Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) .LnB válasza Találtgyerek (#48) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ugyan olyan sz*r lesz mint 2015 óta az összes rész. (Mondhattam volna korábbi dátumot is, de ezekre emlékszem tisztán. Sajnos)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#52) Sirandrish válasza .LnB (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ezek az autók mindig inkább csak játékokban tetszetek, de ha bármennyi pénzem lenne, az tuti hogy nem ilyen verdát vennék magamnak. :N
Szerencsére csóró vagyok, így nem kell sokat agyalnom ilyeneken :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) Találtgyerek válasza .LnB (#51) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én az Underground 2 óta max csak egy próbakört mentem az NFS-ekkel.
Az U2 se volt a legjobb fizikával megáldva, de lehetett bohóckodni vele és a maga idejében nem volt rossz.

06-3o/9759I39

(#54) .LnB válasza Sirandrish (#52) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tetszik élőben is. Ha nem nekem kell fenntartanom, és közlekednem vele az itthoni utakon. :D Szóval a látvány tetszik. Birtokolnék is pár JDM ikon-t. De közlekedni velük... Sírnék..
Még egy: [kép] Gyiteee!. :D

#53 Találtgyerek
Régen semmi baj nem volt az Underground részekkel. Azok sem voltak jobb vezetési élménnyel megáldva, de nem volt más. Aztán jött a Forza és Forza Horizon széria.. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#55) Sirandrish válasza .LnB (#54) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó hát a itthoni utakra már lassan inkább csak tank való, mintsem személyautó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennél ötlettelenebb kiadást talán ki sem tudnék találni. Mi köze ennek az autókhoz? Az utcai versenyhez? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) Sirandrish válasza .LnB (#56) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 steelbook, 24 hello metrica, 6 sima matrica, 3 filc, meg egy 300forintos símaszk? Remélem ez lesz vagy 60K :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) homerhamm válasza .LnB (#56) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezzel a símaszkkal menjél bankot rabolni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#59) Találtgyerek válasza homerhamm (#58) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Vagy fát lopni, hogy legyen mivel tüzelni.

06-3o/9759I39

(#60) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ferrari Testarossa is van, de király!

(#61) Mizol29 válasza Találtgyerek (#53) üzenetére


Mizol29
senior tag

Azokat a játékokat is csak az emlék szépíti meg. Semmivel többet nem nyújtottak azok, mint a mostaniak. Sokan meg se tudják fogalmazni, hogy mit is akarnak az NFS-től, csak köpködnek meg szarozzák az új részeket.

(#62) markknight


markknight
veterán

Jó, amúgy se a Payback sem a Heat nem volt rossz, sőt simán el lehetett vele lenni. (bár a paybackben túl sokat pofáztak ami elég zavaró volt) A zene is az aktuális trendekhez igazodik azért tűnik gyengének.

Nem értem, hogy miért megy még mindig az Underground 2 miatti hiányérzet egyesekben. Az már lassan 20 éve volt. Marhára mások voltunk, más felfogással. Nem tudnak olyan játékot lerakni ami azt az életérzést nyújtja mint akkor egy Underground 2 vagy egy Most Wanted. Ti nem CSAK a játékot szeretitek, mert ha megint le kéne ülni elé játszani, garantálom, hogy hánynátok tőle. Piszok rosszul öregedett. Azt a lelkesedést akarjátok visszakapni ami akkor tizen-huszon éves korotokban bennetek volt.

Pontosan ez a baj minden olyan régi franchise-zal (lehet az film vagy játék) aminek hatalmas neve van. Előhúzzák a palackból mi pedig azt hisszük, hogy úgy fogjuk élvezni mint régen. Rossz felfogás.

[ Szerkesztve ]

(#63) Mizol29 válasza markknight (#62) üzenetére


Mizol29
senior tag

Pontosan ez van nálam is, ha most le kellene ülnöm valamelyik elé biztos nem élvezném annyira mint régen. Meghagyom inkább szép emléknek. Nekem a mostani, a trailer alapján bejön, akinek nem tetszik, az mehet játszani más autós játékokkal van elég a piacon, arcade és szimulátor kategóriában is. Az NFS sose akart több lenni mint ami.

[ Szerkesztve ]

(#64) markknight válasza Mizol29 (#63) üzenetére


markknight
veterán

Jaja!

