Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez egyedi azért! Nekem tetszik. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) AxBattler válasza Televan74 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, végre valami egyedi! Jöhetne ITX méretbe is hasonló, ha már GTX1660S! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Komplikato


Komplikato
veterán

Most annak kell tapsolni, hogy mivel nincs nextgen, ezért dupla áron kapható lesz EZ? Szerintem ugyan ilyen csinire megcsinálhattak volna egy RTX 3060-at is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"Alsó-középkategória..." -- ettől azért egy kicsit erősebbnek gondolok egy 1660S-t.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Duree


Duree
veterán

Kíváncsi lennék az árára mert mostanában rohamosan nő a VGA kártyák ára.

duree54

(#6) -Skylake- válasza tibaimp (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az a baj, hogy nem. Épp ez a gond, hogy baszki annyiba kerül egy alsó-közép vga mint egy komplett PS5. Eköré meg építeni kell egy teljes gépet és a végén kapsz egy grafikát ami nem éri el a PS5-öt, de cserébe 2,5X annyiba kerül.
Bemész egy boltba, nagyítóval kell keresni az értelmes monitorok közt azt ami nem 4K , de a legótvarabb 80ezer forintos 4K60HZ monitor alá 300k-ért kell egy 3070, hogy ne abból álljon az életed , hogy milyen grafikai opciót hogyan tiltasz le, hogy legalább a szerencsétlen fix60-ad meglegyen. Szerintem egy erős 5-7 ÉV szakadék van a hw és a software( játék ) között. Ha nem több... Megjelentek 5-6 éve a 120/144/170 monitorok , megjelentek 5-6 éve az akkor játékok és a piacnak ma van először érdemi megoldása arra, hogy a 6 éves monitorodon a 6 éves játékot azon a felbontáson/frissítésen tudd játszani , amit egyébként a megjelentő tud és szinte fillérekért , ~500-900 ezer közt meg is veheted. Na itt a gond, hogy még egy 3080-nak sincs kb semmi köze azokhoz a monitorokhoz ami alá berakják őket , nemhogy a kisebb kártyáknak.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Megcsinalhattak volna az hutes oldalat is ugy, hogy muanyag helyett vekony hasonloan festett acel vagy alulemez a burkolat, vagy legalabb kaphatott volna egy fake metal festest. Igy a hatlap cool, de a masik oldala lelombozo azzal a gagyi muanyaggal.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) siposz válasza -Skylake- (#6) üzenetére


siposz
aktív tag

"Épp ez a gond, hogy baszki annyiba kerül egy alsó-közép vga mint egy komplett PS5. "

De hát ez nem igaz. Nincs ps5, nem lehet kapni. Tehát lehet hogy egy 1660 super 80-ról 200-ra drágult pár hónap alatt, de legalább mutatóban van pár darab az országban. PS5 meg nincs, tehát nem lehet összehasonlítani az áraikat.

(#9) Synthwave válasza tibaimp (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól még nem lesz erősebb. : >


Hiába szabadultak el az árak, teljesítmény szempontjából manapság ez annak számít.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Synthwave válasza Komplikato (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem kő tapsolni, azt megteszik a Gundam fanok.

Amúgy lesz majd RTX 3090 Gundam is, csak annál a fehér lesz a fő szín. Egyezni fog az arcodéval, mikor a kasszához érsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Találtgyerek válasza Synthwave (#10) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Egy gyengébb minőségű 3090-es áránál is lesápadnék. :DD

06-3o/9759I39

(#12) TeeBee73


TeeBee73
addikt

"Gundam Style". ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13) b.


b.
félisten

Ez jól néz ki, végre :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Tüzi

俺はガンダムで行く

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15) Synthwave válasza Tüzi (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

マクロスだけがあり、他には何もありません、わが友よ。

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Van arra reális esély, hogy visszaessenek a vga árak? Mert most egy 1660s 140-200 ezer között van, mikor kb 80-at érne. Persze értem készlethiány miatt. Viszont lesz a közeljövőben készlet akkora, hogy újra 80-90 körül lehessen kapni? :R

(#17) siposz válasza Scarletiel (#16) üzenetére


siposz
aktív tag

Persze, ha valakinek sikerül megtörnie az Ethrumot és a Bitcoint holnap, akkor ráomlik pár tonna használt GPU a piacra azonnal, és egy hónap múlva a gyártósorrol lekerült cuccok is a boltokban kötnek ki.

