Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ez nagyon jó volt!Zene is passzolt hozzá! :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Dj Sügi válasza Televan74 (#1) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Volt egy pár szép elkapás. :DD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#3) MK VII


MK VII
veterán

Szegény állatok...

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Asszem veszek egy kamerás drónt. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) picsirti válasza pusszycat (#4) üzenetére


picsirti
tag

Én meg egy kutyát 😂

(#6) elefant válasza picsirti (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

én meg egy kengurut

(#7) lexter00 válasza elefant (#6) üzenetére


lexter00
őstag

Lidl-ben lehet is kapni 1500 ft 30deka :DDD

(#8) bteebi


bteebi
veterán

Vicces :). A galambos rész pláne meglepett.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) Márton


Márton
nagyúr

nekem a macskák jönnek be

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10) t72killer válasza Márton (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1! Nagyon aranyosak:) Ahogy látom, a kutyusok is frizbinek nézik a cuccot, és lelkesen viszik vissza a gazdinak:D

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) elefant válasza t72killer (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az első kutya azért elég kemény. nem lennék nyúl vagy őz, vagy bármi, amire ezek vadásznak.

(#12) t72killer válasza elefant (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jaja, ráadásul egyik-másik egész magasból kapja el a cuccost. A ragadozómadarak érdekesek még, tőlük komoly magasságokban se lehet biztonsában egy kajának nézett drón;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) #79335424


#79335424
törölt tag

Én azt gondoltam, hogy az állatok félnek az ilyen repülő izéktől. De, a pár hónapos kiscicánk gondolkodás nélkül ment rá a helimre. Akkora sallert nyomott neki, hogy egy hétig renováltam, mire újra röpképes lett. Pedig a Walkera Ufly S nem a legkisebb heli. Persze, azért büszke voltam a macsekunkra. De, vigyázni kell az ilyesmivel. Egy 450 -es, vagy pláne egy 600 -as heli nagyon csúnya sérülést tud okozni.

(#14) elefant válasza #79335424 (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Ezzel egyetértek, szerintem is inkább félnek tőlük, és azért támadnak. Igazából lehet, hogy lassan el kéne gondolkodni azon, hogy a drónok milyen hatással vannak a természetre, okoznak-e kárt, jelentenek-e problémát az állatoknak.

(#15) #79335424 válasza elefant (#14) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a drón egy kicsit más tészta. Azokban általában több, kis légcsavart használnak. Nem a légcsavarok méretét, hanem inkább a darabszámát növelik. Láttam profi (milliós árkategóriájú) drónt. Abban nyolc karon, 16 légcsavar dolgozott, de nem hiszem, hogy egy olyan állatnak, ami arra rámegy, komoly sérülést tudna okozni. A helikoptereknél viszont a rotort nem veszi körül védőburkolat és a méret növekedésével nem változik a rotorok száma, csak a mérete. Azonos fordulatszámnál, minél hosszabb egy rotorlapát, annál nagyobb a kerületi sebessége. Egy drón rotorátmérője kb. 120mm és műanyag. Egy közepes kategóriájú, Align T-Rex 450 -es helié 970mm -es karbon-kevlár. Az bizony nagyon csúf dolgokat tud művelni. Szerencsére, azoknak a vezetését nem könnyű megtanulni. Teljesen más, mint a játékbolti heliké. Maga a felszállás is sok gyakorlást igényel. Aki odáig eljut, az már tisztában szokott lenni a szabályokkal.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dhampir válasza elefant (#6) üzenetére


Dhampir
félisten

Én pedig egy kén-gurut.

[ Szerkesztve ]

(#17) geotigris9


geotigris9
tag

Dronok harca :D

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#18) Kékes525


Kékes525
félisten

Én féltem a drónt és az állatot is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#19) tailor74


tailor74
őstag

Uhh, némelyik elég kemény támadás volt. Főleg a ragadozó madarak tetszettek.. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#20) Dominó85


Dominó85
veterán

Majd ha a drónok halkak lesznek és garantálják az állatok biztonságát (propellerek vs madarak), akkor elfogadom őket. De amint a kertem felett meglátok egy drónt, nem fog érdekelni. Valamivel leszedem az égből és szarrá, péppé zúzom. A drón nyílt terepre bohóckodásra és professzionális felhasználásra OK, de hogy magánterületen, állatok/emberek közelében használják, NEM.

