fejlődnek, már sikerült a HSUPA-t is elérni, a kijelzőnek pedig nagy respect! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#2) plus44


plus44
veterán

A videó és a fotók nem elérhetőek Rusi. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Se videó se tesztfotó! :)

(#4) Mr.Skynet válasza plus44 (#2) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Azt hittem csak nálam szórakozik valami :DDD

Egyébként jópofa cucc, tetszett a teszt THX :R

(#5) fi:zi'k válasza Mr.Skynet (#4) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én meg azt hittem ez lesz a poén. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) bok92


bok92
addikt

Kell, kell! Na jó , nem... ;]

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég debil kinézete van, a tesztfotókért meg majd visszanézek.

(#8) hito


hito
nagyúr

Ára? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) Zoz


Zoz
őstag

"az Xperia pro sem rossz cucc, de ez most nem az a cikk"
És az a cikk mikor jön már? :)

(#10) Krisszer


Krisszer
aktív tag

androidos kompakt fotómasina

- küldve az Atari Portfoliomról

(#11) lacacesc


lacacesc
tag

érdekes kütyü az biztos :))

Samsung Galaxy S3,Note 2 4Ever!

(#12) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

"Utóbbit a Samsung is használta már (a Nokia N93-ra emlékszik valaki?)"

Lehet reggel van számomra na de ezt most én nemértem :F

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#13) NogeOne


NogeOne
tag

Kiézete sem vészes,mint egy szép fényképező :)

(#14) Dunbar válasza hito (#8) üzenetére


Dunbar
senior tag

Vaterán 55k-ért láttam, gondolom ~70k körül. Pedig bejelentéskor még 400€-ról volt szó.
Keményebb hw-rel (mondjuk egy Snapdragon-nel) nem is lenne rossz. De ez a sebesség gáz, főleg hogy ilyen out of box, akkor milyen lehet, ha belakják? De legalább van slide to unlock :D

Képek, videó nekem sincs.

[ Szerkesztve ]

(#15) Energie X


Energie X
őstag

Már kíváncsi voltam ennek a készüléknek a tesztjére, anno én is ilyet akartam, ma már inkább nem :)) Nálam sincsenek se teszképek, se videók :(

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16) kaller1 válasza callmeakos (#12) üzenetére


kaller1
veterán

Az N93-ban volt 3x-os optikai zoom.

.::> <::.

(#17) csoki46


csoki46
aktív tag

Nálam jók a képek és a videó is. Amúgy érdekes elépzelés.... :)
Bocs most esett le, hogy a tesztfotókról van szó, az nálam se jó.

[ Szerkesztve ]

(#18) transmission


transmission
tag

Én sem látom a képeket :(

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#19) kaller1 válasza csoki46 (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Én még mindig nem látom a tesztképeket, és a videó sincs linkesítve. :U
Belinkelnéd az egyik tesztfotót?

.::> <::.

(#20) Napfénysüti

Nem semmi készülék lett. Sajnos a konklúzió tökéletes: a kamerára fektettek hangsúlyt de minden másra nem.

Més que un club!

(#21) transmission válasza Napfénysüti (#20) üzenetére


transmission
tag

Egy ilyen telefon jó lenne normális hardverrel..

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#22) adrianv


adrianv
tag

Próbának ok, de komolyan azt gondolják, hogy megveszi valaki? :D Support, frissítések? xD

Sorry for party rocking!!!

(#23) Napfénysüti válasza transmission (#21) üzenetére

Igen abban lenne fantázia annak aki időnként gyorsan fotózna de ezzel amit itt beletettek meg a 2.1-es Androiddal nagyon sovány lett. :(

Més que un club!

(#24) transmission válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


transmission
tag

Meg hát nem is lesz rá gondolom frissebb android.. :(

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#25) porse


porse
senior tag

hat ezert kar volt meg az idödet is pazarolni hogy leteszteld.. :D

... szerintem.

