Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nebulo


nebulo
tag

Ah... a GTA IV Lost & Damned nem elérhető ebben a régióban... Ilyenkor annyira kíváncsi vagyok, hogy valóban mi áll a háttérben, hogy a teljes játék meg az egyik kiegészítő elérhető, míg egy darab DLC meg nem? Akkor hát le kell csapnom az alapjátékra a kiegészítőket majd lemezen valahol, de az a pénz sem nekik megy így... :U

(#2) oriic válasza nebulo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán értem nálunk miért nem lehet megvenni:(

Live-Die-Respawn

(#3) wolruf válasza oriic (#2) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem megvan eredeti lemezen a két kieg (tok, etc...), érdekel valakit? :) Tudom, nem hirdetési oldal, de nálam csak porosodik. 2000-ért oda is adom.

Hja, igen. A CD-s kiegészítőhöz nem kell az alapjáték.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS Store-ban pont decemberben volt akciós. Mondjuk az éppen kapható volt kis hazánkban viszont volt olyan cím ami csak és kizárólag a katari régióban volt megvásárolható. Én is csak lestem, szóval ha valaki megtudja az okát annak hogy 1-1 digitális játékot itt vagy ott miért nem lehet megvenni, akkor engem is érdekel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) nebulo válasza oriic (#2) üzenetére


nebulo
tag

Nem tudom, hogy a DLC-ben vannak-e plusz zenék az alapjátékhoz képest, de el tudom képzelni, hogy ha igen, úgy azok licencelésével lehet baj, mint a San Andreas újra kiadásánál is. Vagy valamilyen más, facepalm gyanús jogi képtelenség, mert műszakilag valószínüleg megoldható. :D

wolruf: Neked írtam egy pü-t. :)

(#6) oriic válasza nebulo (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, a SA újrakiadása a lehető legnagyobb lehúzás. :(

Live-Die-Respawn

(#7) nebulo válasza oriic (#6) üzenetére


nebulo
tag

Hja... soha nem tudtam végigjátszani - PC-re van meg dobozosan - elvesztek a mentéseim... Úgy voltam vele amikor megláttam az újra kiadást, hogy na most aztán kitolom, nincs kifogás! :) Amint megjelent meg is vettem és meglehetősen elkámpicsorodtam kb. 5 perc játék után... Gyanakodnom kellet volna az 500 forint alatti kezdőárra... :(

(#8) hpeti3


hpeti3
tag

Sziasztok! Két kérdésem lenne.
1. Van 1 havi Gold tagságom, így ha majd most aktiválom, akkor azzal is meg tudom venni ennyiért a GTA 5-öt, és az 1 hónap lejárta után is tudok -e játszani rajta?
2. 4 Gb-os Xbox 360-om van, lehetséges a GTA 5 letöltése rögtön pendrive-ra (16 Gb), valamint mennyit foglalna ha lehetséges? (F1 2014-nél lehetett rögtön pendrive-ra menteni a játékot)

(#9) nebulo válasza hpeti3 (#8) üzenetére


nebulo
tag

Részben válaszolok a második kérdésedre: azt olvastam, hogy elkerülendő a stream-elési problémákat a GTA V-öt érdemes két forrásból futtatni, a GoD (Games on Demand) esetében ez a merevlemez és egy pendrive használatát feltételezi egyszerre, de azt nem tudom, hogy lehet-e két pendrive-al mókolni... Az is lehet, hogy elfut egy helyről, csak sok lesz a pop-in meg a lag... Major Nelson blogon keresd meg a Guest nevű felhasználó hozzászólását a témában.

Az Eurogamer cikke szerint - bár az a lemezes verzióra vonatkozik - azt tippelem, hogy a 16 GB-s pendrive önmagában kevés lehet. De persze itt csak spekulálok már...

(#10) hpeti3 válasza nebulo (#9) üzenetére


hpeti3
tag

Köszi!

(#11) nebulo válasza Sirandrish (#4) üzenetére


nebulo
tag

Major Nelson egyik hozzászólása szerint:

rockstarleopard: "Unfortunately GTA:TLaD is banned in certain territories as it features full frontal male nudity..."

:D

(#12) adalbert1 válasza oriic (#6) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért, annyira rossz lett? Igaz a PC változat megvan lemezen és Steam-en is, tehát ha nagyon akarnék, akkor tudnék vele játszani, de gondolkodtam a konzolos változat beszerzésén is.
Ez a kiegészítő téma tényleg vicces, de akit érdekel mindkettő, az inkább vegye meg lemezesen, és mint ahogy említették ahhoz nem kell az alapjáték sem.

(#13) nebulo válasza adalbert1 (#12) üzenetére


nebulo
tag

A konzolos újra kiadás egy mobilport. A gondok száma végeláthatatlan: szaggatás, elég komoly pop-in - annak ellenére, hogy a megnövelt látótávolsággal is reklámozták többek között ezt a kiadást, van akinek többször is lefagyott a gépe a játéktól, autók furcsán viselkednek, úszással sincs minden rendben, kivágott zenék - mellesleg a stem-es verzióból is kikerülnek a kérdéses számok frissítés után úgy tudom, a mobilport miatt auto-mászás minden megmászható fal/kerítés/stb. mellet, nem lehet röptében váltani auto-aim és free aim között, hangok hiánya egyes átvezetőknél, hogy csak párat említsek. :DDD

(#14) oriic válasza nebulo (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tökéletesen leírtad minden baját. :R Annyit hozzátennék, hogy a zenék a liszensz lejárta miatt kerültek ki. Sajnos valszeg ez vár minden Rockstar játékra, amiben liszenszelt zenék vannak...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) arty


arty
veterán

nem értem, h a madár goldosokról miért nem huznak le inkább még egy bőrt drága játékokkal? :U
velük elvileg mindent meg lehet etetni.. nem értem :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16) ferensz


ferensz
senior tag

Mily nagylelkű ez a Forza akció One-ra. December elején egy ezressel olcsóbban vettem :DDD Well played Microsoft, well played...

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.