Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lesaux


lesaux
veterán

...ekkor azt gondoljátok, hogy egy megfizethetetlen luxusútról beszélek.
És milyen kurrrevára igazunk van!

Amúgy gyönyörű hely, igényes, szép, összeszedett írás, egyik-másik fotó is odaver.

(#52) Taranti


Taranti
senior tag

Tömegláger téma: úgyhallottam, még a Zöld-foki szigetek hasonlóan "felfedezetlen", ill. aki ott járt, úgy írt róla, hogy "itt még nem akarják átverni a túristát". De ettől függetlenül, ilyesmi út nekem sem a közeljövő.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#53) Yushchenko válasza Dany007 (#47) üzenetére


Yushchenko
őstag

Tunézia jó hely. Igazából vannak vagy voltak plakátok Budapesten, ahova azzal promóztál, hogy "több mint homok és tenger". Rengeteg fakultatív program van(tevegelést ne hagyd ki hogyha teheted :DDD ), biztos jó lesz! Viszont a szállással jó vigyázni, eléggé be lehet nézni, de ez a szerencsén is múlik.

(#54) cellpeti


cellpeti
veterán

Hát aki megteheti... :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#55) Dany007 válasza Yushchenko (#53) üzenetére


Dany007
veterán

Ajaj, tudom. Mindenfélét hallottam már. Legdurvább, hogy a vélemények szélsőségesek.
Van aki szerint nagyon jó. Van, aki szerint szar, és végigfosta a hetet... Szal nemtom mire számítsak : ) Mondjuk aki a legjobban szidta, annak olyan gondjai voltak, hogy csak 4 csatorna fogható a TV-ben... :U
Majd meglátjuk, még 3 hónap : (

(#56) anulu


anulu
félisten

uhhh, gyönyörű!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#57) Tressy


Tressy
senior tag

Aki Tunéziába megy annak El Jem kötelezö.Egyik legjobb állapotban megmaradt kolosszeum van ott, alig kisebb a rómainál.Bazárral vigyázni mert átba*ás, vannak a fötéren centerek, pl Sousseban negyed áron van ugyan az.Ha még is a bazárban vásárolnál tizedét ajánld annak amit az arab mond és ne is nagyon engedd feljebb.(még igy is jól jár).Ne fogadj el senkitöl semmit mert mindig pénzt akarnak utólag.És csak azért fizess amit a saját szemeddel is látsz nem csak papiron.Szóval csak óvatosan

[ Szerkesztve ]

(#58) BalaNce87


BalaNce87
addikt

ezt csak három betűvel illetném: OMG
Mikor lesz am embernek annyi pénze, hogy ide eljusson :) És akkor nem is beszélek arról, hogy milyen szar érzés, ha nem tudod ezeket az élményeket valakivel megosztani...

(#59) phoebe326 válasza Kalandor (#50) üzenetére


phoebe326
csendes tag

Kalandor: Ha nem is ennyire szélsőségégesen, de valami hasonló élmény :Y Köszi az illusztációt :C

A Zöld-foki szigetek még hasonló világ, egy ismerősünk szeretett bele nagyon. Ott is mindig jó idő van, az emberek kedvesek, a táj is gyönyörű mi kell még??

Egyébként Horvátország is nagyon szép. Mi tavaly voltunk ott néhány napra. Tömegláger, de nekem tetszik, mert a szép a part (tetszenek a sziklás tengerpartok), és sok más lehetőséget is kínál ha valaki nem csak a parton akar dögleni egész nap. Meg sok étterem bár, szórakozóhely van (ezek hiányoznak a seychelles szigetekről, ott nagyon minimális az éjszakai élet). Meg közelebb is van. Akár 3-4napra is le lehet ugrani ha az ember ki akar kapcsolódni egy kicsit.

A nyaralás, meg olyan dolog, hogy ki mit hoz ki belőle. Lehet magunkat jólérezni a szomszéd faluban vagy egy tömeglágerben és borzalmasan egy luxusúton.

Impossible is nothing!

(#60) twollah


twollah
nagyúr

En a Bahamakat neztem ki, de sajnos kijozanitott a melohelyen levo szar kavaras.
1600 Euro-ert annyira nem nagy ervagas.

Tuti, hogy egesz nap a strandon doglenek.
A kepeken a tenger nagyon szep, imadom a kek szineket.

Ja kerdes:
- ingyenes WLAN van?
Kockulni szeretnek, a latnivalok nem hoznak lazba, ugy is szinte lekopnek a benszulottek a hatunk mogott, hogy: "Na itt a parasztja, jott bambulni minket."

Amugy ami nekunk csodalatos az nekik a megszokott unalom.
Felkel a kulipintyojaban kinez az ablakon es mit lat?
Tenger.
O bazd meg tenger, gondolja magaban.
De jo lenne hegyeket latni stb.

