Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

remek cikk, az első harmadáig olvastam el, kb egy helytálló mondat sincs benne.
a szifont nem 2010-ben adták ki, hanem 2007-ben, nincs olyan, hogy jailbrack-elik a telót, az androidos telókat nem kell routolni, mert mindegyik routolva van gyárilag, stb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) razorka777


razorka777
veterán

Nem értem a cikk lényegét.De lehet, hogy csak fáradt vagyok.
Rootolni szoktuk amúgy a droidot. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) aldebaran válasza bambano (#1) üzenetére


aldebaran
őstag

Oké, javítottam a dátumot. köszönöm. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#4) Crafter32


Crafter32
őstag

10 éven belül tönkremegy a BlackBerry? Ezt üveggömbből? A BlackBerry ma már nem csak a biztonságot jelenti hanem a kényelmet is (ha már a cikkben ez a szó használata). Az OS10 jelenleg a leggyorsabb rendszer és az egyetlen ami valós multitaskot tud. Nem igazán értek egyet én sem a cikkel. :(

(#5) bambano válasza Crafter32 (#4) üzenetére


bambano
titán

a bb mint valós biztonság? ezen még dolgoznod kellene.
az meg téves, hogy a bb az egyetlen, ami valós multitaszkot tud. az android is tud valós multitaszkot, fut is benne, attól, hogy a grafikus felületére nem tudsz kirakni két programot egyszerre, még tudja.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) aldebaran válasza Crafter32 (#4) üzenetére


aldebaran
őstag

Sajna, ahogy látom egyre pártolnak el tőle az eddigi stratégiai partnerei és csak a vergődését látni. Ha másként lesz, annak én fogok a legjobban örülni. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#7) Crafter32 válasza bambano (#5) üzenetére


Crafter32
őstag

Beraksz egy youtube videót és megy a háttérben a zene miközben nézed a mobilarena.hu-t? Szerintem csak a OS10 tudja.
Azért, mert megnyitsz egyszerre több alkalmazást attól még nem fog futni a háttérben az androidon sem ios-en. De cáfoljatok meg...
Biztonságban pedig még mindig a BlackBerry az első.

[ Szerkesztve ]

(#8) icezozo válasza bambano (#5) üzenetére


icezozo
addikt

a bb mint valós biztonság? ezen még dolgoznod kellene.

a BlackBerry a legbiztonságosabb rendszer ! ez tény ! pont.

http://qwankido.hu/

(#9) kemotox válasza Crafter32 (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Vannak olyan youtube kliensek, amikkel lehet háttérbe nyomatni a jutub zenét. Az meg hogy nem fut a cucc a háttérben... Hú de nagy baj. Játszok valamit, kilépek, felmegyek netre, aztán ha elintéztem amit akartam visszamegyek a játékba és egy szempillantás alatt onnan folytatja, ahol kiléptem. Nem tök mindegy, hogy fut-e a háttérben? Szerintem ez is csak egy olyan dolog, hogy lehet vele villogni, de csak parasztvakítás, semmit nem látsz belőle... Ezt a biztonságos szöveget sem értem. Soha nem hallottam még egyik ismerősömtől, hogy feltörték volna a telefonját, vagy vírusos lenne vagy bármi.

Na jöhet a szokásos übermens BB szöveg, hogy akkor is a BB a jobb, mindenki más hülye, ez tény. Tény. Ez a lényeges szó, nem pedig a bizonyítékok.

(#10) icezozo válasza kemotox (#9) üzenetére


icezozo
addikt

ez a pár mondat legalább azt bizonyítja ,hogy soha nem láttál blackBerryt !

ezt elhisszük neked!

http://qwankido.hu/

(#11) kemotox válasza icezozo (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Én legalább bizonyítok valamit :P

(#12) dnelb válasza Crafter32 (#7) üzenetére


dnelb
veterán

(#13) bambano válasza Crafter32 (#7) üzenetére


bambano
titán

rendben van, megcáfollak.
tehát csak az a multitaszk, amikor a tecső meg a króm megy együtt? hint: nem.

volt már rá példa, hogy mondjuk webeztél vagy filmet néztél androidon, és közben:
- kaptál egy sms-t
- csörgött a telefon, hogy vedd fel
- jött egy email?
- esetleg megpingelted a telefont és válaszolt
- facebookos értesítést kaptál
- stb.

mert ha ezek közül bármelyik is előfordult veled, akkor az az android multitaszkos.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) hsrasus válasza bambano (#13) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Ennyi erővel a Nokia 5310-esem is tud multitaszkot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.