Hirdetés

2022. december 5., hétfő

Gyorskeresés

(#1) homerhamm

homerhamm
senior tag

Szerintem a Need For Speedet el kéne engedni, nyilván a grafika meg valahol PS2 szinten lesz. De hát a pénz az fontosabb. :((( :(((

Üdv: Szabó Lajosné Erzsike.

(#2) Találtgyerek válasza homerhamm (#1) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Grafika nem volt rossz annyira az utolsó részben.

06-3o/9759I39

(#3) markknight válasza homerhamm (#1) üzenetére

markknight
addikt

A város amúgy egy moslék a sok blur miatt, akkor meg nem mindegy? :D Legyen egy korrekt autó model, a többi meg nem számít.

(#4) homerhamm válasza Találtgyerek (#2) üzenetére

homerhamm
senior tag

Az NFS Heat úgy nézett ki mint egy hányinger...

(#5) Találtgyerek válasza homerhamm (#4) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Azért PS2 grafikánál szebb volt.

06-3o/9759I39

(#6) yagami01 válasza Találtgyerek (#5) üzenetére

yagami01
aktív tag

Annál szebb. Éjszaka neonos fényeknél és borult, viharos időben tudott/tud a legjobban kinézni a játék egyébként szerintem. De valóban sok helyen gyengécske.

Érdekesség, hogy elvileg ez a rész már nem jelenik meg előző generációs konzolokra.

Pár nagyobb felbontású kép:

(#7) DigitXT

DigitXT
félisten

Kinek és minek, az itt a kérdés... (Ahogy teltek az évek, annál szarabb lett
az irányítás, teljesen élvezhetetlenné vált a sorozat. Underground 2 volt a
jó anno meg esetleg az eredeti Most Wanted, de utána nagyon gázos lett:
volt egy-egy villanás, amiben voltak szórakoztató elemek, talán a The Run
ugrik be, amikor egy-egy hangulatos pillanata volt, de ennyi. Erre meg már
a képek alapján is rossz ránézni: eddig legalább a grafika vitte a hátán.:DDD)

(#8) Penguin95

Penguin95
senior tag

A hányinger kerülget. Nincs bajom a nem fotórealisztikus látványvilágokkal, anno a Life is Strange-et is imádtam, de ez valami borzalom. Ezzel a kevert, túltolt stílussal elérték azt, hogy megint úgy kerüljem az NFS-t mint anno a Heat előtt tettem. És van egy olyan érzésem, hogy az a minimális történetszál se lesz jobb, amit esetleg beletuszkolnak.

Na mindegy, akkor maradnak a régi részek, és a Heat egy rakás moddal.

(#9) Heroes fan válasza yagami01 (#6) üzenetére

Heroes fan
őstag

ölték végre az előző gent. Megmondták hogy nagy címek közül a ragnarök lesz az utolsó.

(#10) BusinessGuy

BusinessGuy
senior tag

Szemétre való. Fogták az előző részt és ""feldobták"" ezzel a rajzfilmes f***sággal.... Mikor azt hinné az ember hogy nincs lejjebb az NFS címnek az EA mindig bemutatja - van.
Remélem baromi nagyot bukik a kasszáknál, inkább ne gyalázzák tovább az NFS szériát....

Ahelyett hogy visszahoznák legalább a fizikai modellt ami kicsit komolyabbá tette annó a szériát, ahelyett hogy nem megint egy kietlen üres élettelen városban - ami már 5 éve is nevetségesen kelkemetlen volt- kelljen iszonyat ripacs karakterek sztorija mellett versenyezni, nesztek rajzolt baromság....

[ Szerkesztve ]

(#11) homerhamm válasza Heroes fan (#9) üzenetére

homerhamm
senior tag

Helyes. :) Remélem ez a grafikán is meg fog látszani.

(#12) markknight

markknight
addikt

Ez meg mi a jóságos isten? Cell shaded effektek? Könyörgöm, egy darab játék van a piacon, az pedig a Forza. Őket kéne lenyomni. A Criterion miatt bízom a címben, bár ott már konkrétan senki nincs abból a régi csapatból.

(#13) xsjado93

xsjado93
aktív tag

Mi a fene történt az EA-vel, hogy ennyi most az elégedetlenkedő itt? :F

;]

Your life is a lie.