Amíg ilyen magas az árfolyam, és pénzt lehet kereseni velük, addig nem.

(#18) nexplo


nexplo
őstag

Lehetne több ilyen egyedi designos kártya a piacon. Amennyibe most kerülnek beleférne az árukba..

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#19) Alogonomus válasza tibaimp (#4) üzenetére


Alogonomus
őstag

38% az alsó-középkategória.

(#20) b. válasza Scarletiel (#16) üzenetére


b.
félisten

Szerintem nincs, , Igor's lab cikke alapján [link] nyárig nem is igazan lesz, akkor is kérdéses.
Jelenleg a TSMC a normál megrendeléseket sem tudja teljesíteni, nem hogy extra mennyiséget.
Ez mellé bejött a COVID segítségével alapanyag és alkatrészhiány és a bányászat- Crypto fellendülése. Szinte esélytelen.
Tegnap konkrétan 200 ezres ajánlatot kaptam a 2 éves 2070 VGA-ra a gépemben amennyiben van még rá gari. :U

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) tibaimp válasza Alogonomus (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én fullhd-ra gondoltam, nem UHD-ra, és azért egy 1070-el még elbohóckodik az ember simán, vagy akár egy RX 580 8GB-os változatával. Persze kompromisszumokkal.
Én ezeket nevezném alsó-közép kategóriának.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) Z10N válasza tibaimp (#4) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig ez illik ra 2 ev utan, mar 2021 van (csak az arak nem ezt tukrozik). Amikor kijott mar akkor a kozepkategoria kozepe volt az RTX2060 alatt.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GUNDAM!

Esku jol nez ki.😃

Live-Die-Respawn

(#24) tibaimp válasza Z10N (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

~1,5 év az a 2 év, de OK, elfogadom amit írsz!
(Most néztem meg 2019.10. hó végén jelent meg a 1660S)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) Z10N válasza tibaimp (#24) üzenetére


Z10N
veterán

Az uarch egy honap mulva lesz 2 eves (February 21, 2019).
Mivel a 1660Ti levaltasara erkezett, szoval szamomra 2 eves.

Ezt a kartyat normalis esetben hasznaltan mar $150-ert kene kapni. Ehelyett $300-400+ ($220 msrp) :DDD Gyalazat ami manapsag megy.

Ui: De mutatok jobbat...

NVIDIA to reintroduce GeForce RTX 2060 series

"Interesting information has been shared by Overclocking.com today. According to multiple sources of theirs, NVIDIA has plans to reintroduce GeForce RTX 2060 series to the market, just as we expected its successor. The site claims that NVIDIA has already distributed new GPU stock to board partners and system integrators."

"According to Overclocking.com, the reintroduced RTX 2060 and RTX 2060 SUPER will be priced at 300 EUR and 400 EUR respectively. The latter being well above the RTX 3060 which will retail at 339 EUR in France."

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) tibaimp válasza Z10N (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha jól értem, akkor újra karja gyártatni a 2060-ast, és jóval drágábban....erre most mit mondjak...kapják be.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) Synthwave válasza tibaimp (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, az 1070-nel egy kategória, viszont az RX 580-at én már a belépőszint felsőbb szegmensébe tenném.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) tibaimp válasza Synthwave (#27) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK! De akkor a 1030-as mi? "Aggyon képet oszt jó van" kategória? Kb. ;)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#29) Gergello válasza Synthwave (#10) üzenetére


Gergello
addikt

Még erősségben is reális kb annyival erősebb a Gundam a Zaku 2-nél. :))

(#30) Synthwave válasza tibaimp (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A belépőszint legalja. De ja, kb. "aggyon képet, oszt jó van", ha meg új gépet építesz, jobban jársz egy APU-val, mert vicces ára van újonnan egy 1030-nak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#31) Találtgyerek válasza Scarletiel (#16) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Engem az izgat jobban,hogy lesz-e még ennél is drágább.

