Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tipuka válasza Batistuta7 (#100) üzenetére


tipuka
addikt

kuponkód, nem tuti jó még: alfawise205620 a fogkeféhez :R

[ Szerkesztve ]

(#102) Batistuta7 válasza tipuka (#101) üzenetére


Batistuta7
tag

sajnos már nem jó. honnan lehet keresni egyébként ilyen kuponokat?

(#103) hunaqua


hunaqua
addikt

Gyakorlatilag szinte az összes Alfawise fogkefére az akciós ár felett került elő még kupon is Kivéve eddig még az S100.,de szerintem lesz arra is.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#104) tipuka válasza Batistuta7 (#102) üzenetére


tipuka
addikt

ne azon a pár száz forinton múljon, így is atom akciós. :)
ezt a kupont 1 barátom küldte, de amúgy fb-s gearbest reflinkes csoportokban/oldalakon szokták posztolni, csak be kell írnod és bedob eléd egy csomót, linkelni meg ajánlani nem akarok, mert dádá lesz nekem. :D

(#105) nzozz válasza Batistuta7 (#102) üzenetére


nzozz
aktív tag

Most volt a 11.11 -es akció, már indult valami black friday -es történet is, úgyhogy érdemes lehet mostanában figyelni ezeket az oldalakat (gearbest, bangood, stb), ha valaki elektronikai cuccok beszerzését tervezi.

(#106) hunaqua


hunaqua
addikt

Oclean fogkefék voltak 11.11 alatt nagyon jó árban.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#107) Batistuta7


Batistuta7
tag

addig gondolkoztam hogy a fekete Alfawise S100 már nem akciós :DD

(#108) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

A Alfawise SG - 949 fejek jók a SEAGO SG - 507-re is?
Kb mennyit bírnak a fejek napi 2x-i fogmosással?

(#109) bloggiold válasza chatran (#108) üzenetére


bloggiold
aktív tag

,,Kb mennyit bírnak a fejek napi 2x-i fogmosással?" - 90 nap
De a tesztben is írtam ,,A fejeket 3 havonta cserélnünk kell, nagyjából egy hagyományos fogkefe, azaz 4-5 dollárért beszerezhetők az új fejek."

https://fontecone.blog.hu/

(#110) petipetya válasza tipuka (#99) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén várom. Az akciók hatására megjavul az ország foga.

"nincs rá lezsóidő"

(#111) schawo válasza petipetya (#110) üzenetére


schawo
titán

*nem lesz sokkal rosszabb

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#112) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Sziasztok! Nekem oralb elektromos fogkefém van. (nem szonikus ) Ez az első és nem tudom hogy esetleg mások milyenek vagy jobbak - e mint ez.
Kérdésem az lenne hogy mivel nehézkes a fogselymet használnom így kiváltsam szájzuhanyra vagy az egész hülyeség?
Azt is olvastam ugyanis hogy a hatása még lehet rosszabb is mert tönkreteheti az inyt is a helytelen használata.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#113) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Megjött az Alfawise fogkefe. Ki is próbáltam gyorsan. Oral b után furcsa, de jobban tetszik. Volt a dobozban tájékoztató kártya, és aszerint csináltam. Ha olyan tartós lesz mint az Oral b akkor nagy fogás.

A forgofejes fogkefére nekem mondta a fogorvos, hogy óvatosan kell használni, mert az ínybe masszíroztatja a lepedéket. Ugyanezt hallottam a száj zuhanyról. Azt is az ínytől a fog irányába szabad használni hogy kimossa a lepedéket az ínyből.

PSN: sirarcheer

(#114) hunaqua válasza sirarcheer (#113) üzenetére


hunaqua
addikt

Melyiket rendelted?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#115) sirarcheer válasza hunaqua (#114) üzenetére


sirarcheer
senior tag

S100

PSN: sirarcheer

(#116) hunaqua


hunaqua
addikt

A fehér S100 most 18usd.- (Gearbest)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#117) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Rendelnék páromnak és magamnak egy elektromos fogkefét, ez lenne az elsőnk, még nem próbáltunk ilyet.
Jól gondolom, hogy ez az S100 a bestbuy jelenleg? Vagy van esetleg más ajánlott? Az sem baj, ha drágábban van jobb.

