Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomazin


tomazin
veterán

ezek szerint az újabb droidokon a különböző alkalmazásengedélyek placebok? azaz ha én beállítom, hogy ne töltsön le háttérben, akkor lekérdezi az app, hogy mit állítottam be és majd ő eldönti, hogy mit csinál?
bár a google elég pofátlanul tolja. be van állítva, hogy én frissítem az appokat, erre a playt simán lefrissíti mobilneten magától..

(#2) SP4C3 válasza tomazin (#1) üzenetére


SP4C3
veterán

tűűűűzfal...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3) Silεncε válasza tomazin (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

A Google appoknak lehet...

(#4) btprg


btprg
senior tag

Bug az adatgyűjtő modulban: a hasznos adatok mellett véletlenül az egész telefon háttértárának tartalmát is elküldi a gugelnek "elemzésre" :D

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#5) Béééla válasza SP4C3 (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Nem rootolt telón? Hajrá!
Főleg, hogy kért alkalmazás.

Bélabá

(#6) SP4C3 válasza Béééla (#5) üzenetére


SP4C3
veterán

NoRoot Firewall

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#7) turbulencia8 válasza btprg (#4) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ez feature, mint anno vmelyik koreai okos tv-nel.

(#8) Sztyepadzso válasza tomazin (#1) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Engem a rendszeralkalmazássá avanzsált Facebook lepett meg egy Sony XZ1-en, amikor Playen kívül elkezdte magát frissíteni...

(#9) micafighter


micafighter
nagyúr

2 napja raktam fel, akkor megy is a levesbe.. :U Úgy láttam felolvasni se tudja a hireket, nem tudom egy ilyen funkció miért okoz nehézséget 2018-ban a googlenek, amikor az asszisztensük telefonhivások lebonyolítására is képes, és magadtól nem mondod meg egykönnyen, hogy nem emberrel beszéltél.

[ Szerkesztve ]

(#10) tordaitibi válasza tomazin (#1) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

"ezek szerint az újabb droidokon a különböző alkalmazásengedélyek placebok? "

Hogy nem teljesen frankó, az biztos, vagy néha téved.
Pl. nekem van összesen 4 kedvenc játékom, olyan dedósféle, FruitsMania és hasonlók. Amik minden pálya lehátszása után reklámokkal bombáznak, iszonyat idegesítő. Telepítem (nem a PlayStorból mert custom romos a telefonom, nincs gapps csomag, nincs semmi google csak egy térkép meg a navi, abból is az a legutolsó verzió ami még elmegy a Google-keretrendszer meg a play szolgáltatások nélkül) sd kártyáról, appból. El se indítom hanem az alkalmazás engedélyeknél minden netet megvonok+tűzfalon is tiltom, mobilneten és wifin is.
Ezután elindítva maga a tökély, egy árva reklám, se felugró nincs. Egy darabig!! Kb. 3-4 hét, 4-500 pálya leátszása után egyszercsak elkezdi a reklámokat és a pop-up ablakokat.
Erre varrjon gombot valaki.
Ha ez klpes rá, akkor egy Google alkalmazás röhögve, a PlayStore minden tiltás ellenére frissül és a keretrendszer is. A Google egyébként legalább korrekten 1 kilométer hosszú listát ír az alkalmazásainak a hozzáfáráseiről, gyakorlatilag nyitott a telefon minden bugyra.

Mégegy aranyos figyelmeztetés Gugli barátunktól, mivel mint írtam nekem googlementes a telefonom, nincs rajta google fiók, az e-maiilokat külső mail alkalmazással kezelem. És a nagy testvér bizony ezt észrevette, havonta kapok egy kedves mailt tőle hogy:
úgy tűnik, Ön nem a Google-mail alkalmazást használja levelei letöltésére, na uccu próbálja ki stb. blabla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.