(#14) sh4d0w

sh4d0w
nagyúr

Fúj, de ocsmány...

🤮 face vomiting Emoji Images Download: Big Picture in HD, Animation Image  and Vector Graphics | EmojiAll

https://www.coreinfinity.tech

(#15) Találtgyerek válasza yagami01 (#6) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Hát ez így elég dedósra sikeredett a képek alapján. :(

06-3o/9759I39

(#16) .LnB

.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a trailer bejön. A vezetési élmény lesz a döntő. Szerencse, hogy kesz tial GP-vel. Mindenképp kipróbálom majd.

Homo Ludens

(#17) Találtgyerek válasza .LnB (#16) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Szerintem a videóban a Mercedeses srác ismerte Han-t. :DDD

06-3o/9759I39

(#18) yagami01 válasza .LnB (#16) üzenetére

yagami01
aktív tag

Nekem is, egy kis infót is kaptunk. De sokaknak nem tetszik a rajzolt stílus. Pedig az Underground-ban is volt képregény. :) Igaz, az nem gameplay közben, de itt-ott idézheti azt a hangulatot.
Kíváncsi leszek a további videókra meg a gyakorlatra.

(#19) Psychopeti

Psychopeti
senior tag

N.F.S. : Blacked Edition...

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#20) GodGamer5

GodGamer5
addikt

EZMIEZ?????
Sikerült totál elsz@rni ezzel a rajzfilmes low budget grafikával. :(
Úgy látszik az EA-nél mindig van lejjebb...

"Hamarosan a hiányból is hiány lesz..." Life Is Short Play More!

(#21) Raysen623

Raysen623
addikt

Nekem ezzel a rajzos cuccal nagy poblémám nem is lenne, na de ha így fogják szórni a kocsik a csillámfaszlámákat menet közben az nagyon tré lesz more. Arról nem is beszélve hogy semmi mást nem fogunk tőle látni még 4K-ban sem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) Heroes fan válasza homerhamm (#11) üzenetére

Heroes fan
őstag

Ez nekem nagyon gáz, hatalmas gépigénnyel ez még haggyán, de ez a képregényes kinézet egy ilyen sorozatba undorító.

(#23) csako

csako
addikt

Na, majd talán kipróbálom, ha bekerül a korlátlan verzió sima EA Playbe :D Mondjuk a rendőrözés nem hiányzik :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24) k-adi válasza Raysen623 (#21) üzenetére

k-adi
nagyúr

direkt lesznek ilyen képernyőt kitakaró effektek, hogy ne lásd az amúgy elnagyolt egyéb grafikát :)

valóban merész húzás ez, meglátjuk milyen lesz valójában, 1 trailerből még ne vonjunk le sokat

(#25) laceszgamer

laceszgamer
addikt

Hát mondjuk úgy hogy nem igazán jött át belőle semmi olyan amiért azt érezném hogy ezzel játszani akarok, de majd kiderül mit hoztak össze.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#26) yagami01 válasza k-adi (#24) üzenetére

yagami01
aktív tag

Akkor miért lesz kikapcsolható? :)
Ha van eszük opcionálissá teszik az effekteket, elvégre mint látjuk eléggé megosztó a cucc. És lehet, hogy valóban kapcsolható lesz. Ha mengézitek a trailer-t alaposabban, van ahol normál füst van... csak elsőre nem tűnik fel:
(ez még nem zárja ki, hogy ne legyenek "elnagyolt" textúrák, mint a Heat-ben)

" de ez a képregényes kinézet egy ilyen sorozatba undorító "
Nem értem, hogy miért. Annyi minden volt már az NFS... mindenkinek más az "ilyen". Én a Frostbite karaktereket sokkal undorítóbbnak tartom. Sokkal kellemesebb a szememnek még ezek a karakterek is, mint a Run-os, Heat-es stb. okádékok. Jómagam az élőszereplős átvezetőket támogatom (de MW-Carbon minőségben minimum, nem Undercover és 2015). CG még elsülhetne jól - mint ahogy a Crew-ban volt, ha jól megcsinálják. De még ez is jobb, mint a ""modellezettek"" voltak.
Már csak ezért is:

Itt is átvezetőben fogod kapni a "képregényt" gondolom, csak 3D-ben (is?). Igaz, a versenyeknél nem képregényalakok mászkáltak.