A Gearbestről rendelve még ide érhet idén vajon, vagy már necces?

(#118) vidra1221


vidra1221
tag

Na nekem is megérkezett az S100. Nov 2.-án adtam le a rendelést és 15.-én érkezett meg. Szerintem ez gyorsnak mondható. A leírás 15 v 16 órát ír első töltésnek ezt be is tartottam, az első tapasztalatok pozitívak. Előtte egy Oral B akkus forgófejes elektromos fogkefét használtunk 4en. Tehát van igénybevétel. A fej sörtéi kellemesen puhák nem durva kiképzésűek, szemben az Oral b fejekkel. Sokkal jobb érzés a használatuk. Maga a készülék szerintem jól össze van rakva, minőségi érzetet ad és jól is néz ki. Egy dolog van talán amit hiányolok az az hogy ha megszakítom pár másodpercre az adott programot akkor újraindításnál a fél, illetve 2 perces számolást előröl kezdi. Oral B-nél ha 3-5 másodpercre megszakítottad akkor folytatta a számolást ott ahol abbahagytad.
Teljesen más érzés a használata a forgófejeshez képest. Hatékonyságról annyit, hogy 2. használat után is érezhető már a fogon a simább, tisztább érzés. Mint említettem 4en használjuk az napi min 8 fogmosás,de néha lehet több, az eltelt 5 nap után még nem kérte a delejt az aksija. Ezért a pénzért szerintem abszolút megéri. Igen még mindig 17.99 dodó most reggel néztem, és még kb 200 db a készlet a GB szerint.

(#119) instantwater válasza -FreaK- (#117) üzenetére


instantwater
addikt

Seago SG-507 olcsóbb, és kb ugyanazt tudja.

(#120) Breki válasza vidra1221 (#118) üzenetére


Breki
veterán

Hogy használjátok négyen?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#121) instantwater válasza Breki (#120) üzenetére


instantwater
addikt

Mindenkinek van egy saját fogkefe feje és cserélik a fejeket.

(#122) Breki válasza instantwater (#121) üzenetére


Breki
veterán

Igen ez a jobbik eset. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#123) vidra1221 válasza instantwater (#121) üzenetére


vidra1221
tag

:DD :C
Remélem senki sem gondolja, hogy 1 fogkefét használ felnőtt gyerek egyaránt. ;)

(#124) zseko válasza vidra1221 (#118) üzenetére


zseko
veterán

Én negyedikén rendeltem, de még semmi :((( tizenharmadikára van az utolsó bejegyzés, hogy SKBTSA(Slovakia), Item sent abroad, azóta semmi.

HR24.hu

(#125) #94529552 válasza -FreaK- (#117) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igen, az S100 a BB, vagy a testvérei is pont ugyanaz[link].

vidra1221 :R Hasonlóan jó a véleményem a termékről. Nem olyan nagy gond az a pár mp. Nekem az Oral B-hez még kijelző is volt/van, és jelzi a használat idejét is, mosoly és csillag jár negyedenként ;] , de nem egy létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

(#126) hunaqua válasza hunaqua (#116) üzenetére


hunaqua
addikt

Már a fekete S100 is 18usd (Gearbest)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#127) -FreaK- válasza hunaqua (#126) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az remek, tegnap rendeltem kettőt is, $20/db-ért..

(#128) hunaqua válasza -FreaK- (#127) üzenetére


hunaqua
addikt

Én most megrendeltem.... Nagyon jó az 20-ért is . :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#129) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött az Alfawise, zuhanyzás közben kipróbáltam. Egyenlőre nem éreztem rá a megfelelő távolságra a fogtól, plusz a technikát sem éreztem, hiszen a felső fogsor belső részét nehéz lenne vízszintesen elérni (pedig a rendes fogkefével megy), a 30 másodperc hirtelen soknak tűnt, ráadásul az ínyem belső fele csikis volt tőle. Természetesen a szenzitív programra állítottam. Lesz mit gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#130) zseko


zseko
veterán

Gearbesten mikortól lehet reklamálni, és mi a határidő? Kissé idegesít, hogy fizettem külön a csomagkövetésért, és már tíz napja csak annyi van, hogy Szlovákiából elküldve.

