Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) #25954560 válasza Prevent (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

erdekes lesz h toljak mindenfele az SDN-t, kozben pedig videocaching-re egyre tobb es tobb dedikalt eszkozt kene elhasznalni. az akamai pl mar igy is eleg nagy igenyekkel jelentkezik, pont az ericsson-nal.

[ Módosította: BomiBoogie ]

(#3) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

"öt év múlva már 7 milliárd mobil széles sávú előfizetés lesz."

- Én biztos nem leszek előfizetéses, de az aláírásom is tükrözi ezt..

[ Szerkesztve ]

(#4) Ninja Chick. válasza -NOKIA- (#3) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Az otthoni interneted is előfizetés :)

(#5) kpal


kpal
veterán

Na akkor kasszíroznak mobilnettből a cégek mindenki szépen kéri majd a szaftos drága netet a szaftos előfizu mellé :D

[ Szerkesztve ]

(#6) djculture válasza Ninja Chick. (#4) üzenetére


djculture
félisten

Az más mert ott tudod mire számíthatsz, egy mobilnetnél nem lehet tervezni. Nem figyelsz oda az appok frissítenek ugrik a havidíjban foglalt adatkeret, már korlátoznak is lefele és vagy végig kinlódod a fordulónapig hátra lévő időt vagy fizetsz mint a kisangyal ezt így nem lehet normálisan használni. Ez egy pénzszivattyú nem más.

[ Szerkesztve ]

(#7) vegyszer


vegyszer
addikt

Az imént olvastam a román mobiltarifás cikket. [link]

Olyan árakon, mint ott van, még el is gondogokdnák valamin, de itthon beosztom a havi 40MB-omat, mert ahol nincs WiFi, nekem ott elég a mailszinkron, meg a 0.fb.com
Mert hülye azért nem vagyok, sem a pénzem ellensége.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8) omnitronik


omnitronik
csendes tag

hát nem nagyon kellesz még egyszer mobil előfizetés, legyen akármilyen gyors is az adatátvitel... :K

Az élet túl rövid, az idő túl kevés!

(#9) brumi1024 válasza djculture (#6) üzenetére


brumi1024
veterán

Normálisabb oprendszereken az appok nem frissítenek mobilneten, csak ha külön nem kéred. Az alapbeállítás az, hogy nem. 500 megás csomagom van már 3 éve és abszolút jól lehet számolni vele, nem szokott elfogyni, ha csak nem osztom laptopra a netet, vagy használok valami videóstream szolgáltatást, de azt amúgy sem szoktam. Pedig majdnem minden nap használom a mobilnetet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.