Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balint1408


Balint1408
aktív tag

,,A csökkentett ár kizárólag ezüst és rozéarany szín esetén érvényes!,, :W :W
Ez valami vicc???
Ez nevetséges.

[ Szerkesztve ]

A térerő veled van!

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem kaptam szívrohamot a nagy leárazásokban.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) H.Istvan25 válasza Balint1408 (#1) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Mi ebben a nevetséges? Valószínüleg kevésbé viszik, ezért lecsökkentették az árát, hogy ne rohadjon rájuk.

Huawei Mate 9

(#4) szente


szente
addikt

P8 Lite kártyásan drágább, mint hivatalos garival függetlenül. Szánalmas...

(#5) m@xsys


m@xsys
senior tag

A Go+ "E" kategoria nem dragult meg veletlenul 1000 Ft-al? 7990-re emlekszem :(((

(#6) Ashitaka válasza szente (#4) üzenetére


Ashitaka
tag

A voda egész árazása szánalmas... sajnos még mindig! De hát ha a nép így is veszi..

(#7) énvagyokaz^^ válasza Ashitaka (#6) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

Z3 eddig 175k volt? :D jézusom.. Hol élnek ezek!?

Ui.: Sorry, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8) tevike válasza Ashitaka (#6) üzenetére


tevike
senior tag

Dehogy veszi ;]
En is vodas vagyok par eve, redes, de a 6S-t 240.000ert akartak adni.

Fuggetlenul megvettem ujonnan 185.000-ert.

Nagy sz*rt fogok en 2 evig rabszolgajuk lenni :C

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

jo draga az lg g4 is

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) pomorski


pomorski
őstag

Egy szösszenet a Vodafone árképzése kapcsán: Kb. 8-10 éve vettünk egy céges mobilinternet előfizetést náluk, aminek ára akkor asszem 3000 forint/hónap volt. Ezt használtuk is, több kevesebb megelégedéssel. (Elégedetlenségeink azért voltak, mert a modem többször is elromlott, illetve falun nem nagyon ment a 3G.) Kb. évente betelefonáltunk, hogy mi, mint céges ügyfél sokalljuk a számlát, nem lehetne-e csökkenteni a 3000-et. Azt mondták, hogy nem. Oké, semmi baj, legalább megpróbáltuk. Egyik alkalommal sikerült elérni, hogy a 3000-ért több adatforgalmat kaptunk, de az összeg változatlan maradt. Ehhez a voda ragaszkodott. Azután egyszercsak meguntunk, és úgy gondoltuk, hogy végleg megszüntetjük az előfizetést. Betelefonáltunk, hogy megszüntetnénk. Ők nyilván ezt nem akarták.Többször is telefonálgatni kellett velük, hogy ténylegesen sikerüljön megszüntetni. Addig-addig alkudoztak velünk, hogy a végén már 500 forint/hónap áron is adták volna azt a csomagot, amit mi több éven át vettünk 3000-ért. Érdekes, hogy így becsüli meg a voda a megbízható céges ügyfeleket. Miért akkor ajánlott fel egy tényleg korrekt árat, amikor meg akartuk szüntetni? Miért nem csökkentette az előfizetési havidíjunkat, amikor évente betelefonáltunk, hogy sokalljuk azt?! Úgyhogy szerintem is ezen "Alacsonyabb árakkal kezdi az áprilist a Vodafone" is csak a szokásos parasztvakítás.

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Készülék szempontjából, ők a legdrágábbak.

kengyel

(#12) janeszgol válasza pomorski (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyeneket én is olvastam. De most akkor mindenki játssza el a "megszüntetem-ne-de igen-ne-de-ne, itt a kedvezmény" huzavonát?
Rádásul ha mindenki eljátszaná ezt, el is engednének a szolgáltatók. Lásd többeket vissza se hívott az ügyfélmegtartó vagy miatököm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) jenei1994


jenei1994
addikt

A webshopban a k4 -et hol találom ?

(#14) janeszgol válasza jenei1994 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Még sehol. Általában amit lehoz a Mobilaréna, az csak később jelenik meg. Tehát valahonnan szerzik ezeket a infókat. 2-3 hét és ott lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nálam az a szisztéma működik évek óta, hogy magamnak megveszem a független készüléket, az előfizumhoz meg (ami mindenképpen kell) faternak kihozok valamit egy forintért kétévente. Erre jók ezek a konstrukciók, másra nem kifejezetten.

Az otthoni 4g náluk nagyon pipec, meg van értelmes roaming netjük, a szememben ezzel nőnek a többi szolgáltató felé + az ügyfélszolgálattal sincs bajom 2002 óta kb.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#16) pomorski válasza janeszgol (#12) üzenetére


pomorski
őstag

Egyetértek veled, igazad van. De akkor nekem, mint céges ügyfélnek miért kell olyanokkal tökölnöm, hogy megpróbálom megszüntetni, ekkor jön az ügyfélmegtartó huzavona. Megszüntetem. Ezután pedig új előfizetést vásárolok jobb/kedvezőbb konstrukcióban? (Mindezt persze az 2 éves eredetileg kötött hűség lejárta után.)