Az irányítást is fel lehet hozni hátránynak, de szerény véleményem szerint Xbox 360-tól felfelé már az összes autós játéknak pocsék az irányítása. Mintha nem akarnának a gyors autók rendesen kanyarodni vagy én nem is tudom. Forzában például már rettegtem ha valami gyors monstrumot kellett vezérelni annyira nem akart az úton maradni a verda (pedig Forma 1-ezek mint állat, oda meg azért kicsit több tapasztalat kell mint ehhez)

Egy autós játék van amit az elmúlt években úgy igazán élveztem és az Horizon Chase Turbo :D

[ Szerkesztve ]

(#65) yagami01 válasza markknight (#62) üzenetére


yagami01
aktív tag

Nem értek egyet.
(Az előző hsz-hez: én ha kritizálom, akkor tudom mit miért és tudom, hogy milyet szeretnék helyette. Tehát konktéran megvan bennem a kép, hogy mik azok azok a dolgok, amik vissza adhatják azon éra hangulatát, stílusát stb. És hiszem, hogy ez azért nem sikerül, mert akik ezeket kitalálják, ők egyszerűen annyira ezt nem érzik.)

Payback-et végig játszottam, de nem a kedvencem. A Heat jobb lett. A zene valóban az aktuális trendekhez igazodik, de ha ez gyengébb, akkor ne igazodjon hozzá :)
Hiába volt 20 éve... az a hangulatot amit kb. Carbonig adott, simán át lehetne ültetni modern köntösbe, ha valaki tudja és érti, hogy ezt hogyan kell. Nyomokban eltudják érni ezt egyébként a Heat-nél vagy ennél is ahogy nézem. De teljesen (még?) nem sikerült. Azzal sem értek egyet, hogy nem élveznénk a régi játékokat ma. Ez valószínűleg emberfüggő. Én az MW-vel játszottam sokat, UG-val keveset. UG2-t pár éve pótoltam, nem vittem végig, majd egyszer előveszem megint - amúgy is kevés játék jut el odáig, tehát nem a játék hibája. 1-2 éve az UG1-hez jött meg a kedvem, sose játszottam, de gondoltam ideje. Egy pálya híján végig vittem asszem, win telepítés elkúrta a mentésem és nem tudtam befejezni. Semmi probléma nincs vele... tökéletesen élvezhető. És ami nagyon hozzáad és meghozza a kedvet is, az a zene. Carbon-t is olyan 3 éve játszottam végig asszem, valami ilyesmi, lehet 3-4. Szintén nem volt vele gond, élveztem, mert élvezem azt az érát. Mindegy, hogy 2005-ben vagyok vagy 2022-ben. Az a hangulat, az az atmoszféra, azok a zenék az a minden amit összességében nyújtanak azok a játékok... számomra azt jelenti az NFS. :) És így 50 év múlva sem fogok tőle hányingert kapni. Nem, tényleg nem véletlen az, hogy azt látnám viszont. Nem csak a nosztalgia miatt, amiatt is, de a hangulata meg úgy minden miatt is.
És nem azt mondom, hogy egy az egyben ugyan azt kell nyújtani most is, mert lehet kevés lenne, de ugyan azon vonalon bele vinni többet, azt lehetne. Egylőre nem látom, hogy ott lennének azok az emberek kulcspozícióban, akik ezt szintén szeretnék és a képességük is megvan hozzá. De a szándék legalább megvan.

Talán érthető volt mit szeretnék mondani. : ) Szóval biztos vannak olyan emberek is, akiket írtál, nyilván, nem vagyok egyformák és sokan sok félét gondolunk. De én így látom és ha én így látom biztosan vannak mások is rajtam kívül. Hogy ebből mennyi az, aki ténylegesen el tud játszani a régi részekkel ma is, és mennyi az, aki pl. irányítani se tudná és uninstall, nem tudom. Viszont szerintem sokan foglalkoznak vele a mai napig is, elvégre modok készülnek hozzájuk stb.

[ Szerkesztve ]

(#66) markknight válasza yagami01 (#65) üzenetére


markknight
veterán

Persze, értelek embere válogatja.

De ha megkérdezhetem, milyen lenne szerinted a jó NFS? Mert én nem tudok olyat mondani amitől eldobnám az agyam. Teljesen leégett már ez a zsáner, minden amit csak el lehet képzelni már ellőttek az évek alatt. Egy nagy négyzetet irányítasz, csak a köret más.

És hatalmas mínusz ha valaki imádja az autós játékokat hiszen akkor már tényleg MINDENT láttott amit lehet. Terep 2-től egészen a Gran Turismoig.