HR24.hu

(#131) #94529552 válasza zseko (#130) üzenetére


#94529552
törölt tag

Bármikor lehet kérdezni.

(#132) zseko válasza #94529552 (#131) üzenetére


zseko
veterán

Szerdáig még várok, aztán lehet visszakérem a pénzem, 10-15 napot ír szállításra, az a héten jár le. És remélem azért nem tizenkettedikétől tervezik számolni, hanem a rendelés napjától, negyedikétől. Első rendelésem volt Gearbestről, de valószínű utolsó is.

HR24.hu

(#133) petipetya válasza zseko (#132) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudsz adni rendelési számot? Megnézem, mit látok.

"nincs rá lezsóidő"

(#134) zseko válasza petipetya (#133) üzenetére


zseko
veterán

Privátban elküldtem.

HR24.hu

(#135) petipetya


petipetya
nagyúr

Mivel számomra logikátlan a használati utasításban látható 30 másodperces felosztás, így nem is tudok egyszerre arra és a helyes használati módra figyelni a mosás közben. A trükk az, hogy minden régió kap 30 másodpercet, ami így összesen 6x30 másodperc: alsó rész belseje, alsó rész teteje, alsó rész külseje és ugyanez felül is. Így persze a végén ismét be kell kapcsolni. Egyenlőre így használom, aztán lehet később már menni fog az általuk javasolt módszer is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#136) Cheesy


Cheesy
őstag

Csatlakozom a klubhoz, egy fekete Alfawise S100 megrendelve.
Europai regisztrált levél opcióval, kupon nélkül, Paypal fizetési opcióval 6.121 HUF-t vontak le tőlem.

www.vakbelmutet.hu

(#137) petipetya válasza Cheesy (#136) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem biztosítjátok egy kicsit túl a csomagot, így jóval az áfa és vámhatár alatt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#138) bloggiold válasza zseko (#132) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Ugye az megvan 10-15 Business days, azaz 10-15 Munkanap. Ships between Nov 26-Nov 28, azaz szállítás megkezdése a jelzett időpontban?

https://fontecone.blog.hu/

(#139) zseko válasza bloggiold (#138) üzenetére


zseko
veterán

Persze, azért nem reklamáltam eddig. Ha hihetek a csomagkövetőnek akkor 13-án feladták Szlovákiában, tehát még ott a jövőhét. De három hét kellene átérnie a szomszéd országból? Kínából még elhiszem, de a szomszédból? Nonszensznek tartom.

'Gearbest
2018-11-12 13:31:03 Departure from Outward Office of Exchange
2018-11-12 11:55:47 Item posted at post office MP Bratislava 090

Posta.hu
2018.11.12. | 11:56 Küldemény postai feladása / Item accepted by postal operator SKBTSA(Slovakia)
2018.11.12. | 14:31 Célországba elküldve / Item sent abroad SKBTSA(Slovakia)
2018.11.13. | 14:00 Célországba elküldve / Item sent abroad SKBTSA(Slovakia)'

HR24.hu

(#140) Cheesy válasza petipetya (#137) üzenetére


Cheesy
őstag

Nekem már veszett el pár csomagom a MPL kezei között.
Azzal áltatom magam, hogy így talán jobban számon kérhető rajtuk...

www.vakbelmutet.hu

(#141) petipetya válasza Cheesy (#140) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez esetben nem szóltam.

"nincs rá lezsóidő"

(#142) nzozz


nzozz
aktív tag

Most már értem, hogy miért írtátok, hogy meg kell szokni a használatát ezeknek a cuccoknak. Konkrétan így az első használat közben folyt a szememből a könny ettől a rezgéstől illetve alig bírtam a fogamon tartani, mert annyira bizsergett. :D De remélem hamar megszokom és nem lesznek ilyen "mellékhatások".
Amúgy esetemben 16 nap telt el a rendeléstől a kézhezvételig (Netherland registered).