Akármennyire is igyekeznak, ha maradéktalan UG-MW-Carbon éra hangulatot akarnak visszahozni egyszer, kénytelenek lennének a csajokhoz is visszanyúlni sok egyéb mellett. Amihez bátorság kellene a mai világban. Persze ezt is meglépték és ez is megosztó, de az más problémákba ütközhet. Mindenesetre remélem eljön az a nap is. Mert az atmoszférához az is hozzátartozik/na.

[ Szerkesztve ]

(#27) Penguin95 válasza yagami01 (#18) üzenetére

Penguin95
senior tag

Hogy jön ide az Underground képregénye, mikor...
...ott mint írtad, csak az átvezetőknél volt ilyen?
...a képregény stílus kimerült abban, hogy állóképeket kaptunk "papíron"?
...az Underground képregénye erősen a realisztikus irányba húzott, míg ez pont a másik véglet?

(#28) .LnB

.LnB
titán
LOGOUT blog

Autó lista: [link]

Homo Ludens

(#29) Sirandrish válasza .LnB (#28) üzenetére

Sirandrish
legenda

Nem rossz ez...4 Aston is van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) yagami01 válasza Penguin95 (#27) üzenetére

yagami01
aktív tag

Önmagában a képregény miatt tettem be, hogy annyira nem idegen a sorozattól maga a képregény.

(#31) .LnB válasza Sirandrish (#29) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez már szinte klasszikus lista. Ahol ma az autóipar tart, nem igen készítenek ikonikus autókat. A TFSi, EcoBoost motoros autók meg nem igen valók egy ilyen játékba. :)

Homo Ludens

(#32) Sirandrish válasza .LnB (#31) üzenetére

Sirandrish
legenda

Nem nagyon játszom autós játékokkal, de azért 150 autó az nem rossz. Valamennyire változatos is, bár van pár márka amiből el tudnék venni párat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) .LnB válasza Sirandrish (#32) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha rajtam múlna, szerintem 5 autó is elég lenne. De nagyon max 20db. :D
mk3 és mk4 Supra hiánya azért ciki.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#34) Sirandrish válasza .LnB (#33) üzenetére

Sirandrish
legenda

Én több márkét vonultatnék fel ahelyett hogy 1-1 márka 8-10 autóját raknám bele.
Pl hol a Zastava? Vagy a Dacia? :DDD

(#35) HELLAFLUSH válasza Sirandrish (#34) üzenetére

HELLAFLUSH
őstag

Jó elképzelés. :D
Nagyon adnám ha mondjuk a Forzába lenne Wartburg, Lada, Trabant, Polski, stb... :))

(#36) Plague666

Plague666
tag

Need for Speed: San Andreas Origins

Én maradok a hot pursuit remasternél( ha már criterion). Ez a sorozat most már évek óta a Z generációt célozza, így bitcoinos sihederek és problémás hülyegyerekek japánkodnak az utcán. Én pl gyerekként is már ahhoz szoktam, hogy a játékokban középkorú, komolyan vehető karakterek szerepeltek, akik a gangsztáskodás után nem anyuhoz mennek haza császármorzsát vacsorázni. Erről a srácról még az jut hirtelen eszembe, hogy a telefonomra pályázna az aluljáróban, amíg a rendőrök be nem gyűjtik.

(#37) Sirandrish válasza HELLAFLUSH (#35) üzenetére

Sirandrish
legenda

Tök fasza lenne, amikor lefulladna a rajtnál a Wartburgal, vagy a 601 es Trabinál nem menne csak 1 henger :DDD

(#38) Találtgyerek válasza .LnB (#31) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Azért a Focus RS nem rossz autó és Ecoboost. :K

06-3o/9759I39

(#39) Találtgyerek válasza HELLAFLUSH (#35) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Ladának én is örülnék. Picit berhelve, mert gyári teljesítménnyel elég unalmas lenne.

