Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #78687232


#78687232
törölt tag

Szép gesztus! :R konzolon (is) szinte ingyen be lehet szerezni, nekem nagy kedvencem ez a rész a helyszín miatt.

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Dicséretes, respekt. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Kicsit le van,teherve az oldal 🙂

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#4) NemMo


NemMo
őstag

Én már töltöm is le

(#5) oriic válasza Zoolee19 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, azt külön nem írtam, de ha nem megy, többször kell próbálkozni vele. :R

Live-Die-Respawn

(#6) tibaimp válasza oriic (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem érhető el az oldal :) az van amit írsz, de nem baj, türelem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) XuChi


XuChi
addikt

Köszi, be is rántottam. :R

(#8) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

respect, ezért szeretem az ubit mert mindig meg tudnak lepni :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Köszönjük, ez rendkívül szimpatikus lépés az Ubitól! :R :C
Komolyan elgondolkodtam, hogy ennek apropóján beszerzek a Uplayen most néhány Ubisoftos játékot. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép gesztus tőlük, még mindig jobbak így egy fokkal, mint mondjuk az EA!

(#11) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ezért bizony respect jár az Ubinak!

Bár én korábban megvettem, nem bántam meg, szerintem egyáltalán nem olyan rossz ez az epizód, mint amilyen hírneve van. Végigvittem DLC-vel együtt és nekem tetszett.

Lenyűgöző, hogy milyen brutális részletességgel készítették el az épületeket ebben a játékban, legfőképp a Notre Dame is elképesztően látványos és az egészet be lehet járni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#12) r92king


r92king
tag

A link nekem se jó 502-es kód, de Uplayből is megszerezhető, aki gép közelben van.

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#13) KaitouP


KaitouP
veterán

Respect Ubisoft, ez kellemesen meglepő gesztus volt. :R Nem vagyok nagy Assasin's Creed -es, de lehet, hogy most fogom majd megszeretni a játékot, teszek vele egy próbát. :D

IGN Facebook post alatt meg sírnak a hülyegyerekek, hogy "miért csak PC -re ingyenes, UbiFOS, stb."
Tipikus magyar mentalitás, a "kisujjamat nyújtom és a kezem kell"... :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#15) Male


Male
nagyúr

Szép tőlük, és persze beszerezve :)

(#16) energy4ever


energy4ever
addikt

Azt tudjatok miert lett ingyenes?
Ha nem teszik meg, egybol jott volna a kopkodes, hogy biztos csak ac reklam miatt lett felgyujtva, stb... Ezt akarjak elkerulni.

Ettol fuggetlenul koszonom nekik en is. :R

(#17) Televan74 válasza r92king (#12) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez így van Uplayen keresztül is behúzható,nem kell várni a weboldalra.Kicsit túl van terhelve a rendszerük.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) 5150


5150
aktív tag

Kár hogy elkéri a lábméretemet is.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#19) Televan74 válasza 5150 (#18) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még mindig jobb mintha a nemzőtag méretére lenne kíváncsi. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) energy4ever válasza Televan74 (#19) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem lenne azse gaz, csak ferjen be a rublikaba a szamsor... :DDD

(#21) KaitouP válasza KaitouP (#13) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondjuk ha el is indulna a játék... :U ACU logo áll indítás után, a játék nem indul, ACU.ece meg áll a feldatkezelőben 600 MB fogyasztással.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22) gebro


gebro
aktív tag

Szerencsére voltam benne, és kár érte. De biztos hogy szépen helyre fogják hozni.
Azért köszi a játékért. :R

(#23) nkmedve


nkmedve
őstag

A játék már nagyon régóta a uPlay listában van, de azért szép gesztus ez az Ubi-tól, nem olyan rosszak ők. :D Az AC Unity-ben különösen tetszettek a helyszínek (beleértve a katedrálist is), ilyen szempontból szerintem szépen ki volt dolgozva a játék és a sztori sem volt rossz szerintem, nem is igazán értettem, hogy miért szidták annyira az emberek mikor megjelent (bár talán a kezdeti technikai gondok és nagy gépigény is hozzátettek ehhez).

