Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lindermen


lindermen
aktív tag

Akkor ez már 3.0-ás lesz? így elsőre elég baba, tetszik a kezdőképernyő is :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ekkora kijelzőt :Y
Viszont specifikációkat tekintve elég jó gépnek tűnik, kinézetre meg rohadtul bejön. Mostanság ez a legjobb mobil amit láttam. Viszont nekem ez bazi nagy..

Everybody lies.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Ekkora méret már a használhatóság rovására megy. Ettől eltekintve nagyon ott van a szeren, mind a belső, mind a külső. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#4) sbazsi


sbazsi
veterán

Mi ez, tepsifüles :F

(#5) Segal


Segal
veterán

Lesz vagy 13 centi hosszú meg 7 centi széles és a 200 grammot is simán el tudom képzelni...
Ez már tényleg fölöslegesen nagy én inkább maradok a samsung telefonnál amiről pletykálnak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) AkosL


AkosL
aktív tag

Tényleg szép, de ez a méret mar nem túl ergonomikus..

(#7) Matthu


Matthu
aktív tag

Na ez szép lett :) A specifikációkról nem is beszélve....

(#8) fattyu


fattyu
veterán

Remélhetőleg a 2.3 vagy 3.x ami rajta lesz gyors bootidővel rendelkezik...
Akkor lesz esély bejutni a menübe konektor nélkül is. Bele se merek gondolni üzemidőbe nyomkodás esetén...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#9) SPY0817 válasza Matthu (#7) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Külső belő nagyon ott van viszont tény hogy ez a kijelző méret már majdnem egy kisebb tablet.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

múltkor voltak (valószínűleg) erről a telefonról élőképek, ott látszott, hogy bár nagy a kijelzője, de a képarány miatt nem olyan sokkal nagyobb, mint a mostani monstrumok. például egy HD2-nél szerintem keskenyebb, viszont hosszabb.
ami igazából tetszik benne, hogy olyan telefon formája (arányai) vannak, candybar, nem pedig tepsibar.

(#11) Flash86


Flash86
tag

Fuuu ez nagyon babaaa... ezzel viszont zsír már netezni is, bár az ideális méret nekem a 3,7 - 4,3 de ezt még talán bevállalnám :P Meg szép a panel felbontása is!

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

Remélem ezen a dizájn vonalon maradnak az esetleges kisebb Acer készülékek is :)
Nagyon szép, de a 4,8" mindent elront :(

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) (An)Dante válasza Segal (#5) üzenetére


(An)Dante
őstag

64 milliméter széles, vagyis pontosan akkora mint a Galaxy S (64,2 mm) és keskenyebb mint a HTC HD2 (67 mm). Viszont hosszra nem lehet épp apróság..

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#14) Saccco válasza Segal (#5) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kis számolgatás után a kijelző méretei: 46,7 x 108,9 mm.
Ha a keretet is rászámoljuk, tényleg lesz vagy 55 64 x 125-130 mm. :D

Akkor 64.. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez durva! :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) BloodRay


BloodRay
veterán

Most akkor mekkora felbontású a kijelzője? 1024x600 vagy 1024x480? :F
Szerintem nagyon szép egyébként, csak nekem már brutálisan nagy lenne. :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Remélhetőleg a végén Amoled kijelző lessz benne,vagy ha nem akkor egy minimum 2000-2500 mah-s akksi.Kinézetre nekem is nagyon bejövős. :K
Már nagyon várom a tesztet. :C (egyszer majd lesz róla valamikor.... :DD )

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#18) szaki42 válasza Gabi 8906 (#17) üzenetére


szaki42
tag

Ilyen külsejű és tudású telefonokkal az Acer a telefonos piacon is erős versenyző lesz:)

(#19) (An)Dante válasza Gabi 8906 (#17) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az Acer 4,8-as kijelzője mindössze 8,5 százalékkal nagyobb felületű, mint a HTC HD2 4,3 hüvelykes WVGA panelje és abban ugye csak 1230 mAh kapacitású akksi van..

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#20) #16820480 válasza BloodRay (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

mivel 21:9-es képarányú a kijelző, így inkább 1024x480-as lesz az.