(#17) janeszgol válasza pomorski (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Ne érts félre, teljesen jól csináltad. Csak az a szomorú, hogy ezt kell meglépni ahhoz, hogy valami kedvezményt kapj. Vagy egy picit saját magadra szabott csomagot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A raj színek lementek. :)

(#19) no more


no more
addikt

A Voda szánalmas. :(((

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20) shiftac


shiftac
aktív tag

Szép kis reklám :D
Én Telenoros feltöltőkártyás vagyok és maradok is. Nem mintha ők nem lennének mocskos pénzéhes banda, de mivel annyira keveset használom telefon+sms-re (inkább csak net), így inkább veszek új, kártyafüggetlen telefont. Vodafone sosem volt szimpatikus.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Akinek kellett mar megvette kisebb tarhellyel, ezert valtani nem fog. A fraudosoknak meg nem kell, az S7/edge mar a meno. :D

(#22) janeszgol válasza shiftac (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Tapasztalatból írom, hogy a Voda a legjobb. Probléma mentes.
A Telenor a dupla emelésekkel és a kapcsolási díjaival elmehet a fenébe. A Telenornál viszont bőségesebb a készülék paletta.
A Telekom no comment kategória. (A fővárosban jó, aztán kifújt.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) Balint1408 válasza H.Istvan25 (#3) üzenetére


Balint1408
aktív tag

Igaz. :))

A térerő veled van!

(#24) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nekem semmi gondom nincs a Vodaval. Igaz keszuleket nem veszek ott, de maga a szolgaltazas/lefedettseg megfelelo

(#25) zenwalk


zenwalk
senior tag

Jók lennének a RED díjcsomagok, ha mellé nem 240k lenne az s7 edge, de ez így nagyon sok :(

(#26) Luck Dragon

És merre lelem az olcsó készüléket a listán? :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Tamás34


Tamás34
senior tag

Én nem rég váltottam T-Mobilról Vodára és azt kell, hogy írjam nem bántam meg, nagyon bejön nekem! Feltöltős díjcsomagban vagyok ( MAX L ) Havi 4000Ft feltöltöm és ezért kapok 1GB netet, 100 perc hívás, VOIP internet alapú hívás nincs letiltva és a családomat is ingyen hívom mert ők is átjöttek ebbe a csomagba! A hálózat stabil eddig bajom nem volt velük! Ennél jobb feltöltőkártyás konstrukció egyik szolgáltatónál sincsen!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#28) pomorski válasza Tamás34 (#27) üzenetére


pomorski
őstag

A feltöltőkártyás cuccaival a vodának nekem sincs bajom. Amivel volt némi bajom, azt részleteztem fentebb. :)

(#29) Tamás34 válasza pomorski (#28) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igazad is van, meg nem is! Egy cég a profitért dolgozik, minél nagyobb a haszon annál jobb! Ha mindenki betelefonálna, hogy csökkentsék bizonyos szolgáltatásnak az árát, mert sokallják, akkor nem nagyon lenne profit! Nem jótékonysági intézmények ezek a cégek! Persze, ha már nagyon muszáj belátják ők is, hogy csökkentsenek árat, mert akkor elvész az ügyfél, de megpróbálják a végsőkig húzni a dolgot!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#30) Rusi válasza janeszgol (#22) üzenetére


Rusi
senior tag

Egy apró kiegészítést azért tennék, ugyanis bár ezt nem nagyon hangsúlyozzák ki, de a jelenleg futó kártyás és számlás Telenor tarifák egyik sem tartalmaz kapcsolási díjat (és nem azért mert törölték, hanem eleve nem is volt bennük). Nyilván akinek még régebbi csomagja van, ott persze előfordul. :)

Ja, és csak partvonalról súgok, hogy a VoIP tiltások is kikerülnek az ÁSZF-ből, bár én még nem találkoztam olyan Telenor ügyféllel, aki panaszkodott volna, hogy nem megy a Skype és társai, bármilyen tarifáról van szó.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) janeszgol válasza Rusi (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Igazad van! Bennem még a régi csomagok élnek. (Régi? 2 évvel ezelőtti.) A MyTariffoknál valóban nem tüntettek fel kapcsolási díjat. :R
Így már viszont versenyképes a Vodával a Telenor.

(Miért az? Mert Voda Gonál nincs lte, míg a legkisebb MyTariffnál is elérhető. Plusz a Telenornál értelmesebb készülékajánlatok vannak. A Telenor kétszer is emelt egyoldalúan díjat, ez nekem viszont nem jön be. De jó alternatíva marad a Telenor. Telekomos egy ideig tuti nem leszek, csak ha a másik kettő kipusztult vagy nagyon pofátlanok lesznek.)

Köszönöm a tájékoztatást! :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) DrBubo77 válasza pomorski (#10) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mekkora pofátlanság. Amíg le nem akar lépni az ügyfél, nem engednek egy forintot se :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33) zenwalk válasza janeszgol (#31) üzenetére


zenwalk
senior tag

Miért jobb az lte? Nagyobb lefedettség? Böngészés közben nem hiszem, hogy észrevehető különbség van 30 ill. 120 mega között.

(#34) janeszgol válasza zenwalk (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert ha nincs 3G, ott az LTE. Amúgy nem titok. Tavaly előtt, 2014 végén éppen azt informálta a telenor is, hogy elsősorban ott lesz B20, ahol a HSDPA vacak.
A vodával nincs ilyen gondom (Pálhalmán egy ház budijában is volt H+), de a telenor már nem ennyire jó 3G-ben.

A sebesség mizériát meg ne kajáld be. Sajnos 10-ből minium 6 embernek az LTE=brutál sebesség, pdig nem csak erről szól. Sőt, elsősorban nem csak erről.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) shiftac válasza janeszgol (#22) üzenetére


shiftac
aktív tag

Amire én használom a telefonom, ahhoz kb. bármelyik szolgáltató megfelel, csak mivel Telenor függő a Nokiám, így marad (havonta jó, ha 2-3 hívást indítok, illetve fogadok, sms-t ennél is ritkábban írok. Opera Mini-vel, képeket letiltva 2-3 hónapig elvagyok 40mb nettel.).

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#36) ben5001


ben5001
tag

Drágán mobilozunk

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.