Én kb. három hete jártam a Notre Dame-nál/ban, és bár nem vagyok vallásos, de úgy mint arhitektúra és kultúrális örökség nagyon tetszett az épület, úgy kívülről, mint belülről. Nagyon sajnálatos ami történt, de még menthető, úgyhogy lehetett volna rosszabb is. Hogyha valakit érdekel, saját képek a látogatásról: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) laceszgamer válasza KaitouP (#13) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ebben azért valami van úgymond, legalábbis, ha már így ajándékozzák, akkor nem értem miért tesznek különbséget a platformok között. Részemről mindegy PC-re már megvan, max meglett volna XO-ra is, de amúgy tényleg furcsa picit, hogy miért csak PC akkor.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) erer1000


erer1000
őstag

most komolyan egy nukleáris holokausztot kell várnia annak aki ingyen akarna Metro Exodus-ozni? :( :( ;] ;]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#26) KROK640


KROK640
veterán

virágboltban már rég ingyen van. beregisztráltam (igencsak nehézkes folyamat volt) majd beléptem és sosem találtam meg hogy hol tölthetném le a játékot. Ellenben megvenni megvehetem pénzért ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#27) -Skylake- válasza KROK640 (#26) üzenetére


-Skylake-
addikt

Legalabb a BKV berletet ingyen is megkaphatod, ha a jatekot nem is.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#28) Hopkins95 válasza KROK640 (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

A hiba az Ön készülékében van...

Pedig ott van,vagy a linkre kattintva vagy az Uplayen bejelentkezel, s ott írja hogy -100% és € 0.00 € 29,99 :U

(#23) nkmedve Nagyon jó képek, arra számítottam mobillal csináltad őket, de ezeket valószínűleg nem azzal fotóztad. Milyen eszközzel csináltad?
Egyébként én is 2017 februárjában jártam ott és volt alkalmam szintén megnézni, bizony nagyon jó a kilátás is onnan fentről.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) KROK640 válasza Hopkins95 (#28) üzenetére


KROK640
veterán

Magát az uplay klienst nem töltöttem le. Azt hittem weben keresztül is le lehet tölteni.
(miért jó az, hogy mindenféle kliensekkel : steam, uplay stb) aggatjuk tele a gépet?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#30) nkmedve válasza Hopkins95 (#28) üzenetére


nkmedve
őstag

Köszönöm, a képek Canon EOS 6D-vel készültek, azt szoktam hurcolászni magammal mindenhova, edzés képpen. :)

(#31) Z10N


Z10N
veterán

Erdekesseg...

The exact cost is unknown, but the heritage conservation organisation Fondation du Patrimoine estimated the damage in the hundreds of millions of euro. European art insurers anticipate it could grow as high as about €7 billion, accounting for the massive amount of scaffolding needed to replace the roof. This cost does not include damage to any of the artwork or artefacts within the cathedral

architects expect the work could take from twenty to forty years, as any new structure would need to balance restoring the look of the original building

Mindekozben...

The Future Circular Collider particle accelerator has been criticized for costs, with the larger variant projected to be over 20 billion US dollars.

A 100 TeV hadron collider in a 100 km long tunnel defines the overall infrastructure for the FCC study.

LEP and LHC have shown that a time-frame of 30 years is appropriate for the design and construction of a large accelerator complex and particle detectors.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#32) k-adi válasza KROK640 (#29) üzenetére


k-adi
nagyúr

kérdezd az EPIC-et erről :D

(#33) janeszgol válasza energy4ever (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nekem azert logikatlan, mert ez egy regebbi resz.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#34) AnonymusX válasza janeszgol (#33) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Ezért ezt adják: [link]

(#35) draco31


draco31
veterán

Egyik résszel sem játszottam még, érdemes így foglalkoznom vele?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#36) -secret- válasza draco31 (#35) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ingyen van. :)

