Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) barnam_


barnam_
nagyúr

(#2) P00By


P00By
nagyúr

Nálam 4/10 ez a film :D

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

én véleményem, szintén 7/10 :K

jó kis mozi volt... lesz rendezői változat?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) barnam_ válasza mephi666 (#3) üzenetére


barnam_
nagyúr

Pont most olvastam :D
Nagyjából egyetértek veled, annyi különbséggel, hogy én poénnak vettem a végén a zenét :)

(#2) P00By: hát ízlések és pofonok. :U
Én mindig igyekszem a kategóriáján belül értékelni egy filmet, úgy szerintem bőven jobb egy 4/10-nél. Ha valamiféle all-time-toplista szerint értékelnék, akkor persze sokkal kevesebb pontot adnék rá.

(#5) zoo8800 válasza mephi666 (#3) üzenetére


zoo8800
veterán

jó mozinak kicsit gyenge, inkább egyszer nézhető szvsz :)
arra már nem vesz rá a fene, hogy megnézzem a Kaptár 4-et :N

rip and tear, until it is done

(#6) P00By válasza barnam_ (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Az. Én eléggé kritikus vagyok és a Schwarzi féle tetszett :) Ezen csak ültem és fel-fel nevettem a többi nézővel együtt :D

(#7) mephi666 válasza zoo8800 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

ízlések és pofonok... nekünk ez többször nézhető kategóriába került, a vasember2 meg a resevil4 viszont egyszer nézhetőbe :K másoknak viszont a vasember jött be sokkal jobban... ilyen dolog ez... nem unatkoztunk és popcorn-mozinak tökéletes volt... speciel tetszett nekem a predator2 is, de ez még annál is jobban... ez a dzsungeles-vadászat valahogy jobban közelít az ízlésemhez, mint a nagyvárosi :) és jó lenne a folytatás... kimondottan tetszett ebben a filmben, hogy nem menekültek meg :) elrontotta volna, ha a végén beszéllnak a csajjal a predatorok hajójába és mindenféle képzettség nélkül elrepülnek vele... akkor ilyen 4/10-ig süllyedhetett volna, de így ez nagyon jó volt... (csak hát keveset mutogatták benne a predatorokat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) barnam_ válasza zoo8800 (#5) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azért a Terminators-nál fényévekkel jobb, ha már a remake-eket nézzük :D

#6) P00By: Hmm szerintem este meg is nézem a régit :)

(#9) zoo8800 válasza mephi666 (#7) üzenetére


zoo8800
veterán

akkor lett volna a legjobb a vége, ha pl. a doki maradt volna életben, az lett volna az igazi csavar...

Aggregátor
"sajnos" nem láttam azt a filmet :))
ma estére én is beterveztem a Predatort...

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#10) barnam_ válasza zoo8800 (#9) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát egy WTF-ra jó lett volna :D
Heh elképzelem hogy a folytatásban a doki besegítene a predátoroknak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) rankesz válasza barnam_ (#10) üzenetére


rankesz
veterán

Azért az írás (és a posztjaid) elejére kitehetnél egy szép nagy Spoiler feliratot, hogy aki esetleg még nem látta, ne tudja meg előre az összes csavart/poént (b+) :W :W :W

(#12) keIdor válasza rankesz (#11) üzenetére


keIdor
titán

Aki még nem látta a filmet, az minek néz be ide?
(b+) :W :W :W

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) mephi666 válasza keIdor (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

pont ezt akartam... meg az első bekezdésekből ki lehet találni az írás témáját és a spoileres rész előtt le lehet lépni (b+) ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) finest


finest
őstag

Nekem a stáblista zenéjéről a stílus hazai képviselői jutottak eszembe, a Mistery Gang énekese is bír játék közben érdekes pofákat vágni, mintha egy predator fojtogatná. [link] A cím alapján még jobban is illett volna a filmhez ez a számuk!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) barnam_ válasza rankesz (#11) üzenetére


barnam_
nagyúr

Részben igazad is van, meg nem is. Mert tényleg van benne spoiler, viszont anélkül hogyan írjak egy filmről? :U Szerintem rajtad kívül mindenki sejtette hogy van benne spoiler, anélkül hogy felhívtam volna rá a figyelmet.

(#14) finest: nem rossz :)

(#16) Gergő_


Gergő_
őstag

Az első képet nagyon linkesíteni kéne kib...... nagy SPOILER felirattal vazzeh

(#17) barnam_ válasza Gergő_ (#16) üzenetére


barnam_
nagyúr

Idézek a port.hu bemutatóból:
Nem ismerik egymást, és nem tudják, hogyan kerültek egy idegen bolygóra...

Az meg alap hogy megnézem mit írnak róla, mielőtt megnézném a filmet, szal nem spoiler.

(#18) Gergő_ válasza barnam_ (#17) üzenetére


Gergő_
őstag

Engem nagyon nem érdekel hogy mit a ír a port.hu. :D Egyébként a port.hu-n nem szerepel hasonló spoileres kép...
Nem szoktam nagyon utánaolvasni egyetlen filmnek sem, általában az első 10-15 perc a 'trailer', akár moziban, itthon vagy pl színházban. Ha valami szar nyilván nem nézem végig, esetleg adok neki még 15 percet.
Szerintem ezzel lelövöd az egyik poént, ami nem szép dolog. Ez az egyik lényeges momentuma a filmnek, az egyik eltérés a többi predatorhoz képest.
Én éppen tegnap néztem, ezért nem vagyok mérges, ha nem láttam volna akkor pedig értelemszerűen rá sem kattintottam volna az írásodra, hiszen tényleg nem az alapján nézek meg valamit, hogy kinek mi a véleménye róla. Szerintem ebből filmből sokkal többet is ki lehetett volna hozni...
Egyedül a szereposztást és a rendezőt szoktam megvizslatni mielőtt megnézek valamit.

