Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) b. válasza Krend (#50) üzenetére


b.
félisten

130 ezret egy olyan kártyáért ad ki ami majdnem 1080 sebességű RT- nélkül is ami meg 180- 200K-s kártya volt/ van.
Persze ettől függetlenül nem jó, hogy a középkategória ennyit drágult, de az RT től el lehetne néha vonatkoztatni.
Az egy plusz ficsőr amit ha az ember nem használ akkor sem fázik rá a 2060 kártyával jelenleg, mert nincs olcsóbb alternatíva , csak drágább ugyan ezért a sebességért.
reméljük ez változni fog , mert valóban nem jó tendencia, hogy 2 generáció alatt az 50-60 k-s középkategória130- 150 K ra ment fel.
Plusz még nem igen láttuk mire is képes majd RT ebben a kezdetleges formátumban is egy darab játék alapján. Igazából Metró tűnik logikus lépésnek, mert szinte csak fényeffektekre és megvilágításra fogja használni a raytracinget, talán nem akar tovább nyújtózkodni , mint ameddig lehet. és egy singlaplayer játékban éppen elég is lehet az 1080P vagy 1440P@60 FPS.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#52) Baltazár123 válasza Krend (#50) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ahhoz hozzátesz még egy kicsit az ember és vesz egy XOX konzolt. Én kb 3 éve váltottam konzolra, amikor a 2012-es gépem szintre hozására kaptam egy tényleg baráti ajánlatot ismerőstől, de még így is röhejes összeg jött ki a végén.
Én mindig szerettem, ha viszonylag modern PC-m van, de az árak nagyon elszaladtak szerintem és nem most kezdődött ez, hanem már korábban. Mint a békát az üstben szépen felforralták a vizet amiben ülünk és észre se vettük.
Most van i2400+660ti asztali gépem, ami játékra ugyan elavult és az új címek felejtősek vele, max 2014-es címekig lehet játékban gondolkodni vele, de egyébként minden másra bőségesen megfelelő a vas ereje (nekem). Játékra meg ott a konzol.

(#53) nullpoint válasza Baltazár123 (#52) üzenetére


nullpoint
senior tag

Munka miatt kell az erős gép, ezért játékra is használható, de a beteg hardver árak kiborítanak. Nagyon jól fogalmaztál a békás hasonlattal.

Ma ott tartunk hogy ha egy ismerős kéri hogy rakjunk össze neki gépet játékra akkor azt kell mondanom hogy vegyen konzolt :(

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#54) Weareus


Weareus
addikt

Az első csúcskártyám egy GeForce 3 Ti volt, 2002 körül jött ki, 64 MB rammal, 150k volt.
Később lett egy HD 7900, ami szintén hasonló árban volt, 2011 körül jött ki, 3 GB rammal.
Kijövetelkor mindkettő csúcs gamer kártya volt.
Most bezzeg 400 fölött kapsz egy csúcskártyát.
Tíz évig akkoriban nem volt árváltozás, most meg úgy elpofátlanodtak az árak, hogy jajj...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#55) pusszycat válasza Weareus (#54) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A fizetésed sem annyi mint 2002-ben.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#56) slayer006 válasza pusszycat (#55) üzenetére


slayer006
addikt

De a forint sem annyit ér. :(

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#57) b. válasza Weareus (#54) üzenetére


b.
félisten

reméljük ez a 400 K csak erre a szériára lesz igaz és valóban a horribilis gyártási költség és a GPU mérete miatt annyi. ha a következő generációnál is megmarad ez a tendencia , akkor valóban lehet aggódni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#58) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Az RTX2060 árakat tekintve, el lehet felejteni, hogy a 2050 100 alatt lesz jóval. :W
Majd 64bites 2040-est lehet venni 60-70 ezerért :C

[ Szerkesztve ]

(#59) hahakocka válasza jedis (#26) üzenetére


hahakocka
senior tag

Az új leakek és hírek szerint júliusban jön a Navi! Jún.-ban a bejelentése. Belépő és középkateg. ban ami telj. -ben GTX 1060-1070-1080 at jelent féláron majdnem kis fogyasztással 7 nm en. Felső kat. év végén év elején lesz.