(#26) joey04 válasza Zoz (#9) üzenetére


joey04
titán

Jó lenne már... Ezek a cuccok voltak/vannak teszten:

Samsung Galaxy Note, ZTE Skate, Acer Liqiud Mini, HTC Rhyme, Altek 14MP, SE Xperia pro, Huawei Honor.

Talán hétfőn már a SE jön.

Mert ez a kínai csoda egy nagy semmi szerintem, szót nem érdemel. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) depmod


depmod
senior tag

Akárhogy is, de van fejlődés, rengeteg lopás és némi elképzelés. Valamint irdatlan kapacitás és occó munkaerő.
Aztán az, hogy a mi ízlésvilágunknak, elvárásainknak ez nem felel meg, az egy másik dolog.

De még néhány év, és kőkeményen seggbeverik az ismertebb gyártókat itt, Európában is.

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#28) kaller1 válasza Napfénysüti (#23) üzenetére


kaller1
veterán

A készülék már kb. 1 éve piacon van, és ezek a gyártók nem híresek a frissítésről. Ennek tudható be a 2.1-es rendszer.

.::> <::.

(#29) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

A videót tudtam javítani, a képeket nem tudom, hogy hová tüntette Rusi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) hettaki


hettaki
tag

megint egy unikummal van dolgunk, egy olyan eszköz, amit a kínaiak nem féltek megcsinálni,

:DD Az annya sz3nts3g1t, megint egy csodabogár. Állítóm a Kínaiak fejlődnek. :DDD

szvsz.

szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

(#31) Napfénysüti válasza kaller1 (#28) üzenetére

Ezt nem tudtam bár volt sejtésem hogy nem mai darab a készülék. :)

Més que un club!

(#32) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Ez aztán fura egy kütyü, kinézetre olyan, mintha a 4-5 évvel ezelőtti időkből származna és időgéppel jött volna. :) Kicsit az LG Pradára emlékeztet.

(#33) dokee78 válasza kaller1 (#16) üzenetére


dokee78
félisten

Azt nem érti mit keres ott hogy a Samsung is használta a Nokia N93-ban. :DDD

Az a kamera valóban sokkoló,viszont jó értelemben.

(#34) plus44 válasza Bog (#29) üzenetére


plus44
veterán

Írtam neki már pm-et, majd javítja. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) tomsics


tomsics
senior tag

Hát én lehet hogy beteg vagyok de nekem tetszik a külseje.Kár hogy ilyen gyenge a hardver.Ha normális hardver lenne meg szoftver akkor vennék egy ilyet

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#36) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ugyan már N93... Volt már sokkal azelőtt is optikai zoom telóban, még teszteltétek is.

(#37) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tipikusan egy olyan telefon, aminél az alapötlettől és elsőre is felcsillan az ember szeme, hogy "ide vele, kell, most akarom!", aztán olvasva a részleteket a "kell ez a fenének, szúrják ki más szemét ezzel az izével!" gondolat ötlik fel benne. Bennem legalábbis ez zajlott le.

Idézet a cikkből:
"de ilyen megoldással kb. csak félig tekinthető okostelefonnak"
Ezzel viszont nem értek egyet, attól még, hogy a zárt Google alkalmazások nem érhetők el rá, mert a Google-nél nincs bejegyezve, még nem lesz kevésbé okostelefon (egészen pontosan telefonos PDA, ugye), mint bármelyik másik.

A tesztfotókat én is megnézném.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#38) osztraksajt válasza Rickazoid (#37) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ebben igazat kell adjak, a winmo 6.5 előtti telókra sem volt netes alkalmazásbolt, mégis okostelefonok voltak. Ilyen alapon ez is bőven belefér.

(#39) joey04 válasza Rickazoid (#37) üzenetére


joey04
titán

telefonos PDA
szerencsére végre valahára kikopott az életből ez az elnevezés. már a wm-os időszakban sem szerettem ezt a kicsit fellengzős "ez nem okostelefon, ez telefonos pda" szöveget. :B
a többivel egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Dunbar válasza Bog (#29) üzenetére


Dunbar
senior tag

Nekem nem működik a link (Firefoxon, Chrome-on).

