Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

PvP harmatgyenge sajna, kuldetesek rettentoen unalmasak, rakas olyan funkcio nincs benne ami manapsag mar alapnak kene lennie: replay, statisztika, ladder, 3v3, 4v4, FFA, tech unlocked pvp, gear mentes pvp, aukcios haz ha mar egyszer mmo stb. stb. Gyakorlatilag minden hianyzik belole ami egy RTS-t hosszutavon is vonzova tesz, pedig nem kene feltalalni a spanyol viaszt, eleg lenne megnyitni egy Starcraft2t.
Eleg garazsprojektnek tunik eddigi betas tapasztalataim alapjan, de persze a teljes jatek kiadasaig van meg ido...

[ Szerkesztve ]

(#2) vinibali


vinibali
őstag

tudni arról valamit, hogy nagyjából mikor lesz elérhethető?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3) Djuree


Djuree
félisten

na már ez is. olyan mint a heroes online? az elég gyengus. holott az összes heroes a kedvencem, főleg a 3.
ezt is kipróbálom. már az ageof1-el is rengeteget játszottam. a gas powered games-et is szeretem, supreme commander, meg az elődje a total annihilation, zseniális játék volt, a supcom már kevésbé...
hátha ez jobb mint a heroes online..

Jarlaxle: akkor ez is heroes online...akkor megy a levesbe...valahogy éreztem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4) bigadam94 válasza Djuree (#3) üzenetére


bigadam94
tag

Mit értesz az alatt, hogy olyan, mint a Heroes Online? Annyiban biztos különbözik, hogy ebben vannak valódi RTS-részek, és nem csak egy gomb megnyomását jelenti a harc.. Persze az biztos, hogy a régebbi AoE részekhez képest rengeteget változott.

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#5) Radványi


Radványi
aktív tag

Nekem teccet grafika pont annyira jo amennyit igenylek arra hogy eltoltsek vele napi 1 orat a beta is alkalmas volt es pont nem hianyzik belole a sok felsorolt szarsag "replay, statisztika, ladder, 3v3, 4v4, FFA, tech unlocked pvp, gear mentes pvp, aukcios haz ha mar egyszer mmo stb. stb." aminek resze kene lennie egy mmo nak. a statisztika is csak egy fasznovelo mint a 40 millios auto az a szomoru hogy az embereknek ma mar nem eleg hogy a haverokkal egyutt jaccanak az mar nem ad eleg kielegulest.

[ Szerkesztve ]

(#6) Jarlaxle válasza Radványi (#5) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Hat te valamit nagyon benezel, a statisztikanak semmi koze a kieleguleshez. Starcraft 2 pont azert baromi sikeres, mert a nem hc playereknek is olyan kornyezetet teremt, ahol erdemes fejlodni (ladder), a fejlodest nyomon lehet kovetni (statisztika, replay), es egyutt lehet jatszani a haverokkal (3v3, 4v4, FFA). Egyeb egbekialto baromsag esetleg amit megosztanal velunk?

(#7) Alexios válasza Jarlaxle (#1) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem jók a küldetések, bár néha aránytalanul erős tud lenni az ellenség, mikor Argos-ban a coop only küldetéseket csináltam, kb 22-es szinten, és az meg folyamatosan az elit katonávial jött.. Szóval nekem akkor inkább elment a kedvem :DDD A PvP-t írtam is hogy elég gyenge, az 1v1, 2v2 az azért elég kevéske. Jelenleg a legnagyobb bajom, hogy konkrétan elfogytak a küldetések. Most vagyok a harmincas szinten, és konkétan már csak repeatable küldetések vannak, remélem, hogy ez csak a béta miatt van, mert ha ez így marad a véglegesben.. Szóval eddig legalább a küldetések elvitték a hátukon a játékot, de ha már azok sincsenek az nagyon gáz, mert a PvP meg harmatgyenge. Mindenesetre még van idejük változtatni nagyon sok mindenen. Aukciósház szerintem be fog kerülni, mert a chat része a játéknak konkrétan jelenleg használhatatlan mert csak az eladó cuccokat látni :DDD Viszont a coop része szerintem elég jóra sikeredett, haverommal jópár órát elhülyéskedtünk vele, bár tényl, hogy a legtöbb bugba coop közbe futottam, azt még át kell nézniük egyszer, de ezt direkt nem írtam a cikkbe, tekintve, hogy még béta a játék, remélhetőleg javítják