(#37) ruti


ruti
Közösségépítő

azt nem értem, miért nem úgy csinálta az Ubi, hogy ingyen is vehető, DE lehet támogatni is az ügyet
kvázi 0 minimáláras, de "pay what you want" rendszerben

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#38) XuChi válasza ruti (#37) üzenetére


XuChi
addikt

Ez mondjuk nem lenne egy hülyeség :R

(#39) Wlac válasza nkmedve (#23) üzenetére


Wlac
Ármester

Nálam is eléggé hátul van a listán ez a rész. Az, hogy kezdetben katasztrófa volt, csak egy dolog, bár két éve PS4-en játszottam, és ott is elég sok volt a bug. Például ugrás közben fennakadtam a levegőben, mintha lett volna ott egy deszka, vagy sokszor nem bírtam lejönni a kis kéményekről, mert csak forgolódtam rajtuk. Sajnos a híres arcos hibával nem találkoztam, pedig rákészültem. :D

Viszont nekem sem a sztori nem tetszett, sem a környezet. A történet már nincs előttem, de tudom, hogy sokszor teljesen logikátlannak tartottam, és a végén várt epikusság is elmaradt. A környezet pedig szimplán azért nem jött be, mert egy szürke középkori város volt. Persze, részletesen kidolgozták, Párizs tényleg nagyon szép volt, csak éppen a "Karibokról jöttünk át", és a színes illatos trópusi környezet után lehangoló volt a sok kis mocskos sikátor.

Viszont a játéknak tök jó a multiplayere, ajánlom, hogy próbálja ki mindenki a coop módot a haverokkal. Sajnos kevés a pálya, de jól el lehet ökörködni.

“The wha-"

(#40) b.


b.
félisten

Köszi a hírt oriic. :R
nem gondoltam volna, de bejön a játék így 1-2 óra játék után.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) AxBattler válasza ruti (#37) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, ha már egyszer támogatás... :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42) nkmedve válasza Wlac (#39) üzenetére


nkmedve
őstag

Én kritikus bug-okra nem emlékszem, bár jóval a megjelenés után játszottam vele s így addig valószínűleg nagy részét javították PC-n.

"Párizs tényleg nagyon szép volt, csak éppen a "Karibokról jöttünk át", és a színes illatos trópusi környezet után lehangoló volt a sok kis mocskos sikátor."

Nem kizárt, hogy nekem pont ezért jött be, előtte már nagyon elegem volt a sok hajózásból. :) Nekem a Unity kicsit visszahozta az AC2 hangulatát ami hiányzott az előző részekből szerintem. Bár az igaz, hogy a karibi környezet vizuálisan nagyon rendben volt, csak túl nagy hangsúly volt benne a hajózáson szerintem. Amikor egy hatalmas hajóval kellett lopakodni ráadásul egy szűk kis folyón, az kicsit kiverte a biztosítékot nálam. :D

(#43) Fred23


Fred23
nagyúr

Én asszem ebben a játékban tudtam a levegőben sétálni, futkározni egyszer. Mit ne mondjak, meglepődtem. :D

(#44) janeszgol válasza AnonymusX (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez vilagos. A kerdesem arra vonatkozott, hogy ennek a resznek mar nincs reklamerteke.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#45) #54072192 válasza KaitouP (#13) üzenetére


#54072192
törölt tag

Nagyon durva, hogy mennyi magyar van az interneten, mert 10 másodperc alatt találtam egy "Please make it also available for the PS4" meg egy "Only on PC yea right that helps" kommentet a Ubisoft FB oldalán. Volt aki szerint ez csak marketingfogás, és aljas lépés tőlük. Nem is tudom, mi lenne, ha nem beszélnénk minden nyelvet, ki értené? :)

(#46) KaitouP válasza #54072192 (#45) üzenetére


KaitouP
veterán

Olyan vicces vagy:
[link]

Ja nem. ;]

(#47) Szmörre

Te figyelj, én szerintem tudom hogy mit olvasok, illetve mit akarok olvasni, szerintem foglalkozzunk magunkkal ilyen téren, jó? :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#47) #54072192 válasza KaitouP (#46) üzenetére


#54072192
törölt tag

Hát ez az! Ez a "tipikus magyar mentalitás" kicsit ciki abban az időben, mikor másodpercek alatt találsz ugyanolyan beszólást egy amcsitól vagy franciától. Ne csak magyar oldalakat olvass.