(#41) Lumos


Lumos
csendes tag

Nekem tetszik. Bár inkább külön használok egy telót és egy fényképezõgépet. De nem mondható hogy gagyi, de nem is pöpec. Nekem bejön de nem kéne.

(#42) Rickazoid válasza joey04 (#39) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nos lényegében akkoriban a telefonos PDA-kat megkülönböztettük az okostelefonoktól az alapján, hogy érintőkijelzője van-e vagy sem (emellett utóbbi volt nagyobb piacnak és így az átlagembereknek szánva, míg előbbi inkább üzleti felhasználásra). Mára gondolom azért lett okostelefon a telefonos PDA is, mert megváltozott a célközönség, nem elsősorban üzleti felhasználásra lettek már szánva az újabb típusok. Azonban mivel alkalmasak erre is, továbbra is tekinthetők telefonos PDA-nak, hisz bőven betöltik egy PDA szerepét is. Bár lehet ezt az átkeresztelést is az Apple kezdte pusztán marketing okokból, ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#43) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Kár érte!
Ha egy jó android+akksi van, akkor még jó cucc is lehetett volna... :)

Mentalita'

(#44) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tök jó, hogy megoldották az optika-mechanikát, csak jó kínai (origi kínai) szokáshoz híven elfelejtették, hogy ez (és a CCD) mennyit is eszik.
Bizony sokat.
Ezt meg még egy szintén energiaéhes Xenonnal is megfejelték, és íme, kész is a fél-háromnegyed órás működési idő. :W

Jah, hogy van pótakku. Kösz. Akkor már tudok bő egy órán át fotózni, ha akarok...
Márpedig miért ne akarnék?

Eleve azért venném ezt a kínai fotós mobil csodát, mert 14 megapixel, meg kitóduló lencsetag optikai fókusszal meg CCD-vel meg villantóval... :U

Na ismét tanúbizonyságot szereztünk, miért is kell - még most is - fenntartásokkal kezelni egy origi kínai cuccot.
Cuccot, a sok cuccból... (de ezt nem mi választottuk ki)

Az ötlet remek, mint azt már évek óta sokan is szorgalmazzák, de a kivitelezés egy ordas nagy elégtelen.

Az oprendszerről és a hardverről nem formálok véleményt, a külsőről viszont csak annyit, hogy muris...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hát az N8 videója max zoomolásnál is éles képet ad ezzel ellentétben... Tényleg kár ezért, lehetett volna jó kis készülék is.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#46) tjb007


tjb007
nagyúr

Képminőség szintjén körülbelül azt hozza amit az olcsóbb, 20.000 forint alatt/körül kapható kompaktok.
Itt található pár tesztkép (amíg nem kerülnek elő az itteni tesztképek): [link]

[ Szerkesztve ]

(#47) D.Orion


D.Orion
veterán

Android-ból hülye vagyok, de nem lehet felrakni erre a készülékre sehogy sem a 2.3-mat mondjuk? :F Hiszen ez egy nyílt rendszer, ha jól tudom. Így biztos van belőle egy sablon verzió ami mindenre felmegy. Vagy nem? :F

(#48) BossBoss


BossBoss
őstag

Azért fejlődés látható, tapasztalható a kínaiaktól. Egyszer csak esik az állunk. ;]

(#49) tjb007 válasza D.Orion (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Így biztos van belőle egy sablon verzió ami mindenre felmegy. Vagy nem?"

Nem így működik.
Ha úgy lenne ahogy írod nem kéne hónapokat várni egy frissítésre.

(#50) bruti01 válasza BossBoss (#48) üzenetére


bruti01
őstag

az tuti! eddig nem nagyon foglalkoztam a kinaiakkal de már nem mondanám hogy figyelmen kivül lehet öket hagyni! Zte blade, skate Huawei hunor lessz ez még atom brutál! :D és hogy öszinte legyek tényleg nagyon gondolkodok egy skate-ben! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.