(#21) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Na ez a dizájn odabasz!!! Így kell kinéznie egy minőségi high-end telefonnak!
Kár, hogy nekem 3,5"+ már sok.
Kíváncsi vagyok, hogy az akksija mennyit bír erős igénybevétel mellett ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#22) erdoke válasza Segal (#5) üzenetére


erdoke
titán

Téglalap területének számításával vannak azért gondok. Általános 5 osztály legalább megvan? ;]

Szerk: Az viszont biztos, hogy a felső részét elérni csak méretes zongorista ujjakkal lehet majd. Még az FWVGA-t megértem, ha valaki sokat filmezik rajta, de ez a 21:9 túlzásnak tűnik. Egyetlen előnye van, hogy az átlóval lehet kinek nagyobb a farka összehasonlítást csinálni. Már látom a fényes jövőt, 1200x320-as felbontással 6" átlójú kijelzőre verhetjük. :((

(#21) Valentino K
Te is érted ám, mit jelent az átló... Ez a készülék alig fél centivel szélesebb, mint a 3,5"-es iPhone.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23) DemonDani válasza Saccco (#14) üzenetére


DemonDani
addikt

kb pont ilyen a Voda 125ös strapatelóm :) sőt ha rátenném pont körben még látszana a kijelzője a telónak :DDD

Kijelző meg 90% hogy valamilyen AMOLED lesz... Szvsz felesleges is rajta lovagolni.

Érdekes hogy az Acer szekere hogy fut fel a hegyre... Az első zöld robotos készülékük elég nehezen született meg, de már akkor egyből jó áron kínáltak Snapdragont, ami ugyan vissza volt kicsit húzva, de megfelelő rendszer mellett ennek is elégnek kell lennie, Liquidek jönnek mennek, nem különösebb feltűnést keltve, de egyre élvonalbelibb telefonok... Ez már a megkérdőjelezhetetlen csúcs ami egy cégvezető kezében is azt sugalja hogy ízléses menő gazdim van :K

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#24) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Acer és mobil? Inkább ne. Nem is tudom mennyit láttam már hibásan visszajönni. (Sőt, talán az összes meghibásodott, ami elment...)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25) Inarus


Inarus
addikt

Uhh! Ez gyönyörű! :Y
E-szériás Nokiákra emlékeztet kicsit a hátlap.

(#26) BloodRay válasza #16820480 (#20) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is arra tippeltem a képarányból, csak furcsa volt a két különböző érték. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) Gabi 8906 válasza (An)Dante (#19) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Ezt azért írtam mert az Acerok nem szoktak hosszú készenléti időt biztosítani.(És azok nem ennyire brutális méretű kijelzőt kaptak. :)) )
Htc HD2 sem bírja sokáig ha a kijelző be van kapcsolva mondjuk másfél-két órás aktív filmezésre. :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#28) vans?


vans?
őstag

Szep, meg jo, de tulzas a meret...

hábm bábm

(#29) adabra


adabra
senior tag

Jól néz ki, a képernyő kávája szerencsére nem túl széles egyik oldalon sem.

Itt viszont túlságosan kékes színűnek tűnik a képe. Bizonyára élőben azért más a látvány.

[ Szerkesztve ]

(#30) erdoke válasza Gabi 8906 (#27) üzenetére


erdoke
titán

Reggelre feltöltött HD2-vel du. 1 és 3 között megnéztem egy 2 órás filmet, és még volt benne 40 % kakaó. ;) Annyira nem rossz, mint amit előzetesen vártunk, de csodák persze nincsenek, 1230 mAh akksi és 4,3" WVGA kijelző...

A legjobb aláírás a héten

(#31) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Ide vele most azonnal! :D

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#32) Gabi 8906 válasza erdoke (#30) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem a Galaxy S-em elég jól bírja.Múltkor volt 3 lyukas órám teremcserék miatt,és páran összeültünk filmezni.A Hulk 2-őt néztük meg, majdnem teljes hangerőn külső hangszórón keresztül.A készülék akksija 25-27%-ot vesztett csak el a filmezéssel.
Nekem volt Htc-m,igaz nem az a nagy tudású.. :)) de emlékszem hogy abban ha filmet néztem nagyon beleharapott az akksiba és melegedett is rendesen.
Meg ez az Acer úgynézki hogy fémből lessz,vajon a fém burkolat nem fogja visszafogni a belső antennát?? :U (úgyrémlik hogy a fém telefonok több energiát használnak hogy jó legyen a vétel) :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#33) P00By


P00By
nagyúr

Nem viccelnek! Tetszik a külseje, de túl hosszú.