Annyival egészíteném ki, hogy HAJRÁ ÁLLATOK, HAJRÁ TERMÉSZET. Remélem a természet megtanulja azt, hogy csak arra az emberre sújt le, aki szándékosan vagy tudatában annak hogy kárt okoz ténykedik. Az olyan emberfajzat meg is érdemelné.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#21) davidsone


davidsone
addikt

Egy-kettő hogy lemarta még a kacsák is leszedték mellel :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#22) Kékes525 válasza Dominó85 (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

A drónok is a miniatürizálás felé haladnak. Kevés idő múlva már alig, vagy egyáltalán nem fogjuk észrevenni őket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) tailor74 válasza Dominó85 (#20) üzenetére


tailor74
őstag

+1, szépen megfogalmaztad, amire én is gondoltam ezzel kapcsolatban.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#24) Teréz Atya válasza Dominó85 (#20) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Man Fined $850 For Shooting Down Drone With His Shotgun
Kentucky Man Arrested For Shooting Down Neighbor's Drone

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#25) lexter00 válasza Dominó85 (#20) üzenetére


lexter00
őstag

Igen a kerted felett nem repülhet drón mert az bírtokháboritás de nem szedheted le mert az meg már rongálásnak minősül.

(#26) t72killer válasza lexter00 (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés, mekkora pert lehet a kíváncsiskodó szomszéd nyakába akasztani a privátszféra megsértéséért/lesekedésért? Ezt ugye bizonyítani pl a lelőtt drónnal és a hatóságilag felnyitott kamerával lehet (ha a kamera egyáltalán rögzít és nem csak továbbít).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) Teréz Atya válasza t72killer (#26) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat jo kerdes, hogy mennyire lehet a szomszedot lemeszelni, mivel a csaj (batyus baratnoje) a sracok telken napozott. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#28) t72killer válasza Teréz Atya (#27) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Persze, esete válogatja. Gondolom egy nagycég sem venné szívesen az ipari kémkedést.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#29) Teréz Atya válasza t72killer (#28) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ha igazan nagy ceg es igazi innovacio, akkor mar kozel hatvan eve tudhatjak, hogy azt bizony alcazni kell.
Nem a zenekar volt elobb, hanem ez:
Lockheed U-2

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#30) #79335424 válasza Teréz Atya (#29) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy medve azt is lekapta. Egy orosz medve. :)

(#31) Teréz Atya válasza #79335424 (#30) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat a Feketerigo is addig jart arra mig egy Denever (repulo kutya) el nem riasztotta.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#32) Dhampir válasza Teréz Atya (#29) üzenetére


Dhampir
félisten

A székely, aki legyőzte Amerikát

Kis radarmódosítás után egy F-117-es bánta, de eltaláltak egy B–2-es Spirit lopakodót is.

(#33) idegen lény


idegen lény
őstag

Tessék! Ezért nem szállnak le szívesen nálunk az UFO-k. Senki sem szereti, ha kémkednek utána. Ez az ócska zene egyáltalán nem illett a videóhoz. Le kellett némítanom.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) bteebi válasza #79335424 (#13) üzenetére


bteebi
veterán

Egy kismacska eleinte még kb. semmitől se fél, mert tapasztalatlan. Viszont nagyon kíváncsi, és amit csak lehet, kipróbál :DDD. A jobbak/szerencsésebbek megérik a felnőttkort. Amúgy az egy teljesen jogos felvetés többektől, hogy sok állat akkor (is) támad, ha fél.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#36) idegen lény válasza bteebi (#35) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy ha meg akarja védeni azt a még megmaradt igencsak szűkös életteret, amit még az Ember meghagyott nekik. De most ezt is elvesszük tőlük a drónjainkkal.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#37) Teréz Atya válasza idegen lény (#36) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

