Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nem tartanám rossz ötletnek "ünnepnek" tenni a kérdéses napot...

mert sok volt a rossz akkor, de ez egy olyan nap amikor kb. végetért egy sötét fejezete a világ nemzeteinek...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Esélytelen, pont a nacionalizmus előretörését láthatjuk (újra) napjainkban. Hozzátenném: sajnos, mert véleményem szerint attól, hogy valaki magyar, nem lesz automatikusan jó és kedvelendő ember, és attól, hogy mondjuk román, nem lesz automatikusan rossz ember. Ráadásul a nemzetiségemre büszke lenni... nos, lehetek büszke a szorgalmamra, a szaktudásomra, a teljesítményemre, de arra, hogy magyar vagyok, nemigen - mivel ez születési adottság. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a hazámat, mert szeretem, és itt is szeretnék élni, de erre nem büszkének kell lenni, hanem kiindulási alapnak lehet tekinteni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Fred23 válasza Csapoati (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Ráadásul a nemzetiségemre büszke lenni... nos, lehetek büszke a szorgalmamra, a szaktudásomra, a teljesítményemre, de arra, hogy magyar vagyok, nemigen - mivel ez születési adottság."

+1

Nekem most éppen a vérképem jutott eszembe példaként. Kitűnő, és főként én meg esetleg a genetika tehetünk róla. De aki büszke arra, hogy ő magyar vagy bármi egyéb... :F

Mondjuk determinista megközelítéssel nézve bármire büszkének lenni maximum vicces, ám egyúttal intellektuálisan simán akceptálható. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.