(#143) zseko válasza nzozz (#142) üzenetére


zseko
veterán

Hagy kérdezzem már meg, mikor rendelted, mikor adták fel, és mikor érkezett meg?
Én 4-én rendeltem (European registered szállítással, ami úgy néz ki Szlovákiát jelentett), 12-én lett az első bejegyzés a nyomkövetésről, azóta semmi.

HR24.hu

(#144) zseko


zseko
veterán

Most kaptam egy ilyet a Gearbesttől:

"Dear Molnár,

Your package for 18...09 has arrived and is awaiting collection, please contact your local post office or shipping company to pick up your package.

Kindly collect your parcel as soon as possible, as they may not keep the package for long.

Please confirm the receipt of your delivery via your GearBest account.

If you have any further questions please contact our Support Center.

Best regards,

GearBest Customer Service

http://www.gearbest.com/"

Ha jól értelmezem akkor itt van a postán, fel kellene vennem. Most mit csináljak röhögjem ki őket, reklamáljak, vagy kérjem vissza a pénzem mert ez nem igaz? Kíváncsiságból holnap csak bemegyek azért a postára.

HR24.hu

(#145) nzozz válasza zseko (#143) üzenetére


nzozz
aktív tag

2018.11.03.: rendelés
2018.11.05.: szállításra kész/ready for shipment
2018.11.13.: PostNL fogadóközpontnak átadva/The item is handed over to the PostNL Acceptance center.
2018.11.14.: célországba elküldve/The item is on transport to the country of destination.
2018.11.15.: érkezés a célországba/The item has arrived in the country of destination.
(2018.11.19.: sikertelen kézbesítés, mert ajánlott küldeményként jött, de épp nem volt itthon senki, aki átvegye)
2018.11.20.: küldemény kézbesítve/The item has been delivered successfully.

(#146) zseko válasza nzozz (#145) üzenetére


zseko
veterán

Fasza, akkor holnap reklamálok, mert szerintem az enyémet lenyúlhatták valahol. Neked egy-két nap alatt az országba érkezett NL-ből, nálam meg két hét nem volt elég innen a szomszédból.

HR24.hu

(#147) nzozz válasza zseko (#146) üzenetére


nzozz
aktív tag

Igen, az a része meglepően gyors volt. Voltak még köztes lépések a csomagkövetésben, de azokat nem írtam le, mert nincs jelentősége most.
Azért előbb kérdezz rá a helyi "központi" postánál, hogy mi a helyzet, lehet csak az értesítő veszett el vagy valami hasonló.

(#148) zseko válasza nzozz (#147) üzenetére


zseko
veterán

Ráírtam már pár napja a postára, ezt válaszolták:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.
Elektronikus nyilvántartásunk szerint a keresett küldemény a Magyar Posta kezelésébe még nem érkezett meg.
Beérkezését követően nyomkövetésünkben a "Célországba megérkezett vagy feldolgozva" információ fog megjelenni.
https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal

A fentiek miatt javasoljuk a feladóval felvenni a kapcsolatot, és megkérni, hogy a külföldi postaigazgatásnál, ahol a küldeményt feladta, indítsa el a hivatalos kerestetést."

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#149) #94529552 válasza zseko (#148) üzenetére


#94529552
törölt tag

Gearbest topikot is olvasd át, ott ilyen csomag problémákkal is foglalkoznak.

(#150) kmisi99


kmisi99
addikt

Kb egy hete használom az S100 at és imádom. Az első pár alkalommal rohadt csikis, meg mikor véletlen hozzáér a foghoz a műanyag akkor olyan érzés mint amikor a fogorvos fúrja fúróval, persze nem fájdalmas csak a rezgés miatt olyan emlékeket hoz elő.

Viszont nem 100%, hogy ettől, de mióta használom feltűnt hogy a fogaim tövéről eltűnt a csúnya sárgás elszíneződés, teljesen szép egységes színe lett a fogaimnak, szuper cucc eddigi legjobb befektetésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.