No, egy oraval elobb direkt kiprobaltam. 2X elrepultem harom dolmanyosvarju felett a parkban, le se bagoztak az Ominusom.
Mar bocs, de a kutyak, macskak sokkal nagyobb ellensegeik.
Nalunk falun a folyotol nem messze van a fout + 1 hid. A hattyuknak, receknek aztan berreghet az ember, le se bagozzak. Viszont egy elszabadult vizsla tavaly hatalmas karokat okozott. Anyam tyukjait is megdezsmalta. Megsem hisztizik itt senki, hogy le kene loni a kutyakat, etc. A gazdi, az meg a franc tudja hol van, azt pletykaljak, hogy valalki csak kidobta egy kocsibol a falu hataran. Allitolag nagyon fenyes, apolt kutya volt meg az elejen. Olyat en meg eddig nem lattam, hogy egy dron gazdi nelkul hetekig a kornyeken rendetlenkedjen.

BTW termeszetvedelmi teruleten nalunk engedely nelkul repulni eleve tilos.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#38) idegen lény válasza Teréz Atya (#37) üzenetére


idegen lény
őstag

Nálunk...

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#39) t72killer válasza Teréz Atya (#37) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Olyat en meg eddig nem lattam, hogy egy dron gazdi nelkul hetekig a kornyeken rendetlenkedjen." <- :DDD Majd lesz ilyen is, ha tesznek beléjük rendes AI-t meg párezerX tartósabb akksit:)) Majd drónriasztót kell felszerelni a villanypóznákra, hogy az áramtolvaj drónokat elriasszák:K.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#40) bteebi válasza Teréz Atya (#37) üzenetére


bteebi
veterán

"Olyat en meg eddig nem lattam, hogy egy dron gazdi nelkul hetekig a kornyeken rendetlenkedjen."

Majd a Terminator: Real life című epizódjában :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#41) Reggie0 válasza lexter00 (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Erdekes, nagyon sok kert folott repul el repulo es megsem birtokhaboritas. Szoval nem egeszen ugy van ahogy gondolod.

(#42) Teréz Atya válasza bteebi (#40) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Aztan meg dronfogot fogunk kitenni, mert megdezsmaljak az elol hagyott elemeket. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#43) TK36


TK36
aktív tag

Szép kis pénzmennyiségek repkedtek a videóban, majd földet értek. ;]
Jól összeállított videók voltak. Némelyik elég félelmetes.

(#44) bteebi válasza TK36 (#43) üzenetére


bteebi
veterán

Az mondjuk engem eléggé eltántorítana a drónvásárlástól, hogy egy nagyobb széllökés, vagy akár egy sasmadár is tönkrevághatna egy néhány tízezres technikát... Pláne, ha mondjuk a kiváló minőség érdekében rászereltél egy DSLR-t :B.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#45) Teréz Atya válasza bteebi (#44) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Szerintem ettol nem kell tartani:
1. Mar a legalapabb kinai csodakban 6 axis gyro van. Pl. a H8 mini-t feldobod a levegobe, gazt adsz es magatol vizszintbe all. Meg akkor is, ha fejjel lefele inditod. 20 km/h-s szel se gond. Egy DJI Phantom mar 60-al tud erpulni, csak kibirja.
2. Nem kell sasokat csesztetni. Nekem meg egy cuccomat se tamadta meg se sas, se vercse, sot meg solyom sem.
3. Egy DSLR fole mar legalabb egy 6-8 propelleres cuccot raknek. Most karacsonra fognak jonni olyanok, amikbe ejtoernyot is tesznek.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#46) idegen lény válasza bteebi (#44) üzenetére


idegen lény
őstag

Én nagyon örülnék, ha a sasok olyan gyakoriak lennének, hogy tőlük kellene félteni a drónokat. Sajnos már alig van belőlük néhány példány, tehát fölösleges ettől félned. Egy villámcsapásnak nagyobb esélye van.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#47) maser


maser
tag

Azért azok a lassítások elég durvák voltak. :))
Szegény drón! :(

Foredene @ Ragnaros | maser#2802

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.