[ Szerkesztve ]

(#8) Jarlaxle válasza Alexios (#7) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Alapvetoen a stilus maga nekem bejon, es ha sikerul kiaknazni ezeket a fontos lehetosegeket akkor nagyon sikeres jatek lehet. Egy 3, civilizacio is jo lenne egyiptomi es gorog melle. Forumokat olvasva amugy pont ezeket a dolgokat szeretnek latni nagyon sokan amiket itt osszeszedtunk, ugyhogy remelem a keszitok is elkezdenek erre fokuszalni.
A teszt amugy kiraly volt, nagyon jo temaindito, csak igy tovabb. :C

(#9) Alexios válasza Jarlaxle (#8) üzenetére


Alexios
veterán

Hát a harmadik ugye coming soon, kíváncsi leszek arra mi lesz:D Küldetések pedig remélem lesznek, mert ez így elég gyenge, hogy 2 hét alatt mindjárt a max szintre jutok(ezen azért lehetne nehezíteni), küldetések nincsenek, a pvp gyenge, nem is értem miért játszik vele jelenleg valaki lvl40-en :DDD A ladderhez, stb, pedig nem kéne messzire menni, ott van az aoe3, az asian dynasties-al szerintem tökéletes lett az egész multija, sok játékmód, ladder, 4v4 is akár, stb, azt kéne valahogy átemelni ebbe, és szuper lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10) alcsa


alcsa
senior tag

nekem mindenképp bejövős a játék, ellehet vele szórakozni elég jól, ha van pár óra szabadidőd.

(#11) redXIII válasza Jarlaxle (#1) üzenetére


redXIII
senior tag

Na én ezekböl a szakszavakból semmit nem értettem :DDD

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#12) wikings2


wikings2
őstag

"Jómagam még tavaly év vége felé jelentkezett a béta tesztre, " pár hiba van amit orvosolnék a cikkben :) Amúgy ha tényleg mmoRTS akkor talán elmegy egynek mivel kevés jó MMORTS van.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#13) Alexios válasza wikings2 (#12) üzenetére


Alexios
veterán

Na basszus, pedig biz' isten átolvastam párszor, a helyesírás-ellenőrző ezt meg nem tudta kijavítani :DDD Viszont én már nem tudok belejavítani a cikkbe, talán egy illetékes megteszi:) Ha a PvP részét megcsinálják szerintem teljesen jó lesz, illetve van még egy fontos rész amiről nem tudni semmit, hogy mik lesznek azok a részei a játéknak amiért fizetni kell majd.

(#14) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Ezt a játékot régóta ki szeretném próbálni, de valamiért a néhány nappal ezelőtti béta jelentkezésről is lecsúsztam :(

Tetszik a teszt, bár úgy veszem ki soraidból, hogy te csak a 3-mal játszottál, mert pl. az 1-2-ben is csak ez a négy nyersanyag volt ;) Amúgy érdekes a koncepció, bár én a grafika "egyszerűsítését" nem hoztam volna fel hibának, mert a készítők szándékosan választották ezt a rajzfilmes külcsínt.
A PvP meg lehet, hogy csak a te szinteden nehéz összehozni, mert nem talál játékost. Amúgy van szintlimit?

Igazából a legnagyobb félelmem az, hogy az eredeti szériát fejlesztő Ensemble feloszlott - utolsó játékuk amúgy a Halo Wars volt -, és kicsit félek, hogy a GPG nem nő fel a feladathoz.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#15) Alexios válasza Necroman_Mk2 (#14) üzenetére


Alexios
veterán

Nem-nem, az összes résszel játszottam, tudom, hogy az 1-2ben is ezek a nyersanyagok vannak, de az utolsó rész a 3 volt, és gondoltam megemlítem, hogy újra 4 lett:)

A PvP meg lehet, hogy csak a te szinteden nehéz összehozni, mert nem talál játékost. Amúgy van szintlimit?