06-3o/9759I39

(#32) Z10N válasza tibaimp (#26) üzenetére


Z10N
veterán

Igen. Tudod, a mohosag ilyen. Addig facsarjak ameddig lehet. A nyereszkedok es banyazok, meg teszik alajuk a lovat, mert megveszik.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#33) Z10N válasza tibaimp (#28) üzenetére


Z10N
veterán

Az konkretan faek es ipari hulladek kozott mozog. Faek, mert semmire sem jo multimedian kivul, amire mar egy APU kepes. Hulladek, mert draga. Szamomra ilyen 5k kategoria, ahogy mondod ad kepet.

De erre is mondok jobbat, figyelj:

NVIDIA answer to GPU shortage: GeForce GT 1010

Es ez nem Turing uarch, mint a 1660, hanem azelotti Pascal, ami tavasszal lesz 5 eves :D Raadasul ez meg a 1030-nal is lassabb :D

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gt-1010.c3762

256:16:16 vs. 384:24:16

Gondolom talaltak egy tonna hibas GP108-t amit nem lehetett eladni 1030-nak :D Most meg majd eladjak meg daragabban, mint a $79 msrp 1030-t :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#34) tibaimp válasza Synthwave (#30) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem meg a 1030-as 30-40e Ft között mozog, nem semmi...

Az AMD APU-k a 1030 és a 1010-hez képest:

Így viszont az RX vega 11 nem is rossz, IGP-nek :K

Z10N: profitmaximalizálás. Valahol megértem, de...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) Z10N válasza tibaimp (#34) üzenetére


Z10N
veterán

De erted. 5 ev utan ilyet kiadni sunyiban. A Turingot meg megertem.

Ahogy latod a Vega8 1010-nel jobb +20%-kal. A vega11 meg pariban van a 1030-cal. Es az APU-kat a memoria fogja vissza, szoval ha raksz mellejuk ddr4 3600-4000 ramot meg jobb lesz. Nalam a Vega8 1500 MHz-n es 3200-as rammal vigan elvan casual gamingre a htpc-ben es fele annyiba kerult, mint a 1030, illetve kaptam melle meg cpu-t is.

"Így viszont az RX vega 11 nem is rossz, IGP-nek"
Nem rossz, de mar reg elavult az is. GCN5 es csonkitott. A PS4-be mar evekkel ezelott tobb CU volt. Mar reges reg esedekes egy 20CU-s IGP.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) Synthwave válasza Z10N (#35) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azért tudnék összezokogni egy Niagarát, mert a Kaby Lake G vonal elhasalt, pedig a Vega G MH kettéhugyozza a Vega 11-et, aztán már 2019-ben leálltak a gyártásával.

A legszomorúbb, hogy ha ilyen kell, akkor ott a Hades Canyon NUC (meg egy-két hasonló árú, "nem Intel" implementáció), oszt' kifújt. Ha legalább lenne valami Mini-ITX-es kit...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) Z10N válasza Synthwave (#36) üzenetére


Z10N
veterán

Nah, igen. Errol is ment anno a vita az amd topikban. Az AMD csomo ziccert kihagyott, amit az NV szo nelkul behuzott. Az RTG-nel mar egy ideje toketlenek dolgoznak. Es erre mar nem kifogas az, hogy nincs penz. A cpu agazatbol siman tudnanak nelkulozni.

Amugy egy 4c/8t 20-24CU-s APU 2-4GB HMB2 lapkaval nem lenne nagy mutatvany manapsag, de nincs. Ha meg tobb memoria kell akkor cache-kent befogjak a DDR4-t. Ez manapsag a casual/esport gamereknek eleg.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#38) Synthwave válasza Z10N (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért messze nem minden eSportban, de nagyjából igaz a dolog. Egy 6/12-es, 36 CU-s APU 4 GB HBM2-vel viszont maga lenne a gyönyör; valszeg. nem is GTX 1070-re downgrade-elnék...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) Z10N válasza Synthwave (#38) üzenetére


Z10N
veterán

Nalam az esport a batulrojal es tarsai. Valaki faek geppel jatsza. Aki hivatasos az pro gamer.

