Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Dr. Akula válasza DRB (#54) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A logikád már indulásnál megbukik, a fesz tartalékot csak te feltételezed, miközben prociról procira változik melyik mennyit bír. Nem véletlenül garantál az Intel annyit amennyit, ami afelett van az akár 0 is lehet. Mint az órajel. Ami még adott példányon belül se állandó, nem mindegy hány fokon próbálkozol. Télen megtuningolod, éppen jó, nyáron ugyanaz már elfüstöl. Az Intel pedig arra ad garanciát ami valós körülmények közt előfordulhat, tehát a kánikulában is kibírja. És így a helyes, nekem ne kelljen parázni attól hogy mire hazajövök leégett-e már a gép.

"Abu :D, az mondja, vagy sikerül átmenni ekkora kamionnal vagy nem, ez a sofőr felelőssége(ezek a „sofőrök” általában a „K”-s procit vásárlók), na ez az itt már nincs garancia semmire rész."
Én is ezt mondom, ha néha olvasnátok is, már eddig se lett volna kérdés. De amíg ti a szerencsés kivételekből próbáltok általánosítani, addig én, az Intel, Abu, mindenki aki kicsit is ért hozzá, pont fordítva.

Nemtom mi bajod a #4-essel, tudtommal az X99-es lap (illetve a belevaló proci) elviseli az 1.35V-ot az Intel szerint is, ezért teljesen jó amit írtam hogy oda megfelelő ez a RAM.

"Viszont te tudatosan kvázi lehülyéztél sok PH!-s kollégát"
Én? Megtette az saját maga, amikor abba a topikba belinkelte saját szegénységi bizonyítványát, majd jöttek bégetni a "garancia úgyis van, hol érdekel engem ha tönkremegy" haverjai.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.