Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g@bo


g@bo
nagyúr

durva áron vannak a skylake lapok. beérném egy alapmodell /de megbízható/ darabbal.
ddr4 már nem drága, sőt. lassan érdemes zsákolni.

(#2) davidsone


davidsone
addikt

VIII GENE 73ért :Y SZÉP :DDD

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) haxiboy


haxiboy
veterán

Kicsit furcsa nekem hogy a mostani nem csúcs skylake lapoknál csak a vrm fele kap normális hűtést... :F

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4) #16939776 válasza haxiboy (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az IGP VRM-je nincs olyan mértékben terhelve mint a CPU VRM-je?!

Nem tudom eldönteni, hogy funkciót szántak ezeknek a bordáknak, vagy csak díszítésnek kellettek. Nekem a szépségéhez nem ad hozzá, és nem látom azt sem, hogy milyen hatékony lenne.. :U

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezekkel a mini PC-kkel az a baj, hogy rettentően túlárazottak. Ha azt nézem, még egy ilyen Asus Transformer-t is lehet venni annyiért, ami azért nagyságrendekkel használhatóbb és mobilabb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) kpal


kpal
veterán

Intel finomságok között mindenki megtalálja az ideálist ,árban szépen el vannak különítve .

(#7) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Vicc hogy 2 giga ramot raknak a win10es tabokba

(#8) ghost364 válasza BazsiBazsi (#7) üzenetére


ghost364
senior tag

nincs azzal baj, szépen elfutkározik vele. az 1 giga viszont tényleg nagyon kevés, főleg ha 16 giga tárhellyel kombinálják

[ Szerkesztve ]

(#9) korion


korion
senior tag

Ha ezek a Hero-k is olyanok,mint a régik,akkor "egy forintot se érnek"!(legalábbis nem többet egy alap Asrock 25 ezres lappnál)csatikat leszámítva..

ám a többi gyártó nem adott ki lapot? :U ;]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#10) vlevi


vlevi
nagyúr

Gratulálok a Samsungnak a két alsókategóriás táblagéphez, 10" méretben 1024*768 lebontás, a másikban mali400. :F Nem hiszem el, hogy másfél-két éve nincs ujabb 10" méretű, nagyfelbontású tablet. Még a kinaiak is ugyanazokat nyomják, nem jelent meg semmi. Az ifan se olvastam hudenagyonnagy ukdonsagokat. Kezd bántóan belassulni a mostani wayteqem, de nem tudom, mire cserélném, ha kipurcanna.

(#11) JanR


JanR
addikt

Nagyon durván drágák az alaplapok, de a szálcsiszolt hatású színvilág mocskosul tetszik.

(#12) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Nekem egy hero vii van, maximálisan meg vagyok vele elégedve. :) zárt házban én sem látom, hogy néz ki, de tudom, hogy megbízható lap..viszont a VIII. árazása kegyetlen lett. Lehet majd cserélek, de majd csak a következő generációra.
Tableteket én is nézegetem...de lehet valami erős hardverrel rendelkező kínai 10" keresek.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#13) x_o_n válasza g@bo (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

pont ez a dilemma ,itt jelenleg a legolcsobb skylake ami ddr4-es 105-115eu között az asus h170 pro és MSI pc mate z170a 110-120 eu között.A 8GB DDR4 - 2400 Kingston HyperX Fury Kit 65-75 eu ,egy i5-6600 280-300 között(hütő nélkül) kérdés megéri e ebbe fektetni vagy az elözö gen böl egy jobb lappal szerelt trió..esetleg xeon cpu-val

(#14) g@bo válasza x_o_n (#13) üzenetére


g@bo
nagyúr

röfög az árprémium.

ddr4 ram nem vészes áron van. az intel bácsi kezdeti mohóságának lecsengését meg ki kell várni.

új cucc, mindig extra habbal indít, ezt sokan megfizetik. minek olcsón adni. :K

(#15) x_o_n válasza g@bo (#14) üzenetére


x_o_n
veterán

pont ezért agyalok inkább egy xeon cpu-n hiszen az un igp nélküli i7 és árban is jobb

[ Szerkesztve ]

(#16) Vikthor


Vikthor
nagyúr

kár hogy nem látok Nvidia Tegra K1-es tabletet pl HTC Nexus 9 tablet, Tegra X1-ről nem is beszélve... olcsó tabletek vannak csak... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17) nimfas válasza Vikthor (#16) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem MIUI 9,7" tabletem van(MiPad), Tegra K1 procis, 2048 x 1536 felbontás, 4:3 arány. Annó egy éve (vagy 2) ha jól rémlik volt 75eFt körül kínából, most olyan 200 USD körül láttam. Itthon még mindig drága.....

(#18) vlevi válasza nimfas (#17) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem is ez a bajom. 75 korul Kinabol. Akkor inkabb a lenovo yoga tab2-re szavazok, az 80 kornyeken megvan, magyar boltbol, !agyar garanciaval. De mar az is kb 2 eve jelent meg, nemigaz, hogy nem keszult ujabb tipus azota. Illetve igen, a cikkben emlitett hulladékok. Vagy a kicsi, 7-8" kijelzoeok kozott van némi mozgolodas, de 10" kornyeken helyben topogas van :(

(#19) pusszycat válasza vlevi (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sony xperia z3/z4 tablet?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Vikthor válasza pusszycat (#19) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az snapi 8xx és nem tegra k1... :( ez a baj

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#21) cacasz02 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Szerintem ezek akkor lennének jók ha asztali proci lenne bennük, hiszen oda valók. Csak akkor nem lennének ilyen kicsik.😐

(#22) Troy. válasza vlevi (#18) üzenetére


Troy.
addikt

Intel processzorral szerelt lenovo yoga 2 -t már nem nagyon találok. Illetve van, LTE verzió, 100-ért.

.

(#23) haxiboy válasza #16939776 (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Vagy kapásból arra mennek hogy IGP-t úgysem használsz, akkor minek hűteni. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) vlevi válasza pusszycat (#19) üzenetére


vlevi
nagyúr

Annyit, amibe a z4 kerül, nem adok kiérte.

(#25) Troy. válasza vlevi (#18) üzenetére


Troy.
addikt

Nem oly rég kezdett érdekelni a tabletek világa, de egyetértek. 10" körüli tabot keresek 1-2 hete, de nem találtam meg a nekem megfelelőt.

.

(#26) pusszycat válasza vlevi (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A z3 akcióban kifogva viszont megéri...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.