"Egy 6/12-es, 36 CU-s APU 4 GB HBM2-vel viszont maga lenne a gyönyör; valszeg."
Elobb legyen meg az amit korabban mondtam. Amit mondasz, az mar 150W felett van siman.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#40) paprobert válasza Synthwave (#38) üzenetére


paprobert
senior tag

A gond ezzel ott van, hogy a 36CU-s $150-200 MSRP VGA-ból lett $400, a $150 MSRP CPU-ból $300 az AMD háza táján.
Ezt a két részegységet tehát $700 dollárért tudod megvenni (tudnád). Érdekelne ennyiért az az APU amit leírtál?
(És akkor még mindig úgy morfondírozik a gyártó, hogy ez így drágább neki, mint külön-külön + ugye HBM.)

Amikor ekkorát szakít az AMD teljesen hagyományos hardvereken, a kockázat a spéci, összetett rendszerrel túlságosan magassá válik. És még az APU-k gazdaságosságát sem lehetne elvárni egy ilyen terméktől, felhasználóként.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#41) -Skylake- válasza paprobert (#40) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Érdekelne ennyiért az az APU amit leírtál?"

Engem igen. Mert nem az ára , hanem az eszköz mérete érdekel.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) Synthwave válasza Z10N (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Nalam az esport a batulrojal es tarsai."

Is, de ide pont kell a vas. Egy olyan aktív battle royalról sem tudok, amit szeretnék APU-val vagy "faék" géppel játszani. Az eSport az a három számjegyű fps-nél kezdődik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) Synthwave válasza paprobert (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyilván nem, de ez ilyen árak mellett igaz bármire.

Használjon csak GDDR6-ot akkor és 300 dollár környékén már mozgatna. Már feltételezve azt, hogy közben nincs agymenés és nem 150+ ezerért jegyzik mondjuk a GTX 1660-asokat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) Z10N válasza Synthwave (#42) üzenetére


Z10N
veterán

"Is, de ide pont kell a vas. Egy olyan aktív battle royalról sem tudok, amit szeretnék APU-val vagy "faék" géppel játszani."
A YT tele van olyanokkal akik 1080p lowon jatszanak 60fps-sel. Akkor ok most nem esportolnak? Csak csgo/apex/fortnite/overwatch/etc megy.

"Az eSport az a három számjegyű fps-nél kezdődik."
Nem, az Pro gamer. Aki ligaban tolja. Az esportolok java koca jatekos.

Mondjuk Quake Champ pont olyan HC esport, amit tenyleg csak jo vassal lehet jatszani es a jatekosok java HC gamer. Nem koca gamereknek van. Az esport a tomegeknek van kitalalva.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#45) paprobert válasza -Skylake- (#41) üzenetére


paprobert
senior tag

Egy bizonyos méret alatt a "hűtés=teljesítmény" egyenlet lép életbe mobil gépeknél. Vagyis amilyen méretet választasz, olyan teljesítményt kapsz adott generációs hardverből.

#43 Synthwave
Igen, én is a megszokott, nem elmebeteg árakat értem.
Egy ilyen APU csak akkor tud létrejönni, ha a népprocesszor visszatalál a $150-hoz, a népkártya pedig $200-hoz.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#46) Synthwave válasza Z10N (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

eSport játékkal játszanak, de nem eSport szinten. A 60 fps az kutyafüle, meg macskafarka, filthy casual thing. ;]

Apexhez kell 8 mag, 16 GB gyors RAM és minimum egy 1080 Ti, hogy legalább nyomokban smooth legyen (direkt ehhez váltottam Vega 56-ról Ti-re, és még így is átvillant az agyamon a Matisse upgrade, de végül inkább GTX 1070 downgrade lesz, mert 3 hónapja csak Crispy meg GZDoom pörög).