Hááát, 11-es szinttől próbálkozom, öt szintenként van egy kategória(tier). Most vagyok 31-es szinten, és eddig egyszer sikerült quick matchet játszanom..
Van szintlimit, mégpedig a 40-es.

A grafikát én se hibának hoztam fel, tudom, hogy direkt ilyen, de azt is tudom, hogy sokan vannak akiket ez zavar, nekem már fel se tűnik :DDD

(#16) Necroman_Mk2 válasza Alexios (#15) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ja, akkor bocsi :B

Ha meg valakit zavar az ilyen grafika, akkor ne játsszon vele, de mint pl. a Team Fortress 2 és a Battlefield Heroes is bizonyítja, lehet az ilyen megvalósítás mögé komoly tartalmat is pakolni.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#17) D1Rect válasza Jarlaxle (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Van ami tetszett?

(#18) ewykeke válasza Jarlaxle (#6) üzenetére


ewykeke
csendes tag

hogy lehet vele jatszani??vagy ez nem oyan oldal????

(#19) ewykeke válasza ewykeke (#18) üzenetére


ewykeke
csendes tag

valaki tud segiteni ohgy hogykel hasznalni ezdt az oldalt????

(#20) Alexios válasza ewykeke (#19) üzenetére


Alexios
veterán

Játszani? A játékra gondolsz?

(#21) SeoToX válasza Alexios (#20) üzenetére


SeoToX
csendes tag

Üdv

Én már régóta szeretnék jelentkezni a bétára, sokat keresgettem is, de nem találtam rá, hogy hogyan lehetne jelentkezni.

Ebben tudnátok nekem segíteni?

Köszönöm,
SeoToX

(#22) Jarlaxle válasza D1Rect (#17) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Annyira nem, hogy ezzel toltsem az idom pl. egy starcraft2vel szemben. De osszel jon elvileg, ugyhogy szerintem meg van lehetoseguk boven megcsinalni jora.

(#23) Alexios válasza SeoToX (#21) üzenetére


Alexios
veterán

Tudtommal lezárul a béta jelentkezés kb 1 hete, de nézz be az aoe online topikjába, ott van egy link, haverom is ott regisztrált és kapott kódot, szóval azzal hátha megy még

(#24) SeoToX válasza Alexios (#23) üzenetére


SeoToX
csendes tag

A topichoz tudsz adni egy linket?

(#25) Alexios válasza SeoToX (#24) üzenetére


Alexios
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#26) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Sztem a micropaymenttel fog lemenni a dolog, ami a bétában nem rajzolódik ki... Amúgy a

Necroman_Mk2:
TF2-nek sztem nincs komoly tartalma, ellenben a grafikájára egy szó nem lehet (2007-es képpegény graf)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#27) andras87


andras87
tag

Várom már a teljes játékot nagyon!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#28) Alexios válasza GeryFlash (#26) üzenetére


Alexios
veterán

Hát igen, amit eddig tudni lehet róla: premium tagsággal lesznek csak használhatóak a rare és epic cuccok(szóval pvp-ben esélyed sincs egy premiumos ellen ha te nem vagy premiumos). Illetve lesznek ún. pro civilizációk, ez is csak premium tagoknak lesz elérhető, annyiban különböznek a simától, hogy egyből 20-as szinten kezdenek.

(#29) andras87 válasza andras87 (#27) üzenetére


andras87
tag

Ja amúgy tudja vki hogy mennyi lesz kb? (lehet benne van a cikkben csak elkerülte a figyelmem de én nem láttam)

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#30) andras87 válasza andras87 (#29) üzenetére


andras87
tag

És most pillanatnyilag ingyenes a béta?

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#31) Tokman


Tokman
csendes tag

Oké, hogy nem lényeges a grafika de ez szuper harmat gyenge :D
Egyébként, meg ha nins PvP gyakorlatilag nem lehet egymás ellen játszani? vagy mégis lehetne csak nincs ellenfél sose?
Akkor mi értelme az egésznek ? mindegy nézek youtubeon róla videót.
Meg még béta tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.