(#34) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hu de bejön. Kéne, csak félek az árától

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#35) maláj


maláj
őstag

szép "termetes" darab :DDD
az ára is ehhez "méltó" lesz :(

(#36) pzstm


pzstm
titán

Reméljük WP7 kínálatában is felbukkannak tavaszra a következő generációs mobilok...ez a mostani felhozatal még elég szegényke hardver téren :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Akkor lenne igazán jó szerintem ez a telefon, ha a hátlap fémből lenne, mint az e51-ben.
Na az igazi minőség érzetet kölcsönözne a telónak!
Persze a súlyon is dobna..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#38) erdoke válasza Gabi 8906 (#32) üzenetére


erdoke
titán

Galaxy S-nek nagyobb az akksija és kisebb a kijelzője, ha nem fehér dolgokat nézegetsz rajta, kevesebbet is fogyaszt.

A legjobb aláírás a héten

(#39) #71321344


#71321344
törölt tag

na valahogy ilyenre kell megrajzolni egy felső kategóriás készüléket. nagyon szép lett!

mint ahogy az SMS íráshoz is egyre pontosabb hüvelykujj mozdulatokra volt szükség, az ilyen kütyüghöz is hozzá "darwinolunk" és tényleg ilyen hosszú, nyúlánk ufó lesz belőlünk:)

erdoke: pont hogy telefonoknál hasznos, ha "szuperhosszú" a kijelző. ha a szélességet növelik nem tudod csak egy kézben tartani, így pedig elfér a tenyeredben és a kezelőszerveket is eléred, de pl.: SMS írásnál van hasznos területed, amin a megírt szöveg, karakterszámláló, stb. kényelmesen elfér. persze egy idő után már a praktikusság rovására mehet a túlságos nyújtás, de szvsz ez nem pöcsméregetés effektus.

[ Szerkesztve ]

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon szép telefon, az utóbbi idők termései közül ez tetszik a legjobban!

(#41) skajwa


skajwa
senior tag

A felbontás elég egyedi. Kíváncsi leszek az alkalmazások kompatibilitására...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#42) Kashim


Kashim
őstag

Nem tetszik a hátulján az a szárnyas betét forma, meg ez a hullámosság ami az egész készülékre jellemző. Az alsó érintős gombsort ember legyen a talpán aki tudja majd normálisan használni, de biztos jobban értenek hozzá, szóval nem szólok bele... Tesztre természetesen kíváncsi leszek.

(#43) FRENK1988 válasza #71321344 (#39) üzenetére


FRENK1988
veterán

inkább hivok, mert annyira el vannak szabadulva az SMS árak :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#44) AS


AS
félisten

4.8... Igen ez a jövő Tablet és a Smartfone összeolvad.
64 mm széles ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) AS válasza AS (#44) üzenetére


AS
félisten

7 es és 10 es tablethez képest nem nagy......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) Peterson_


Peterson_
addikt

Na ez már igen!
Aztán kit érdekel, ha böhöm nagy, míg a zsebemben elfér :DD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) AS


AS
félisten

Még képek:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) Valentino K. válasza erdoke (#22) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Most te mire reflektáltál?:D Mert én nem azt írtam, hogy a telefon hű de vastag lett :U
4,8" több mint a 3,5", tökmind1 hogy széltében vagy hosszában, de nagyobb, ennyi. Tökjó, hogy csak fél centivel szélesebb ha kurvára nem érem el még a mutató ujjammal se a képernyő felső sarkát.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#49) AMD Power


AMD Power
titán

De komoly ez a cucc! Ez a felbontás. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) plus44


plus44
veterán

:Y Piszkosul bejön, de ez a kijelző...dell streak feeling: túl kicsi internettáblának, túl nagy telefonnak...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.