[ Szerkesztve ]

(#19) barnam_ válasza Gergő_ (#18) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát aki úgy szeret filmet nézni, hogy abszolút nem akar tudni róla semmit, azzal nem nagyon tudok mit csinálni. Megjegyzem néha jó úgy leülni egy film elé, hogy mindent a meglepetés erejére bízol. Csak sajnos manapság már annyi a szemét, hogy én abban nem bízok.

Továbbra is az a véleményem, hogy az első kép nem akkora spoiler, mivel a trailerel-ben, a bemutató szövegekben is benne van, valamint még előtte kiderül a filmben hogy nem a Földön játszódik.

Szerintem ebből filmből sokkal többet is ki lehetett volna hozni...
Szerintem meg nem, mivel maga a téma eléggé behatárolja. Vagyis a részleteken csiszolni lehetne, de akkor is csak arról szólna, hogy a szereplők 90%-a meghal, egy két ember meg túléli. És ha belegondolsz, az első rész is csak erről szólt, csak a megvalósítás ott jobb volt, meg talán az idő is megszépíti az emlékeket egy kicsit.

(#20) finest válasza Gergő_ (#18) üzenetére


finest
őstag

LOL, szerintem ASCII-ba kellene kiraknia a képeket.... :U

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#21) szablya


szablya
tag

Kb a feléig olvastam. Aztán leesett, hogy spoiler :DDD
De kösz, most már mindenképp megnézem :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#22) Gergő_ válasza finest (#20) üzenetére


Gergő_
őstag

:U
Mondom még egyszer: Engem ez nem érint, de nehogy azt higgyétek, hogy mindenki úgy néz meg filmet, ráadásul egy tömegfilmet, hogy minden lehetséges trailert és információt elolvas, megnéz.

(#23) barnam_ válasza szablya (#21) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na talán így már egyértelmű ;]

(#24) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Tudja a lónyál mi az a spoiler, de nekem pont ez az írás hozta meg a kedvem a filmhez :) Köszönöm szépen, amint lehet, átnyálazom a Ragadozókat ;)
Én az Alien vs. Predatort láttam... naaaagy csalódás volt :(

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#25) e=mc² válasza hengerPHanda (#24) üzenetére


e=mc²
őstag

Kedves Pandika! :)

"...A spoiler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó olyan információ, amelynek idő előtti közlése elrontja, tönkreteszi a befogadás élményét. Leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú információk (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók..."

innen

Ambulimax Provider

(#26) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

" -You know what I'm saying?
-Oh yeah, 5 o'clock, -bitch raping time.." LooL

(#27) hengerPHanda válasza e=mc² (#25) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Köszönöm szépen :) Puszis szmájli nincs, de tessék ideképzelni :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#28) zoo8800 válasza keIdor (#12) üzenetére


zoo8800
veterán

a cím nem sokat sejtet a bejegyzésről :D

Aggregátor
nézed te is? Én igen, svarci aprít rendesen :D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#29) barnam_ válasza bobalazs (#26) üzenetére


barnam_
nagyúr

Jaja, az vicces volt :D

(#28) zoo8800: Majd később, most még a Machete megy. Ebben is folyik a vér rendesen :D

(#30) barnam_ válasza barnam_ (#29) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na megnéztem a régit, átértékeltem a véleményemet :) Amivel ki is egészítettem az írást.
Most már csak 6/10, de ha nagyon szigorú akarnék lenni, lehetne 5/10 is.

(#31) zoo8800 válasza barnam_ (#30) üzenetére


zoo8800
veterán

Hát nem vagyok meglepve, qrva nagy film a régi.

rip and tear, until it is done

(#32) barnam_ válasza zoo8800 (#31) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az bizony. Schwarzeneggert senki nem múlhatja felül :D

(#33) zoo8800


zoo8800
veterán

-

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#34) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Szerintem zsiradék. Persze az első az etalon. :K

Rip and tear

(#35) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én pont ma délelőtt néztem meg a Predatorst és szerintem teljesen rendben volt a film.

amugy szeretem a az Alieneket is meg a Predatorokat is. nekem, amivel igazán volt bajon, az az AvP2... a többivel nagy baj nem volt, az AvP1 koncepciója szerintem kifejezetten jó.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36) barnam_ válasza Magnum_ (#35) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem is, egyedül a kölcsönzött ötletek, amik lehúzzák nálam.
AvP1-t láttam, emlékeim szerint tetszett is, AvP2 eddig kimaradt, és ha tényleg olyan rossz, mint ahogy mondják, akkor így is marad.

Alien sorozatot be kell majd pótolnom, amikor ment a tv-ben, szüleim nem engedték megnézni (kicsi voltam még), azóta meg nem is jutott eszembe.

(#37) Magnum_ válasza barnam_ (#36) üzenetére


Magnum_
nagyúr

AvP2 tényleg ultragagyi lett, de azért csak nézd meg, ha kedveled a témát.. max. elvesztesz másfél órát.

I humbly and respectfully decline™

(#38) zoo8800 válasza barnam_ (#36) üzenetére


zoo8800
veterán

annyira azért nem rossz az AvP2.
kb. mint a Ragadozók.
szóval egynek jó :))

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.