[ Szerkesztve ]

(#67) k-adi válasza .LnB (#56) üzenetére


k-adi
nagyúr

ótejoég mekkora szánalom ez a gyűjtői kiadás :D sok CE.t láttam már, hát ez brutál gagyi, top1 legszarabb amit eddig életem során láttam

(#68) markknight válasza .LnB (#56) üzenetére


markknight
veterán

Mi köze az autókhoz?.. mondom:

A steel bookot meg játékot a matricákkal és a tollakkal együtt bevágom a kesztyűtartóba, a doboz mehet az anyósülésre, a maszkot meg felhúzom a fejemre, aztán 180-as tempóval lehajtok a hídról egyenesen a dunába amiért voltam ilyen barom, hogy megvettem ezt a sz@rt. Nem kiabálok, szorítom a kormányt és süppedek szégyenemben.

[ Szerkesztve ]

(#69) yagami01 válasza markknight (#66) üzenetére


yagami01
aktív tag

Persze, megkérdezheted. Hozzáteszem mindenki nem biztos, hogy egyetértene ezzel, főleg ha az első NFS-eket szereti valaki igazán.
Számomra a tökéletes NFS című történet a következő lenne:

- UG-MW-Carbon hangulat és atmoszféra. A lehető legtökéletesebben visszahozva.
- Frostbite kuka. Vagy felturbózni a régi motort vagy annak nyomdokain írni egy újat. Ezzel még jobban hozva a régi részek hangulatát, modern köntösben. Ez kiterjedhetne az irányításra is. (pl. jobb driftelhetőség... UG-t ha előveszem lehet driftelni, Frostbite-al utálok)
- Jó füst. Példa: ProStreet
- Törhetőséget is be lehet hozni valamilyen szinten. Szintén ProStreet lehetne ide példa.
- Hétköznapi, utcai, mindenki számára elérhető autókon legyen a hangsúly. Ne a Ferrari-n.
- Újra előtérbe hoznám a csajokat, mint az említett korszakban. És legyenek szépek, jó tulajdonságokkal megáldottak, mint régen, nem úgy, mint újabban amikor ezzel próbálkoztak valamennyire is. Persze ez szubjektív, de na. A rajtnál is csajok legyenek, ne srácok.
- Tuning. Most van, de lehetne még jobb. A Heat-et összevetettem az UG1-el és sok alkatrésznél több modell közül választhattál az UG-ben, mint a Heat-ben, ami egy 2003-as játék. 5 motorháztető szerintem pl. nagyon kevés. Ezeket a számokat jócskán feljebb tolnám. Visszahoznám a légbeömlőket, amiket már jó ideje nem látni. Lehetne gondolkodni egyéb lehetőségeken. Pl. megmodellezni a motorháztető alatti részeket és ennek is szerepet adni a tuningnál. Visszahozni egyéb lehetőségeket, amik az UG-nél megvoltak, de még mindig nincsenek.
- Belső nézet. Nem tudom, hogy mennyire használnák, de legalább több értelme lenne az ablakmatricáknak és az üvegszínezésnek. És ha belegonolok, hogy belső nézetből láthatnám a kocsik alatti neont, a ProStreet-es füstökkel, satöbbi... akkor csak egyszerűen kell :) Ablakból való kihajolás lehetősége talán. Belső testreszabás is lehetne.
- Jó hangok.
- Jó zenék. Nagyon fontos. UG2-t mai napig hallgatom, pedig több szám nem is a stílusom. De ahhoz egyszerűen ugye illik és így jöhet. Szóval keverném a rap-et, rock-ot, elektromos izét UG2-MW-hez hasonlóan. Így se mindegy, hogy milyeneket válogatnak össze ugye.
- Sokan mondják, hogy nem kell autós játékba történet. Én viszont szeretem az NFS-ben, hogyha az olyan. Talán azért, mert az MW volt az első, nem tudom. De az MW karakterei, átvezetői, meg a Carbon is olyan amit itt szem előtt tartanék. Azt is ha olyan kedvem van, újra előveszem youtube-on. Egyszerűen annyira hozzáadtak azok is hangulatukban, atmoszférájukban az egészhez, hogy... nem tudnám kihagyni a felsorolásból. Szóval élő átvezetők. De nem a 2015-ös szintjén. Az nem volt jó. Kétszer több átvezetőt ragtak bele, mint a régi játékoknál (hosszra), túl sűrűn adagolták, túl szar színészekkel. A régi színészekről viszont tudjuk, hogy szívesen visszatérnének. Éppen ezért én azt a történetet folytatnám valahogy :) Razor-t játszó színész most is posztolt instán történetben az új NFS kapcsán. Szóval én ezekkel a karakterekkel készítenék egy használható sztorit. Nem olyan sok átvezetővel, fél óra kábé az egész játék alatt, mint régen. De az legyen jó. Sőt, aki régen rendezte ezeket... ő is szokott nosztalgiázni instán és biztosan benne lenne, hogy ő készítse el.
- Jobb sebességérzet. Új NFS-eknél ez pocsék. Régieknél megvolt.
- Állítható forgalom, hogyha meglehet oldani. Így ki lennének elégítve azok, akiknek túl üresek az utcák és több autót szeretnének meg azok is, akik fordítva vannak.
- Ja, aprsóág, de egy ideje nincs és hiányzik: indításnál legyen egy csaj aki elmondja, hogy vezess biztonságosan blablabla :D
- Játékmódokba, pályába nem gondoltam bele. Bizonyára itt is lehetne ichletet meríteni a korábbi részekből, F&F-ból stb.. vagy új ötlettel elő állni ami egyszerűen csak illeszkedik ide és működik.
- Természetesen ne legyenek ilyen marhaságok, hogy csak online kampány, meg rátapadsz a falra, téglaautó, lootbox stb.
- Több részen átívelő történetre gondoltam. Az első rész végetérhetne úgy is, hogy van egy jó ending, majd jön egy bejátszás. Pl. telefonon beszél valamit valaki, aki egy régi szereplő/színész, nem látszik az egész karakter csak a hangját halljuk és valamennyit látunk belőle. Nem volt benne ebben a részben, azonban nyilván így a folytatásra ő is visszatérne. A helyszín ahonnét telefonál Tokyo. Fekete kép. Elindul a Tokyo Drift zene, 4 másodpercig megy fekete kép alatt, amíg be nem indul, majd ekkor becsatlakozik a stáblista. Közben a fejlesztők mellett kis videók a forgatásról, esetleg az átvezető videókból pár másodperc közbe-közbe.
És így a következő rész Japánban játszódna, Tokyo-ban, folytatva a történetet.