Ugyan az mint nekunk a Puszta, Matyas templom, Hosok tere, stb.
Tudjuk ott van, voltunk is ott, de mar nem hoz lazba.
Elvinni meg ugy sem viszik el...

(#61) Yushchenko válasza twollah (#60) üzenetére


Yushchenko
őstag

Komolyan nem kötekedés, de csak a tenger miatt minek mész ilyen messzire? Ennyire erővel lefekszel egy nyugisabb horvát vagy görög szigetre aztán ennyi. Nagyából ugyanannyit tud.
Az is igaz, hogyha semmiképpen nem nagy pénz ez az összeg, akkor mér ne.
Amúgy wifi szinte sehol sem ingyenes, drága hotelekben végképp :(

(#62) Dany007 válasza twollah (#60) üzenetére


Dany007
veterán

Komolyan a wifi foglalkoztat a legjobban ? ;] Ennyire te se lehetsz kocka : P

(#63) sviba


sviba
tag

hehh én is azt hittem rögtön hogy az első kép a crysisból van...:-)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#64) twollah válasza Yushchenko (#61) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem akarok a sotet magyarokkal keveredni.
Ennyi.
A masik meg, hogy voltunk Horvatorszagban, erre mi a valasz na es.
Voltam a Seychelle-szigeteken vagy a Bahamak-on.
Mi a valasz?
Leesett all.
A Langerhans-szigeteknel meg mar az ajulas kerulgeti a sok tudatlant.

Amugy meg az emleket senki nem tudja elvenni toled.

U.i.: neha kegyetlen sznob tudok lenni.
De ha mar megdolgozok eleget akkor valami ertelmesre koltsem el.

[ Szerkesztve ]

(#65) twollah válasza Dany007 (#62) üzenetére


twollah
nagyúr

Kocka, nem kocka.
Nekem kell.

(#66) Yushchenko válasza twollah (#64) üzenetére


Yushchenko
őstag

Azt mondom jól teszed.

(#67) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sosem értettem a nyaralás mizériát. Persze, ha agyon hajszolt hivatalnok lennék bezárva egy kis irodába sok idegesítő alak közé, biztosan másként gondolnék az egzotikus helyekre. Érintetlen táj, kék tenger, csodás élőlények blablabla.
Csak hirtelen már közel sem érintetlen az a táj, amint megjelenik a Homo sapiens egyik alfaja a Homo turista.

De mindegy.

Egyébként meg az csodás kék tenger egy miatt kék, az égbolt százféle kékjét tükrözi vissza, mert mint tudjuk a víznek nincs színe. Ha meg belekortyolsz ama tündérien kék óceánba, kiköpöd, mert ihatatlanul sós.

Szóval, ha kéket akarok meg vizet, és magányt, lemegyek a kert végébe, magam után húzva a kis medencét, és elterülök benne, majd bámulom az eget a fák árnyékából.

Wifi is van. :) Mi kell még?

Persze a nyaralás túl rövid ideig tart ahhoz, hogy az ember igazán rádöbbenjen, hogy a paradicsom sem paradicsom.
Ha jobban belegondolok én élni és dolgozni szeretnék távoli helyeken.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#68) BloodRay válasza Yushchenko (#43) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom, mi két éve voltunk Szlovéniában a nyáron és nekem nagy csalódás volt Krk sziget(Horvátország) után. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#69) Balinov


Balinov
félisten

75€/ ejszakaert olyan szallas, ahol reggeli/vacsi is van? basszus, ez nem penz. mi valentinnapkor Belfastban 70£-t fizettunk reggeli nelkul egy Premier Inn-ben...

a lenyeg lemaradt: koszonom a leirast, elvezetes volt olvasni, a kepek is jok (bar lehetne picit tobb).Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#70) stevve válasza twollah (#64) üzenetére


stevve
nagyúr

szép egy hsz... :(((

[ Szerkesztve ]

(#71) bobace


bobace
őstag

Nagyon élvezetes és szép kis írás. Nekem is álmom eljutni oda, egyszer tudom összejön :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#72) Badb0y válasza phoebe326 (#3) üzenetére


Badb0y
addikt

Sry ekezetekert. Igen,sajnos utazasi irodak nagyon el vannak szallva az arakkal,es a fejenkent 500k nem olcso,de fejenkent kb. 400-ert tudsz jo esetben 1 hetre ide eljutni. 2 het volt vagy 12 nap? Meg a condor legitarsasagnak szoktak a legjobb arai lenni seychellre es maldivra is. Szamomra a vilag 3 legszebb helye kozul ez az egyik,mert ez van olyan szep mint Tahiti es Maldiv.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.