Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesznek emberek is a hajón? Ez nekem új.

Live-Die-Respawn

(#2) AxBattler válasza oriic (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaj, hát a Cég emberei és droidjai mindig ott ólálkodnak a sötétben, nem tudtad? :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) .LnB válasza oriic (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ezen gondolkodtam most. Azt hittem 1v1. Csaj vs Alien. És akkor értelemszelűen egy kill dönt. de akkor lesz más is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) pmheros


pmheros
senior tag

Amanda Ripley-McClaren 66 éves korában hunyt el, két évvel Ripley "hazakeveredése" előtt. Persze az hogy a földön halt meg és házasságban élt, nem zárja ki a lehetőségét annak hogy hétvégente Alienekkel fogócskázzon.

Egy áldozata biztos volt: a férje.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#5) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Persze nekünk végig bujkálni kell az alienek elől, más emberek, meg droidok simán végigszambáznak a hajón anélkül, hogy megsérülnének. :F
A lángszórón és a forrasztópákán kívül vajon lesz valami gépkarabély is a játékban?

Live poor, die ritch.

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Á szeretem az ilyet! :R A Hitman széria is ezért a szívem csücske mert kb az összes pályát úgy meg lehet csinálni, hogy csak a főellenséget kell megölni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) khron78 válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


khron78
őstag

Senki nem mondta, hogy kell, csak egy lehetséges opció!

(#8) Findzs válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


Findzs
addikt

"Persze nekünk végig bujkálni kell az alienek elől, más emberek, meg droidok simán végigszambáznak a hajón anélkül, hogy megsérülnének."

idomított alien -t használnak majd nem tudtad ;]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#9) Gomez86 válasza pmheros (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

:C :D

Ezen szakadok

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) djculture


djculture
félisten

Elég sok értelmetlenséget hordtak már össze...

(#11) oriic válasza AxBattler (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó bocsánat, tényleg. :)

Live-Die-Respawn

(#12) ceia


ceia
őstag

Nekem tetszik ez a lehetőség. Valóságszerűbbé teheti a játékot. Persze szó sincs arról, hogy beérném bújkálással. Ha taktikával, ügyességgel likvidálható pár dög, miért ne, de nem kell gyilkológépként végighentelni a pályákat.

        it's more fun to compute

(#13) parampa válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


parampa
aktív tag

hogyne, gépkarabély, légvédelmi ütegek, tarack, rakéta-sorozatvető, tankelhárító löveg... svájci bicska és maga Duke Nukem 3D-ben :D

(#14) djculture válasza ceia (#12) üzenetére


djculture
félisten

Én úgy olvastam semilyen fegyver nem lesz benne, bujkálásos horror játék lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15) ceia válasza djculture (#14) üzenetére


ceia
őstag

Az durva.. Remélem, azért találhatunk majd olyan eszközöket, amikkel lehetünk "kreatívak".

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#16) oriic válasza gyáliSanyi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem pl nem is érdekelne a játék ha kapnánk egy tonna fegyvert.

Live-Die-Respawn

(#17) mentoloshypo válasza oriic (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

1 alienel (ugyanis csak 1 darabka lesz a játékban) érdekes lett volna a játékmenet.

(#18) oriic válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért, pont ez adná a "savát" borsát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19) mentoloshypo válasza djculture (#14) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Az Amnesia/Outlast-ből kiindulva még jó ötletnek is tartanám, hiszen ez a recept megfelelő kezek között működik, nem is akárhogy.
De kétlem, hogy ennél a játéknál erről lenne szó. Ultra naivnak vagy Alienes játékok terén tájékozatlannak (vagy 10-12 év alattinak) kell lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy most 180 fokos fordulatot vesz a játék, és ezúttal egy 80% fölötti játékot kapjunk.

(#20) mentoloshypo válasza oriic (#18) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Megfelelő kezek között (ahogy a fenti hsz-ben írtam) igen, megadná azt a jellegzetes ízt. :P
Aztán, hogy ez tényleg így lesz-e.... majd meglátjuk. ;)

(#21) ceia


ceia
őstag

Eszerint [link] lesznek fegyvereink, de jobb is, eléggé gáz lenne mindössze a scannerrel kolbászolni egy ilyen helyen, még ha csak egyetlen idegen is lesz. Úgy tűnik a szaglása nem jó, így egy szekrény is jelenthet átmeneti biztonságot, amit gyakran igénybe is kell venni. Nekem 100%-ig bejön, az egyik legjobb játék, amit valaha láttam!

        it's more fun to compute

(#22) gyáliSanyi válasza ceia (#21) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Nem lesz nagy arzenál. Ez akkor egy sokkal másabb Alien-es játék lesz.
Idáig azt hittem a videókból, hogy az első pár pályánál lesz bujkálós, utána talán jön a hentelés, de nem.
Na így már tényleg igazi túlélő horror lesz. Sötétbe fülhallgatóval lehet majd rettegni! :D

Live poor, die ritch.

