Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Lehet belöle sikertermék is,hiszen minden adottsága megvan hozzá,de az ára majd eldönti ezt

duree54

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Biztos jó "olcsó" lesz...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) ch003067


ch003067
addikt

Végre egy tablet, amibe normális kamera van elől és hátul is.

(#4) alibaba78 válasza Saccco (#2) üzenetére


alibaba78
őstag

Itt ugyanannyiba kerul, mint a galaxy tab 7": [link] Tehat durvan szamolva 90k lesz a wifi-s, es 120 a 3g+wifi-s modell.

(#5) ch003067 válasza alibaba78 (#4) üzenetére


ch003067
addikt

Egész tűrhető ár.

(#6) alibaba78 válasza ch003067 (#5) üzenetére


alibaba78
őstag

Igen, jonak hangzik, de varjuk meg a felhasznaloi elmenybeszamolokat, es teszteket. Eddig egyetlen tableten lattam elfogadhatoan szaladni a honeycomb-ot. :)

mod.: vagy inkabb :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Polllen


Polllen
nagyúr

Szimpatikus a cucc.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) ch003067 válasza alibaba78 (#6) üzenetére


ch003067
addikt

Háth, igen, csak a normális tesztek után lehet igazi véleményt mondani, de minden esetre jónak tűnik :))

(#9) Daffchy


Daffchy
őstag

Mobilx-nél lehet rendelni 109.900-as áron a 3G nélkülit.
Nem tudom ez az ár mennyivel csökken majd. :)
Az A500 139.900 HUF

(#10) Firehand


Firehand
tag

Acer Iconia A100 és a Samsung Galaxy Tab P1000 és tab 8.9 között mekkora különbség lesz szerintetek, teljesen tudatlan vagyok még tabletek terén, de viszont nagyon érdekelne a dolog. Megnéztem az adatokat, látom a különbséget proci között, de pl nekem a galaxy p1000 mint telefon is kényelmesen használható, míg a másik 2ből pl hiányzik az mms küldés/vibra jelzés. Azzal tisztában vagyok, hogy az Android 3.0 kimondottan tabletre optimalizált, de a kérdés az, hogy a P1000-re is letölthető lesz ez szerintetek? Frissítik e ehez a készülékhez, vagy már csak az új generációs készülékekre adhatják ki a frissítést?

[ Szerkesztve ]

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.