(#61) XuChi válasza Cingáriusz (#58) üzenetére


XuChi
addikt

Nem véletlen hagytam abba a pc-zést. Szépen eladtam a kártyámat, most megy majd a lap és cpu is. Marad egy i7 notim 16GB rammal és a konzolok. Majd ha jön a ps5 akkor azt is berakom a TV alá. A pc nálam elérte a vállalhatatlan kategóriát. Fog a tököm egy középkategória alsó szegmensében lévő kártyáért 130-150k-t kiadni. És nem érdekel hogy ez már majdnem 1080 szint (inkább 1070/Ti), akkor is a nevezéktan szerint középszint!

(#62) hahakocka válasza Cobra652 (#60) üzenetére


hahakocka
senior tag

Hát a CES-en úgy néz ki bejött ami a leak volt! 3600-3600x verte az I9 9900K-t, Ahogy a Radeon VII-et is leakelték előtte. Csak Vega 2 ként.

[ Szerkesztve ]

(#63) hahakocka válasza XuChi (#61) üzenetére


hahakocka
senior tag

Egyetértek a középkategória témájában. Ezért is várok a nyári NAVI-ra remélem itt is bejönnek a spekulációk.
Logikus lépés is lenne AMD től Júliusban kártyákkal és a Ryzen 3000 el együtt kijönni. Ryzen 3000 ez év közepére mondták a CES-en fix dátum még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#65) sutyi^ válasza Kansas (#41) üzenetére


sutyi^
senior tag

Elfogytak fogynak a Pascal készletek, megy fel az áruk. Novemberben és decemberben tudtál még venni olcsóbban GTX 1070Ti-t mint most.

Most ugyanezt a teljesítményt tudod majd megvenni kevesebb VRAM mellett. Hát ne haragudjatok, ha ehhez nincs álló taps...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#66) ZrogNV


ZrogNV
tag

Jelenleg 2 géppel rendelkezem (1050Ti és 1070) + PS4. Sajnos én is azt tapasztalom, hogy aki új címekkel szeretne játszani akkor 1060 a min FHD-ra. Aki nem akar nagy kompromiszumot tenni annak marad az 1070/Ti/2060 FHD és 2k felbontásra és ezeknek az árából már tényleg könnyedén meg van egy konzol. (És ez még csak a vga ára az egész géphez képest) Viszont a 2080Ti ahogy nézegettem felnőtt végre a 4k-hoz árban meg egy olyan szintre ami vállalhatatlan az átlag számára...

[ Szerkesztve ]

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#67) Noukoum válasza sutyi^ (#65) üzenetére


Noukoum
veterán

Itt a fórumon sokak szerint best buy, látod. Ha venni akarják vegyék.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#68) Krend válasza ZrogNV (#66) üzenetére


Krend
csendes tag

1060 árkategóriájában, vagy lejjebb meg már inkább radeont éri meg venni, annyiba kerül az rx 580 8gb mint az 1060 3gb miközben bőven a 6gbssel van egálban.

[ Szerkesztve ]

R5 2600x, R9 290

(#69) b. válasza Krend (#68) üzenetére


b.
félisten

reméljük ez változni fog az RTX nélküli turing megjövetelével.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#70) scdlsc válasza ZrogNV (#66) üzenetére


scdlsc
aktív tag

"FHD és 2k felbontásra"
FYI
[2K resolution]

(#71) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem lenne egy olyan kérésem, hogy amikor monitorok szerepelnek a hírekben, ajánlókban, tesztekben, akkor ne csak felsoroljátok, hogy van rajta HDMI, DP bemenetből ennyi, meg annyi, hanem legyetek szívesek kiírni, hogy konkrétan milyen. 1.2/1.2a/2.0 stb,stb.

Köszönöm!

(#72) ZrogNV válasza scdlsc (#70) üzenetére


ZrogNV
tag

Elnézést akkor WQHD.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#73) Scarletiel válasza jedis (#23) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Igen ezt vártuk. Tekintve, hogy a 980-as erejét hozta az 1060 nagyjából.