Röviden ennyi. :D Lehet van amit kihagytam, de számomra ez lenne a tökéletes. És ez a "befejezés" is nagyon tetszene. Hangulatos lenne. Ha jól van megcsinálva és felépítve. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#70) .LnB válasza markknight (#68) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Így már értem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71) Heroes fan


Heroes fan
őstag

PC / Windows
Minimum: Intel Core i5-8600 3.1 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz 8 GB RAM graphic card 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 570 or better 50 GB HDD Windows 10 64-bitRecommended: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz 16 GB RAM graphic card 8 GB GeForce RTX 2070 / Radeon RX 5700 or better 50 GB SSD Windows 10/11 64-bit

(#72) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

számomra ezt még a jó irányíthatóság sem menti meg...
nagyon kivi leszek, lesz-é valami Forza Motorsport a láthatáron.... esetleg nagyobb DLC a Grid alá

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#73) #65896960


#65896960
törölt tag

Remélem valami hasonló jön majd iOS-re is! 💪🏼

(#74) Wesder válasza - = Zk = - (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Tavasszal lesz Motorsport.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gameplay bemutatóról (mármint normális bemutatóról), nincs valami infó?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76) yagami01 válasza .LnB (#75) üzenetére


yagami01
aktív tag

Valószínűleg minden héten kapunk valamit innentől.


Ezeket. Lehet találgatni. :) Ez a világ a vásznad, ha minden igaz.. a trailer-hez hasonlóan szerintem csütörtökön lesz. Szerintem ez azt takarja, hogy mivel ez a képregényes, rajzolt stílus hivatalosan graffitis, illetve "street art"-os, szerintem ezt fogják jobban ismertetni. (és ebből a gameplay közbeni grafikákból adódik, hogy the world is your canvas...)

" The world is your canvas in Need for Speed™ Unbound. An all-new signature art style blends elements of the freshest street art with the most realistic looking cars in Need for Speed history. "

(Ha street art, akkor viszont ez is része volt a sorozat hasonló túnusú részeinél. Csak nyílván nem így, hanem a falakon : ) )

Viszont ha a gameplay közbeni effektekre gondol, akkor elképzelhető, hogy több gameplay-t is látunk majd a héten. Hogy mennyire lesz normális, nem tudom, elvégre a grafikákon lesz a hangsúly. Ha kikapcsolható, remélhetőleg azt is elfogják mondani ebben a videóban (feltételezem videó lesz).

[ Szerkesztve ]

(#77) yagami01 válasza .LnB (#75) üzenetére


yagami01
aktív tag

Szintén nem tudom mennyire lesz normális, de elvileg nem is csütörtökön, hanem már holnap kapni fogunk valamit.
Tweet a gameplay jelenettel: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.