Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

2 hónapja is csak ezeket a képeket láttam...

(#2) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ez a galéria katasztrofális.. 3x kell klikkelni, hogy meg tudjam nézni nagyban a képeket és még lapozni sem lehet...

Amúgy jónak ígérkezik a game..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3) Ubran


Ubran
tag

Koszi a kepeket. :)

(#4) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mintha már voltak volna ezek a képek.

Live poor, die ritch.

(#5) Chapel válasza Kicsimix (#2) üzenetére


Chapel
addikt

Galériára ott van Gamepodder megoldása flickrre, tök jó, sajna nem veszik át más cikkírók.
Ez a galéria kb. 10 évvel ez előtt is gáz volt. 2014-ben meg no comment. :U

A képek meg kb. tök ugyanazok amiket már láttunk régebben. :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Brutál kis játék lesz, az tény! Főleg hogy nem a hentelésről szól majd. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Findzs


Findzs
addikt

hangulatosak a képek, fosatós lesz :)

(#2) Kicsimix

+1

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem a Colonial Marines is tetszett.... szal haccójón' :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) james001


james001
veterán

Ezek már voltak nem?
Amúgy félve várom a játékot a Colonial Marines után,de a Sega csak odafigyel mostmár :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Hat utolso par Alien jatek eleg lightosra sikerul finoman szolva, kivancsi vagyok mit dobnak ossze csak igazabol mar lassan kezd ebbol is sok lenni szappanopera sorozat lesz ebbol is

(#11) alevan


alevan
őstag

Ácsi ácsi: Mi volt a probléma a Colonial Marines-al? (Kicsit nem vagyok képben).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#12) Bad Pritt válasza alevan (#11) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bugos volt, át lettek cseszve a játékosok (demo sokkal magasabb minőséget képviselt, mint a kész termék). Grafikai bugok, MI hülyeségek, banális játékmenetbeli megoldások jellemezték, kapott két akkora peccset, ami szinte mindent kicserélt a játékban de nem lett sokkal jobb tőle sajnos. Nagyjából.

Várom ezt a jószágot, mert ilyen ha jól tudom, még nem készült a témában (de cáfoljatok meg, ha már volt. :)) )

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) Spancho


Spancho
őstag

Nem lesz ez rossz.
De a képek már tényleg voltak.
Remélem fosatós lesz valamennyire :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#14) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez a grafika lesz majd 60fps mellett?! :o
Tényleg konzolt veszek, nem asztalit...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.