Fortnite is híres resource hog, pedig elég gagyin fest. Értelmes CS:GO nincs 200+ fps alatt. Overwatchnál is fuck 60, minimum 144 vagy több. Quake Champions meg egy szégyen hibrid engine-t használ, a Jóisten vasa sem elég hozzá, ráadásul 200 fps felett kezd megéledni a reszponzivitás (ennél még az Apex Source alapú motorja is sokkal jobb, pedig ott is van optimalizálatlanság bőséggel). Pont nemrég csekkoltam le, hogy volt-e azóta változás, mióta utoljára játszottam vele. R7 2700 @ 4 GHz + 16 GB DDR4-2933 + GTX 1080 Ti, és nem bírtam két menetnél úgy többet menni, hogy ne akartam volna valami dev életét elvenni ----> uninstall.

Az eSportolók nem kockajátékosok, nyomokban sem. Nem leszel eSportoló attól, mert olyan multiplayer játékkal játszol, aminek aktív a szcénája/vannak pénzes tournamentek/streamer közössége. Fizetett profik és fél-profik azok, illetve talán még idetartoznak azok a high skillerek, akik komolyan veszik a dolgot, indulnak ligákban, versenyeken, ott vannak a laddereken. Egyiknél se fogsz 60 fps-t, 60 Hz-es monitort meg faék gépet látni, tegyük hozzá okkal. Egyedüli kommersz kivétel talán a League of Legends (és a Starcraft: Brood War/Warcraft III TFT), mert az egy kenyérpirítón is elfut relatíve szépen.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) Z10N válasza Synthwave (#46) üzenetére


Z10N
veterán

"eSport játékkal játszanak, de nem eSport szinten."
Errol beszeltem. A masodik esport-t csereld ki Pro-ra.

Eleve az AMD es NV esport kepes kategorianak titulalta az rx460 vagy gtx1650-t, mivel tomegeknek szantak esport cimekhez.

"A 60 fps az kutyafüle, meg macskafarka"
Akkor nezd meg YT-n hanyan jatszak igy.

"Az eSportolók nem kockajátékosok, nyomokban sem."
De. Amirol beszelsz az Pro gamer. NB3-ban is lehet jatszani es attol meg ugyan ugy sportnak szamit. A tobbire nem valaszolok, mert irrevelans.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#48) Synthwave válasza Z10N (#47) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Akkor nezd meg YT-n hanyan jatszak igy."

Nem kell nézegetnem semmit, mert tudom, hogy igazi eSportoló egy sem. Benne vagyok egy ideje a témában és nem csak érdeklődés vagy önálló elképzelések szintjén; mikor EU ligát nyertünk, akkor sem hívtam volna magunkat kifejezetten annak. : >

"Eleve az AMD es NV esport kepes kategorianak titulalta az rx460 vagy gtx1650-t"

Ja, hát valamivel el kell adni a low-end termékeket. Ezt hívják marketingnek. Béluska szeme felcsillan, hogy majd most 50 000-ből 85 000-ből pro leszek anyu, aztán jön a csodálkozás. :DDD Volt RX 460-am. "eSportoljon" vele az (modernebb játékokkal), akinek 7 vér szerinti anyukája és/vagy túl sok haja van, és szeretné, ha természetes módon hullana ki. : >

"De. Amirol beszelsz az Pro gamer."

Nem, leírtam, hogy miről beszélek, a kettő effektíve szinoníma; prók, semi-prók, és hivatalosan ugyan nem, de ide sorolnám még a versenyszerűen játszó high skillereket is. Legfeljebb csak te érzel minden Fornite-ot toló random casualt annak. Ennyi erővel a 10 éves Jóska a bőrlabdával az iskola flaszterén is "sportoló", ami maximum folyamatos melléknévi igenévként igaz, nem főnévként. Kivéve, ha komolyan edz és valami ifjúsági ligában is játszik. Akkor már sportolópalánta.

[link] és [link]

"A tobbire nem valaszolok, mert irrevelans."

Dehogy az. Abszolút a témába vág, szerves része annak, de ha ezt le kell írnom, akkor egyértelmű, hogy itt a szemedben sehogy sem "nyerhetek" vitát. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) Tüzi válasza Synthwave (#15) üzenetére

<3

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#50) Bishop1 válasza Z10N (#32) üzenetére


Bishop1
tag

A "nyerészkedő" sem venné meg, ha nem lenne végfelhasználó aki megveszi tőle.
Ráadásul az átlag végfelhasználót a nyerészkedőtől kb. csak a tőkeerő különbözteti meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.