06-3o/9759I39

(#40) sith7 válasza HELLAFLUSH (#35) üzenetére

sith7
nagyúr

Polski Fiat ;] [link]

(#41) Sirandrish válasza sith7 (#40) üzenetére

Sirandrish
legenda

Réges régen voltam egy gyorsulási versenyen a Nyíregyházi repülőtéren, ahol a sok fiatal vagánykodott az Audijáva, a BMW-jével, meg ha jól rémlik volt még egy Porsche is...egészen addig ők voltak a sztárok míg fel nem bukkant, az teljesen kipakolt kispolák, amiben egy 1.4es Fiat Bravo (vagy Brava?) motor volt, és úgy lenyomta az összes német csodát, mint a sz*rt :DDD

(#42) sith7 válasza Sirandrish (#41) üzenetére

sith7
nagyúr

:DD :C

(#43) .LnB válasza Sirandrish (#41) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan Polski is volt itthon, amiben hátul két gyorsasági motor volt összekötve. Nem írok tutira márkát, mert nem emlékeszem, talán Yamaha volt. Eleje meg ki volt öntve betonnal.

De ma már az van -és ezt saját szememmel láttam- hogy 50 körüli pár, jön a Tesla Model X-szel, és gyorsul a Fiat Cinquecento ellen, amiben traktor motor van, óriási BorgWarner turbóval. És hát a pár a gyorsulás sztárja, mert annyira kirínak a tömegből. :)

Homo Ludens

(#44) Találtgyerek válasza .LnB (#43) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Jár még valaki ki versenyre? Régen követtem a gyorsulási versenyeket, de jó pár éve nem voltam kint egyen se.
Nekem a kék Audi S2 meg az “öreg” Audi volt a favorit.

06-3o/9759I39

(#45) Sirandrish válasza .LnB (#43) üzenetére

Sirandrish
legenda

Ha van elég pénz, meg elég beteg az elméd, akkor meg tudsz "szülni" pár ilyen szörnyet :DDD

(#46) .LnB válasza Találtgyerek (#44) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

Én Drift-re szoktam járni. És ha egybe van kötve a két rendezvény, akkor látok gyorsulást. Így viszont mindig sok néző van, elég nagy tömeggel.
Külön, csak gyorsuláson nem voltam. Nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#47) .LnB

.LnB
titán
LOGOUT blog

"Crimmins szerint az Unbound messze a "legmélyebb vezetési rendszerrel és a legjobb irányítással" rendelkezik a játékaik közül. A játékhoz egy vadonatúj fizikai rendszert dolgoztak ki, ami Webster szerint simán felveszi a versenyt a nagy szimulátorok hasonló megoldásaival. A szakember elmondása szerint annyi a különbség, hogy a Need for Speed célja az, hogy a lehető leghozzáférhetőbb legyen a vezetést segítő mechanikákkal, miközben az ügyesség szint plafonját igen magasra helyezi, így mindenki megtalálhatja benne a kihívást.

"Úgy gondolom, hogy a játékosok tényleg tapasztalni fogják a különbséget egy fürge, európai autó és egy nagy, amerikai izomgép között. Aztán beleáshatják magukat a mélyebben az autó irányításához kapcsolódó részletekbe, hogy mindent a saját igényeikhez igazítsanak. Ez jól mutatja, hogy milyen mélységekig kidolgoztuk ezt a technológiát" - mondja Webster."

Hányszor, de tényleg HÁNYSZOR hallottuk már ezt az NFS szériáról?! :F :U

Homo Ludens

(#48) Találtgyerek válasza .LnB (#47) üzenetére

Találtgyerek
addikt

Elég bátor kijelentés, de ha tényleg jó lesz a fizikája, akkoe kipróbálom.

06-3o/9759I39

(#49) Gomez86

Gomez86
senior tag

Lehet hogy aki most 15-18 éves azoknak ez a stílus tetszik, és nem tudom hibáztatni őket, mert ami nekem tetszett 15 évesen az nem feltétlenül tetszett a szüleimnek mondjuk autók tekintetében.
Így közelebb a 40-hez mint a 20-hoz nem hiszem hogy ez az én játékom lesz, és lehet hogy nem is baj.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#50) .LnB válasza Gomez86 (#49) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is közelebb a 40-hez, ugyan úgy oda vagyok azokért a kocsikért, amiket az első Underground részben láttam, mint régen. :) Főleg élőben látva, mint például ez: [kép]

Az más kérdés, hogy a saját kocsimhoz a legkisebb mértékben sem nyúlnék hozzá, bármilyen módosítás terén. :)

Egyébként érdekes, hogy a fiam (9 évesen) meg hamarabb ájul el egy kispoláktól, mint egy Ferrari-tól. :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.