Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Tyűha! Igenjól hangzik és igenjól is néz ki! Remélem az LG optimus p500-on se akad :D
Már töltöm is!

szerk: amúgy ez a játék is magyar fejlesztő érdeme?

Nem találtam a marketen úgy hogy beírtam a címét... Asszem megnyitom a cikket mobilon.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dany007 válasza Dany007 (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Na jó, böngészőből nem tudtam feltelepíteni. Bejelentkeztem szépen, kijött a letöltési oldal és semmi. Kijött valami kompatibilitási ablak aminél nem volt jó a p500. =/
Most akkor ennyi? Ezzel a telefonnal nem kompatibilis? Ilyet se láttam még amúgy...
Jó lenne egy QR kód hozzá ha lehet.

(#3) BloodRay válasza Dany007 (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért nem találod, mert szerintem 800x480 alatti felbontást nem támogat... :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) oalex


oalex
senior tag

Hát az "ingyenes" az elég félre vezető. Ez inkább "demo". Most nem jut eszembe a szak zsargon. Az összes ilyen arról szól, hogy töltsd le (mert ingyen van) aztán kezd el játszani és pont mire elkezdenéd élvezni a dolgokat, a játék olyan radikalisan nehézé válik, hogy csak úgy érdemes folytatni, hogy "ingame" veszel igazi pénzért "upgrade"-eket.
Dr. Kind. a hülye is látja hogy ez fizetett hirdetés, azzal nincs is semmi baj, de a korrektség kedvéért néven szólíthatnád a gyereket: Ingyenes, de csak demo! Ha többet akarsz akkor fizetned kell.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#5) Dany007 válasza BloodRay (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor ezért nem kompatibilis =/ Hát ez van. Köszi az infót.

(#6) kokyt válasza oalex (#4) üzenetére


kokyt
senior tag

Ez így ebben a formában kicsit félrevezető. Rengeteg ilyen free-ként letölthető in-app purchase játékkal játszottam/játszok, és a play kommenteken kívül nem sokszor találkoztam még ezzel a jelenséggel. Lehet, hogy ennél a játéknál így van, nem tudom, még nem próbáltam, de csak emiatt egyáltalán nem írnám le.

Plusz pont, hogy ugyan azt a látványvilágot alkalmazzák mint a Radiant esetében, ami szerintem az egyik legjobb játék androidra :B

(#7) VD válasza oalex (#4) üzenetére


VD
őstag

"Free to play" típusú játék a nem hivatalos megnevezés az "ingame purchase"-es cuccoknak.

Sajnos ez lett a divat. Sokkal nagyobb bevételt produkál egy ilyen cucc, mintha egyszeri ára lenne.

(#8) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Kipróbálom köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#9) Locutus


Locutus
veterán

Nagyon jó game :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Az ilyen alkalmazás bemutatóknál lehetne a végén egy QR-kód, és gyorsabban lehetne a letöltésre menni.

Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

(#11) vicze


vicze
félisten

A készítőknek nagyon látványos ez a stílusú grafikája. Sok hasonló játékukból még ezt emelném ki: Robotek
Aki szerit a körökre osztott taktikai játékokat, annak ajánlott, sokáig el lehet vele lenni.

[ Szerkesztve ]

(#12) Alwares


Alwares
aktív tag

Ez egy baromi jó játék lett, nagyon stílusos, ahogy a többi Hexage játék is. Én a sima Radiantot is nagyon szerettem már, amilyen egyszerű volt annyira lekötött mégis.
És megemlítendő, hogy van már WP7-re ez is és a többi játékuk is (Robotek kivételével).

(#13) oalex válasza kokyt (#6) üzenetére


oalex
senior tag

"Ez így ebben a formában kicsit félrevezető"

Csak az a félre vezető, hogy egy szó sincs róla a hosszú cikkben, hogy nem teljesen ingyenes. Mindenképpen szándékos kihagyás/csúsztatás, mert nekik is feltűnt.
Én nem vezettem senkit félre, nem írtam, hogy rossz lenne a játék vagy ilyesmi. Csak az bosszantott, hogy nem nevezik nevén a gyereket. Ez nem "free" hanem "free to try". Külön kategória s annak örülnék igazán, ha a market-en is külön besorolást kapna. De nem fog, mert pont az az átverés benne, hogy majd úgy is annyira függővé válsz, hogy perkálsz "in-game".

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi az ajánlót! Este ki is próbálom! :K

(#15) kokyt válasza oalex (#13) üzenetére


kokyt
senior tag

"Csak az a félre vezető, hogy egy szó sincs róla a hosszú cikkben, hogy nem teljesen ingyenes."

Elolvastad egyáltalán a cikket? Ne keresd, idézem:

"A program ingyenes, ám ha valaki szeretne pénzt költeni, a játékon belül megteheti, néhány fejlesztést ugyanis az úgynevezett in-app purchase módszerrel vásárolhatunk meg."

Az osztályzásnál is van némi kavar Nálad, úgyhogy ezt is leírom:
- free to try = demo
- free to play (in-app purchase) = pénzért könnyítheted a dolgod, vagy van amit csak megvenni lehet

Idézet a játék saját leírásából:
"Radiant Defense is free to play without any ads, supported only by in-app purchases. Each in-app purchase greatly enhances your tactical options."

Átverésről szó sincs, nevén van nevezve, csak épp el kellene olvasni.

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Szép szép, de a fejlesztőkről valamit megtudhatunk? mert egy szót nem láttam ,hogy magyarok-e vajon :D

Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

(#17) dr. Kind válasza Graphics (#16) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Nem magyarok.

(#18) Graphics válasza dr. Kind (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Értem, csak mert először azt gondoltam ,hogy a magyarok kerülnek az alkalmazásbemutatókkal előtérbe :D

[ Szerkesztve ]

Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

(#19) EczkE


EczkE
addikt

Xperia Minin se jó...

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Romanus


Romanus
csendes tag

Sziasztok!

Nos én csak kb 2 hete töltöttem le ezt a játékot, és egyszerűen lebilincselő!
Hogy fizetős? Ez hülyeség! Én mind a 11 pályát végig vittem, minden fajta fizetős kisegítő lehetőségek nélkül (ahhoz túl sóher vagyok!:-) ).
Nem azt mondom, hogy egyszerű volt végig vinni minden pályát, de akinek jó logikája van és kitartó, annak menni fog!

Üdv

Ui: Ja és én aTab5 MTK6577-en játszottam végig, tökéletesen jól szuperált rajta!

[ Szerkesztve ]

Minden út Rómába vezet!

(#21) scope2007


scope2007
addikt

ez volt ez első játék ami igazán megtetszett. Ez a szinvilag nagy ott van a szeren

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.