(#74) hahakocka válasza Cobra652 (#64) üzenetére


hahakocka
senior tag

Majd kiderül. 7nm miatt azért csak lesz előrelépés ahogy a CPU fronton is lett - lesz.

(#75) Kansas válasza XuChi (#61) üzenetére


Kansas
addikt

Erre neked is jár ez a válasz: #28.
Döntsd el, mit akarsz: a haverok előtt felvágni vagy játszani?
Ha csak az előbbit, vegyél GeForce 9800GX2-t... aprón kapni már húszezerért is, villantani vele kiválóan lehet, böhöm nagy, fűtést is megoldja és garantáltan csúcskategóriás. Játékra mondjuk szopás manapság, de hát az nem annyira fontos, ugyebár, mint a kategóriacímke... :W

Nem lepődnék meg, ha konzolon is FullHD-ban játszanál a PS4Pro-val meg az XOX-szel... ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#76) XuChi válasza Kansas (#75) üzenetére


XuChi
addikt

Nem villogni szoktam venni a kártyákat, hanem játszani. De a 2060 akkor is csak egy középszar kártya!

" Nem lepődnék meg, ha konzolon is FullHD-ban játszanál a PS4Pro-val meg az XOX-szel... ;] "

Bizony, eltaláltad, abban játszom. Mivel nincs igényem a 4K-ra! FullHD bőven elég számomra. Problem ???? :U

(#77) #71515136


#71515136
törölt tag

Azt nem tudom hogy most mi a trend. Viszont azt elmondhatom hogy 2008 elején vettem anno a tescos gépembe egy 512MB rammal rendelkező videokártyát. Futott vele minden amit akartam, olyan grafikával amitől majdnem magamhoz nyúltam. Nem került 150 ezerbe. Ma meg mi látsz, neked mint gamer minimum 4k monitorod legyen, mert ha nincsen akkor szart sem ér a géped. Ha meg nem elég a géped akkor vedd meg ezt meg azt. Minimum 2-3 évente. Határ a csillagos ég persze.

Nagyon ügyesen kihasználja ez az ipar a mai fiatalokat, gamereket, streamereket. És a vicc hogy mindenki eszi az egészet mint kacsa a nokedlit.

(#78) XuChi válasza #71515136 (#77) üzenetére


XuChi
addikt

Sajnos ez a mai trend. Vesznek mindent mint az agyatlanok. Fogyasztói társadalom, sőt, inkább habzsoló társadalom. A marketing szépen kinevelte ezt az emberi formát.

[ Szerkesztve ]

(#79) #16939776


#16939776
törölt tag

8 éve 142K-ért vettem GTX 580 FHD/60FPS-re. Ami még agresszív tunningal+vízhűtéssel se tudta tartani a 60FPS-t az egy hónappal később megjelenő címekkel.
A most még jónak számító, 1070ti-1080 teljesítményt adó, de kevesebb Vram-al megáldott kártya se ad garanciát semmire, a jövőre nézve. ;)

[ Szerkesztve ]

(#80) #65675776 válasza jedis (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez régebben minden generációváltásnál így volt. Mármint, hogy a középkategóriás hozta az előző csúcs szintjét. Meg ugye akkoriban kategóriához áraztak, nem teljesítményhez. Most ugye fordítva van, teljesítményhez áraznak. Ami azt jelenti, hogy ha az nV-n múlik, akkor a csúcskategória ára folyamatosan menni fog felfelé. Pár év és az xx30 fog 130k-ba kerülni.

Az RGB ventilátorra: végre kapható az eredeti kínai is, nem csak a rebrandelt (Corsair, Enermax pl), túlárazott redvák.Ez már majdnem hasonló árban van, mint az eredeti forrásból.