Szerk.: Engem ugyan nem érdekel, de akkor is ciki. :) Peace.

[ Szerkesztve ]

(#48) Gebriel


Gebriel
veterán

Olvastam valahol egy cikket, nem tudom mennyire lehet valóságalapja.
A játékkészítésnél 5mm pontossággal modellezték le a ND.-ot és, hogy ez segíthet a rekonstrukcióban.

(#49) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Csak pc-re ingyenes?

(#50) Gebriel válasza Rodi 4.80 (#49) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen

[ Szerkesztve ]

(#51) #54072192 válasza Gebriel (#48) üzenetére


#54072192
törölt tag

(#52) XuChi válasza Gebriel (#48) üzenetére


XuChi
addikt

Egyébként, ebből kiindulva, nem lenne célszerű a világ összes jelentősebb épületéről, ilyen vagy még pontosabb 3D-s modelleket készíteni és egy Data Vault-ban tárolni, az ilyen esetekre ?

[ Szerkesztve ]

(#53) GodGamer5


GodGamer5
addikt

THX! :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#54) k-adi válasza XuChi (#52) üzenetére


k-adi
nagyúr

lesz még pár új AC, ne aggódj :D megoldják ubi-ék idővel :DDD

(#55) XuChi válasza k-adi (#54) üzenetére


XuChi
addikt

Itt most nem az AC-ban való lemodellezést gondoltam, hanem pl ArchiCad.

(#56) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a hírt, beszerzem.

(#57) Gebriel válasza XuChi (#52) üzenetére


Gebriel
veterán

Egyébként igen, van realitása.

(#58) k-adi válasza XuChi (#55) üzenetére


k-adi
nagyúr

Értettem elsőre is mire gondolsz, de hidd el hamarabb lesz AC-ban lemodellezve

(#59) Chronos85 válasza XuChi (#52) üzenetére


Chronos85
tag

Természetesen létezik ilyen. Itthon pl. Az egri várról biztos, hogy készült teljes 3D scan. A mai térképészetben nagyon is elterjedt, 3D pont felhőnek hívják, a googli is ezt használja már régóta. Itt egy templomos, csak hogy témánál maradjunk.
Nyilván a játékiparban is átvették. Minden nagyobb AAA projectben fellelhető, a fotó geometriával karöltve, mert gyorsan lehet élethű környezetet kialakítani.

Persze azért vannakegy Star Wars játéknál is húzósabb napok, de az eredmény magáért beszél.
vagy a készülő Elder Scrolls 6.

(#60) #81556480


#81556480
törölt tag

Mobilról meg lehet valahogy venni? Vagy kb meddig lesz elérhető? Kb szerdán érek haza..

Szerk: bocsi, látom meddig

[ Szerkesztve ]

(#61) misike93 válasza KaitouP (#21) üzenetére


misike93
újonc

Nekem is ez a problémám. Újratelepítés nem segít. RAMot használja, de a procit nem. A gépigényem simán megvan hozzá. Valakinek valami ötlete?

(#62) Puma K válasza Z10N (#31) üzenetére


Puma K
veterán

Sajnos ez keveseket érdekel :(

A képzeletbeli barát fontosabb mint a fizikai valóság... :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63) Z10N válasza Puma K (#62) üzenetére


Z10N
veterán

??

