Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) yagami01 válasza markknight (#62) üzenetére


yagami01
aktív tag

Nem értek egyet.
(Az előző hsz-hez: én ha kritizálom, akkor tudom mit miért és tudom, hogy milyet szeretnék helyette. Tehát konktéran megvan bennem a kép, hogy mik azok azok a dolgok, amik vissza adhatják azon éra hangulatát, stílusát stb. És hiszem, hogy ez azért nem sikerül, mert akik ezeket kitalálják, ők egyszerűen annyira ezt nem érzik.)

Payback-et végig játszottam, de nem a kedvencem. A Heat jobb lett. A zene valóban az aktuális trendekhez igazodik, de ha ez gyengébb, akkor ne igazodjon hozzá :)
Hiába volt 20 éve... az a hangulatot amit kb. Carbonig adott, simán át lehetne ültetni modern köntösbe, ha valaki tudja és érti, hogy ezt hogyan kell. Nyomokban eltudják érni ezt egyébként a Heat-nél vagy ennél is ahogy nézem. De teljesen (még?) nem sikerült. Azzal sem értek egyet, hogy nem élveznénk a régi játékokat ma. Ez valószínűleg emberfüggő. Én az MW-vel játszottam sokat, UG-val keveset. UG2-t pár éve pótoltam, nem vittem végig, majd egyszer előveszem megint - amúgy is kevés játék jut el odáig, tehát nem a játék hibája. 1-2 éve az UG1-hez jött meg a kedvem, sose játszottam, de gondoltam ideje. Egy pálya híján végig vittem asszem, win telepítés elkúrta a mentésem és nem tudtam befejezni. Semmi probléma nincs vele... tökéletesen élvezhető. És ami nagyon hozzáad és meghozza a kedvet is, az a zene. Carbon-t is olyan 3 éve játszottam végig asszem, valami ilyesmi, lehet 3-4. Szintén nem volt vele gond, élveztem, mert élvezem azt az érát. Mindegy, hogy 2005-ben vagyok vagy 2022-ben. Az a hangulat, az az atmoszféra, azok a zenék az a minden amit összességében nyújtanak azok a játékok... számomra azt jelenti az NFS. :) És így 50 év múlva sem fogok tőle hányingert kapni. Nem, tényleg nem véletlen az, hogy azt látnám viszont. Nem csak a nosztalgia miatt, amiatt is, de a hangulata meg úgy minden miatt is.
És nem azt mondom, hogy egy az egyben ugyan azt kell nyújtani most is, mert lehet kevés lenne, de ugyan azon vonalon bele vinni többet, azt lehetne. Egylőre nem látom, hogy ott lennének azok az emberek kulcspozícióban, akik ezt szintén szeretnék és a képességük is megvan hozzá. De a szándék legalább megvan.

Talán érthető volt mit szeretnék mondani. : ) Szóval biztos vannak olyan emberek is, akiket írtál, nyilván, nem vagyok egyformák és sokan sok félét gondolunk. De én így látom és ha én így látom biztosan vannak mások is rajtam kívül. Hogy ebből mennyi az, aki ténylegesen el tud játszani a régi részekkel ma is, és mennyi az, aki pl. irányítani se tudná és uninstall, nem tudom. Viszont szerintem sokan foglalkoznak vele a mai napig is, elvégre modok készülnek hozzájuk stb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.