(#81) SunMount3r válasza #71515136 (#77) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Rám azért nem hatnak az ilyen fogások, meg a 4K monitor téma. Játékra már régóta a TV-t preferálom, nekem nagyobban jobb (40"), ennyi, az meg marad még bizonyára jó sokáig a FHD. Viszont, ha ma veszek egy kártyát attól azért már minimum elvárás legyen, hogy mai legfrissebb AAA-as címeket is Max beállítások mellett elvigye FHD-n, min. 40-60fps-el. Már csak az időtállóság kitolása miatt is.

A "többi" extra nem igazán érdekel (főleg a váltó frekis monitoros fps hajhászás).

Főleg olyankor, ha az embernek már 2008 óta nem volt friss gépe összerakva, és ha ezért már legalább 2014 óta nem is játszott (játszhatott) épkézláb játékokkal. (Ez lennék én). -> Képes az amber ilyenkor kompromisszumokra, de míg pl. a PC-s elvárásomból nem engednék, addig lehet a végén simán be fogom érni egy PS4-el is. Bekapcsolom és játszok és nem töröm rajta a fejem, hogy pedig mennyivel szebben festene a játék grafikája egy mostani high-end PC-n, mert PS4-re is megcsinálták azt legalább annyira jóra, hogy azt mai szemmel is bőven élvezni lehessen.

(#82) #71515136 válasza SunMount3r (#81) üzenetére


#71515136
törölt tag

Mondasz valamit azt elismerem. Nekem is akkor volt utoljára gépem. Egy ideje xboxon játszom. Nincsen idegeskedés hogy az épp aktuális új game elindule e, hány fps lesz, mit hogyan állítsak a grafikán hogy élvezhető legyen.

A trendeket, az igényeket mindig a gyártók szabják meg. Egészen addig míg bele nem szaladnak a ló....ba. Nekem elképzelhetetlen hogy 200-300 ezerért vegyek mondjuk videokártyát. Nem azért mert csóró vagyok... Csupán nem ér ennyit, mert akárhogy is hypolják ezt az egészet, az nem változtat a lényegen. Ez csak egy hobbi.

(#83) nexplo


nexplo
őstag

Ezek az "olcsó" videókarik és a ledek minden mennyiségben és mindenhol egy szép új világ képét vázolják nekem. Az egész gép világítani fog mint egy kínai bazársor... Zsebbe kell nyúlni lassan ha az ember játszani akar. Előbb utóbb a konzol fel fogja váltani a gépet ha így haladunk. Nem lesz pénze mindenkinek X100eFt-ért gépet össze rakni és 100+ k-ért évente videókarit venni bele. Kicsit vicces...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#84) Scarletiel válasza nexplo (#83) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Ha a PC komponensek az egeket fogják jobban verni és még többen pártolnak át konzolra, akkor a konzolgyártók is azt fogják mondani, hogy "Hmm hát ha ilyen jól megy adjuk drágábban, de még mindig olcsóbban mint a gamer PC-t és akkor is venni fogják"

(#85) Kansas válasza XuChi (#76) üzenetére


Kansas
addikt

Problem? Nincs, ha azt nem számolod, hogy FHD kijelzőn elbukod a PS4Pro és az XOX Ps4Slim-hez és XOS-hez képest meglevő összes előnyét(4K, VR), kivéve egy maroknyi játék esetében, ami azokon 30 helyett 60fps-sel fut.

Szvsz a kategóriákkal foglalkozni a valódi igények helyett ostoba dolog, de hát a te pénzed, úgy pazarlod, ahogy neked tetszik - csak akkor ne siránkozz, hogy drága a prémium stuff...

#78 - ironikus, hogy ezt pont te mondod

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#86) nexplo válasza Scarletiel (#84) üzenetére


nexplo
őstag

Igen sajnos ez a baj... fogyasztói társadalom mesterségesen generálva :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#87) #16939776 válasza #71515136 (#77) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem vagyok egy mennyiségi játék fogyasztó. 20 éves - aktív - pályafutásom alatt jó ha 30-at toltam és ezekből volt 5 cím, amit számtalanszor végigjátszottam, és ebből az ötből van 2-3, amik a mai napig mennek.
Ezekhez a címekhez építettem újra PC-t.
Tapasztalataim alapján azt merem mondani, hogy az utóbbi 2 évben nagyon nagyot fejlődött a PC-s hardver kínálat minőség irányába, valóban lett mögé téve mérnöki munka.
Az hogy milyen játékok igénylik, és érdemes-e miattuk egyfolytában pénzt költeni hardverre, arra már nekem is Kösz-Nem! a válaszom.

