Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Szuper képek!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) bkercso


bkercso
nagyúr

:R

De jó is lenne, ha végre lehetne egészképernyőn lapozni a képeket a Logout-on is! :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#3) Luck Dragon

Nagyon szépek , főleg a második .
Van benne valami megfoghatatlan .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) rendzso


rendzso
tag

Az összes kép nagyon jó lett!
De az első! Az valami zseniális! :Y

(#5) UnA


UnA
Korrektor

A képekről nekem inkább a természet szépsége és örök körforgása jut eszembe. :)

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A tízből csak három készült tükörreflexessel (Nikon D7500 a nagy gépem) öt Canon PowerShot A630 kompakt és egy pedig még egyszerűbb kis géppel lett lőve, amin még tárcsa sem volt. 2018 óta rutinosan fotózom a kedvenc témáimat. Technika nem igazán számít. Csak a képminőség jobb, amikor a nagy gépet használom.

Az első képen leraktam a földre a tripodon a Canont, beállítottam a 10 másodperces időzítőt és a gép elé álltam, amint szemlélem a csillagokat. A Plejádok nyílthalmaz csodásan felismerhető.

A második képet a szabadkígyósi pusztában lőttem egy régi fasor maradékának egyik holtfájáról. Sajnos a színek az erős napfény miatt valószerűtlenek lettek, így inkább szürkeárnyalatosra váltottam át, ami dobott rajta. A kép címe: "Nem fának való vidék". Békés megye kiszáradóban van. A fák pusztulnak.

Szokatlan és fura, hogy bár mindenhol ott vagyunk, az én képeimen mégsem vagyunk rajta. Ember nélkül a világ, ami nélkülünk is megvan és gyönyörű. És milyen érdekes, hogy én mint ember rögzítem a világ pillanatképeit.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) bkercso válasza Algieba (#6) üzenetére


bkercso
nagyúr

Érthető idealizálás ez részedről. Egyszerűen túl sok az ember.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#8) nevemfel


nevemfel
senior tag

Olvastad a könyvet?

[link]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#9) Luck Dragon válasza Algieba (#6) üzenetére

Köszönöm az információt a második képről ! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az előző fényképes posztjaid alapján szerintem neked lenne helyed a természetfotósok között. Nem gondoltál még arra, hogy hátrahagyod a mostani életed, és ezzel foglalkozol főállásban? Vagy valami dokumentumfilmet forgatni? Talán a lelki sebeiden is enyhítene.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#11) Algieba válasza icemad (#10) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem, mert sok kiváló fotós van. Nem állok be a sor végére a sokadiknak. Hobbiból szívesen kattingatok, osztom meg fotóimat és ennyi. Én már a "rák kieszi a belem" projektemre készülök. A haláltáncomra. Nincsenek hosszútávú terveim. Szép és jó volt az élet, szerencsés vagyok, hálás vagyok és így tovább. ;] A többi nem érdekel.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) #21346560 válasza Algieba (#6) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Ember nélkül a világ, ami nélkülünk is megvan és gyönyörű."

Viszont ember nélkül csak megvan, de nincs akinek gyönyörű legyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.