(#23) exec79


exec79
tag

ez már kezd a ló túloldala lenni.

(#24) Chapel válasza oriic (#18) üzenetére


Chapel
addikt

Én értettem, jó volt :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) Gergosz2 válasza ceia (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

A cikk egy szóval sem említi , hogy nem lesznek fegyverek.

Amúgy a jó játék kijelentéssel várjunk még. Előbb adják ki és lássuk, hogy élesben milyen. A legutóbbi Alien játékkal szó szerint átb*szták az embereket mert a demóban is jobban mutatott a játék mint a kész játékban meg a többi turpisság amit mindenki tud..

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26) hommeros


hommeros
őstag

Akár játék nélkül is végigjátszható a játék. A borító nézegetésével. Egyszerre lesz félelmetes és sokkoló. Olyan 14 óra így a játékidő. A maradék 1 óra a lemezen lesz.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27) pmheros válasza hommeros (#26) üzenetére


pmheros
senior tag

nem vagyok tökéletes

(#28) sad_Vamp válasza djculture (#14) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Akkor régen olvastál, mert volt videó, ahol a fegyvereket (is) bemutaták.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#29) pmheros válasza pmheros (#4) üzenetére


pmheros
senior tag

Itt a megoldás:
A sztori hőse Ripley lánya, Amanda lesz, aki szeretné kideríteni, mi is történt az édesanyjával és ezért belép a Weyland-Yutani céghez, elutazik a távoli Sevastopolra és megpróbálja megszerezni a USCSS Nostromo fekete dobozát. Azonban hamarosan első kézből tapasztalja meg, milyen ha a szembekerül a család legnagyobb ellenségével. Forrás: [link]

nem vagyok tökéletes

(#30) Lomha 8V válasza pmheros (#4) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Eh, én sem bírom ezt, mikor az alapsztori megváltozik egy játék vagy film vagy bármi miatt. De azért várom, remélem van értelme.

(#31) oriic válasza Lomha 8V (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt még annyira nem is lesz változás, az inkább a Colonial Marines-ban volt sajnos.

Live-Die-Respawn

(#32) Lomha 8V válasza oriic (#31) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt hála az égnek messziről elkerültem. :D

(#33) oriic válasza Lomha 8V (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerencsére én is. Pedig úgy volt hogy kapok tesztpéldányt, de az utolsó pillanatban visszamondták. :DDD

(#34) Lomha 8V

Hidd el elég volt amit láttam belőle youtube-on. :) Bár állítólag a sok sok patch után, már úgy ahogy játszható.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) Lomha 8V válasza oriic (#33) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A szerencse fia vagy!!! :DDD

(#35) ceia


ceia
őstag

Persze hogy lesznek fegyverek, de egyik sem alkalmas az idegen elpusztítására - a szintetikusok ellen jók lesznek, de az idegennel szemben csak a túlélés érdekében lesznek hasznosak: Revolver, lángszóró, molotov koktél, EMP mine (ez valami elektromos gránát-féle), soundmaker. (ez egy kis kütyü, ami hangokat keltve odacsalja a dögöt, ahová ledobtuk) Ugyanis főleg a hangok alapján talál ránk, és ezért nem árt ha tudjuk, ha harcba szállunk pl. egy szintetikussal, az idegen is nemsokára megérkezik. Van még valami, amivel püfölni lehet - ez egy fekete-sárga nyelű szerszám, aminek egyik felén kalapács van, a másikon villáskulcs.

Nekem mindenképpen csúcs játék lesz, mert sci-fi és Alien rajongó vagyok - és természetesen az első rész a kedvencem. Ebben a játékban meg egy űrállomáson kell kalandozni, ami úgy néz ki belülről mint a Nostromo, és ahol egy alien is bóklászik.. (olyan mint az első filmben, az nézett ki a legjobban!) Ezt nekem nem tudják elrontani, már csak a sima mászkálás is élmény lenne, hát még az idegen stb.. A garfika nagyon tetszik, veszettül jól néznek ki a fény/árnyék effektek. Mindig valami ilyesmiről álmodtam - persze a Nostromoval, de egy kicsit ott is szét lehet majd nézni! :C

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#36) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mik ezek a szintetikusok/droidok? És miért támadnak a játékban?

Live poor, die ritch.

(#37) djculture válasza ceia (#35) üzenetére


djculture
félisten

Fény árnyékot már a colonial marhaságnál is istenitette mindenki, az ilyen etető videókból nem lehet már manapság leszürni ilyen dolgokat... De remélem én is hogy értelmes játék lesz mert akkor még egy sansza lesz a rebellion féle alien vs predator

[ Szerkesztve ]

(#38) kafk89


kafk89
csendes tag

Nagy reményeim vannak a játékhoz remélem nem jut colonial marien sorsára

LG G Flex and Xperia Tablet Z

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.