Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) SaGaIn válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Én továbbra is tartom hogy csak az oktatással lehet ez megelőzni.. rakétamérnök kell raklapszám meg Informatikus? Akkor addig képezzük őket míg azok nem lesznek (enyhe túlzással) Megemeljük a tankötelezettséget 25 évre, aki meg lemorzsolódik az így járt, régen is volt aki hülye volt a szántáshoz vetéshez is....
Olyan nincs hogy én akkor sem tanulok de adjatok pénzt mert jár. Öcsém ha nem teszel érte hogy legyen kenyered... mit vársz. Az a társadalom 20%-a nem hajlandó tanulni és felnőttént meg képtelen.

Tudomásul kell venni hogy az a világ elmúlt hogy én 20évig cipő-felsőrész készítő voltam ezután is azt akarom csinálni. Vagy épp milyen jó volt TSZ-ben dolgozni. Pamela Anderson is jó nő volt 25 éve de már nagyon nem az... Elmúltak azok az idők és soha nem jönnek vissza. Alkalmazkodni kell a mai korok elvárásaihoz.

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.