Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Typhoon47


Typhoon47
őstag

nagyon tetszik, bár az akku bírhatna többet is , de szinte minden benne van ami elvárható és ráadásul nem is túl drága a "kicsike" (200k) :K köszi a cikket :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#2) Cythyel


Cythyel
senior tag

Olcsóbb változata a G nélküli 6530, 165k körül beszerezhető. Bár -1G ram és integrált HD3200 van benne, meg minusz e-sata, de multimédiára és minimális játékra még az is alkalmas. Plusz majd 1 órával többet bír az akkuja.

(#3) Gulumaci


Gulumaci
tag

Jó kis írás. :R

Kár, hogy némelyik kép homályos/sőtét.

Teljes körű pc szervíz, igény szerint, Valóban olcsón. 0630-547-7126 Kispesten és Vecsésen ingyenes kiszállással!

(#4) luw2win válasza Cythyel (#2) üzenetére


luw2win
őstag

Meg minus az meg amaz, és véglis nem is egyről beszélsz :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Jól összeszedet írás lett. :R

A numerikus bill.-ek megléte pozitívum, igenis ha ráfér legyen rajta. :K

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 2. HDD hely be van kötve? Tehát bővítheted ha akarod?!
Mert igaz hogy Toshi, de az A300-asba is van 2 hely, a 2. -ba viszont nincs csati, így a későbbiekben tervezett "SSD-t a rendszervinyónak!" tervem kútba esett... :(((

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) Rossi


Rossi
addikt

Nincs túlságosan bal oldalon a touchpad?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#7) Stiky válasza Rossi (#6) üzenetére


Stiky
senior tag

A bill. betűs részéhez viszonyítva kerül középre, nem az egész szélességhez képest.
Mert úgy gépelés közben, a jobb csukló alatt lenne. :B

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) Solten


Solten
addikt

Köszönöm a kommenteket :R

Gulumaci: sajnos, a jó öreg fényképezőgépemet "véletlenül átengedtem" a mágneskapun (reptér), azóta haldoklik szegénykém :)

Stiky: a kedvedért le is fényképeztem (hogy ez eddig miért nem jutott eszembe) :D Be van kötve: [link]

Rossi: nincs... ;)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#9) zdanee


zdanee
őstag

Egy ismerosomnek van ilyen masinaja, csak abban nincs BR ROM, viszont 2x250GB-vel es taviranyitoval jott.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#10) Rossi válasza Stiky (#7) üzenetére


Rossi
addikt

Igazad van. :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#11) Stiky válasza Solten (#8) üzenetére


Stiky
senior tag

Köszi.
Akkor úgy látszik, cége válogatja, hogy engedi e a kedves júzernek az utólagos bővítést.

Mondjuk az én A300-asom amcsi piacra szánt példány, ahol nem az utólagos home-made bővítési lehetőségekről híresek... :(
Az ilyen és ehhez hasonló felhasználók miatt nem is csodálom.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#12) atee


atee
őstag

Pár napja telepítettem egy ilyen gépet.
Számomra ez már barom nagy hordozható gépnek. Viszont biztos van sok ember akinek ez remek választás lehet mert mégis könnyebb hordozni mint egy asztali masinát :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#13) TheDragon007 válasza atee (#12) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Van aki 17colos lapival szaladgál :B
18 colos is van Acer Gemstoneból. Sőt 20 colos desktop replacement laptopokat is árulnak - nemcsak az Acer ;)
Amúgy meg, a cikkírónak van egy kis netbookja is ha jól vettem ki a tesztből, ha már hordozhatóság...

Solten: Minőségi írás :R A tesztalanyhoz meg gratula, én is gondolkodtam egy ilyenen tavaly szeptemberben. A boltban nagyon megtetszett a dizájn meg a Full HD szöveg, de a kijelző inkább HD ready :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#14) Solten válasza Stiky (#11) üzenetére


Solten
addikt

Az A 300-al is szemezgettem, aztán az Acer lett a befutó :) Ez a hír... :DDD Kabaré. Ez valóban nem lehet véletlen (bővíthetetlenség), igazat adok a Toshiba-nak, "gyerekek" kezébe nem való laptop, még a végén tönkreteszik. Aztán meg per.

Saor Alba

(#15) Solten válasza TheDragon007 (#13) üzenetére


Solten
addikt

Köszönöm ;) Létezik full HD-s példány is, gondolom azt kijelzőt a drágább modellekbe építik be (8930G pl).

