Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deske76


deske76
csendes tag

Szia

Teljesen egyet értek veled, én is állok mind két oldalon, adtam és vettem én is termékeket és azt kell mondjam, hogy eddig, mindig minden gördülékenyen ment, nem volt fennakadás. Inkább többet olvastam ilyen esetekről.

Az írásod mindent elmond a mai hardveraprós kereskedelemmel, de más oldalon is fellelhetőek ezek az esetek. Szerintem nem lehet nem elkerülni ezeket az eseteket, mert mindig lesz valaki, akinek valami miatt nem jó, vagy mert rossz napja volt, vagy valamiért csak akkor érzi jól magát, ha ezeken a pontokon végigment :D

Sajna a postázást már sokan kezdik elhagyni, vagy eleve olyan dolgokhoz kötni, ami meg másokat sért, mert még nincs nekik mondjuk xy pozitív értékelésük, stb. De aki az ország másik feléből vesz meg valamit, nem tudja elkerülni, de itt inkább használatos a csomagküldő vagy csomagpontok használata.

Engem igazán az bosszant fel, amikor az illető írja, hogy privát üzeneteket többet olvassa, majd ezekre az üzenetekre cseszik vagy csesznek válaszolni, ha én el szeretnék valamit adni, akkor mindent megteszek, hogy elérhető legyek, esetleg írja ki mikor tud válaszolni, munkaidő vagy egyéb ok miatt, vagy akkor írjon ki más elérhetőséget is, hogy könnyebb legyen a kommunikáció.

Én amondó vagyok, hogy igenis, be kellene iktatni a hirdetés feladásánál, hogy kötelező legyen egy telefonszám vagy egyéb elérés beírása, így aki üzletelni szeretne, had ne várjon már órákat esetleg napokat ha a feltett termék mindenképp kell neki. Telefonon hamarabb le lehet bonyolítani mindent és gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.