Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem szép, de legalább csúnya :D

Egy alap vázra húzott műanyag héj, vajon hol láthatjuk még ezt a belsőt? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Szép ház egészen jó áron.

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Semmi izgalmas, haladjunk tovább :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) #85552128


#85552128
törölt tag

Az eleje még mindig feleslegesen szélesebb mint kellene, a tetejére legalább lehet rakni telefont/más eszközt a kialakított tartóba.
Szebb mint a korábbi Z11+, de még mindig jobban tetszik a Z9 Plus/U3.

[ Szerkesztve ]

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Van rajta műanyag bőven, de nekem bejön a külseje, csak az ára lenne kicsit kevesebb...

(#6) HussarF

Nekem a régi Zalman ház is tetszett, meg ez is bejön. Ízlés kérdése.

(#7) HREH


HREH
senior tag

Pofás kis házikó lett.
Z9 Plussal meg szívok, hogy 290mm a max. VGA méret...megcsinálhatták volna azt is kivehető HDD-ketreccel.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#8) Luck Dragon

Ha ugyan úgy jól tudja elvezetni a hőt mint a z11 plus akkor szó nem érheti :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) #65675776 válasza Graphics (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kb bárhol.

(#10) sultansmith


sultansmith
senior tag

Szép lett, kicsit ízlésesebb mint az előző zalman z házak. Mondjuk ízlésességben meg egy lian lihez vagy egy bitfenixhez sehol sincs. Fene ebbe a házba, sem nem extravagáns, se nem skiccesen ízléses, de mégsem semmilyen. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#11) embe


embe
nagyúr

De csúnya! :Y Kutyaólnak jó lenne.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Sok műanyag nem növeli az értékét, sőt...

(#13) mattheus


mattheus
őstag

Nekem tetszik.
A műanyag meg idővel sajnos megfárad...... :(

(#14) #97716736 válasza Graphics (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

:DDD

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Hát, szebb, mint a régebbi modell... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) gianni85 válasza AxBattler (#15) üzenetére


gianni85
veterán

annál tényleg szebb, de így is nagyon randa

(#17) tixem


tixem
addikt

Nekem z11 van, kövezettek meg de nekem bejön a széles, robusztus felépítése. És az se zavar, hogy egy az egyben z9, csak meg van pakolva műanyag elemmel.

Viszont jó a hűtése és marcona kinézete van, a darth vader-re hajazó külső pedig külön piros pont :D

Ez valóban olyan kis semmilyen, ennek a formának nem állnak jól ez a smooth, letisztult vonalak. Ide baltával faragott élek és rácsok kellenek.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jól néz ki!!! :DD

A Hideo Kojima Game

(#19) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Nekem is bejön! :)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#20) #85552128


#85552128
törölt tag

A tápnál egyébként továbbra sincs porszűrő csak ugyanaz a lyukacsos műanyag mint az elődöknél: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#21) #65675776 válasza #85552128 (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az nem szűri a port? De, szóval az porszűrő. Bár azon a rostélyon leginkább szélzaj juthat be, levegő nem sok.

(#22) kromatika


kromatika
veterán

Na ez már sokkal pofásabb.

(#23) Kékes525


Kékes525
félisten

Elég szép ház és elég jó is az árához képest.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24) Akula


Akula
őstag

Nagyon szép, de kár, hogy a teteje nem sík, hanem emelkedik és így nehéz berakni asztalba.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#25) ViZion válasza Akula (#24) üzenetére


ViZion
félisten

...és a sörösdoboz se' áll meg rajta. :D

Komolyan: ha asztalba rakod, akkor aprón 5k alatt van olyan ház, ami arra tökéletes. A franc dugdosná, odabasz a hűtésnek is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26) #85552128 válasza #65675776 (#21) üzenetére


#85552128
törölt tag

Annyira nem kicsik azok a lyukak, hogy ne jusson be por. Nem értem miért pont ott spóroltak ezzel.
A Z9 U3-nál is az volt a leggyengébb láncszem aztán meguntam és vettem egy "hagyományos" porszűrőt.

[ Szerkesztve ]

(#27) Akula válasza ViZion (#25) üzenetére


Akula
őstag

Igazad van.
Ráadásul nem is látható, így a cimborák nem tátják a szájukat, hogy Zalman a ház is, a hűtés is :)

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#28) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem is lett olyan rossz, de persze sikerült elcsúfítaniuk.
Az első rács helyére került lemez egészen jól fest ezzel a kicsit szálcsiszolt beütéssel. De az oldalsó 'kopoltyúk' meg az I/O panel utáni ívelt tetőrész borzalmas lett. Különben is honnan kapnak levegőt az első ventik?
Ha a Z11 Plus kapott volna rács helyett ilyen sima előlapot..hmmm. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#29) IntelKiller7 válasza Petyyyyy (#28) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szerintem sokkal szebb mint az első verzió. Még talán meg is venném, de nem 20k-ért :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30) Petyyyyy válasza IntelKiller7 (#29) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Majd megveszed 21K-ért. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#31) IntelKiller7 válasza Petyyyyy (#30) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Esélytelen :D annyiért vannak jobb házak is :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#32) #75128832


#75128832
törölt tag

Az a gond, hogyha az ember nem akar egy téglatest házat venni, az oldalán hatalmas plexivel, az elején keresztbecsiszolt alumíniummal - ami amúgy szép, rettentően egyszerű, és nagyon, de nagyon jól mutat -, hanem esetleg valami merészebb formát kíván megkockáztatni, akkor kénytelen a fentebb említett típus műanyag elő- és tetőlappal kosztümözött változatát választani. A műanyaggal [szerintem] csak akkor van probléma, ha nagyon feltűnően lesz vége a műanyag résznek, és látszik, hogy a gépház valóban csak egy fémdoboz, arcpakolással...

(#33) abridabri válasza #85552128 (#20) üzenetére


abridabri
veterán

tapnak minek porszuro ? onnan ugyse jut be a hazba por . beszivja a tap a port aztan ki is nyomja hatulra . A tapot meg kifujod suritett levegovel evente 1x es kesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.