[ Szerkesztve ]

(#88) Kansas válasza #65675776 (#80) üzenetére


Kansas
addikt

Nem gondolnám, hogy most teljesítményhez áraznának, egyszerűen csak a "bányászláz" megmutatta nekik, hogy lehet a kártyákért több pénzt is kérni, hát emeltek a kategóriák árain.
Biztos lehetsz benne, hogy ha csak rajta múlik az NV el fogja kérni a maximumot, amit még épp hajlandók az emberek anyázások mellett ugyan, de kifizetni. Az AMD ugyanezt csinálná, de piacot akar nyerni, így a lehetőségekhez képest próbál árversenyt csinálni.
Ellenben az abszolút csúcson(2080TI - Titan RTX) az AMD jelenleg nem versenyez, eggyel alatta meg - nos, meglátjuk, mit mutatnak majd a független Radeon VII tesztek és a kisker árak...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#89) nexplo válasza #16939776 (#87) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem is kb ilyen a játék repertoárom. Amint látható szerintem nem belőlünk (kettőnkre célzok) élnek a gyártó cégek. Tény hogy szuper dolgokat lehet kapni és kb mindenből minden fajtát. Ezzel nincs is gond. Azt a részét tartom aggályosnak hogy a minimum követelményt tolták fel brutál magasan elérhető árkategóriába. Régen ez nem volt így. Az ha moddolsz vagy csili vili világítás kerül a gépbe az az ember maga választása, de az hogy 100k egy "alap" vga lassan az szerintem rossz irány. Sosem voltam konzolos de ezek után sajnos tuti lesz aki át fog térni rá mert egyszerűen megfizethetőbb. Ez vitán felül áll :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#90) hahakocka válasza Kansas (#88) üzenetére


hahakocka
senior tag

A 450e ft os kategóriában versenyezni értelmetlen. Kb. a Steamen és sok másutt 1% os az arány a vásárlásban szóval sok értelme nincs is.

(#91) Kansas válasza hahakocka (#90) üzenetére


Kansas
addikt

De van értelme, sajnos, pedig szerintem sem kéne hogy legyen.
Méghozzá a presztízs-/marketing-érték: egyszerűen sok vérpisti attól a gyártótól vesz, aki éppen a csúcskategóriát nyeri, így a közép, de még inkább a felső-közép/felső kategóriás eladásokat húzza feljebb. Meg ugye a "bragging rights", lásd pl J. Huang, akinek a Radeon VII "underwhelming". Ha nem lenne neki 2080Ti-je, talán nem lenne ekkora arca.
A kérdés az, hogy húzza-e annyival, amennyibe a kifejlesztése/piacra dobása kerül...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#92) bot1978


bot1978
senior tag

3db 19"-os monitorból a 3840x1024-es felbontás biztos megvan 20.000Ft alatt 57 colon.

Oké, hogy az használt, de ehhez képest egy panellel ugyanez kétszázezer felett? Csak én érzem ezt irreálisnak? Valami hihetetlen elszállt árai vannak ezeknek a 21:9-es monitoroknak.

Ötven. Egy nagyobbacska legyen 70k, de 250k? Ehh?

[ Szerkesztve ]

(#93) laposonly11 válasza b. (#51) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Plusz még nem igen láttuk mire is képes majd RT ebben a kezdetleges formátumban is egy darab játék alapján. Igazából Metró tűnik logikus lépésnek, mert szinte csak fényeffektekre és megvilágításra fogja használni a raytracinget, talán nem akar tovább nyújtózkodni , mint ameddig lehet."