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#64) laceszgamer válasza Puma K (#62) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sokkal nagyobb gáznak tartom, hogy erre pikk-pakk repkednek a millió eurós felajánlások, miközben ezer más hasznosabb helyre is kéne a pénz, oda bezzeg senki sem ajánl fel aki amúgy megtehetné.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#65) Busterftw válasza laceszgamer (#64) üzenetére


Busterftw
veterán

En meg pont a te hsz-ed es a social mediat ellepo hasonlo uzenettel ellatott kepeket tartom gaznak.

Dobaloznak jobbra-balra a "hypocrite" dumaval, mikozben fogalmuk sincs rola, hogy evente 150 milliard USD megy a legszegenyebb orszagoba, a tobbi privat segelyt, adomanyt, ceges befektetest, etel/ellatmanyt nem szamolva, mindezt evtizedek ota.

De most, hogy egy 800 eves tortenelmi epuletre kell _egyszeri_ adomanyt gyujteni, az kiveri a biztositekot.
Szoval az altalad hasznalt "hasznos helyre" fogalmakat en atertekelnem.

Ez nem feneketlen to, hanem egy fix rekonstrukcio, nem kell evtizedekig minden nap gyujtest szervezni vilagszerte.

(#66) laceszgamer válasza Busterftw (#65) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az épületre ott a biztosítás stb, direkt arra van, ha meg nem kötnek az saját hiba stb. ettől független ha feneketlen tó ha nem, az a pár milliárd nem egy ember életét menthetné meg, fontossági sorrend, bár igazából ez megint olyan dolog, hogy hiába ember > épület, műtárgy stb, ha a gyakorlatban sokszor más a helyzet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#67) k-adi válasza laceszgamer (#66) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerinted inkább 2éven át etetnek egy országot - feleslegesen - vagy helyrehozzák az épületet ami csomó turistát hoz?? Főleg ezek után még többen akarják majd látni.

Persze szép világban nem lenne éhezés, de a valóság, hogy míg az feneketlen kosár, addig ez kézzel fogható dolog: újjáépítik, kész lesz, jönnek a turisták, és költenek --- míg a másik oldalon meg eteted őket éveken át, majd legyilkolják egymást egy indokolatlan törzsi háború miatt

(#68) laceszgamer válasza k-adi (#67) üzenetére


laceszgamer
addikt

Feleslegesen? Oké.
Amúgy meg nem azokat kell etetni akik felnőtt fejjel háborúznak, hanem akik ettől szenvednek például gyerekek stb.
De annál a " két évnél " is biztos hasznosabb, ha a turisták által még tömheti a zsebét valaki, valakik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#69) Busterftw válasza laceszgamer (#66) üzenetére


Busterftw
veterán

A gond az, hogy az erintett orszagok es az emberek a folyamatos segelyre/segitsegre rendelkeztek be az evtizedek alatt.
Nincs mod/penz 4 gyereket eltartani (tok mindegy miert, a kormanyod haboruzik, szar helyen laksz, nincs annyi munkalehetoseg stb) de 1985-ben a Live aid osszemuzsikalt nekunk annyit, hogy valahogy tuleljuk alamizsnan.
Nem allunk itt meg, most mar 5-6 gyerek van, csinaljunk par fotot a nagyvilagnak, hogy jojjon megtobb segitseg, tobb kaja kell tobb penz, tobb gyogyszer, hiszen tobb gyerek van. Normal esetben nincs penzunk 5-6 gyerekre, 1-et tudnank felnevelni, de a hajok csak jonnek adomanyaokkal.
Nem gond, hogy putriban nonek fel, amig a gepezet mukodik addig segelyen elleszunk.

Ez itt a gond, mert normalis korulmenyek kozott ez "szabalyozva van". De mivel van allando segitseg, ezert ez a kor sosem zarul be.

Ezert van egyre tobb cikk es debate arrol, hogy meg kellene szuntetni ezeket.

Szoval mint mondtam, en atertekelnem a "hasznos" befektetest itt, egy segelynek/adomanynak egyszerinek kellene lennie, amikor tenyleg beut a gond.

Segiteni kell! De nem lelegezteto gepen tartani egesz orszagokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.