Saor Alba

(#16) Stanlee


Stanlee
őstag

Nekem ennek a kicsit butább változata van, a 6530-as. Összességében jó gép, de van benne pár dolog, ami nem tetszik, és a leírásban nem volt róla szó:
- a hangerő szabályozó "gombok" is érintő érzékelővel vannak ellátva, nehezen érzik meg hogy nyomogatom őket, néha jó lenne, ha tekerni lehetne (pl. Toshiba);
- ugyanez a funkció gombokkal is a helyzet, a W-Lant nem tudom kedvem szerint ki-be kapcsolni rendes gombnyomással (vagy egy retesszel, mint a Toshiba esetén);
- a driverek telepítése majd egy órát vett igénybe;
- furcsa a tapipad "rücskös" felülete (máshol jó az :-));
- minden visszajelző kéken villog, csak a W-Lan narancssárga és irritáló a szemnek, amíg nem szokik hozzá az ember;
- kicsit hangos a hűtése;
- akku nélkül is iszonyat nehéz.

A tuba hangja jó, igaz nem egy hi-fi, de az előző sokol rendszerű laptop hanszórókhoz képest nagyon jó. A billentyűzet kényelmes, igaz a numerikus részen az egyes kurzor mozgató gombok helyét meg kell szokni. A kártyaolvasó jó, kicsit nehézkes a kártya behelyezése. Az USB portok számát kevésnek tartom, igaz nem karácsonyfa, hogy olyan sok mindent aggassak rá. A bluetooth gyenge benne, headset-tel akkor kommunikál jól, ha a gép előtt ülök, ha már egy m-re csak elmegyek tőle, már egyből romlik a vétel, és kezd recsegni a vonal.

A kijelzőnek nagyon szép a képe, ez egy nagy pozitívum! A többi porcikájával elégedett vagyok. A processzor és a több memória miatt vettem, a kisebb hibáit elfogadom. Semmi sem tökéletes. Számos drágább modellt is megnéztem, de azok nem jöttek be beltartalmi szempontból. Az ára is nagyon jó.

Üdv,

Stanlee

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#17) Solten válasza Stanlee (#16) üzenetére


Solten
addikt

Üdv. Az írásban szerepelnek a hangerő-szabályzók, "érintőgombok" összefoglaló néven, remekül működnek (WLan kikapcs. detto, eleinte valóban "érzéketlenek" voltak, valahogy ez is megjavult mint a tapipad érzéketlensége). Tapipadról, visszajelzőkről, hűtésről (szerintem abszolúte nem hangos (a kis 1000H egy kávédaráló), természetes hogy 3D alatt/után rákapcsol) is szó esett. Való igaz, a Bluetooth-ot nem próbáltam ;)

Mindenesetre remek laptopot választottal :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#18) Stiky válasza Stanlee (#16) üzenetére


Stiky
senior tag

"a W-Lant nem tudom kedvem szerint ki-be kapcsolni rendes gombnyomással (vagy egy retesszel, mint a Toshiba esetén;"

Az enyémben (gondolom valami gyári hibás példány) hiába van retesz, ellenállás nélkül jár az on/off állás között és nem műxik. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Remek és összeszedett írás, köszönjük!

A gép maga nagyon szép, tényleg a multimédiára lett kihegyezve. Szerethető kis dög, az biztos :) Használd egészséggel!

(#20) Solten válasza ^Clown (#19) üzenetére


Solten
addikt

köszönöm ;)

Saor Alba

(#21) fibrigi


fibrigi
csendes tag

Sziasztok,

egy kis segitseg kellene ezzel a laptoppal kapcsolatban ... a tetejen ugye van az Acer logo, ami elvileg vilagit (batyamnak is ilyenje van es az ove vilagit), na de az enyem nem akar ... nem tudja esetleg valaki hogy ez beallitas kerdese e, vagy mas valamit kell csinalni?

Elore is koszi!
Brigi

(#22) fibrigi válasza Stiky (#18) üzenetére


fibrigi
csendes tag

Szia, tudnal nekem esetleg segiteni az egyel feletti temaban? Koszi!

(#23) Solten válasza fibrigi (#21) üzenetére


Solten
addikt

Szia. Nos az enyémen csak grafika van, tuti hogy led-mentes... :D

Saor Alba

(#24) fatboy89


fatboy89
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik nekem a laptop, viszont lenne egy kérdésem.
Ugyan ebből a típusból létezik HD 4650-es Ati-val ellátott verzió, de a legtöbb helyen ez mégis drágább, mikor a Notebookcheck szerint a 4650-es jóval gyorsabb.

Valakinek volt már dolga a 4650-es verzióval?
Előre is köszi a válaszokat!

ACER 5738ZG NB / XBOX 360 / ASROCK M3A780GXH/128M / Phenom II 710 / GIGA HD4850 512MB / OCZ 4Gb DDR31600MhzrReaperKIT / GIGA Superb 460W / ASUS TA-K12 / 1TB Western Digital Winchester / Samu 710N LCD

(#25) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

Grat Hozzá! :)

(#26) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Jó cikk egy jó gépről, az ember egészen kedvet kap hozzá, hogy szaladjon a boltba egyért. :)
Használd egészséggel! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#27) Solten


Solten
addikt

#25-26: :R :)

Saor Alba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.