Mivel a ray tracing, tehát a (fény)sugárkövetés, csak és kizárólag arról szól, hogy a fények-árnyékok(megvilágítás), tükröződések most már tűélesek, pontosak, tulajdonképpen a valós fénysugarakat szimulálva, teljesen élethűek lesznek. Másról nem szól a technológia.

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#94) BiP válasza hahakocka (#62) üzenetére


BiP
nagyúr

Proci vonalon erre várok az első Ryzenek megjelenése óta, úgyhogy érik a váltás :)

(#95) simonzé


simonzé
addikt

Ez nem komment volt, hanem 120% arrogancia... Kedves senior tag

I don't fit in. I fit out.

(#96) simonzé


simonzé
addikt

Az ilyen vga, proci és ram árak miatt vagyok hálás a sorsnak, hogy megismertetett a retro gaminggel, a Dirt3-mal, a Caveblazerssel, az F1 2015-tel, a Dirt3-mal, a BF4-gyel, a Crysis 2-3-mal, a Grid 2-vel, a Broforce-szal és persze az open TTD-vel. Ezeket a gtx1050-emmel kimaxolva is tudom jatszani a végtelenségig.
Vegyen újabb hardvert, akinek sok az elegetni valo pénze.

Egy mostani kozepkategorias vga arabol komplett pc-t veszek, ami ezeket szépen viszi.

Kettőt.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#97) hahakocka


hahakocka
senior tag

Júniusban (Computex és E3) jelenthetik be a NAVI-kat és júliusban érkezhetnek a legújabb hírek szerint.

Tehát 1080 telj. t + 15% al (tehát majdnem RTX 2070 et!) kapnánk 80 90 e ft ért. 1070 est 60-70 ért és 1060 ast 40e ért. Kis fogyasztással köszönhetően a 7nm nek és az új generációnak együtt.

(#98) jedis válasza hahakocka (#97) üzenetére


jedis
senior tag

Hát jahh, én is várok kicsit még, pedig majdnem beleugrottam egy még bőven garos RX570-esbe jóval 40 alatt ( nekem ez a teljesítményszint bőven elég ). Ha tényleg olyan jó áron jönnek a Navi-k, és olyan teljesítménnyel, akkor át fogják kicsit rendezni a piacot, az közép, és alsó kategóriában. Lehet 30 körül, vagy netán alatta is meglesz az az 570-es :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#99) DEJVID válasza Scarletiel (#84) üzenetére


DEJVID
őstag

Az ő pénzük nem a konzol eladásokból, hanem a játékokból jön, ezért az a céljuk, hogy a legtöbb emberhez eljusson a gép. Amit te írsz, azzal semmire sem mennének.

(#100) laposonly11 válasza simonzé (#96) üzenetére


laposonly11
senior tag

Mondjuk nem tudom hogy Besenyő Pista bá' mennyi teccik lenni éves, lenni teccik, lenni. Majd megkérdezem Boborjántól, amint ráér, csak éppen az ernyő nélküli öngyilkos ernyős ugrást gyakorolja... állítólag csak egyszer próbálkozhat, de a reptéri kézikönyv szerint sokszor kell gyakorolni az ugrást mire belejön, szóval nem kell félteni.
No csak mert retro gémingnek nevezni, 4-5 éves játékokat, hát, nooooooooooooooooooooooooooormális?! :Y
Nekem a retro szóra, még ilyen címek sem jutnak eszembe mint a Crysis 1 (a 2-3 már nem az!)
Bad Company 1-2, (a BF3, BF4 már nem az!), sőőőőt, inkább
ilyen címek mint: Another World, System Shock 2, Deus Ex 1-2, Elders Scroll: Oblivion, Thief I-II, Warcraft II, Starcraft 1, Star Wars: TIE Fighter, Star Wars: Knights of the Old Republic, Resident Evil 4, Fallout 1-2, Baldurs Gate, GoldenEye 007, Star Wars Jedi Knight I-II, Halo 1-2, Half-Life 2 ep. 1, meg az összes point and click a 90-es évekből.
Ezekhez viszont egy atomos tablet is gyakran bőven elég! :K

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.