Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

TravelMate-ekről nem lesz hír? Esetleg aki volt kinn, visszajött a 6000/600-as TravelMate széria?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) Wombath válasza hallador (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Szia!
Van két újdonság, a P6 és az X5. Az előbbi igazi TM, strapabíró, 20 óra üzemidőt ígérnek, ujjlenyomat olvasó a bekapcsoló gombban, könnyű, stb. Az X5 az afféle Swift/TM öszvér, 980 gramm, kicsi, vékony, tulajdonképpen a Swift 5 valamivel stabilabb verziójának mondanám így próba alapján. Ahogy a helyi aceres mondta rá: ez egy prosumer gép, a P6 inkább az, ami tényleg enterprise kategória.

(#3) dokanin


dokanin
aktív tag

És hol marad a Ryzen-es predator?

(#4) sowi válasza dokanin (#3) üzenetére


sowi
őstag

remeljuk valahol jo melyen elasva....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5) hallador válasza Wombath (#2) üzenetére


hallador
addikt

Köszönöm szépen, remélem eljut Európába is, az utolsó 648 megfogott. Volt a kezemben jó minőségű gép volt.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) Dhampir válasza sowi (#4) üzenetére


Dhampir
félisten

Ennyire ellenszenvet keltő az AMD terméke?

Sok a hibás darab? Ha igen, akkor mely alkatrész hibásodik meg gyakrabban? :F

(#7) sowi válasza Dhampir (#6) üzenetére


sowi
őstag

alaplap....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#8) XuChi válasza sowi (#7) üzenetére


XuChi
addikt

[ Szerkesztve ]

(#9) sowi válasza XuChi (#8) üzenetére


sowi
őstag

majd ha meg tudod allapitani egy geprol, hogy bekapcs es hattervilagitason kivul semmi, kapcsolasi rajz nuku, akkor legyszives szakerts...koszi

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10) sowi válasza Dhampir (#6) üzenetére


sowi
őstag

btw olyan hibakat voltak kepes produkalni, mint random frame drop, aztan 2 napig megy rendesen, utana megint kezdi....touchpad random mukodik par napig, nem lehet bekapcsolni a gepet, szetszed-osszerak utana megint megy egy darabig...

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#11) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Atyaeg, mik ezek a szornyszulott notebookok :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12) Dhampir válasza sowi (#10) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszi a választ.

(#13) XuChi válasza sowi (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Csak mondom hogy laptopszervizben vagyok technikus....!

(#14) sowi válasza XuChi (#13) üzenetére


sowi
őstag

csak mondom en meg az acernel....

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#15) XuChi válasza sowi (#14) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor Te nem a Ryen-t írtad le mint elkaparni való terméket, hanem magát az Acer-t ?

(#16) Prof


Prof
addikt

Majd ébresszetek fel ha elmúlt a vékony elektromos sütő/hordozható zaj/szélerőmű scam laptop era.

(#17) sowi válasza XuChi (#15) üzenetére


sowi
őstag

a ryzennel nincsen gond, az aceres megvalositasa ami kerdeses, en idaig toluk meg jo ryzenes cuccot nem lattam....nem tudom, hogy ez tervezesi, bios vagy valami kompatibilitasi problema de ebben a formaban en nem javasoltam idaig az ilyen procis laptopokat az acertol mert sok veluk a szopas

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#18) XuChi válasza sowi (#17) üzenetére


XuChi
addikt

Így már világos, akkor facepalm visszavonva. Sorry, azt hittem sima AMD utálat szülte a postot :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.